>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Unibet - blokada konta

mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Witam,

chcialem wrocic do Unibet po tym jak dostalem maila o bonusie na poczatek ekstraklasy.

Loguje sie, zatwierdzam bonus i przechodze do wplaty. I nagle mnie wylogowuje. Przy kolejnej probie zalogowania informacja ze konto zablokowane. Na czacie mi napisano ze mam wyslac dokumenty (mimo ze wysylalem je 3 lata temu) bo moj adres IP jest z USA.

Zadali ode mnie rachunkow, ale tlumaczylem im ze wszystko jest zarejestrowane na moja matke. Wyslalem dowod i kilka przelewow z konta bankowego bzwbk gdzie byl adres mojego miejsca zamieszkania. Wysylalem jeszcze legitymacje emeryta rencisty i legitymacje studencka. Doprawdy nie mam nic innego.

Az po tych mailach stwierdzili ze blokuja konto, mimo ze od 3 lat jak u nich gram to mam ciagle ten sam internet aero2 z ktorego korzystam i ciagle jestem w Warszawie. Nawet nigdy nie bylem za granicami Polski.

Cos da sie zrobic? Szczegolnie szkoda mi tego bonusa.
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
oj, widzę, że coś tu namieszał kolega, chyba logiczne jest, że twoja mama nie obstawia tylko ty, bo w bukmacherce 95% to mężczyźni, internet aero, &quot;Szczegolnie szkoda mi tego bonusa.&quot; ???? NO TAK, I WSZYSTKO JASNE ???? Powiem tak, za darmo blokady konta nie dają, a to, że napisałeś tutaj na forum to myślisz, że coś pomoże, jeśli masz dowody, że wszystko jest legalnie to przedstaw to Unibet&#39;owi.
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Pozdrawiam, bez hejtu, jak już się kombinuje to lepiej dopytać w supporcie co i jak to może być, bo buki nie są głupie, zresztą postaw się na ich miejscu, ty masz firmę i czy chciałbyś, żeby klienci robili się w bolka?
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Odpisuja ze zablokowali i nie odblokuja. W jakim celu mam ich czy Was oszukiwac? Pisze jaka mam sytuacje. USA widzialem tylko na zdjeciach a na adresach IP sie nie znam. Czy to takie dziwne?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A konto bankowe też jest twojej matki? Jeśli tak to się nie dziw, że zablokowali. Legitymacja emeryty/rencisty i studenta w jednym jest na ciebie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety nic nie zrobisz. Pomyśl czy jakiś czas temu nie założyłeś konta na siebie lub kogoś innego zamieszkałego na tym adresie. Może nawet nie pamiętasz.... Poszukaj po mailach.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
konto bankowe jest oczywiscie moje i wyslalem im przykladowe przelewy jakie wysylalem.

Nie, na pewno nie. Nie zakladalem na nikogo konta, nie mam nawet osoby na ktora moglbym zalozyc konto.

Legitymacja emeryta rencisty i legitymacja studencka to dwie rozne karty ktore im wyslalem i i tak im sie nie podobalo. Mialem tam konto od 4 lat. Ostatni raz gralem w marcu. Przegralem 100 i teraz chcialem wplacic by dostac bonus a oni mi wyskakuja z tekstem ze jestem z USA, a ja nawet na wakacjach za granica nigdy nie bylem.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Miałem podobna sytuacje, z tym ze mi się nie udało w ogóle zalogowac. Nie grałem tam od kilku miesięcy.

Mam wysłać podobne rzeczy ale jeszcze tego nie zrobilem. Możesz podać maila na który wyslales dokumenty?
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
uznali ze mam IP amerykanskie i gram z USA co jest zakazane. Jako ze nie mam zadnych rachunkow za prad gaz itp na siebie to mi zablokowali konto.
 
bartsimpson 0

bartsimpson

Użytkownik
Z zusu i jakiś funduszy nie dostajesz dokumentów, te pisma mogą posłużyć jako jakiś rachunek/ dokument itp. Jakie USA o czym ty gadasz. A co oni IP sobie wymyślili, może się logowales z VPN z IP z USA jak nie to powiedz że to niemożliwe i niech Ci dadzą dowód
Ogólnie to Ty takiej banalnej sprawy nie dajesz sobie rady.... Trochę zenada !!!
 
L 147

luminat

Użytkownik
Haha, w na miejscu Unibetu też bym ci zablokował konto. Po co im wysyłałeś legitymacje emeryta, rencisty itp. itd. Przecież oni chcieli ciebie zweryfikować, a nie twoją mamę :grin:
Skoro nie masz żadnych rachunków, faktur, to ciebie zablokowali, bo później będziesz im wylewał żale że przegrałeś ostatnie 100zł biednego studenta i prewencyjnie zablokowali Ci odstęp do ich usług ????
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
legitymacja emeryta rencisty jest na mnie. To co mialem podrabiac dokumenty oplaty za gaz albo prad skoro sa na mame?
Uznawali ze mam IP amerykanskie. Nie znam sie na tym mam ipad i 2 iphony i stad sie logowalem. Nie mam komputera.
Jedyne co mi bylo szkoda to bonusu, ktory chcieli dac. Trudno, nie sa jedyni na rynku.
 
B 0

bubka

Użytkownik
Szwagierka założyła konto na unibet. Wysłała dowód i wszystko było ok. Chciała wypłacić pieniądze i chcieli od niej potwierdzenie jakiegoś wyciągu. Przesłała jeden, odrzucili. Z drugim i trzecim też tak było aż zablokowali jej konto. I co teraz? jest szansa że jej odblokują te konto ? że będzie mogła przelać kasę?
 
L 1,8K

loozer22

Użytkownik
Naprawdę chce wam się tak ściemniać że szwagierka, mama,babcia,siostra. Przecież każdy wie o co chodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 0

bubka

Użytkownik
no to o co chodzi? szwagierka ma problem i pisze w jej imieniu. Moje konto działa bez zarzutu.
Post automatycznie złączony:

u mnie nie chcieli weryfikacji konta ani zadnych potwierdzeń
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
nie ma co sciemniac, kazdy orze jak moze i multikonta na obecna chwile to normalna rzecz
Jesli ktos to robi z glowa to nie ma czego sie obawiac
Ub przewaznie weryfikacji nie robi, ale czasem sie zdarzaja i czesto odrzucaja rachunki
Probuj dalej, wyplacic wyplacisz.
 
Do góry Bottom