>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie czytaj internetu, fachowcow itp , a bedzie Ci sie zylo lepiej zdecydowanie

Tak jak wspomnialem, bez obaw, tlumaczyc nie bede dokladnie , wywodow pisal bo to bylo poruszane setki razy

Napisalem odpowiedz: bez obaw :)
 
D 0

dugi12

Użytkownik
Gra trwała dwa tygodnie. Wygrywałam mniejsze kwoty typu 200 zł. Takich przelewów zrobiłam 18 i dużo wpłat blik na 100 na PKOBP. W sumie wygrałam 4,5 tys.
!8 wypłat w 2 tyg???

Mam u nich konto kilkanaście lat i chyba nawet 10 nie zrobiłem, a zdarzało się że przez rok i więcej nie musiałem zasilać konta
Nie krytykuję, każdy gra jak lubi, potrafi i w danej chwili potrzebuje, ale jakbym miał drżeć czy US sie do mojego grania nie przyczepi to przy takim graniu grałbym sobie spokojnie w polskich bukach

A co do plotek o zwijaniu się buka to patrząc na to jakie wydarzenia sportowe sponsorują i mając jakie takie pojęcie ile to kosztuje, to nie wydaje mi się
 
Ostatnia edycja:
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
⚠☠uwaga na tego kolesia, akimow czy jak mu tam, nie wiem kto to ale coś z nim nie tak jest, po podaniu tych jego fake statystyk do poważnych Ludzi zostalem zablokowany po 30 sekundach, a konto na Twitterze \ 𝕏 mam 13 lat ‼ i 100% zweryfikowane statystyki Pinnacle ☠⚠ o tym że on tam wypisuje 🚮 jak "łapać" tych co grają w Polsce "nielegalnie" nie wspomnę nawet, wnioski pozostawiam każdemu 🪳🪓




piszę o tym niejaki Akimow - jak przyłoży się ucho tu i ówdzie to jest to osoba która mocno współpracuje z licencjonowanymi podmiotami w PL i na zlecenie często pojawiają się właśnie tego typu artykuły. (zbiegło się to, pewnie zupełnie przypadkowo z tą kampanią Superbeta, gdzie tylko ślepy nie zauważy nawiązania do unibeta)

Pokaż załącznik 37954



Na chwilę obecną żadnych problemów z wypłatami czy przyjmowaniem nowych graczy z PL nie ma
 
Baqu 692,8K

Baqu

Forum VIP
⚠☠uwaga na tego kolesia, akimow czy jak mu tam, nie wiem kto to ale coś z nim nie tak jest, po podaniu tych jego fake statystyk do poważnych Ludzi zostalem zablokowany po 30 sekundach, a konto na Twitterze \ 𝕏 mam 13 lat ‼ i 100% zweryfikowane statystyki Pinnacle ☠⚠ o tym że on tam wypisuje 🚮 jak "łapać" tych co grają w Polsce "nielegalnie" nie wspomnę nawet, wnioski pozostawiam każdemu 🪳🪓
czy możesz rozwinąć odnośnie udawanych statystyk ?
 
Do góry Bottom