>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Najlepszy legalny bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

• STS

Głosy: 4 14,8%
  • Fortuna

Głosy: 8 29,6%
  • Betfan

Głosy: 7 25,9%
  • Totolotek

Głosy: 2 7,4%
  • LVBet

• Betclic

Głosy: 1 3,7%
  • TotalBET

• Ewinner

• forBET

• SuperBET

Głosy: 1 3,7%

• Wszyscy głosujący
    27
al_capone 6,4K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Miasto
Chicago
Najlepszy Bukmacher legalny w Polsce to....?

Ankieta, która może pomóc w wyborze firmy bukmacherskiej początkującym typerom.
Kto waszym zdaniem zasługuje na miano najlepszego bukmachera w Polsce?
Głos można oddać na dwóch bukmacherów.

Bardzo proszę o uzasadnienie swojego wyboru(ów).

Swój głos można oddawać na takie legalne firmy bukmacherskie jak:

1. STS
2. FORTUNA
3. BETFAN
4. TOTALBET
5. BETCLIC
6. EWINNER
7. FORBET
8. SUPERBET
9. LVBET
10. TOTOLOTEK

Poprzedni temat: TUTAJ

Gy_Gy_Craveel 33,2K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Miasto
Wielka Brytania
Mimo ze nie obstawiam w Polsce ale pamietam lata 2000, wiec chcialem oddac cztery glosy ale przyjelo tylko dwa :) a wiec wybralem:

-STS (ewn: Fotuna) za bogata oferte i mam wieksze zaufanie do tych dwoch bukmacherow ze wzgledu ze sa kupe lat na rynku.
-LVBET - wybralem zewzglendu na kursy, bo maja wysokie , jezeli podaje niektore zdarzenia w typach dnia to kursy owiele lepsze niz u wiekszosci bukmacherow.

oraz wyroznienie dla TOTALbet za ladna szate graficzna (podoba mi sie) ale Etoto tez zle nie wypada.
Dla wszystkich minus za podatek ktory zrzera okolo 20% zysku

Ostatnia edycja:
tedddy2060 274

tedddy2060

Użytkownik
Jak zaczynałem grać ponad 30 lat temu to pierwszy buk jak powstał w Krakowie to był "Profesjonal" czyli dzisiejsza Fortuna i wydaje mi się że oni mają najlepsze kursy na dzień dzisiejszy a jeśli chodzi o ofertę taka sobie ale według mnie to obstawiam tak z sentymentu!!!

FORTUNA
STS
a póżniej długa przerwa
FORBET
ETOTO

B 170

bulik9596

Użytkownik
ZADEN z pl ,

dlatego ze celowo przyklepali w porozumieniu z mf monopol na zakłady w naszym kraju , podatek 12% to jest kpina z bukmacherki w Polsce, dlaczego boją się zmian , dlaczego boją sie obnizenia podatku ,dlaczego nie zdecydują sie na GGR? Za to wszystko wystawiam im note w skali 1-10 równe 1 ;)

a tak serio

wielki minus --------------- za handicapy azjatyckie.w Fortunie jakieś dziwolagi handicapy w stylu 02, 10,

G 50

gzjjr

Użytkownik
Jest jeszcze jakiś buk oprócz Fortuny i Totalbeta gdzie jest happy hours cała dobę na podwyższenie kursu o 1,14 i brak podatku tym samym?

adamo80 4,5K

adamo80

Użytkownik
Zdecydowanie 9. LVBET !

Bo:
- mają jako JEDYNI w Polsce azjany, a każdy ogarnięty gracz wie, że lepiej pograć po nieco niższym kursie -1 w AH niż -1 w EH :)
- bo nie dają limitów - grałem stawkami po 1000zł czyli max jaki przyjmował buk na II ligę izraelską, na ligę katarską i inne egzotyki - stawkami po 1000zł przez ok 2 miesiące - dużo wygrałem i żadnych limitów nigdy nie było
- bo mają przejrzystą stronę, łatwo znaleźć każde wydarzenie
- bo mają błyskawiczne wypłaty - w ciągu 10 min na koncie
- bo nawet dodatkowa weryfikacja (przez pomyłkę wziąłem bonus) - trwała 15 min co byłem w szoku bo zazwyczaj to trwa parę dni.
- bo mają całkiem dobre kursy