>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja Unibet.

M 358

miliondolaroww

Użytkownik
Witam,

Po dłuższym okresie grania na unibecie, wymagają ode mnie przesłania dokumentów w celu weryfikacji tożsamości żebym mógł podjąć środki z konta.
I w związku z tym mam parę pytań - jak to wygląda w sytuacji gdy gram z Polski? A jak wiemy gra u zagranicznych bukmacherów jest u nas nielegalna.
Czy jest się czegokolwiek obawiać? Czy to taki o rutynowy zabieg?

Pozdrawiam,
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam,

Po dłuższym okresie grania na unibecie, wymagają ode mnie przesłania dokumentów w celu weryfikacji tożsamości żebym mógł podjąć środki z konta.
I w związku z tym mam parę pytań - jak to wygląda w sytuacji gdy gram z Polski? A jak wiemy gra u zagranicznych bukmacherów jest u nas nielegalna.
Czy jest się czegokolwiek obawiać? Czy to taki o rutynowy zabieg?

Pozdrawiam,
Żebym dobrze zrozumiał - nie obawiałeś się gry w teoretycznie nielegalnym bukmacherze, nie obawiałeś się zlecić wypłaty z tego bukmachera, a obawa dopiero przyszła przy konieczności weryfikacji tożsamości? 🙈

Nie ma się czego obawiać, chcą Cię zweryfikować, czy Ty to Ty i tyle 😉
 
K 0

kyrpa

Użytkownik
U mnie weryfikacja trwa już 3 miesięcy... Wysłałem ponad 10 zdjęć i ciągle im mało...

NIE WYPŁACAJĄ pieniędzy i ZBIERAJĄ WASZE DANE OSOBOWE!!!
 
jaszczii 370K

jaszczii

Użytkownik
Od wczoraj mam problem z weryfikacją miejsca zamieszkania, wysyłam potwierdzenie przelewu i nic. Nie mam żadnych rachunków na siebie, co mogę im wysłać żeby przejść weryfikacje ?
 
Do góry Bottom