>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet - wpłaty i wypłaty z konta

W 28

wojtula

Użytkownik
W Unibecie jest opcja wpłaty z konta bankowego. Pytanie 1.Czy można również wypłacić pieniądze na konto. Pytanie 2. Czy pieniądze które wpłyną na konto będą wyraźnie zaznaczone jako wpływ z Unibetu. Wypełniam ankiety w wielu panelach i mam spore ilości wpływów z różnych obco brzmiących instytucji . Założyłem sobie konto w banku specjalnie pod te wpływy i takie wpłaty rzędu powiedzmy 500 zł być może nie rzucały by się w oczy. Pytyanie3. Czy jest tu ktoś kogo Urząd Skarbowy pytał o granie i wpływy z zagranicznych buków
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Nie robi się takich r
W Unibecie jest opcja wpłaty z konta bankowego. Pytanie 1.Czy można również wypłacić pieniądze na konto. Pytanie 2. Czy pieniądze które wpłyną na konto będą wyraźnie zaznaczone jako wpływ z Unibetu. Wypełniam ankiety w wielu panelach i mam spore ilości wpływów z różnych obco brzmiących instytucji . Założyłem sobie konto w banku specjalnie pod te wpływy i takie wpłaty rzędu powiedzmy 500 zł być może nie rzucały by się w oczy. Pytyanie3. Czy jest tu ktoś kogo Urząd Skarbowy pytał o granie i wpływy z zagranicznych buków
Nie robi się takich rzeczy jak Wpłaty i wypłaty na, konto od tego do gry na nielegalnych bukach są portfele elektroniczne jak np na Unibecie muchbetter.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
A jak wygląda kwestia wyplaty przy depo z muchbetter? Trzeba najpierw na muchbetter a później na konto bankowe? Ile to trwa?
 
G 0

gubernator_nh

Gość
pytanie, wpłaciłem przez kartę aplikacji mobilnej czyli Revolut.
Chcę wypłacić na konto bankowe, pytanie dojdzie w PLN czy przewalutowanie.

Nie wiem czemu chce mi tu zamieniać na euro ? kolega A amigo007 help me i inni też co znają zagadnienie :) dzięki
1638966430440.png
 
Do góry Bottom