>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Bukmacher LV BET zakłady bukmacherskie - wady i zalety

Gucci Mane 11,1K

Gucci Mane

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
1331
Miasto
Poznań/Valetta
LV Bet to jeden z kilkunastu absolutnie legalnych bukmacherów w naszym kraju, bazujący na przyznanej 13 marca 2016 oku licencji Ministerstwa Finansów, de facto o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, dzięki czemu reguluje zakłady tak naziemne jak i online na terenie naszego kraju. Licencja przyznana przez MF jest jednak jedynym aspektem, który łączy LV Bet z pozostałymi konkurentami w Polsce. Opisywana firma, bez wątpienia jest najszybciej rozwijającym się produktem. Nic oczywiście nie bierze się z przypadku; co mamy na myśli? Sama nazwa firmy nie wzięła się przecież znikąd. Cała marka opiera się na Las Vegas Energy Drink, co - praktycznie - na samym początku miłym akcentem odpowiada na ewentualne pytania o wiarygodność lub wypłacalność tegoż bukmachera. Pomijając oczywiście jawny fakt, że każdy krajowy, legalny bukmacher, jest w 100% wypłacalny i aż nadto bezpieczny. Potężne możliwości finansowe idą, na całe szczęście, w parze z myśleniem i absolutnie niebanalnymi rozwiązaniami.

LV Bet słynie przede wszystkim w bardzo aktywnym wspieraniu klubów naszej najwyższej ligi piłkarskiej - Ekstraklasy, oraz, co ważne, kibiców sponsorowanych przez siebie zespołów. Bukmacher, w formie głównego lub oficjalnego sponsora, do tej pory był - lub jest nadal - związany z tak dużymi ekipami jak Wisła Kraków, Arka Gdynia, Piast Gliwice, Wisła Płock czy Śląsk Wrocław. Ponadto, LV Bet dumnie wspiera Widzew Łódź, Stal Mielec, Zagłębie Sosnowiec i wiele innych.

Witryna LV Bet dostępna jest w trzech językach - polskim, angielskim oraz ukraińskim. Samo 'www' firmy robi na większości klientów, lub luźno przeglądających ją graczach, bardzo dobrze wrażenie. Składa się na to przede wszystkim ogromna funkcjonalność oraz nowoczesne i nietypowe dla większości zastosowania. Na myśli mamy tutaj chociażby '5 Porad' dostępnych na dole strony, lub tak pozytywny ficzer jak rozbudowane opcje przy połączeniu z chatem online. Mamy nawet do wyboru ton rozmowy - możemy zdecydować, czy chcemy przejść z konsultantem na 'Ty', lub wybrać oficjalną formę rozmowy, tj. Pan/Pani. 

LV Bet korzysta z systemu Rapid Pay, dzięki czemu wszystkie wygrane trafiają na nasz prywatny rachunek maksymalnie do 10 minut. Według informacji dostępnych na stronie, pieniądze są wypłacane nieprzerwanie 17 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, całkowicie niezależnie od zewnętrznych dostawców usług. Obsługiwane na ten moment banki to mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank i Idea Bank. Przed wypłatą, naturalnie trzeba jednak swoje środki zdeponować. Temat wpłat środków do bukmachera jest na najwyższym poziomie, na jaki pozwalają warunki w Polsce. W skład metod depozytów wchodzą: Skrill, Przelewy24, Paysafecard, Tpay, Dotpay oraz Paymenticon. Minimalna wpłata oraz wypłata wynosi 25 PLN. Przy transakcjach w obie strony, nie są naturalnie pobierane żadne opłaty.

LV Bet praktycznie od samego początku utrzymuje swoją promocje dla nowych klientów, w której obdarowuje każdą taką osobę kwotą 20 PLN bez depozytu na grę. Środki są w pełni wypłacalne i mają bardzo prosty regulamin obrotu. Jeśli chcesz zagościć na dłużej u tego bukmachera, w grę wchodzi potężny pakiet powitalny sięgający aż 100% do 1500 PLN od wpłaty własnej. Tak wysoki bonus, przy oferowanej przez bukmachera ofercie zakładów, tak przedmeczowych jak i na żywo, oraz fenomenalnej opcji cash-out, jest wręcz obowiązkowym punktem programu. Gra w LV Bet jest czystą przyjemnością i polecamy zweryfikowanie tych słów każdemu z naszych czytelników.

 
LV Bet - Jak grać?
Instrukcja o pierwszych zakładach
Stawianie zakładów w LV Bet jest - swoją drogą, jak wszystko - bardzo prostą czynnością, niezależnie od tego, ile posiadasz doświadczenia i stricte ogrania u bukmacherów online. Podstawą jest oczywiście założenie konta, a następnie złożenie depozytu na swoje konto gracza. W tym celu możemy użyć wielu wygodnych i błyskawicznych metod wpłat, takich jak: Blik, Dotpay, Przelewy24, TPay, Skrill, Paysafecard lub karty płatnicze. Po pozytywnym przejściu przez wcześniej wymienione dwa kroki, możemy przystąpić do zabawy - tudzież sportowej walki - przy pomocy oferty sportowej bukmachera. 

Wybór dyscypliny
Niezależnie z której sekcji zakładów korzystasz - oferta na Sporty przedmeczowe, lub zakłady na żywo, pokusić musisz się o wybranie dyscypliny która najbardziej Cie interesuje, następnie turnieju lub regionu ligi piłkarskiej i docelowego typu na dany mecz.  

Dodawanie zakładu do kuponu
Ten wymóg jest już najprostszym z możliwych. Jedyne, co trzeba zrobić, to kliknąć raz na kurs zdarzenia, które Cie interesuje. Po kliknięciu, wskoczy ono na Twój kupon na stronie i będzie gotowe do postawienia. Jeśli jednak zmienisz swoje zdanie, wystarczy kliknąć popularny znak 'x' obok danego wydarzenia, co spowoduje jego usunięcie z Twojego kuponu.

Wpisanie stawki
Pole to służy tylko i wyłącznie do wpisania kwoty, za którą chcesz zagrać dane spotkanie lub kupon. Obok wyskoczy Ci także automatycznie obliczona wygrana za Twój kupon na wybranej stawce.

Stawianie zakładu
Jeśli dojdziesz do finalnej wersji i układu swojego kuponu, wystarczy kliknąć przycisk 'POSTAW ZAKŁAD'. Po upływie kilku sekund, Twoim oczom ukaże się potwierdzenie przyjęcia zakładu. Stan swoich postawionych spotkań znajdziesz w sekcji 'Moje Zakłady'.

U bukmachera LV Bet mamy również dostępną bardzo innowacyjną i mocno pożądaną przez graczy opcje Cash-Out. Gwarantuje ona możliwość wypłaty wygranej w trakcie spotkania, lub zmniejszenia straty podczas meczu, jeśli wynik nie układa się po myśli naszej oraz naszych faworytów. Opcji Cash-Out możesz użyć obstawiając kupon singiel lub kombi na zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Możesz korzystać z opcji Cash-Out również wtedy gdy na kuponie pozostaje więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład. Opcja Cash-Out nie jest dostępna dla każdego rodzaju zakładu, aby ta opcja była dostępna musi zostać spełnionych kilka warunków. Aktywność Cash-Out zależy od wielu czynników, w tym głównie od aktualnych kursów, które znajdują się na kuponie. Jeżeli widzisz, że Cash-Out jest nieaktywny, spróbuj za kilka minut - po zmianie kursów może zostać aktywowany. Jeśli będziesz posiadał minimum jeden zakład z dostępną opcją Cash-Outu, stosowna ikonka pojawi się na górnej belce przy zakładce “Moje Zakłady”. Tej funkcji nie możemy używać w przypadku obrotu bonusem. Nie ma za to wymaganej minimalnej stawki - pod te funkcje podchodzą kupony zagrane już za 0.50 PLN!

Na dobry początek, u bukmachera LV Bet możesz zapoznać się z panelem gracza, ofertą zakładów oraz całością funkcji, przy pomocą darmowego bonusu w wysokości 20 PLN za rejestracje. Do owej promocji zobligowani są wszyscy nowi klienci. Firma sponsoruje także wiele topowych drużyn piłkarskich. Ma to o tyle ważne znaczenie, iż za posiadanie karnetu kibica sponsorowanej przez bukmachera drużyny, dostaniemy kolejne 50 PLN zupełnie za darmo! Łącznie możemy zgarnąć więc 70 PLN bez żadnej wpłaty własnej i przerobić to na naprawdę zadowalające wygrane, przy okazji poznając ogromne możliwości, dostarczane klientom przez LV Bet.

 
LV Bet - Zakładanie konta gracza


Kilka minut, kilka prostych kroków
Rejestracja u bukmachera LV Bet jest niezwykle prosta i intuicyjna. Co najważniejsze - także bardzo szybka, zawierająca dwie opcje dołączenia jako klient. Jedna bazuje na absolutnej szybkości i pozwalająca nam na decyzje w niedalekiej przyszłości, czy chcemy rozwinąć swoje konto do pełnoprawnego stanu, lub standardowa, tj. pełna wersja rejestracji, zawierająca natychmiastowe wgranie swojego dowodu osobistego. Wszystko zajmuje do kilku minut. Ponadto, jak mówi nam krótki samouczek od ekipy firmy - "możesz zarejestrować się na naszej stronie za pomocą jednego kliknięcia myszką w przycisk “Zarejestruj” znajdujący się na górze strony. Następnie będziesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, przesłanie wymaganych dokumentów oraz potwierdzenie adresu e-mail. Po przesłaniu dokumentów Twoje konto zostanie zweryfikowane w ciągu 15 minut i wówczas będzie można w pełni korzystać z naszego serwisu."

Jak rejestracja wygląda w praktyce? Sprawdzimy to na własnym przykładzie! Przed rozpoczęciem omawianego procesu, z uśmiechem na ustach informujemy, iż każdy nowy klient bukmachera LV Bet, jest mile zobowiązany do odebrania 20 PLN na start bez potrzebny wpłaty własnej. Całość darmowej gotówki może nawet osiągnąć pułap 70 PLN, jeśli akurat jesteśmy posiadaczami karnetu kibica jednego z licznych klubów aktywnie wspieranych przez firmę LV Bet. Prawda, że miło? W takim razie możemy przejść do rzeczy. Po kliknięciu wspomnianego wyżej przycisku Zarejestruj, wyskakuje nam okienko z trzema krokami, pt. '1. Podstawowe Dane', '2. Szybka rejestracja w minutę', '3. Pełna rejestracja'. My oczywiście pokusimy się o dobrnięcie i przejście przez ostatnią z możliwych opcji.

Na sam początek, klasyka - imię, nazwisko, narodowość (wybrana automatycznie) oraz nasz numer pesel. W następnej kolejności, mamy do wyboru rejestracje we wspomnianym czasie jednej minuty, oraz późniejszą aktywacje konta w panelu gracza poprzez, między innymi, wgranie dwóch stron dokumentu tożsamości. Wybór między opcją drugą, a trzecią (czyt. pełną rejestracją od razu) jest indywidualną preferencją. Przy wyborze pełnej rejestracji, wgrywamy obie strony dokumentu osobistego od razu. Reszta wymaganych pól informacyjnych jest naturalnie do przewidzenia. W ich skład wchodzą: adres zamieszkania z miejscowością oraz kodem pocztowym, adres e-mail, data urodzenia, wybrany login oraz hasło, potwierdzenie ukończenia 18 lat, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych oraz otrzymywanie ofert promocyjnych.

Ku pełnemu wyjaśnieniu opcji nr. 2 - dwie strony naszego dokumentu tożsamości wgrywamy w późniejszym czasie. Po ich akceptacji, wtenczas nasze konto będzie mieć pełne prawa. Do tej pory, będziemy mogli wpłacać pieniądze do bukmachera i obstawiać zakłady. Weryfikacja umożliwia błyskawiczne wypłaty naszych wygranych. I to na tyle. Osobiście polecamy od razu przejść pełną rejestracje, która trwa niewiele dłużej.

Zarejestrowane konto, którego dokumenty zostaną pozytywnie zweryfikowane przez błyskawicznie pracujący dział bezpieczeństwa firmy, jest od razu w pełni gotowe i do naszej dyspozycji. Błyskawiczne wpłaty, wypłaty do kilkunastu minut, zakłady sportowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne, oraz - przede wszystkim - ogromne bonusy oferowane przez bukmachera. Nie da się ukryć, iż firmy posiadające licencje Ministerstwa Finansów, weryfikują konta swoich graczy i obligują je do korzystania ze wszystkich możliwości oraz ofert na swojej stronie w bardzo szybkim tempie. Nie inaczej jest w przypadku wypłat naszych wygranych, które - niezależnie od swojej wielkości - trafiają do nas w piorunującym tempie.

LV Bet - Opinie o bukmacherze


Ogromna przewaga zalet nad minusami
Bez najmniejszych wątpliwości, wiemy, że Internet jest kopalnią wiedzy, informacji, podejrzeń, spekulacji, ale też ogromnej ilości prawdy i uczciwych spojrzeń na sprawę. I dobrze. Każdą firmę, która oferuje usługi szerokiemu gronu klientów, można słusznie pochwalić, słusznie skrytykować, jak i prowadzić stałą dyskusje na temat jej rozwoju, ofert, możliwości, zmian i wiele innych. W tym artykule, bazując na naszych skromnych przeżyciach, ale - i to przede wszystkim, co jasne - na opiniach graczy zebranych z największych for oraz portali dot. legalnych zakładów bukmacherskich, skupimy się na jednym z najpotężniejszych, legalnych w Polsce bukmacherów - marce LV Bet.

LVbet.pl to licencjonowany bukmacher stacjonarny zarządzany przez spółkę LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., która działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów nr PS4.6831.9.2016.EQK uzyskanego 13 maja 2016 roku na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.

Do zalet, jakie wskazują choćby użytkownicy Forum Bukmacherskie.com, które jest wielką bazą opinii, znaleźliśmy między innymi takie pochwały.
 • Wiarygodność, potwierdzoną licencją MF oraz świadomością, iż nad firmą panuje Las Vegas Energy Drink, czyli sławetny producent napojów energetycznych
 • Aktywny sponsor polskiej piłki nożnej na najwyższym ligowym szczeblu. Bukmacher najmocniej kojarzony m.in. z Wisłą Kraków, mistrzem Polski sezonu 2018/2019 Piastem Gliwice i wieloma innymi, rozpoznawalnymi markami
 • Innowacyjna opcja Cash-Out w zakładach sportowych
 • Funkcja Rapid Pay, która odpowiada za błyskawiczne wypłaty - już do 10 minut - w określonych bankach
 • Rozbudowany czat na żywo, z wieloma opcjami wyboru na samym jego starcie
 • Bardzo dużo metod wpłat na konto gracza, w tym Skrill czy Paysafecard
 • Limit stawki na dany zakład widoczny już w polu z kuponem
 • Niesamowicie funkcjonalna, nowoczesna i szybka strona
 • Sprawna i błyskawiczna rejestracja. Weryfikacja konta już do 15 minut. Po tym konto jest natychmiast gotowe do użycia
 • Minimalna stawka zakładu wynosi jedynie 0.50 PLN i również taki kupon obejmuje funkcje Cash-Out
 • Bardzo atrakcyjny pakiet promocji powitalnych od wpłat własnych. Łącznie można zgarnąć aż do 1500 PLN na bardzo prostych zasadach zawartych w regulaminie
 • Dla każdego nowego klienta, dział promocji oferuje 20 PLN zupełnie za darmo
 • Kibic piłki nożnej, który posiada karnet jednej z drużyn sponsorowanej przez markę LV Bet, dostaną także dodatkowe 50 PLN bez depozytu na grę
 • Konkretna i udana aplikacja mobilna, do ściągnięcia na nasze urządzenia przenośne
Po plejadzie plusów i zalet, logicznym jest, że przychodzi moment na skupienie się na ewidentnych minusach bukmachera. Problem jest jednak w tym, iż w naszym kraju, każda legalna i licencjonowana przez MF firma, niektóre, jakże oczywiste 'wady' narzucone ma odgórnie. Powstaje więc pytanie, czy kwestia potrącania 12% podatku lub opcja wypłaty tylko na prywatny rachunek bankowy klienta, to problemy bukmachera LV Bet? Lub, idąc dalej, problemy jakiegokolwiek jego konkurenta? Pokusimy się o subiektywizm, iż absolutnie nie. I, co za tym idzie, zaliczanie tychże kwestii do stricte minusów danej firmy nie ma prawdopodobnie najmniejszego sensu. Z tego też powodu, który pokrótce, mamy nadzieje, iż wyjaśniliśmy, nie widzimy większego sensu oraz - a może przede wszystkim - żadnej sprawiedliwości w takim ruchu. Owe wady nie trafią więc do oficjalnej wyliczanki, ponieważ nie są to indywidualne słabości danej firmy.

 
LV Bet - Systemy gry
Każdy gra, jak lubi
Obstawianie i puszczanie kuponów było już znane w starożytności, gdy ludzie zakładali się pomiędzy sobą o wynik walk gladiatorów. Później przyszedł 1922 rok i pierwszy punkt bukmacherski założony przez Johna Moores'a w Londynie. Dziś, w XXI wieku znamy już wiele rodzajów kuponów bukmacherskich i walka o wygrane może być prowadzona w różny sposób. I tak na przykład LV BET proponuje graczom wszystkie rodzaje kuponów. Przyjrzyjmy się im i sprawdźmy czym się różnią, które są lepsze, a które gorsze i w końcu który rodzaj kuponów najlepiej wybrać. Czy uda nam się odpowiedzieć na te pytania?

Rodzaje kuponów
Singiel - to nazwa zakładu pojedynczego, który jest chyba najpopularniejszym rodzajem kuponu. W tym przypadku obstawiamy tylko jedno wydarzenie i od jego wyniku zależy czy wygramy pieniądze, czy też nasz kupon będzie przegrany. Ta forma kuponów jest popularna wśród graczy, którzy dysponują dużym kapitałem na grę i mogą pozwolić sobie na "wejście" w jeden typ za sporą kwotę. Oczywiście single grane są również za kwoty rzędu 10 czy 20 złotych, ale wygrane z takich zakładów raczej rzadko są oszałamiające. Najważniejszą zaletą jest to, że od rozstrzygnięcia kuponu zależy tylko jeden wynik, przez co można wykluczyć często spotykane powiedzenie "znów jeden mecz nie wszedł".

Kombi - nie jest to tym razem opis naszego legendarnego zespołu, lecz kolejnego rodzaju kuponów dostępnego w LV BET. Zakład kombi to również tylko jedna kombinacja, jednak tutaj możemy wybrać większą ilość spotkań, co powiększy kurs kuponu i da szansę na dużą wygraną. Każdy z nas słyszał chyba o tak zwanych "taśmach" czy "szczurach", czyli długich kuponach, wypełnionych bardzo dużą ilością zakładów oraz nadzieją stawiającego, że uda się "ustrzelić" wszystkie spotkania. W taki sposób próbują często zgarnąć dużą wygraną osoby posiadające mniejszą kwotę na grę. Wiadomo, że stawiając wcześniej wspomniany singiel, trudno liczyć na dużą wygraną. Przy zakładzie kombi jest to już jednak bardziej prawdopodobne. Kursy dodanych do kuponu zakładów mnożą się, dając ostateczny kurs. I tak na przykład grając 3-zdarzeniowy kupon kombi z kursami 2.20, 2.00 i 3.50 uzyskujemy łączny mnożnik wynoszący 15.40. Stawiając "dyszkę" możemy wygrać trzycyfrową kwotę. W przypadku zakładów kombi całkowicie spełnia się powiedzenie "sky is the limit" gdyż fantazja graczy jest nieograniczona. Każdy próbuje złożyć wygrany kupon według własnej strategii, dobierając odpowiednią swoim zdaniem liczbę zakładów oraz stawkę.

Systemy - to trzecia i chyba najciekawsza forma kuponów dostępna w LV BET. W tym przypadku możemy wygrać, nawet gdy nie wytypujemy poprawnie jednego, czy dwóch spotkań. Możemy również rozbić bank i trafić wszystkie zdarzenia na kuponie, co będzie podobnym wynikiem co w kuponach kombi, czyli otrzymamy całkowity kurs wszystkich zdarzeń pomnożony przez stawkę na wszystkie kombinacje. I tak na przykład możemy zagrać kupon 5 z 6. Wybieramy 6 spotkań i wpisujemy stawkę. Zostanie ona powiększona 6 razy, gdyż tyle kombinacji powstanie, a w każdej z nich zabraknie jednego z wydarzeń, tak aby przynajmniej jedna z kombinacji w przypadku trafienia 5 spotkań była wygrana. Stawiając zakłady systemowe w LV BET zawsze widzimy maksymalną wygraną, czyli tą, którą zgarniemy trafiając wszystkie wydarzenia, jak i wygraną minimalną, czyli tą, którą uzyskamy trafiając 5 z 6 zakładów. Dla początkujących może to brzmieć troszkę skomplikowanie, lecz nie jest to nic trudnego, natomiast jest to szansą na powiększenie kapitału nawet mimo kilku nietrafionych zakładów. Podobnie jak przy powyższym rodzaju kuponów, tutaj również nie ma granic dla naszej fantazji. Warto dobrze dobrać spotkania, których jesteśmy pewni, a wtedy być może uda się trafić wszystkie zdarzenia co spowoduje, że wszystkie kombinacje będą rozstrzygnięte na plus. Jeśli jednak nie trafimy jednego czy kilku spotkań (w zależności od wybranego systemu) również uzyskamy wygraną. Nie można też zapomnieć o opcji "Pewniak". W ten sposób możemy oznaczyć zdarzenie lub zdarzenia, które według nas są pewne na tyle, że chcemy zaryzykować i mieć je we wszystkich kombinacjach. Aby wybrać "Pewniaki" w LV BET w okienku kuponów systemowych przechodzimy do zakładki "Pewniaki" i klikamy na żółty kwadracik, który zmieni kolor na zielony, gdy oznaczymy dane wydarzenie za nasz pewniak.

Dodatkowe możliwości
LV BET to bukmacher z najwyższej półki i stale rozwija swoją ofertę, aby gracze byli jak najbardziej zadowoleni. Ciekawym ułatwieniem jest E-Kupon. Po wybraniu spotkań w internecie klikamy opcję E-Kupon i otrzymujemy kod, na którym zapisane są nasze zakłady. Takowy kod podajemy w naziemnym punkcie LV BET i natychmiast jest on wczytany w komputerze pani lub pana za okienkiem. To nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu.

Na koniec wspomnimy o znajdującym się na czele oferty "Grubym Kuponie". To okazjonalne wydarzenia z dużymi kursami. Zakładem jest zazwyczaj połączenie dwóch spotkań i wymóg wygrania ich przez wskazane drużyny. Przykładem z momentu, gdy piszemy ten tekst, jest "Gruby Kupon" na dziś. Połączenie naszej rodzimej ligi piłki ręcznej i koszykówki. Zakład brzmi następująco - Polski Cukier Toruń i Vive Kielce wygrają swoje mecze dzisiejszego dnia. Do wybrania mamy tylko opcję na tak, a kurs na to wynosi 3.95. Gdybyśmy wybrali oba te typy z normalnej oferty, przedstawiony kurs byłby niższy. Warto zatem zaglądać do sekcji "Gruby Kupon", gdzie codziennie wystawiane są łączone zakłady o podwyższonym kursie na różne dyscypliny i wydarzenia.Plusy i minusy danych rodzajów kuponów

 
SingleKombiSystemy
+ Wynik kuponu zależny tylko od jednego zdarzenia.+ Możliwość zbudowanie dużego kursu złożonego z wielu zdarzeń i trafienie wygranej przy stosunkowo niewielkiej stawce.+ Nieograniczone możliwości kombinacji zakładów i wybrania pewniaków.
+ Przyjazny typ kuponów dla graczy z grubym portfelem.+ Opcja połączenia dwóch typów o mniejszym kursie, tak aby otrzymać kurs ponad 2, czyli większy niż w przypadku niektórych singli.+ Wygrana nawet w przypadku nietrafienia któregoś z zakładów na kuponie.
+ Możliwość stawiania zakładów długoterminowych.+ Możliwość zagrania "taśm" i spróbowania szczęścia na trafienie wielkiej wygranej.+ Posiadając same pewniaki, można mieć margines małego błędu.
- Przynoszące mały zysk graczom z małym kapitałem.+ Szansa stosowania metody "dubli" czyli grania dwóch zakładów po średnim kursie, tworzącym ostateczny kurs około 2.00, który podwoi stawkę (stąd nazwa double, lub z polskiego dubel).+ Możliwość wybrania wysokich kursów i systemu, gdzie 4 z 6 zakładów dadzą wygraną.
 - Nieprzyjemne uczucie, gdy jeden mecz zawala cały kupon.-  Wymaga umiejętności odpowiedniego dopasowania typów w bloki.
 - Konieczność trafienia wszystkich typów, w przeciwieństwie do Systemów.-  Dość skomplikowane dla niektórych graczy.
 
LV Bet - Jak zamknąć swoje konto? 
Instruujemy zdecydowanych
W opcjach firmy LV Bet mamy dwie opcje dotyczące zarządzania 'wstecznego' dla naszego konta. Są to oczywiście standardowe możliwości, w skład których wchodzi: tymczasowa blokada naszego konta oraz prośba o jego stałe zamknięcie. Na samym początku należy zwrócić uwagę na fakt, iż korzystanie z wyżej wymienionych opcji nie jest błahym zabiegiem, którego powinniśmy się podejmować w chwili krótkiego zawodu spowodowanego niekorzystnym układem spraw sprowokowanym przez naszych sportowych ulubieńców. Dużo lepiej w takim momencie jest po prostu wyłączyć komputer i telefon! Nawet wybór blokady na okres 24 godzin powoduje, że nasze konto gracza będzie wyglądać zupełnie inaczej i będziemy mieć tego świadomość.

Jak już wspomnieliśmy, bukmacher LV Bet oferuje do naszej dyspozycji dwie opcje samowykluczenia. Od jednej doby po stałą blokadę konta. Szczegóły jednej i drugiej możliwości przedstawiamy Wam poniżej, wraz z cytatami z oficjalnej strony firmy.

W przypadku blokady tymczasowej na 24 godziny lub 90 dni: 

 
Jeśli chcesz wykluczyć się z gry na czas 24 godzin lub 90 dni, możesz zablokować konto gracza w zakładce MOJE KONTO, Ustawienia Odpowiedzialnej Gry. Oczywiście zawsze możesz skontaktować się w tym celu z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 oraz e-mail [email protected].
W przypadku stałego zamknięcia konta gracza:

 
W celu całkowitego zamknięcia konta gracza należy przejść do zakładki Ustawienia Odpowiedzialnej Gry na swoim profilu gracza i skorzystanie z opcji samowykluczenia permanentnego. Proszę jednak pamiętać, iż ta opcja nie jest odwracalna. Oczywiście zawsze możesz skontaktować się w tym celu z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 oraz e-mail [email protected].
Obie opcje, z naciskiem na te pierwszą, są jednym z oczywistych ruchów w momencie, w którym dochodzimy w swojej karierze gracza zakładów bukmacherskich do przeróżnych wątpliwości oraz zaczynamy mocniej myśleć na temat odpowiedzialnej gry. Często jednak bywa tak, że potrzebna nam jest wyłącznie kilkugodzinna przerwa, gdyż danego dnia możemy nie mieć dobrej passy, lub niepotrzebnie zabieramy się za wydarzenia sportowe, które są odległe od naszych ulubionych dyscyplin. Każdy człowiek, w każdej branży lub pasji, potrzebuje zawsze 'dnia odpoczynku'. W takim momencie zalecana jest właśnie owa opcja.

Jeśli chcemy podjąć radykalny krok i zamknąć swoje konto gracza na stałe, musimy pamiętać, iż niemożliwym jest jego ponowne otwarcie w przyszłości. Klient firmy, który jest zdecydowany na taki ruch, musi wziąć pod uwagę, że dział bezpieczeństwa bukmachera traktuje bardzo sumiennie i poważnie taki krok. Nie da się nic wskórać po czasie. Znamy sami, ale także i przeczytaliśmy o wielu przypadkach, w których zwykli klienci, traktujący grę od długich lat jako doskonałą zabawę i dostarczenie jeszcze większej dawki emocji do wydarzeń sportowych, zamykali swoje konta u świetnych bukmacherów z powodu najzwyklejszego, ludzkiego poirytowania. Ta opcja jest zdecydowanie polecana osobom, które są zdecydowane na zmiany w swoim życiu, jeśli odczuwają widoczne problemy i są nastawieni na zdecydowane rozpoczęcie pracy ku progresowi swojej osoby. Absolutnie nie polecamy zamykać konta na stałe graczom, których faworyci na boisku, parkiecie, korcie itd. po prostu zawiedli. W kolejnych spotkaniach będzie lepiej. A, żeby mieć pewność, iż na pewno będzie lepiej, polecamy dobrą chwilę przerwy i powrót do zabawy następnego, bądź jeszcze kolejnego dnia. Sport i zakłady nigdzie nie uciekną!
 
Otrzymane punkty reputacji: +43