>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Chce otworzyć konto

M 2,5K

mejt

Użytkownik
Witam, po latach bycia dymanym przez polski system oraz niemożność gry singli z kursami poniżej 2 chciałbym otworzyć swoje pierwsze konto na zagranicznym buku. Myślę że unibet będzie najlepszy. Otwieram temat bo patrzę że są same stare, a bardzo chciałbym aby ktoś kto gra tam albo niedawno otworzył konto wypowiedział się na temat jak to w chwili obecnej śmiga, jak najlepiej dokonywać wpłat, czy można grać bezpośrednio z linku www.unibet41 i tam kolejne, czy trzeba używać VPN. Za wszystkie wskazówki z góry dziękuję.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Siema. Mądra decyzja :) Grałem w Uni w okresie czerwiec- sierpień, dopóki Ecopayz nie odeszło, więc jakieś tam doświadczenie mam. Nie musisz mieć żadnego vpn, wchodzisz normlanie na stronę i tyle. Co jakiś czas zmieniają ten numerek na końcu, ale to dostaniesz powiadomienie mailem i smsem jeżeli adres się zmieni. Warto ściągnąć też ich aplikację na telefon. Wpłaty i wypłaty obecnie najlepsze przez portfel MuchBetter. Zakładasz, wyrabiasz kartę i masz wszystko bezproblemowo. A sama gra to niebo a ziemia w porównaniu z polskimi sy*ami, więc od razu odczujesz różnicę.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wszystko zależy od tego co grasz. Praktycznie każdy polski syf ma lepszą ofertę niż Unibet.

Przykładowo. Jest sobota wieczór. Wchodzę na stronę z wynikami trwa w tej chwili ponad 100 spotkań w kosza. Wchodzę na jeden z polskich syfów w ofercie mają ok 70 wchodzę na Unibet nie ma nawet 10. Z czym do ludzi.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wszystko zależy od tego co grasz. Praktycznie każdy polski syf ma lepszą ofertę niż Unibet.

Przykładowo. Jest sobota wieczór. Wchodzę na stronę z wynikami trwa w tej chwili ponad 100 spotkań w kosza. Wchodzę na jeden z polskich syfów w ofercie mają ok 70 wchodzę na Unibet nie ma nawet 10. Z czym do ludzi.
Otorz to. Uni ma bardzo okrojona oferte. Jest dobry do grania popularnych lig i zdarzen. Polskie buki ostatnio mocno rozwinely oferte i gdyby nie mialy podatku to mozna by tam smialo grac. Jak nie obracasz duzymi sumami rzedu kilku tys to od siebie polece buka 22bet/888starz. Dostepny z Pl jak Unibet. Ma najwieksza oferte na rynku. Dla mnie i dla wielu jest bezproblemowy ale jest tutaj grupa osob ktora twierdzi ze to oszust. Ale jak grasz drobnymi po kilka stowek to smialo zakladaj tam konto bo buk jest obecnie bezkonkurencyjny na rynku.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Z ziemba.
Jak polecasz tam wyplacac jesli zalozmy nie mam jetona a bede wplacal paysafecard ? Ostatnio korzystalem na tym z.eco a chce tam wrocic w.miare bezpiecznie. Czy oni wyplacaja na karte visa /mc ? Inne rozwiazanie to przelewy sepa ale zastanawiam sie czy da rade na zagr iban.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Z ziemba.
Jak polecasz tam wyplacac jesli zalozmy nie mam jetona a bede wplacal paysafecard ? Ostatnio korzystalem na tym z.eco a chce tam wrocic w.miare bezpiecznie. Czy oni wyplacaja na karte visa /mc ? Inne rozwiazanie to przelewy sepa ale zastanawiam sie czy da rade na zagr iban.
Zaloz konto na 888starz. To jest to samo co 22bet a maja skrilla/netellera.
U zagranicznych bukow portfel to podstawa. Jak nie masz jetona czy skrilla to poprostu zaloz.
Post automatycznie złączony:

Jest esport CS? I jakie metody wpłaty?
Tam jest wszystko co dzieje sie na swiecie. Mozesz obstawiac rzut kamieniem, fife na ps czy poganianie krow w ugandzie. Jest cs, lol, dota, valorant i 60 innych typu mortal kombat, pilkarzyki itp.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Kurde no nieprzechylne ma opinie ten 888starz na trustpilocie, większość że scam i nie gra fair
Dlatego mowie, pograj na poczatku za drobne i sobie zobaczysz. Ja gram, mam multikonta i problemow nigdy nie mialem. Tak samo jak moi znajomi. A sa tutaj osoby ktore twierdza, ze to scam nie buk. Jak dla mnie, to wiekszosc poprostu probuje kombinowac i stad takie opinie ale najlepiej sam sobie zobacz.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Dlatego mowie, pograj na poczatku za drobne i sobie zobaczysz. Ja gram, mam multikonta i problemow nigdy nie mialem. Tak samo jak moi znajomi. A sa tutaj osoby ktore twierdza, ze to scam nie buk. Jak dla mnie, to wiekszosc poprostu probuje kombinowac i stad takie opinie ale najlepiej sam sobie zobacz.
Jaka metoda wpłaty polecasz najbardziej?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Otorz to. Uni ma bardzo okrojona oferte. Jest dobry do grania popularnych lig i zdarzen. Polskie buki ostatnio mocno rozwinely oferte i gdyby nie mialy podatku to mozna by tam smialo grac. Jak nie obracasz duzymi sumami rzedu kilku tys to od siebie polece buka 22bet/888starz. Dostepny z Pl jak Unibet. Ma najwieksza oferte na rynku. Dla mnie i dla wielu jest bezproblemowy ale jest tutaj grupa osob ktora twierdzi ze to oszust. Ale jak grasz drobnymi po kilka stowek to smialo zakladaj tam konto bo buk jest obecnie bezkonkurencyjny na rynku.
Hm a jakie limity ma 'dowolny polski legalny buk'?

