>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do zawodowego typera.

korzymo 16,9K

korzymo

Użytkownik
Ale co konkretnie bo nie wiem o co chodzi. Co slyszalem? Co mi ktoś powiedział? Co mam poprzeć faktami? Rozwiń myśl bo nie wiem o czym mówisz.
O to, że tylko wiecznie komentujesz. Wszystkie twoje wpisy to albo krytyka graczy w opiniach o bukach, albo lanie wody podczepiając się pod czyjś temat. Jak jesteś taki kozak i na normalnym graniu z podatkiem zarabiasz, to otwórz temat i udowodnij, a nie tylko jakieś mity o swojej osobie tworzysz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
[ 7247207, member: 174934"]
O to, że tylko wiecznie komentujesz. Wszystkie twoje wpisy to albo krytyka graczy w opiniach o bukach, albo lanie wody podczepiając się pod czyjś temat. Jak jesteś taki kozak i na normalnym graniu z podatkiem zarabiasz, to otwórz temat i udowodnij, a nie tylko jakieś mity o swojej osobie tworzysz.
[/QUOTE]
Jakie mity? Jestem zwykłym grajkiem co sobie coś tam skubie u buczkow i nic nikomu nie będę udowadniał. To Wy tu piszecie o zarabianiu na niszowych meczach. Zakładaniu setek kont na słupy itp. Ja tylko mówię jak to wygląda. Grałem to i wiem jakie są na to stawki i limity u buków a z tego co niektórzy tu piszą to zarobili już na tym miliony. Co do krytyki to co można innego napisać jak jeden z drugim płaczą, że buk im bonusu nie dał, nie wypłacił kasy w 10 minut czy zrobił zwrot. Przecież to się rzygać chce jak czyta się takie posty. Niech mamusia już odstwi jedn go z drugim od cycusia i niech się wezmą za jakąś robóte bo do bukmacherki się nie nadają z takim podejściem.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
widocznie sie nie sprawdziles w takiej grze albo problem masz z kontami itp
Co nie znaczy, ze jak Ty nie mozesz zarabiac na takiej grze to inni nie moga
Problem kont to akurat w obecnych czasach chyba najmniejszy problem, ktos kumaty kto siedzi w tym dlugo dostep do portfeli , rozne patenty ma i tu nie ma co sie oszukiwac.
Racja, jakbym mialbyc laikiem i zaczynac teraz to sobie nie wyobrazam bym gral niszowe sporty i zarabial na tym, ale lata w branzy powoduja, ze sie ma odpowiednie kontakty, dostep do portfeli itp, ktore w tym wszystkim sa najwazniejsze bo akurat o zdarzenia sportowe, ktore maja generowac zysk to najmniejszy problem bo jest ich sporo.
A gadki o limitach 200zl to nawet nie bede komentowal, nie ma sensu, ktos kto klika wie jak sprawa wyglada, nie mam potrzeby rozpisywania sie, ze da sie zdecydowanie grubiej i agresywniej grac.
Tak czy siak jadu duzo w tych komentarzach i glownie do osob, ktore potrafia zarobic na takich wydarzeniach, a Ty nie.
Twoj problem, masz patent na zarabianiu na topowych ligach to graj, powodzenia.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
widocznie sie nie sprawdziles w takiej grze albo problem masz z kontami itp
Co nie znaczy, ze jak Ty nie mozesz zarabiac na takiej grze to inni nie moga
Problem kont to akurat w obecnych czasach chyba najmniejszy problem, ktos kumaty kto siedzi w tym dlugo dostep do portfeli , rozne patenty ma i tu nie ma co sie oszukiwac.
Racja, jakbym mialbyc laikiem i zaczynac teraz to sobie nie wyobrazam bym gral niszowe sporty i zarabial na tym, ale lata w branzy powoduja, ze sie ma odpowiednie kontakty, dostep do portfeli itp, ktore w tym wszystkim sa najwazniejsze bo akurat o zdarzenia sportowe, ktore maja generowac zysk to najmniejszy problem bo jest ich sporo.
A gadki o limitach 200zl to nawet nie bede komentowal, nie ma sensu, ktos kto klika wie jak sprawa wyglada, nie mam potrzeby rozpisywania sie, ze da sie zdecydowanie grubiej i agresywniej grac.
Tak czy siak jadu duzo w tych komentarzach i glownie do osob, ktore potrafia zarobic na takich wydarzeniach, a Ty nie.
Twoj problem, masz patent na zarabianiu na topowych ligach to graj, powodzenia.
No dobra, może masz rację. Widocznie aż tak mocno się w to nie angażowałem i nie wnikałem. W każdym bądź razie na bukach dostępnych z pl, również zagranicznych, jest z tym więcej zabawy niz warte jest to co się zarobi. Trochę się bawiłem w kombinacje, kupiłem parę kont na słupa ale pierwsza wideorozmowa na bet365 przy wypłacie sprowadziła mnie na ziemię. Może są jakieś inne opcje obchodzenia tego o których nie słyszałem.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Problem kont to akurat w obecnych czasach chyba najmniejszy problem
nie no teraz to poszedles mocno z tym "najmniejszy problem", jak sobie pomysle jak 365 ewoluowalo na przestrzeni ostatnich 10-15 lat byleby tepić "multikontowców" to ja nie wiem, jak widze ze teraz bengalskie konta maja mozliwosc stawiania beta tylko za pomoca skanowania kodu QR i dopiero mozesz bet stawiac (nie mowiac o calym pierdyliardzie cudow jaki ma miejsce tak od circa 2016 wlacznie z cyrkami z portfelami/ograniczenia providerow wplat/wyplat/weryfikacja/IP itd itp mozna cala "rozprawke" napisac) no to dla mnie juz dawno przekroczony zostal próg sensownosci calego tego cyrku. takie 10 lat temu nie dosc ze mogles ugrac o wieeeele wiecej i dostawales limit niz teraz, to teraz nie dosc ze ta stawka limitu jest nizsza to jaka byla wartosc nabywcza tego nominalu 10 lat temu a jaka teraz? 1000pln/eur/usd (i jakie tam waluty nie wsadzisz) z 2016 to sila nabwycza aktualnych ~~ 1500 pln/eur/usd z 2024 roku.

