>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
B bulik9596 oczywiście, że to prawda, iż tak wysoki podatek to jedno, wielkie draństwo, temu nikt nie zaprzeczy. Tylko tu chodzi o coś innego. Jak ktoś ma w głowie poukładane, nie tylko w kwestii wiedzy (czysto sportowej) to zagnie każdego bukmachera, z podatkiem czy bez.
Jak wspomniany przez Ciebie matematyk.

Tu ogólnie nie chodzi o wiedzę sportową lecz całokształt. Trzeba być dobrym po trochu z każdej dziedziny. Wtedy naprawdę można wygrywać.
Ta wiedza ma również związek z samooceną. To chyba podstawa. Bo co z tego, że bym większość przegrywała, a w duchu oszukiwała samą siebie, że jestem dobra lecz np. nie mam szczęścia, sędzia zawalił, tamten gorzej zagrał czy podobne tłumaczenia. Trzeba trzeźwo oceniać swoje umiejętności w danej dziedzinie. Bez tego ani rusz. Trzeba świadomie zdawać sobie sprawę ze swoich predyspozycji i wyciągać wnioski. Pewnie, nasze "drugie ja" będzie nam szeptać w głowie inne historie. Inni wygrywają, niemożliwe, że jestem taki beznadziejny(a), to chwilowe, muszę zmienić taktykę, coś dopracować i inne głupoty. Tymczasem nie. Albo masz to coś i jesteś dobrym graczem albo choćbyś stanął na głowie to i tak niewiele zdziałasz.
Z podatkiem czy bez dobry gracz będzie wygrywał, słaby przegrywał.

Ja zdałam sobie z tego sprawę i po prostu nie mam już złudzeń, że pomimo sporej wiedzy sportowej nie jestem dobrą zawodniczką na niwie bukmacherskiej. Czegoś brakuje, koniec, kropka. Stąd dla znacznie większej zabawy przeniosłam się do kasyna gdzie główną rolę odgrywa matematyka i fart. Zamiast ślęczeć nad statystykami i obstawiać mecze, ślęczę nad kołem ruletki i spędzam o wiele przyjemniejsze chwile. Owszem, uwielbiam oglądać mecze i śledzić rezultaty ale w kwestiach przewidywania wyników, ilości bramek itp. jestem beznadziejna. Stąd zdałam sobie sprawę, że jeśli chcę zarobić dziennie 20zł na kebaba to znacznie szybciej uczynię to stawiając dychę na trzeci tuzin, aniżeli na under 2,5 w meczu kolejorza. 🙃
Podsumowując trzeba zdawać sobie sprawę co jest dla nas bardziej czy mniej korzystne i na tej podstawie się bawić, grać, wygrywać.
Pozwolę sobie zdiagnozować Twój problem. Bez obrazy- z góry uprzedzam. Piszesz o tym, że w skrócie- nie potrafisz ujarzmić buka. Piszesz o tym, że chodzi o wiedzę sportową, o całokształt. Co to znaczy? Co znaczy ten całokształt? Otóż coś o czym dość rzadko ktoś początkujący albo zamknięty na interdyscyplinarne podejście do tematu mówi. Nie odnoszę się w poprzednim zdaniu konkretnie wobec Twojej osoby, ponieważ Cię nie znam. Mianowicie- PSYCHOLOGIA!!! Ludzie jej nie doceniają, bagatelizują.Trafiając na dobry tytuł dotyczący psychologii w tradingu (o bukmacherce ciężko o dobrą pozycje) lub ogólnie spekulacji można na prawdę poznać bardzo dobrze wroga... jakim jesteśmy my sami. Bukmacherka to taka praca na siłowni nad sylwetką. Możemy mieć najlepszy trening i sprzęt. Jednak jeśli nie zatroszczymy się o odpowiednią dietę to sukcesu nie osiągniemy. Możemy mieć najlepszą wiedzę sportową, ale jeżeli nasz umysł nie będzie przygotowany na uwydatnienie jej na poziomie obstawienia to umarł w butach. W sumie powinien pojawić się osobny wątek o psychologii, bo jest ona niezwykle ważna. Doświadczeni gracze, odnoszący sukcesy to wiedzą. Później czy jakiś buk bierze podatek czy nie, to jest drugorzędny problem do rozwiązania.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
spekul@nt spekul@nt o jakiej obrazie piszesz? Przecież przytaczasz święte słowa. Odpowiednie podejście do tematu w kwestiach psychologii to połowa sukcesu, o ile nie więcej.
Tylko ja tu żadnej diagnozy się nie doczytałam? ☺
Na temat zachowań naszego umysłu, samej psychologii odnośnie gry u bukmachera czy w grach losowych zamieściłam tyle wpisów, że pewnie powstałby mały elaborat. Pewnie nie czytałeś bo mam wrażenie, że moje opisane wyżej porażki bukmacherskie opierasz na złym przygotowaniu mentalnym. Ale nie, to nie to, zapewniam.

