>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Poradniki / Instrukcje 12 najczęstszych błędów w zakładach bukmacherskich, które popełniają początkujący typerzy

malyenter1 1,4K

malyenter1

Użytkownik
Miasto
Wyszków
cytat z dnia 12 listopada 2019 11:20 przez bmw14.5

Jeśli chodzi o kopiowanie to w pełni popieram... ale i powodzenia życzę

Poza tym te "Porady" to - z całym szacunkiem - tylko kupa frazesów.
Przeczytaj na chłodno, a przekonasz się, że nie chodzi mi o to, by Ciebie triggerować.
Dodam tylko od siebie, że typerom brakuje wyobraźni i odwagi - i to ich kładzie.
Skupiają się na januszowych typach, a oprócz tego grają u legalnych.
W obecnych czasach lepiej przerzucić się na giełdę, bo tam można:
1. Zarobić
2. Zainwestować każde pieniądze
Podatek płaci się od zysku, a nie haracz 12% od udziału w grze :)
Jesteś strasznym pewniakiem , a pamiętaj pewniaków nie ma. Możesz się przejechać i spadniesz z wysokiej góry . A wtedy potłuczesz dupcię i będziesz chodził jakbycała giełda cię [CENZURA] i pretensje będą do wszystkich a to będzie tylko twoja wina także zastanów się czasami co piszesz. A jeszcze bardziej zastanów się co grasz.

M 32

mateuszn91

Użytkownik
najważniejszy jest MINDSET i bankroll management 

Bo nawet jak jesteś ekstra typerem a nie umiesz zarządzac gotówką to umarł w butach. 

W 32

wiktor94

Użytkownik
Miasto
Rzeszów
cytat z dnia 13 listopada 2019 12:11 przez gucci-mane

Słuchaj, ale to nie jest poradnik "jak wygrywać na bukmacherce" albo "bukmacherka dla zaawansowanych". To jest poradnik dla początkujących jak mówi sam tytuł, jak nie dać się wciągnąć i nie zamienić zarabiania na wiedzy w hazard.  Jak nie popłynąć. Jak nie zapłacić tego frycowego. Może dla Ciebie to kupa frazesów, ale na forum są osoby, który pytają co znaczy zakład podwójny, co to azjany itd. Dla tych osób to się przyda, tak myślę. I spoko, konstruktywną krytykę zawsze biorę na klatę, a striggerować mnie nie jest tak łatwo... już... ????
Właśnie o to chodzi. Poradniki potrafią tylko poprawić świadomość graczy, która ewentualnie może poprawić skuteczność, a nie jest receptą na bezpośrednie wygrywanie. 

Otrzymane punkty reputacji: +28
sharmaniketa11 0

sharmaniketa11

Game Developer
Great Guidelines you have shared in this post. 
As a beginner, I played for high stakes and that was my biggest problem. 

2 0

20Pawlo

Użytkownik
dobry wpis, ja niestety dopiero zacząłem się wdrażać w bukmacherkę więc zapamiętam sobie te rady. szczególnie ten punkt o tym, żeby nie obstawiać drużyn, którym się po prostu kibicuje, słuszna uwaga, bo można wpaść w tę pułapkę. dodam jeszcze od siebie, że na przykładzie i doświadczeniach moich znajomych, którzy również obstawiają, należałoby zwrócić uwagę gdzie obstawiamy, nie wszystkie zakłady bukmacherskie mają koncesję, przez co można sobie narobić kłopotu

M 0

Marko_5678

Użytkownik
dzięki za ten poradnik. możecie polecić jakieś miejsce, gdzie najprościej kontrolować jakie kody promocyjne wrzucają różne firmy bukmacherskie? albo konkretny wątek na forum? który bukmacher ma najwyższy freebet?

simon999 11

simon999

Użytkownik
Hah, odnośnie zaufania i fixów to pamiętam jak jeszcze tutaj na forum był dział VIP z ekhm fixami i insiderami :D

Febrero 0

Febrero

Użytkownik
Podziękowania dla autora za porady. Poradnik nie tylko dla początkujących, warto sobie czasem odświeżyć wiedzę o podstawowych poradach przy obstawianiu zakładów.