branża to żałosny scam nastawiony na krojenie frajerstwa i amatorów. tzn ktos "mądry" moze powiedziec ze zawsze tak bylo, no moze i tak ale kiedys az tak mocno nie waliło to w oczy na pierwszym planie tylko bylo "pozorowanie" i "udawanie" w jakas tam "uczciwość". aktualnie "branża" polega na tym ze cieszysz sie ze ktos cie nie wydymał i pozwolil wypalcic pieniadze. wow super.
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
nie no teraz to poszedles mocno z tym "najmniejszy problem", jak sobie pomysle jak 365 ewoluowalo na przestrzeni ostatnich 10-15 lat byleby tepić "multikontowców" to ja nie wiem, jak widze ze teraz bengalskie konta maja mozliwosc stawiania beta tylko za pomoca skanowania kodu QR i dopiero mozesz bet stawiac (nie mowiac o calym pierdyliardzie cudow jaki ma miejsce tak od circa 2016 wlacznie z cyrkami z portfelami/ograniczenia providerow wplat/wyplat/weryfikacja/IP itd itp mozna cala "rozprawke" napisac) no to dla mnie juz dawno przekroczony zostal próg sensownosci calego tego cyrku. takie 10 lat temu nie dosc ze mogles ugrac o wieeeele wiecej i dostawales limit niz teraz, to teraz nie dosc ze ta stawka limitu jest nizsza to jaka byla wartosc nabywcza tego nominalu 10 lat temu a jaka teraz? 1000pln/eur/usd (i jakie tam waluty nie wsadzisz) z 2016 to sila nabwycza aktualnych ~~ 1500 pln/eur/usd z 2024 roku.

branża to żałosny scam nastawiony na krojenie frajerstwa i amatorów. tzn ktos "mądry" moze powiedziec ze zawsze tak bylo, no moze i tak ale kiedys az tak mocno nie waliło to w oczy na pierwszym planie tylko bylo "pozorowanie" i "udawanie" w jakas tam "uczciwość". aktualnie "branża" polega na tym ze cieszysz sie ze ktos cie nie wydymał i pozwolil wypalcic pieniadze. wow super.
W koncu ktoś napisał całą prawdę👍 Problemem nie jest wygrywanie tylko właśnie zdobywanie kolejnych kont i walka z bukami o wypłatę. Kilka lat temu wystarczyło zdjęcie dowodu do weryfikacjii. A obecnie podstawa to selfi w różnych pozycjach i z różnymi rzeczami. Ale to może da się jakość obejść. Rozmowę telefoniczną w niektórych przypadkach też się obejdzie ale wideorozmowy? Nie widzę tutaj opcji obejścia. Ale jak widzisz Tadzin podobno się nie znamy i załatwianie multikont to żaden problem. Że nie wspomnę już o całej tej walce z bukami o wypłatę kasy. Mi się już poprostu to znudziło. Proszenie się w dziesiątkach maili żeby wypłacili Ci to co wygrałeś i jest Twoje. Może jak ktoś na tym dobrze zarabia to ma do tego motywację. Ale nadal nie wiem jak obchodzi te wszystkie weryfki.
 
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Seweryn wrzucił " dziwny mecz" a Ty Roman zacząłeś swoje wywody o kontach i ze Ci się nie chce. No jaki to ma zwiazek z tym co wrzucił?

 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Ale gdzie tu jest mowa o kontach bet365?
Nikt z mojej grupy osob co zajmuje sie graniem od dawien dawna nie korzysta z kont bet365 ze wzgledu na to co napisales, gra nie warta swieczki, jest masa firm bukmacherskich gdzie weryfikacja jest standardowa i upchasz wiecej kasy niz w takim becie, tu nie ma zadnej tajemnicy
Limity wlatuja jak wlatuja, jeden mocny bet i konto smietnik - standard
Do tego dochodza dochodzenia za podejrzane mecze, dodatkowe weryfki i inne pierdoly, ale nikt nie mowil, ze bedzie latwo, z roku na rok jest coraz trudniej i tak bedzie
Dlatego tak jak napisalem jak ktos ma dostep do kont to poprostu sobie poradzi, wiadomo, caly czas pod gorke, ale taka jest branza

Tak jak napisales motywacja robi tu wazna rzecz, czlowiek dziala bardziej mechanicznie, jedzie pewnymi schematami i robi swoje, a ewentualna strata kasy u buka poprzez ich dziwne weryfikacje leci w koszta i tyle

Lekko nie ma, ale trzeba pamietac, ze jesli jednemu nie idzie, ma dosc zakladania kont, grania w ten sposob to nie znaczy, ze drugi w taki sposob nie moze zarabiac.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Ale gdzie tu jest mowa o kontach bet365?
Nikt z mojej grupy osob co zajmuje sie graniem od dawien dawna nie korzysta z kont bet365 ze wzgledu na to co napisales, gra nie warta swieczki, jest masa firm bukmacherskich gdzie weryfikacja jest standardowa i upchasz wiecej kasy niz w takim becie, tu nie ma zadnej tajemnicy
opisalem tutaj swoją indywidualną sytuacje, moja gra to bylo 80-90% inplay gdzie 365 ma swoja oferte i swoje kursy, roznica w kursach (na rynkach ktore ja gram/gralem) bywa ogromna a wrecz gigantyczna (bylejaki przyklad z ostatnich dni bet ma 3.5 inni 2.8 - o tym ze powiedmzy grajac tak non stop na takiej "stracie" to kasujesz sobie ogromne zyski nie musze mowic), nie ma zadnych bukow ktore maja choc zblizone kursy. preplay jak najbardziej da sie grac. ogolnie temat rzeka zalezy od tego co sie gra jakie rynki jaki sie ma styl itp itd, dla niektorych zapewne dalsza gra jest bezproblemowa a dla innych aktualnie to jest droga krzyżowa.

tym nie mniej trend jest tylko jeden równia pochyła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
tym nie mniej trend jest tylko jeden równia pochyła.
Taka prawda. I te problemy bardziej niż juroszkowe starania pchają ludzi do sponsorowania krajowego złodziejstwa spod szyldu "graj legalnie". Rozumniejsi po prostu rezygnują albo stawiają już tylko dla zabawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
S 2K

szatan666

Użytkownik
Równia pochyła jest od 2017, ale jak już ktoś wspominał wiele zależy od stylu gry.
Wydaje się, że i tak może być teraz lepiej niż 1-3 lata temu jak Hiszpanie mieli nielimitowane konta na becie i rozwalali całe value mając na usługach większość typerów. Teraz gracze omijają tego buka szerokim łukiem co jest dobrą informacją, bo jak wiadomo kurs z beta wpływa na rynek.
Niestety jest jeszcze Pinnacle, które ma teraz absurdalnie niskie limity na early :], ale żeby ich tak nie demonizować to sensowne granie pod braki kadrowe na chwilę przed meczem dalej jest możliwe.
Jeżeli ktoś sam wyszukuje value i ma problem z graniem to dam jedną radę - zrób w necie archiwum własnych typów. Do mnie regularnie odzywają się ludzie ze świata zainteresowani graniem w lokalnych bukach. Drugim rozwiązaniem jest zakładanie multikont na znajomych w różnych dziwnych bukach i użeranie się z weryfikacjami, dodatkowo część zysku przepada. Trzeciej drogi chyba nie ma?
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
G 152

Grzesiek.fx

Użytkownik
Ja już z tego zrezygnowałem. A miałem wielkie plany :cool:
System jest tak skonstruowany, że jak tracisz to cię lubią. W przypadku kiedy zarabiasz (i płacisz podatki !!!) - to zamierzają cię zniszczyć.

Więc najlepszą inwestycją jest nie grać.
Jak zamierzasz mieć jakąś kasę - to jak najdalej od bukmacherki (oczywiście takiej jak ją rozumieją dzisiejsi rządzący).

:poop: :poop: :poop:
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Do góry Bottom