Wygrasz kilkadziesiat tysiecy w jedno popoludnie i nastepnego dnai grasz jak nigdy nic na takim sts, lvbet czy fuksiarzu? Watpie
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Hm a jakie limity ma 'dowolny polski legalny buk'?

Wygrasz kilkadziesiat tysiecy w jedno popoludnie i nastepnego dnai grasz jak nigdy nic na takim sts, lvbet czy fuksiarzu? Watpie
Z tego co widze to buki nie limituja za to ile wygrasz tylko za to co grasz. Jak wygrasz jednorazow te 40k na LM to kazdy buk dalej pozwoli Ci grac bo wie, ze to byl przypadek i dalej bedziesz tylko przegrywal. A jak wygrasz pare tys na malo popularnych ligach to zaraz moga Cie zlimitowac. Buki i ich klony typu Bwin, Betson, Skybet, WilimaHill, Lsbet, Superbet limituja za granie czegos innego niz masowki bardzo szybko. Zagrane kilka zakladow za 100zl i po grze. Pozostale buki jak unibet, ruscy, bet365, sts, betclic, etoto limituja mniej wiecej tak samo. Mowie caly czas o grze malo popularnych lig. Nie wiem jak to wyglada w przypadku masowek. Ogolnie pl buki moco poszly z oferta do przodu. I na live maja bardzo duza oferte "niszowek" Do tego taki betclic, etoto czy ewinner dlugo trzymaja kursy/linie gdy na zagranicznych juz sa bloki. Gdyby nie ten cholerny podatek to mozna by tam zaczac regularnie grac.
Post automatycznie złączony:

Jaka metoda wpłaty polecasz najbardziej?
Ja wplacam psc a wyplacam skrill/jeton.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No tak, mnie William Hill nie zlimitowal mimo ze zdarzaly sie weekendy ze 3000 f siadalo na kilku meczach i nie zauwazylem zeby cos bylo ograniczone.

Ale i tak chyba na polskich bukmacherach zenadne limity ogolnie i strasznie duze i szybkie zbicia kursow jak przydzwonisz jakas Elane Toruń dajmy na to, z calym szacunkiem

Ogolnie jak grasz niespodzianki to chyba nie powinny limitowac? Choc jeden mi napisal ze robie arbitraz, jak wplacilem, trafilem kurs 11, zrobilem wyplate i na kolejne zaklady limit 1 funt

To tez moga chyba limitowac jak sie gra wysokie kursy

Ogolnie nie rozumiem filozofii limitow i powinno to byc zakazane. Albo taka sama oferta dla wszystkich albo brak zdarzenia w ofercie. Dyskryminacja jest/powinna byc nielegalna

Przeciez nie gramy czegos czego buk nie wystawil, uznajac ze to cos jest korzystne dla niego, moze na tym zarobic, to dlaczego ma nas karac ze idziemy w tango jakie nam zaproponowal?
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
M 86K

michalkin

Użytkownik
Zaloz konto na 888starz. To jest to samo co 22bet a maja skrilla/netellera.
U zagranicznych bukow portfel to podstawa. Jak nie masz jetona czy skrilla to poprostu zaloz.
Post automatycznie złączony:


no to jak jeszcze jakiś czas temu mówiłem dość dobrze o tych bukach, tak muszę zmienić zdanie. weryfikacja i wypłaty bezproblemowo. Tak bogatej oferty zaden buk nie ma. Niestety limity. Zaczałem spokojnymi stawkami rzędu 50 zl, kilka popularnych kilka mniej popularnych. 2 czy zaklady po 100-200 zlotych i nagle dostalem limity. kursy automatycznie spadaly np. wisialy 1.8 a ja dostalwalem 1.5 itp. a jak wyzsze kursy to np. moglem postawic 5 zlotych. no to szanujmy się. i żeby nie było, nie miałem żadnych multikont. jak chcesz tutaj przegrywać to możesz robić to również na polskich, kilka wygranych zakładów i konto do śmietnika...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom