>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędnie rozliczony zakład i brak reakcji firmy Unibet

Status
Zamknięty.
Z 190

zico1910pl

Użytkownik
Witam.Piszę w sprawie,która przydarzyła mi się po raz pierwszy.Otóź postawiłem zakład za prawie 3tys. zł i został on błędnie rozliczony.Od ponad 48 godzin walczę o poprawne rozliczenie zakładu i odbijam się od ściany.Zakład dotyczył tego,kto w meczu Pliskova-Krejcikova zdobedzie 2.punkt w 5 gemie,co widzicie w załączonym pliku.Mam dwa niezależne źrodła,które potwierdzają,że ten punkt wygrała Krejcikova.Można je znaleźc pod tymi linkami:

I teraz najlepsze.Unibet rozliczył zakład jako przegrany podając za swoje źródło oficjalne dane ze strony wta.Wrzucam wam screen,który mi wysłali.Co najzabawniejsze ten screen potwierdza,że drugi punkt w 5.gemie meczu zdobyła Krejcikova.Na załączonym obrazie widzicie,że mamy zaznaczoną zawodniczkę serwująca w danym gemie i punkty tej zawodniczki znajdują się u góry.Dośc łatwo to wywnioskować patrząc na screen,ale nie dla kretynów z supportu i działu rozliczeń firmy unibet.Mam wrażenie,że ktoś sobie robi ze mnie jaja,bo support odsyła sprawę do działu rozliczeń,a ten uparcie twierdzi,że z tego screenu wynika,że ten punkt zdobyła Pliskova.

I teraz mam dwa pytania.Rozmowa z firmą to jak walenie głową w ścianę,wiec zamierzam napisać skargę do MGA(Malta Gaming Authority).Czy ktoś tutaj na forum miał z nimi do czynienia i może powiedzieć czy warto do nich pisać w takiej sprawie i faktycznie pomagają.I druga kwestia czy ma ktoś może namiar na jakiś plik wideo z tego meczu,czy jest jakaś strona może w internecie gdzie takie mecze się zamieszcza,bo plik wideo,by tu pewnie pomógl.Sam oglądałem mecz na stronie unibet,więc wiem,że mam rację,ale przebiegu tego meczu w takiej formie nie można odtworzyć.Niżej wrzucam zdjęcie postawionego kuponu i screen,który mi wysłali z oficjalnej strony,który rzekomo ma udowodnić moj błąd,a w rzeczywistości potwierdza moje zdanie.Prosiłbym o pomoc jakąś kompetentną osobę,bo to nie jest kwestia kilku stów,na,które można machnąć ręką,ale ponad 6k.


[ zaklad.jpg wynik.png
 

Załączniki

Z 190

zico1910pl

Użytkownik
Dobra,po 72 godzinach Unibet w końcu przyznał się do błędu i po kolejnym przeaanalizowaniu meczu dopisali mi ponad 6k do konta.Temat do zamknięcia przez admina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom