>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do zawodowego typera.

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Po tym co jest na reklamowanych kuponach.
wszystkie tego typu portale są reklamowane w jeden sposób. Przychodzi gość bez postów i piszę, że znalazł stronkę ;) i koniec jego historii na forum xD ewentualnie się pojawi jak dostanie powiadomienie na email ;) dodatkowo mają płatne opinie na stronie (niektóre po kilka razy xD) plus wykupili fanpage dla kobiet na facebooku xD a strona wygaśnie w grudniu po południu... przynajmniej taką ma datę żywotności. Tak czy siak nie wiem czy to scam... ale najprościej się zapytać moneyballa, pod którego się podszywają. Nie, ja nie pytałem tak czy siak strona lewa jak moja ręka (jestem mańkutem xD).

a portal, którego nazwy nie można wymieniać to portal stworzony przez bukmacherów, który zepsuł (dziwne, chciałem napisać "zepsół" i wydawało mi się to normalne xD) cały rynek... europejski... także uważałbym z publikowaniem tam typów, z których statystyki są udostępniane partnerom (czyli bukmacherom) w myśl polityki prywatności ;)
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Nie wiem czy dobry temat ale zapraszam na seans. Od 1:49:00 do 1:52:00

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Nie wiem czy dobry temat ale zapraszam na seans. Od 1:49:00 do 1:52:00

Akurat w ligach tego typu to są normalne rzeczy. Trochę się tym interesuje więc wcale nie jestem zdziwiony. "Fixowe" grupy to wrzucają i się podniecają że wchodzi ale na takie mecze limity są po 200zl i konta po 3 typach padają więc szkoda to w ogóle grać. Zarobisz 600zl i masz po koncie.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Kiedyś jak w tajskim koszu streamowali ligę to oglądałem mecz jak w jednej kwarcie zaraz po stracie punktów ci co wznawiali albo oddawali piłkę rywalom albo wyrzucali na aut. Robili tak całą kwartę, grube handi zrobili. Po tym meczu przez długi czas nie streamowali tej ligi.


Dzisiaj w Turcji na 3 poziomie rozrywkowy faworytki Beykoz prowadziły w połowie meczu czternastoma punktami i nagle trzecią kwartę przegrały 0-16 a cały mecz 49-58. Stream z tego nie widziałem ale na pewno grubo się działo.
 
Ostatnia edycja:
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Akurat w ligach tego typu to są normalne rzeczy. Trochę się tym interesuje więc wcale nie jestem zdziwiony. "Fixowe" grupy to wrzucają i się podniecają że wchodzi ale na takie mecze limity są po 200zl i konta po 3 typach padają więc szkoda to w ogóle grać. Zarobisz 600zl i masz po koncie.
skad te 200zl wziales? chyba, ze u naziemniakow
Myslisz, ze jak kombinuja gdzies i ustawiaja mecze to nie maja jak grac?
Te ligi mozna grac w crownie czy nawet dla szarego polaka w mansionie gdzie limity sa na strzala od 400 e w gore, juz nie wspomne o innych firmach zagranicznych .
Owszem konta padaja, ale one padaja od dlugiego czasu i beda padac, z tym sie nic nie zrobi.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
potrzebujesz agenta, akurat teraz nie problem o takowego
Mansion nie potrzebujesz brokera, zakladasz konto normalnie na siebie, grasz z IP polskiego, wplata krypto lub jeton, nawet nie chca weryfki
Dosc duzo maja bledow, ale ich nie radze grac bo zablokuja konto, povoiduja wszystko, dadza limit i zostanie obrot depozytem na kasynie
 
G 14

grass88

Użytkownik
Po wejściu w sekcje "SPORTS" jest error. Trzeba coś zmienić? Czy zarejestrować się żeby zobaczyć co mają w ofercie?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zmień DNS na normalne i powinno działać.

e: w sumie u mnie przed logowaniem tez error. po logowani smiga
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
skad te 200zl wziales? chyba, ze u naziemniakow
Myslisz, ze jak kombinuja gdzies i ustawiaja mecze to nie maja jak grac?
Te ligi mozna grac w crownie czy nawet dla szarego polaka w mansionie gdzie limity sa na strzala od 400 e w gore, juz nie wspomne o innych firmach zagranicznych .
Owszem konta padaja, ale one padaja od dlugiego czasu i beda padac, z tym sie nic nie zrobi.
Ci co ustawiają to mają dziesiątki buków u siebie do gry i na nich sobie grają. Na naszych ogólnodostępnych bukach pl jak i zagranicznych na te mecze najczęściej są limity tak jak pisze po 200-300zl. A jak grupy zaczynają wrzucać co dzieje się w 99% meczy bo jedni reselują od drugich to idą bloki albo buki jeszcze mocnej obcinają limity. Pewnie możno to grać na jakimś Manisonie czy Crownie tak jak piszesz ale mi już się nie chce kombinować. Są dużo prostsze sposoby na wygrywanie. Obecnie gram w większości na Pl bukach i też jest nawet ok. Popularne ligi, tylko zakłady live o naprawdę można sporo pograć. A wypłata jest ma bieżąco a nie po tygodniu czy dwóch. No i kolejny plus, że na pl bukach wszyscy mają konta i nie ma problemu ze znalezieniem osób którzy wypożycza swoje konta do gry.
Post automatycznie złączony:

R Roman12345

Proszę, wrzuć choc jeden - dwa podobne linki do strimów z takich lig o podobnym cyrku... będę wdzięczny.
Na tg jest pełno grup które to grają i wrzucają krótkie filmiki z tych bramek. Poszperaj trochę to znajdziesz napewno.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Jak nie potrafisz zagrac za wiecej niz 200 na takie mecze to nie oznacza, że tak jest ale, ze slabo sobie radzisz. Owszem nie jest latwo ale spokojnie mozna upchać duzo wieksze kwoty niz 200 PLN. Jak są dużo prostsze sposoby na wygrywanie to zajmij się graniem tych popularnych lig na polskich bukach, a wygrywanie na niszy zostaw tym którzy to ogarniaja.

Wrzuć też chociaz jedna taka grupe, chetnie zobacze takie bramki jak dzisiaj, bo to ze takie fixy sa juz normalnoscia to niepodlega dyskusji, ale chetnie zobaczylbym takie perfidne swojaki jak dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Jak nie potrafisz zagrac za wiecej niz 200 na takie mecze to nie oznacza, że tak jest ale, ze slabo sobie radzisz. Owszem nie jest latwo ale spokojnie mozna upchać duzo wieksze kwoty niz 200 PLN. Jak są dużo prostsze sposoby na wygrywanie to zajmij się graniem tych popularnych lig na polskich bukach, a wygrywanie na niszy zostaw tym którzy to ogarniaja.

Wrzuć też chociaz jedna taka grupe, chetnie zobacze takie bramki jak dzisiaj, bo to ze takie fixy sa juz normalnoscia to niepodlega dyskusji, ale chetnie zobaczylbym takie perfidne swojaki jak dzisiaj.
Właśnie o to mi chodzi, gdzieś słyszał, ktoś mu powiedział ale jak trzeba coś poprzeć faktami no to już pojawia się problem i rozmowa się urywa albo schodzi na inny tor.

Co do rozgrywek 23/24 w Delhi to cyrki zaczęły się dużo wcześniej. Polecam obejrzeć historię ostatnich 6-7 spotkań ekipy Delhi FC. Roboty ułatwiał nie będę. Dziś to była kulminacja - odbyły się dwa ostatnie spotkania przed ceremonią udekorowania zwyciezców. Bezczelnosc i perfidia tego pierwszego przebiła jednak ten drugi. W sumie to kulminacja zaczęla się już wczoraj przy okazji wspomnianej wczesniej ekipy Delhi Fc.
Hindusi tej zimy dali ostro do pieca - proponuję przejrzeć rozgrywki w na 2 poziomie rozgrywkowym w Mumbaju - tu jednak strimów nie było, tylko jakieś szczątkowe informacje ale tam też potrafili się bawić.... W sumie to rozgrywki tu jeszcze się nie skończyły bo przed nami teraz faza mistrzowska decydujaca o awansie.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Jak nie potrafisz zagrac za wiecej niz 200 na takie mecze to nie oznacza, że tak jest ale, ze slabo sobie radzisz. Owszem nie jest latwo ale spokojnie mozna upchać duzo wieksze kwoty niz 200 PLN. Jak są dużo prostsze sposoby na wygrywanie to zajmij się graniem tych popularnych lig na polskich bukach, a wygrywanie na niszy zostaw tym którzy to ogarniaja.

Wrzuć też chociaz jedna taka grupe, chetnie zobacze takie bramki jak dzisiaj, bo to ze takie fixy sa juz normalnoscia to niepodlega dyskusji, ale chetnie zobaczylbym takie perfidne swojaki jak dzisiaj.
Nie twierdzę że się nie da. Grałem te wynalazki i wiem, że się da ale obecnie jest z tym w uj zabawy i walki z bukami. Przy graniu na standardowyh bukach przyjmują Ci gosze, limitują po 3 takich typach a potem walczysz o wypłatę. Już, mi się to przejadło. Po co się męczyć jak można zarabiać na normalnym graniu? Dlatego zostawiłem to jak mówisz tym którzy lubią takie ekstremalne granie😁
Wielu tu się chwali wygrywaniem na niszach, zakładaniem tysięcy kont itp. Tysiac kont po 2k€ zarobionym na każdym to jest 2mln€ zarobku. Ja już widzę te milionowe zarobki na 3 lidze Indii czy Izraela😁 Ale pisać każdy może😉 Oczywiście idzie coś na tym ugrać bo mecze są konkretnie fixowane. Sam od czasu do czasu coś jeszcze cykne jak uda się złapać przed blokami. Ale to raczej zabawa z której jest jakiś profit a nie opcja na comiesięczny zarobek.
Post automatycznie złączony:

Właśnie o to mi chodzi, gdzieś słyszał, ktoś mu powiedział ale jak trzeba coś poprzeć faktami no to już pojawia się problem i rozmowa się urywa albo schodzi na inny tor.
Ale co konkretnie bo nie wiem o co chodzi. Co slyszalem? Co mi ktoś powiedział? Co mam poprzeć faktami? Rozwiń myśl bo nie wiem o czym mówisz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom