>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

charo 1,3K

charo

Użytkownik
1. Przy wypłatach z bankomatu za pomocą karty Skrill, czy jest jakiś limit dzienny czy miesięczny odgórnie narzucony?

2. Czy rachunek Skrill trzeba mieć tylko w jednej walucie, czy może ich być kilka (trochę jak Revolut). Interesowały by mnie przelewy oraz wypłaty z bankomatów w różnych walutach aczkolwiek bez przewalutowania. Przykładowo, jestem w Anglii to wypłacam funty z bankomatu. W Niemczech euro, w Polsce złotówki, itd.
Kilka osobnych kont walutowych na Skrill byłoby niezwykle komfortowe w moim przypadku.
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Dzięki wielkie. Z kolei żeby wypłacić z Ónibetu na Skrilla, należy wpierw zrobić wpłatę do buka tą samą metodą ze Skrilla czy od razu można zlecić wypłatę środków na Skrill bez żadnego problemu? Przy wpłacie wyskoczyło powiadomienie, że w moim kraju wpłaty na firmy hazardowe jest nielegalne. Także trochę zonk
Jak masz kartę na Skrill to sobie zapłać karta skrill jako doładowanie Revolut, tak jest najlepiej.
Co do wypłaty jakąś metoda to zazwyczaj trzeba wpłacić ta sama metodą przed wypłatą
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Przy wpłacie wyskoczyło powiadomienie, że w moim kraju wpłaty na firmy hazardowe jest nielegalne. Także trochę zonk
masz na myśli etap wpłaty na Skrilla? Ten komunikat chyba się pojawia przy wpłacie P24. Wpłać przez blika, komunikat się nie pojawi i sumienie czyste / nie wiedziałeś, że nielegalne 😉

Odpowiedź o charakterze humorystycznym ofc
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ktoś na chwilę obecną miał problem z Revolutem ? Bo nie wiem czy bezpieczeniej nie jest wypłacić właśnie na Skrilla i przelać na Revolut niż bezpośrednio z Uni. Jak oni na te hazardowe sprawki patrzą jako bank ?
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Lepiej przez Skrilla bo wypłacasz dokładnie tyle ile masz. Bezpośrednio przelew do polskiego banku zjada 3% kwoty, którą wypłacasz z powodu przewalutowania PLN -> EUR -> PLN
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Ktoś na chwilę obecną miał problem z Revolutem ? Bo nie wiem czy bezpieczeniej nie jest wypłacić właśnie na Skrilla i przelać na Revolut niż bezpośrednio z Uni. Jak oni na te hazardowe sprawki patrzą jako bank ?
Mi jakoś rok temu bez podania powodu zamknęli konto, dali ileś tam dni na wypłatę środków na bankowe. Sporo przerzucałem różnych walut przez różne portfele w czasach gdy jeszcze dało się wpłacić na bet365 coś z portfeli dostępnych dla mieszkających w PL.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
https://www.lb.lt/en/frd/listing_disputes?query=Revolut Bank UAB&ff=1

oni mieli ;) a jakie to musisz skopiować to co w pdf w translator.
czyli w skrócie lepiej nie ryzykować :)

Lepiej przez Skrilla bo wypłacasz dokładnie tyle ile masz. Bezpośrednio przelew do polskiego banku zjada 3% kwoty, którą wypłacasz z powodu przewalutowania PLN -> EUR -> PLN
wiesz pamiętam jak ktoś pisał że nawet na plus wychodził na tym przewalutowaniu... No ale skoro tak piszesz to tym bardziej w to nie wchodzę.

Mi jakoś rok temu bez podania powodu zamknęli konto, dali ileś tam dni na wypłatę środków na bankowe. Sporo przerzucałem różnych walut przez różne portfele w czasach gdy jeszcze dało się wpłacić na bet365 coś z portfeli dostępnych dla mieszkających w PL.
Mnie prosili o zaktualizowanie danych, a konto na Skrillu mam i jeśli tam jest 1,75% w złotowkach za wypłatę z bankomatów to tragedii nie ma. Nie chcę tylko przewalutowania bo w Revolucie na obecną chwilę kurs euro 4,69 a na Skrillu jakieś 0,20 mniej.
 
Do góry Bottom