Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Poradnik bukmacherski Poradnik bukmacherski

Przyklejone tematy
ostatni wpis
12 najczęstszych błędów w zakładach bukmacherskich, które popełniają początkujący typerzy

gucci-mane : Każdy, kto zajmuje się obstawianiem zakładów kiedyś był żółtodziobem i zagubiony wchodził w świat bukmacherki. Początkujący typerzy często popełniają błędy, które można opisać jako "frycowe", które trzeba zapłacić. A właśnie, …

ostatni wpis 5 grudnia 2019 16:08 przez geraltt
Bukmacher internetowy a podatki

gucci-mane : Jeszcze do niedawna temat podatków w świecie bukmacherki średnio interesował typerów w Polsce, gdyż takowych podatków nie trzeba było płacić. Wszystko zmieniło się w momencie wprowadzenia ustawy hazardowej i nałożenia …

ostatni wpis 19 września 2019 14:11 przez bmw14.5
Fortuna zakłady bukmacherskie - wady i zalety

gucci-mane : Fortuna - jak grać u tego bukmachera? Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów bukmacherskich przez Internet, z przyjemnością naświetlimy Ci w prosty sposób, jak zawierać zakłady sportowe w Fortunie. Słynne …

ostatni wpis 21 czerwca 2019 11:56 przez jozzy22
LV BET zakłady bukmacherskie - wady i zalety

gucci-mane : LV Bet to jeden z kilkunastu absolutnie legalnych bukmacherów w naszym kraju, bazujący na przyznanej 13 marca 2016 oku licencji Ministerstwa Finansów, de facto o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, dzięki czemu reguluje …

STS zakłady bukmacherskie - wady i zalety

psotnick : Opinie o STS STS jest niekwestionowanym liderem na rynku bukmacherskim w Polsce z długoletnią historią w erze obstawiania w punktach stacjonarnych (niektórzy z was pewnie pamiętają te ogromne kupony wyglądające …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

vader : Przeczytaj uważnie ten post i najlepiej cały temat. W związku z ciągle pojawiającymi się nowymi tematami dotyczącymi wyboru bukmachera internetowego (on-line) dla początkujących ten jeden temat będzie służył dla każdego …

ostatni wpis 5 grudnia 2019 08:32 przez bmw14.5
obstawiacie piłke nożną?

napuj64 : sa tu ludzie ktorzy nie stawiają piłki noznej ? czy tylko mi sie wydaje ze w tej dyscyplinie jest najwiecej przekretów ?

ostatni wpis 1 grudnia 2019 22:29 przez bmoran
Najlepszy bukmacher internetowy

al_capone : Najlepszy Bukmacher Ankieta, która może pomóc w wyborze firmy bukmacherskiej początkującym typerom. Betclic Expekt Unibet Bet-at-home 1xbet Lsbet forbet LV BET Fortuna Totolotek Milenium e-TOTO STS Możemy wybrać najlepszych bukmacherów …

jak ograc bukmachera??

marium99 : grywam progresja na zdarzenia losowe,tenis stolowy,ziemny. stawiam kurs na nie faworyta 2-2,3 mam 8 progow ale kilka razy zahaczylem juz o ten ostatni prog,macie jakas rade jak grac bezpiecznie? stawkownie …

Jak grac - prosze o podpowiedz.

ale-oso-chosi : Siema. Od dłuższego czasu zachodzę w głowę, jak rozpisać kupon. Może wy mi pomożecie. Wydaje sie to proste. Z drugiej strony zaskoczony jestem, ze chyba nikt nie gra w ten …

moje wnioski i spostrzerzenia

napuj64 : witam wczoraj zrobilem sobie taki kupon : luksemburg - serbia 2 kurs 1 40 czarnogora-czechy x2 1 33 łacznie stawiajac 100 zl zyskalem 6 dych pieniadze wydaly sie byc latwo …

ostatni wpis 12 września 2019 21:20 przez napuj64
Dział VIP

klejna123 : Witam Po długiej przerwie , postanowiłem zawitać na forum. Kiedyś znajdował się tu dział VIP. Czyli dział najlepszych typerow. Czy na chwile obecną jest coś podobnego tak by móc śledzić …

ostatni wpis 24 sierpnia 2019 19:45 przez klejna123
Droga do zawodowego typera.

go4 : Cześć! Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie sposoby łatwego zarobku, po zapoznaniu się z ofertą na rynku, szybko przekonałem się, że w dłuższej perspektywie czasowej to szybka droga do bankructwa, ale …

Rozliczenie

pokeroom1 : Zagralem u naziemnego (superbet) w meczu kopenhagi Over 3.5 ..problem w tym iż mecz zostal skrócony o rozegrano 2x30m.Orientujecie się jak zostanie to policzone?

ostatni wpis 29 czerwca 2019 09:51 przez grac45
Szkoła Gry

laha : Wstęp Rozpoczynając grę u bukmacherów należy przede wszystkim zdać sobie sprawę, że bardzo trudno jest wzbogacić się na bukmacherstwie w krótkim okresie czasu. Ogromny wpływ na odniesienie sukcesu ma kilka …

ostatni wpis 19 lutego 2019 19:40 przez rekretyper
Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

al_capone : bwin Minimalna stawka: 2zł Minimalna wpłata: 40zł Minimalna wypłata: 120zł Rodzaj wpłaty: • Karta kredytowa (opłata 2% - realizacja natychmiast - wpłacać można kartą od osób trzecich) •MoneyBookers, NETeller, Click2Pay …

Yield - informacje

al_capone : Yield można w skrócie nazwać stosunek zarobionych pieniędzy (czysty zysk) do pieniędzy zainwestowanych. Przez Yield możemy ocenić jakoś danego typera. Czym wyższe Yield tym lepiej. Tutaj umieszczę graficzne przedstawienie: Inne …

Podstawy Bukmacherstwa

laha : Zasady Bukmacherstwa Są to zasady których powinien przestrzegać każdy gracz który myśli o zarobku :!: Zapamiętaj najważniejszą zasadę: nie ma 100% pewniaków , czyli nawet najlepszy zespół może przegrać z …

ostatni wpis 11 lutego 2018 09:38 przez kamazaw92
2 18 1 658

Największa baza wiedzy o bukmacherce w Polsce. Z naszymi poradnikami wejście w świat zakładów sportowych będzie o wiele prostszy. Sprawdź już dziś!

Moderatorzy
madangelo
madangelo
Sie 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.