>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

L 0

LeopoldCh

Użytkownik
Hej. Szybkie pytanie. Próbowałem znaleźć odpowiedź w sieci, ale ile głosów tyle opinii. Wróciłem po paru latach do grania na Uni, ugralem raptem 400 zł i zlecilem wypłatę na Revo. Kasa przyszła i wszystko git, tylko czy nie będzie żadnych problemów z tego tytułu? Nie ogarnąłem, że chyba nie powinno się tak robić. Co ciekawe, transakcji nie widać w historii operacji na koncie Revo. Tak jakby nigdy nie miała miejsca. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
 
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Mam problem z wpłata przez AstrePay. Jak robię depozyt to pojawia się komunikat na stronie unibetu access denied. Na czacie gość powiedział że widzi wpłatę jako pending a na astropay nie ma informacji o zleconym rzadaniu wpłaty. Miał ktoś taki problem lub zna ktoś innego buka gdzie mogę wpłacić przez AstroPay.
 
B 132

basketballer

Użytkownik
Unibet zawołał o zdjęcie z jedną i drugą stroną dowodu oraz rachunek za media. Wszystko wysłałem, dokumenty nie zostały zweryfikowane, a po czasie otrzymałem informację, że moje konto zostało zawieszone.
Pokaż załącznik 31818
Na czacie uzyskałem taką informację.
Pokaż załącznik 31819
Czy ktoś miał podobnie i co zrobić w takiej sytuacji? Miałem tam prawie 4000zł, wygląda, że to ukradli.
miał ktoś podobnie? mnie wczoraj po 17latach poprosili o zdjęcie dowodu przy twarzy i potwierdzenie adresu zamiekszania, dokumenty wysłane i nadal nie zweryfikowane.Stało sie to w momencie zlecenia wypłaty na kwotę 5k.Zaczynam sie martwić że skonfiskują mi te pieniądze i z konta zostanie gó***o
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
niestety ub troche dyskryminuje polskich graczy, coraz czesciej wrzucaja weryfikacje i dosc czesto zamykaja konta bez przyczyny, na inne nacje jest zdecydowanie lepiej
Jesli grasz na siebie itp to raczej bylbym spokojny, zawsze zostaje resolver, ecogra, ktora powinna pomoc w odzyskaniu pieniedzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
miał ktoś podobnie? mnie wczoraj po 17latach poprosili o zdjęcie dowodu przy twarzy i potwierdzenie adresu zamiekszania, dokumenty wysłane i nadal nie zweryfikowane.Stało sie to w momencie zlecenia wypłaty na kwotę 5k.Zaczynam sie martwić że skonfiskują mi te pieniądze i z konta zostanie gó***o
Znam przypadki, że w podobnych sytuacjach wypłacali, znam też takie gdzie ukradli hajs - w jednym przypadku kumpel założył konto na swoje dane i na adres w którym wcześniej już ktoś grał (jego siostra i brat), w drugim przypadku znajomemu zarzucili granie na multikontach (wysyłał te same zakłady z różnych kont w tym samym czasie). Jeśli nie grałeś w podobny sposób, nie łączyłeś się z Wi-Fi z którego inne osoby grały to jest spora szansa że po prostu po analizie twojego konta wypłacą pieniądze i zamkną je.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
miał ktoś podobnie? mnie wczoraj po 17latach poprosili o zdjęcie dowodu przy twarzy i potwierdzenie adresu zamiekszania, dokumenty wysłane i nadal nie zweryfikowane.Stało sie to w momencie zlecenia wypłaty na kwotę 5k.Zaczynam sie martwić że skonfiskują mi te pieniądze i z konta zostanie gó***o
Trochę cierpliwość. Sam miałem podobnie jak grałem na koncie żony. Wszystko ok do czasu zelcenia wypłaty. Zleciłem i konto zawieszone. Dosłałem dziwne dokumenty które chcieli ( potwierdzenie z banku o posiadaniu konta. Orginal, nie ksero czy wydruk. Cholerny problem z tym był a nic innego nie chcieli) i wypłacili. Ale trwało to miesiąc a Wy panikujcie po kilku dniach. Wysyłałem.doksy kilka razy i za każdym razem czekałem kilka dni na odpowiedź że odrzucają. Na ostatnie właściwe czekałem 7 dni. Więc spokojnie......
 
B 132

basketballer

Użytkownik
Znam przypadki, że w podobnych sytuacjach wypłacali, znam też takie gdzie ukradli hajs - w jednym przypadku kumpel założył konto na swoje dane i na adres w którym wcześniej już ktoś grał (jego siostra i brat), w drugim przypadku znajomemu zarzucili granie na multikontach (wysyłał te same zakłady z różnych kont w tym samym czasie). Jeśli nie grałeś w podobny sposób, nie łączyłeś się z Wi-Fi z którego inne osoby grały to jest spora szansa że po prostu po analizie twojego konta wypłacą pieniądze i zamkną je.
a dlaczego mają mi niby po 17latach zamykać konto skoro od początku gram uczciwie? mialem chyba trzy weryfikacje dowodem z tego co pamiętam, zawsze bez najmniejszego problemu.Aż tu nagle taki strzał
 
S 0

SpizganyBeny

Użytkownik
Witam. Jestem nowym użytkownikiem. Chciałbym wypłacić trochę tego co ugrałem jednak jedyna dostępna opcja wypłaty to revolut. Założyłem więc konto na revolut, podaję sumę to wypłaty w PLN, ale niżej pokazana jest kwota w euro. Czy przelew dojdzie bez problemu na konto w PLN?
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Witam. Jestem nowym użytkownikiem. Chciałbym wypłacić trochę tego co ugrałem jednak jedyna dostępna opcja wypłaty to revolut. Założyłem więc konto na revolut, podaję sumę to wypłaty w PLN, ale niżej pokazana jest kwota w euro. Czy przelew dojdzie bez problemu na konto w PLN?
Taką metodą jaka wpalcisz taką będziesz mógł wypłacić. Więc jakasz skrilla czy inną opcje to wpłac nią i pojawi Ci się mozliwość wypłaty. Co do Euro to bank przewalutuje po swoim kursie i dojdzie na konto w zł.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Witam. Jestem nowym użytkownikiem. Chciałbym wypłacić trochę tego co ugrałem jednak jedyna dostępna opcja wypłaty to revolut. Założyłem więc konto na revolut, podaję sumę to wypłaty w PLN, ale niżej pokazana jest kwota w euro. Czy przelew dojdzie bez problemu na konto w PLN?
otwórz na revolucie euro, przecież to darmowe, więc w razie czego jak przyjdzie w euro, to nie będziesz w plecy na ich przewalutowaniu
 
S 0

SpizganyBeny

Użytkownik
otwórz na revolucie euro, przecież to darmowe, więc w razie czego jak przyjdzie w euro, to nie będziesz w plecy na ich przewalutowaniu
Mam konto w Euro jednak iban jest holenderski i nie da się go zmienić a do wypłaty mogę podać jedynie polski iban. Podałem w złotówkach małą kwotę żeby sprawdzić, liczę na to że zadziała.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Mam konto w Euro jednak iban jest holenderski i nie da się go zmienić a do wypłaty mogę podać jedynie polski iban. Podałem w złotówkach małą kwotę żeby sprawdzić, liczę na to że zadziała.
chodziło o to zebys sobie na Revolut otworzył euro, tam możesz mieć kilka walut i po dobrym kursie sobie kupować/sprzedawac, ale raczej przyjdzie na konto tyle ile wpisałeś w PLN, dawno w unibet nie grałem, bo mi zamknęli konto
 
S 0

SpizganyBeny

Użytkownik
chodziło o to zebys sobie na Revolut otworzył euro, tam możesz mieć kilka walut i po dobrym kursie sobie kupować/sprzedawac, ale raczej przyjdzie na konto tyle ile wpisałeś w PLN, dawno w unibet nie grałem, bo mi zamknęli konto
Konto na revolut w walucie euro jest z ibanem holenderskim, otworzyłem je kiedyś jak tam byłem. Pytałem w centrum pomocy revolut jednak nie da się zmienić już iban.
 
Do góry Bottom