>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy legalny bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

  • STS

    Głosy: 9 12,2%
  • Fortuna

    Głosy: 25 33,8%
  • Betfan

    Głosy: 10 13,5%
  • Totolotek

    Głosy: 2 2,7%
  • LVBet

    Głosy: 5 6,8%
  • Betclic

    Głosy: 6 8,1%
  • TotalBET

    Głosy: 6 8,1%
  • Ewinner

    Głosy: 4 5,4%
  • forBET

    Głosy: 7 9,5%
  • SuperBET

    Głosy: 12 16,2%

  • Wszyscy głosujący
    74
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najlepszy Bukmacher legalny w Polsce to....?

Ankieta, która może pomóc w wyborze firmy bukmacherskiej początkującym typerom.
Kto waszym zdaniem zasługuje na miano najlepszego bukmachera w Polsce?
Głos można oddać na dwóch bukmacherów.

Bardzo proszę o uzasadnienie swojego wyboru(ów).

Swój głos można oddawać na takie legalne firmy bukmacherskie jak:

1. STS
2. FORTUNA
3. BETFAN
4. TOTALBET
5. BETCLIC
6. EWINNER
7. FORBET
8. SUPERBET
9. LVBET
10. TOTOLOTEK

Poprzedni temat: TUTAJ
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Mimo ze nie obstawiam w Polsce ale pamietam lata 2000, wiec chcialem oddac cztery glosy ale przyjelo tylko dwa :) a wiec wybralem:

-STS (ewn: Fotuna) za bogata oferte i mam wieksze zaufanie do tych dwoch bukmacherow ze wzgledu ze sa kupe lat na rynku.
-LVBET - wybralem zewzglendu na kursy, bo maja wysokie , jezeli podaje niektore zdarzenia w typach dnia to kursy owiele lepsze niz u wiekszosci bukmacherow.

oraz wyroznienie dla TOTALbet za ladna szate graficzna (podoba mi sie) ale Etoto tez zle nie wypada.
Dla wszystkich minus za podatek ktory zrzera okolo 20% zysku
 
Ostatnia edycja:
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Jak zaczynałem grać ponad 30 lat temu to pierwszy buk jak powstał w Krakowie to był "Profesjonal" czyli dzisiejsza Fortuna i wydaje mi się że oni mają najlepsze kursy na dzień dzisiejszy a jeśli chodzi o ofertę taka sobie ale według mnie to obstawiam tak z sentymentu!!!

FORTUNA
STS
a póżniej długa przerwa
FORBET
ETOTO
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
ZADEN z pl ,

dlatego ze celowo przyklepali w porozumieniu z mf monopol na zakłady w naszym kraju , podatek 12% to jest kpina z bukmacherki w Polsce, dlaczego boją się zmian , dlaczego boją sie obnizenia podatku ,dlaczego nie zdecydują sie na GGR? Za to wszystko wystawiam im note w skali 1-10 równe 1 ;)

a tak serio

wielki minus --------------- za handicapy azjatyckie.w Fortunie jakieś dziwolagi handicapy w stylu 02, 10,
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Jest jeszcze jakiś buk oprócz Fortuny i Totalbeta gdzie jest happy hours cała dobę na podwyższenie kursu o 1,14 i brak podatku tym samym?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zdecydowanie 9. LVBET !

Bo:
- mają jako JEDYNI w Polsce azjany, a każdy ogarnięty gracz wie, że lepiej pograć po nieco niższym kursie -1 w AH niż -1 w EH :)
- bo nie dają limitów - grałem stawkami po 1000zł czyli max jaki przyjmował buk na II ligę izraelską, na ligę katarską i inne egzotyki - stawkami po 1000zł przez ok 2 miesiące - dużo wygrałem i żadnych limitów nigdy nie było
- bo mają przejrzystą stronę, łatwo znaleźć każde wydarzenie
- bo mają błyskawiczne wypłaty - w ciągu 10 min na koncie
- bo nawet dodatkowa weryfikacja (przez pomyłkę wziąłem bonus) - trwała 15 min co byłem w szoku bo zazwyczaj to trwa parę dni.
- bo mają całkiem dobre kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Ja z kolei polecę Forbet z jednego prostego względu - Maxizysk który odbywa się przynajmniej 1,2 w tygodniu co daje niesamowite możliwości podwojenia zysku swojego kuponu. Ładna oprawa graficzna, dość szybko można znaleźć zdarzenie które nas interesuje, błyskawiczne wypłaty, szybka weryfikacja.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Fortuna, bo tam zaczynałem i gram do tej pory. Większość zdarzeń, które gram się tam znajdują i są po dobrych kursach.

LVbet za azjany i za to, że podeszła mi szata graficzna i strona ;)
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Wiele zależy od tego, na co masz priorytet. Z moich doświadczeń:

1. Kursy - czasami trzeba po prostu poświęcić chwilę czasu i porównać zestawienia na kuponach; najczęściej zdarza mi się wybrać w ten sposób kogoś z czwórki Fortuna, Forbet, Etoto, Betfan;
2. Promocje - tu zdecydowanie Forbet, który regularnie wrzuca MaxiZysk lub jakiś bonus oraz Betfan, który potrafi rzucać całkiem fajne kwoty w bonusie od depozytu. W miarę regularnie promocje wrzuca również LvBet, ale tam nie pasują mi zasady grania tym bonusem;
3. Wypłaty - Betfan, Forbet, STS, Etoto - ta czwórka wypłaca niemal błyskawicznie, tu spory minus dla Fortuny, która najwyraźniej nie ma ochoty równania do konkurencji.

Ja bardzo wysoko stawiam te trzy punkty, które wskazują na Forbet lub Betfan. U mnie numer 1 na ten moment - Forbet. Aż byłem zdziwiony, że mają tak niski udział w rynku.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wszyscy są dość podobni, ale Fortuna jest na moje potrzeby wyraźnie najlepsza. Praktycznie brak limitów na tle konkurencji, szeroka oferta, nawet na niszowe rzeczy. Czasem fajny bonus. Błyskawiczne wypłaty. Fajnie przemyślany kupon systemowy. Nigdy żadnych problemów, że musiałem o coś interweniować. U pozostałych praktycznie w każdej z wymienionych kwestii jest jakiś mankament. No i kursy na tle konkurencji raczej jedne z wyższych. Live 3 wydarzenia bez podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +892
P 771

Pirania

Użytkownik
Jestem graczem z 20 letnim stażem , przerobiłem mnóstwo bukmacherów. Oczywiście brak podatku 12% i oferta stawia zagraniczne firmy w roli faworyta. Natomiast na naszym podwórku najlepiej gra mi się w Superbet. Świetna aplikacja, strona, bardzo dobre kursy, AKO bonus, superspin na którym wykręciłem grubo ponad 100 bonusów. Oferta na piłkę nożna a tą głównie obstawiam jest wystarczająca. Chwile pograłem w STS i czuje się jakbym wrócił do lat 90”

polecam Superbet
 
Do góry Bottom