>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagraniczna karta sim

P 63

prusi0010

Użytkownik
Czy ktoś może wie czy aby aktywować kartę uk vodafone i korzystać z roamingu trzeba to zrobić na terenie Wielkiej Brytanii(tak przeczytałem na paru aukcjach)? Jeżeli tak to macie jakieś inne propozycje na kartę żeby zrobić to normalnie i łatwo?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ja korzystam z vodafone i nic nie musialem aktywowac na terenie UK i takze kupowalem przez allegro wiele takich simek
Te karty powinny byc juz zarejestrowane na kogos mieszkajacego w UK i powinny normalnie dzialac na terenie PL
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kupuj w pełni aktywowaną a jak nie to:

"14 listopada 2022 od L...h
Wszystko OK. Aktywacja w Polsce jest możliwa, ale trzeba zadzwonić na infolinię na nr 191 (i porozmawiać po angielsku z konsultantem). Inaczej pełna aktywacja się nie powiedzie."
 
Endwar 11,1K

Endwar

Użytkownik
Ostatnio się dowiedziałem to się podzielę:


Można kupić karty esim z wielu krajów. Działa przez ich apkę.

Airalo to pierwszy na świecie sklep z kartami eSIM, który rozwiązuje problem wysokich rachunków za roaming poprzez udostępnienie klientom ponad 190 kart eSIM (cyfrowych kart SIM) z całego świata w przystępnych cenach.

Szczegółów o aktywacji nie znam, bo nie korzystałem jeszcze. Polecam poczytać.
 
S 596

samanta_d

Użytkownik
Nie, nie jest konieczne aktywowanie karty Vodafone UK i korzystanie z roamingu na terenie Wielkiej Brytanii. Możesz aktywować kartę i korzystać z roamingu gdziekolwiek jesteś, o ile usługa roamingu jest dostępna w danym regionie.
 
Do góry Bottom