>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

S 762

srakaptaka

Użytkownik
albo ustawic googlowe dns i wchodzic przez unibet.com

wyplacal ktos z pln na euro do skrilla ? bo mi tak odrzucaja

plny doszly juz sie troche balem bo to anulowali bez slowa
 
Ostatnia edycja:
R 0

rafcio_89

Użytkownik
Wpłacam/wypłacam za pomocą revolut. Kwoty niezbyt duże- maks po kilkaset złotych. Większych kwot bym się bał, a przy tak niedużych kwotach wg mnie nie ma strachu i wszystko działa prawidłowo. Chciałem korzystać ze skrill i tam mam problemy, bo moje stare konto sprzed 10 lat zostało zablokowane i mam problem ze zweryfikowaniem nowego.
 
A 0

Apollo7

Użytkownik
Witam,
Jak jest obecnie z wypłatami z unibet? Czy ktoś wypłacał na polskie konto? Mam tam konto w pln, czy oni mi przewalutują na eur i wyślą na polskie konto, więc będę miał podwójne przewalutowanie?
Czy na revolut można wypłacać kwotę w granicach 8000? bo widzę ktoś wyżej pisał że tylko małe kwoty
 
S 163

santi90

Użytkownik
Przelew z Unibet na twoje konto bankowe pojdzie w euro.Na drugi dzien bedziesz miał pieniadze na swoim koncie.Jesli nie masz konta walutowego w euro kwota zostanie podwojnie przewalutowana na zlotowki.
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Tak robie od czasu zawieszenia muchbetter
Fajna apke maja w skrill, karta wirtualna podpieta pod telefon, platnosci zblizeniowe telefonem, wplata na unibet instant, wyplata rowno 2h
 
Otrzymane punkty reputacji: +275
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Cześć .
Czy kartą Visa mogę bezpośrednio wpłacić pieniądze na unibet ?Czy muszę mieć konto jednym z tych wynalazków które widnieją jako forma wplaty?
I ostatnie pytanie .
Po jakim czasie pieniądze są na koncie w Unibet .
Dawno nie interesowałem się tą firmą i nie wpłacałem,dlatego tyle pytań 😀
Dziękuję za ewent.pomoc .Pozdrawiam
 
H 50

hitekerwr

Użytkownik
Witam. Pytanie, czy obecnie nadal przechodzą 'zwykle' wypłaty na Revolut od Visa payments LTD. Wiem że od pewnego czasu blokowali wypłaty na kartę, ale zwykłe przelewy szły bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
C 0

crims

Użytkownik
Hej, ile po potwierdzeniu ze strony unibetu wypłaty trwa aż pieniądze dotrą na portfel revoluta ? Dostałem potwierdzenie z unibetu ze wypłata została zatwierdzona o godz. 12 do teraz na revolucie nic nie ma - faktycznie to 1-3 dni ?
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Bardzo biedna oferta u tego bukmachera. Nie wiem, czy mają w planach ją poszerzać, ale brakuje mnóstwo lig. Czasem mecze nie są dostępne ani pre, ani live od początku, tylko dodają gdzieś w końcówce mecze. Bukmacher chyba wychodzi z założenia, że daje grę bez podatku Polakom, więc oferta może być bardzo uszczuplona. Konto dosyć długo trzyma, ale co z tego skoro połowa zdarzeń, które chcę zagrać, jest u nich niedostępna.


Sory.. nie w tym dziale wstawiłem. Proszę o przeniesienie do "Unibet - opinie".
 
U 0

underrosik

Użytkownik
Unibet zawołał o zdjęcie z jedną i drugą stroną dowodu oraz rachunek za media. Wszystko wysłałem, dokumenty nie zostały zweryfikowane, a po czasie otrzymałem informację, że moje konto zostało zawieszone.
1691596267690.png
Na czacie uzyskałem taką informację.
1691596310404.png
Czy ktoś miał podobnie i co zrobić w takiej sytuacji? Miałem tam prawie 4000zł, wygląda, że to ukradli.
 
Do góry Bottom