Problem jest w innym miejscu. Może po prostu nie posiadam wystarczającej wiedzy sportowej i tylko mi się wydaje, że jest inaczej. Wszak znać wszelkie przepisy, pół lig europejskich na wylot, wyniki z przed lat na pamięć i oglądać większość meczów w telewizji to jeszcze nie gwarancja wiedzy uprawniająca do odnoszenia sukcesów u bukmachera. Może jeszcze się nauczę 😊
 
P 91

piotras1990

Użytkownik
Witajcie, w bukmacherce siedzę od dobrych kilku lat i długo byłem związany z firmami działającymi na polskim rynku od wielu lat. Ostatnio wyświetliła mi się przy okazji przeglądania wyników spotkań reklama relatywnie nowego gracza w naszej dziedzinie, działającego od końcówki maja tego roku - BETX. Proste przejrzyste zasady działania, wypłacony bonus powitalny i naprawdę dobre, zachęcające kursy. Na plus sprawny szybki kontakt, miałem problem z jednym zakładem, który nie zaczytał się tak jak powinien i dosłownie w kilkadziesiąt minut od zgłoszenia sprawy, problem został rozwiązany. Także reasumując w 100% mogę polecić BETX :)
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Witajcie, w bukmacherce siedzę od dobrych kilku lat i długo byłem związany z firmami działającymi na polskim rynku od wielu lat. Ostatnio wyświetliła mi się przy okazji przeglądania wyników spotkań reklama relatywnie nowego gracza w naszej dziedzinie, działającego od końcówki maja tego roku - BETX. Proste przejrzyste zasady działania, wypłacony bonus powitalny i naprawdę dobre, zachęcające kursy. Na plus sprawny szybki kontakt, miałem problem z jednym zakładem, który nie zaczytał się tak jak powinien i dosłownie w kilkadziesiąt minut od zgłoszenia sprawy, problem został rozwiązany. Także reasumując w 100% mogę polecić BETX :)
Miło, że wpadłeś na forumek zachwalić swoją firmę? Jesteś pracownikiem tego gówna?
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
wiekszego gowna niz ten BETX nie ma
Nowe konto, nawet 100zl nie pozwalaja zagrac na nisze
Janków szukajcie gdzie indziej
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Witajcie, w bukmacherce siedzę od dobrych kilku lat i długo byłem związany z firmami działającymi na polskim rynku od wielu lat. Ostatnio wyświetliła mi się przy okazji przeglądania wyników spotkań reklama relatywnie nowego gracza w naszej dziedzinie, działającego od końcówki maja tego roku - BETX. Proste przejrzyste zasady działania, wypłacony bonus powitalny i naprawdę dobre, zachęcające kursy. Na plus sprawny szybki kontakt, miałem problem z jednym zakładem, który nie zaczytał się tak jak powinien i dosłownie w kilkadziesiąt minut od zgłoszenia sprawy, problem został rozwiązany. Także reasumując w 100% mogę polecić BETX :)

No i popłakałem się ze smiechu !!!!

A co ziomuś maja jakieś błedy w systemie umozliwiające ich ogrywanie ?
A może przyjmują za stawki ponad 1k na zakład z niszówki a nie tylko z LM ?
A może mają słabego analityka od lotek i można zagrać po kursie 2,00 coś co już dawno gdzie indziej jest po 1,4 ?

Nie ........ to czym ta firma, która ma limit na zakład ze skoków narciarskich ustawiony na max 300zł wygranych się wyróżnia na rynku ? :)))))

W dziedzinie "najgłupszy pracownik buka podszywający sie pod usera " ......NAGRODA ROKU !!!!!

Sorry muszę przeprosić "Piotrasa" - to nie jest pracownik buka to zwyczajnie nieogar - amator (niezbyt rozgarnięty człowiek)

prześledziłem jego posty - on pisze, że fajnie wspierać (czytaj dotować swoim hajsem) firmę, która jest reklamodawcą jego ulubionego klubu.........

Co tu można więcej napisać ....

Jest milion stron analitycznych które zajmują się rankingami bukmacherskimi zrozumcie jedną podstawową rzecz - NAJLEPSZY BUKMACHER dla klienta to taki który ma najgorszych analityków, robi milion błędów oraz przyjmuje na to największe stawki i jeszcze potem w 20 sek wypłaca chajs z tych wygranych.

Niestety nie o to chyba chodzi zakładającemu ten temat

Oferta (jej szerokość) : 365 + ruskie (1xbet oraz 100 klonów)

Kwoty przyjmowanych kwot na jeden zakład : Pinnacle + giełdy _ azja typu sbobet itd

Błędy (mozliwość gry po bramkach , potężne błędy analityków, możliwość grania sb względem innych firm za normalne stawki ) - ŻADEN Z POLSKICH TZW "LEGALNYCH" FIRM !!!! ale każda inna robiła przez ostatnie 20 lat swoje bazyle

Nasi mistrzowie legalnej gry to niestety pokemony rynku bukmacherskiego dla zarabiających - coraz mniej błedów , coraz szybsze reakcje na zmiany na rynku oraz DRAMATYCZNE limity . Buki z kraju Januszy przyjmują tylko stawki dla Januszy i taka jest brutalna prawda - a jesli już zrobią błąd + przyjmą zakład to ......robią potem zwrot tłumacząc się "werdyktem sądu ws Lemgo".

ps: wiem , że jak pisze o błędach buków to dla 90% użytkowników forum czarna magia - ale tak takie są . Nie trzeba być super typerem" żeby zarabiać - a wręcz "typerstwo" w tym potężnie przeszkadza :)

PoZdro

ps : oczywiście pojawiają sie blędy u naszych typu : bezpieczny zakład, konie , grayhoundy itd
wtedy trzeba być pierwszą osobą zainwestować kilka tys cisnąc to na maxa - po 3 miesiącach kończy się eldorado

Nie gram na ziemi od ok 10 lat tj sporadycznie bo jaki sens wejscia z błędem za 5k - przykmą za 2k
drugi raz 5k - wezmą za 1k
trzeci raz za 5k i biorą za 200pln bo juz mają mnie zindentyfikowanego
:(((

Jaki jest sens analizy takiej oferty skoro limitują do dramatycznych progów ....

Co innego amatorzy i tasmy typu 2zł = 2 000 000 zł
tu już zupłenie inne parametry wchodzą w rachubę
Tu ja się kompletnie nie znam , więc nie napiszę nic mądrego poza tym , że jeszcze 2 lata temu budżet Pańśtwa z tytułu podatku od hazardu w ziemniakach nie przekraczał 500 milionów zł
Teraz to 1 miliard - więc gratuluje wszystkim wspierającym swoje kluby :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom