Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Unibet

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Wpłaty i wypłaty w Unibet

marcin-odra: W Unibet gracze z polski mają dwie metody wpłaty: 1. Karta debetowa/kredytowa Minimalny depozyt: 50zł opłat: brak 2. Szybki przelew błyskawiczny: Trustly Minimalny depozyt: 50zł opłat: brak Wypłacimy z Unibet …

Unibet - opinie

marcin-odra: W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Unibet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a …

ostatni wpis 1 czerwca 2019 14:41 przez mr.0ver
Unibet - praktyczny poradnik krok po kroku

robson-united : Jak rozpocząć przygodę z Unibet? Postaram się Wam w tym temacie przybliżyć wszystkie procedury związane z tym bukmacherem. 1. Rejestracja konta w Unibet 2. Wpłata środków na konto. 3. Obstawianie …

Promocja w Unibet: 1-2-3 i masz cashback do 123PLN!

marcin-odra: Promocja w Unibet SUPER PROMOCJA: 50% CASHBACK DO KWOTY 12 3PLN!!! PROMOCJA: Tak jak w życiu, rzucając monetą masz 50% szans trafienie orła lub reszki. Ubezpieczamy Cię jednak i oddajemy …

Informacje o Unibet

marcin-odra: UNIBET Oficjalnie, firma Unibet.com została założona w 1997 roku, rok później dostała licencję przyjmując zakłady telefonicznie. W 1999 powstała strona internetowa firmy, 2 lata później była już przetłumaczona na 12 …

Stary temat zbiorowy o Unibet

hubert_23 : UNIBET Unibet oferuje średnio ponad 500 zakładów na różne wydarzenia każdego dnia. Około 100 000 transakcji jest przetwarzanych każdego dnia. Cały system jest nadzorowany przez senior managerów 24 godziny na …

ostatni wpis 21 czerwca 2008 23:27 przez tomanek
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Strona Unibet nie działa

przemoevil : Czy komuś działa strona Unibetu? Wchodzę a tam komunikat : przepraszamy za niegodności, wasz Kaplica zablokował naszą stronę...

ostatni wpis 29 maja 2019 17:56 przez hagi84
Unibet - Under/Over 4 kwarta - overtime

krzysiekok : Witam, Mam pytanko do osób grających na unibecie. Jak macie rozliczana 4 kwartę jak gracie under/over i jest overtime. Doliczają punkty z overtime do 4 kwarty czy rozliczają tylko zdobyte …

ostatni wpis 27 marca 2019 23:23 przez krzysiekok
stream z wyścigów konnych

malinapel : Cześć, moglibyście sprawdzić, czy działa wam stream z gonitw? Nie mogę się dogadać na czacie, zmianę przeglądarki i czyszczenie historii i cookies mi zalecają, na meila do supportu, ze szczegółowym …

Copema Supertoto - systemy własne

lamictal : Witam. Korzystał może ktoś z tego programu co jest na unibet? Program nazywa się Copema Supertoto. Jest on w supertoto po prawej stronie jako systemy własne.

ostatni wpis 24 marca 2019 11:04 przez mohavk
Unibet - bezpieczeństwo i prywatność

peanut_whu : Cześć, mam pytanie do ludzi, który regularnie wypłacają pieniądze z Unibetu. Ostatni raz grałem, kiedy prawnie było dużo mniej pod górkę, a większość buków miała wpłaty i wypłaty obsługiwane przez …

ostatni wpis 12 marca 2019 13:35 przez opisuk
Unibet- niewypłacalny?

tomekdudek91 : Witam, Wczoraj zleciłem wypłatę kwoty 5600zł z konta u bukmachera Unibet. Otrzymałem na konto bankowe 300 i 500zł tyle ile wcześniej wpłaciłem. W tytule wypłaty napisali konto zamknięte. Czy ktoś …

ostatni wpis 20 lutego 2019 18:03 przez amigo007
Rozliczanie zakładów w unibecie według ich własnego kaprysu

czoker : Pograłem dzisiaj trochę zakładów na rogi w meczu Rangers - Celtic do przerwy, linie 5,5 oraz 6,5. Po 1 połowie wszystko elegancko rozliczone - połowa zakończyła się wynikiem 5:2 w …

ostatni wpis 20 lutego 2019 11:35 przez peanut_whu
Unibet na androidzie

hazardzista18 : Czy tylko ja mam problem z tą debilną aplikacją unibetu? Jak prze wifi się łączę to wszystko działa, a jak przez LTE to po zalogowaniu po wybraniu zakładów na żywo …

ostatni wpis 3 lutego 2019 14:53 przez escobarp
Zaklad bez ryzyka

banan79 : Witam, mam zakład bez ryzyka 55pln z takim pkt. Do zwrotu pieniędzy do kwoty 55 PLN kwalifikuje się wyłącznie pierwszy zakład przedmeczowy dotyczący wydarzenia sportowego zawarty po aktywacji bonusu i …

ostatni wpis 19 stycznia 2019 17:50 przez kriksus
jak doladowac konto

wilshere : czy jest mozliwosc doladowania konta za pomoca kontoa bankowego t-mobile ?

ostatni wpis 4 stycznia 2019 17:12 przez plugin
depozyt

dobryx : Co sie dzieje z unibet ? Dlaczego nie można doładować konta ?

Problem z poleceniem

mafia_ambassador : Zostałem zaproszony do grania na Unibet przez znajomego, niestety link polecający nie działa (sprawdzane na kilku urządzeniach). Mieliście ostatnio podobne problemy? Możliwe, że PISiory wzięły się za blokowanie domen? Coś …

Weryfikacja unibet z ecopayz

haker19 : Witam, czy ktos przeprowadzal taka weryfikacje bo mam problem wyslalem juz wyciag 1 zrzut z konta z danymi teraz po raz 3 wyslalem zrzut z 1 strony na ktora po …

Link do promocji ManC - ManU

haker19 : Witam, jest mi ktos wstanie podesłać link do promocji 100.000 zl za dokladna minute i strzelca gola. Interesuja mnie wyniki

ostatni wpis 11 listopada 2018 19:34 przez haker19
Czy jest aktualnie bonus w Unibet?

hellraiser : Czy w ogóle jest jakis bonus dla nowych userów @ Unibet?

ostatni wpis 28 października 2018 12:24 przez ef81
Live chat

pumex : Witam,czy działą wam live chat na unibecie?Dzis w nocy dokonalem wplaty na konto,niestety pieniadze nie pojawily sie na nim.Napisane zeby sie skontaktowac na email lub live chat.Wypelnilem dane tak jak …

Źle rozliczony kupon

lons1995 : Unibet źle rozliczył mu kupon. Miało być wygrana kosza z dogrywką, po 4 kwarcie był remis i automatycznie zaliczyło mi jako przegrana, dlaczego tak się stało? Chciałem wziąc casha 300 …

Konsekwencje za UNIBET (urząd skarbowy)

arixon1985 : Witam czy ktoś z Was już miał może jakieś przejścia z urzędem skarbowym, celnym za grę u zagranicznych buków (np unibet) , po 1 lipca 2017 ??

nieaktywne konto

kosmita28 : witam, dostałem dzisiaj takiego meila: "Chcemy poinformować, że Twoje konto w Unibet jest nieaktywne od 12 miesięcy. Zgodnie z naszym Regulaminem naliczymy opłatę utrzymania w kwocie 5 euro miesięcznie, która …

ostatni wpis 6 sierpnia 2018 16:50 przez hagi84
problem unibet

conrado_ : Siema dzisiaj chcialem wyplacic kase i pojawil sie problem poniewaz chcieli ponowna weryfikacje konta juz jedna mialem. Napisalem na chat zeby zapytac o co chodzi koles napisal ze konto jest …

ostatni wpis 5 sierpnia 2018 22:00 przez hagi84
322 5 080

Informacje o firmie bukmacherskiej Unibet.com

Moderatorzy
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.