>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Bardziej chodzi mi o bezkosztową obsługę środków. A koszt posiadania Skrilla też darmowy ? Bo jeśli tak to nie ma co czekać na Muchbetter, tylko tam wypłacę środki i będę płacił telefonem.
Tak, konto jest za darmo. Nie są pobierane żadne opłaty. Wpłacasz i płacisz telefonem.
Post automatycznie złączony:

Jaka jest prowizja za transakcję ze Skrill na konto bankowe w Polsce ( oba konta w PL) ? Jaka jest prowizja za wypłatę kartą Skrill w bankomacie w Polsce ?
Wypłata niby za darmo, ale ja nigdy nie korzystałem, więc nie wiem. Wypłata z bankomatu to 1.75% od wypłacanych środków.
 
O 0

osholom2019

Użytkownik
Witam miałem konto na skrillu i piszą że zostało całkowicie wyłączony/zablokowane. Kazali zarejestrować się na nowy mail ale po wpisaniu danych wstępnych mail z linkiem weryfikacyjnym nie dochodzi na nowo założony mail na poczcie Onetu. Czy ktoś wie o co chodzi? Blokada jakaś na Polskę?
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Witam miałem konto na skrillu i piszą że zostało całkowicie wyłączony/zablokowane. Kazali zarejestrować się na nowy mail ale po wpisaniu danych wstępnych mail z linkiem weryfikacyjnym nie dochodzi na nowo założony mail na poczcie Onetu. Czy ktoś wie o co chodzi? Blokada jakaś na Polskę?
Spróbuj przez adres mailowy z innej witryny, np. gmail. Na początku próbowałem założyć konto poprzez maila z Interii, ale też nie przeszło. Poprzez Gmail zadziałało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Hej, czy to standardowa praktyka ze posiadajac konto skrill w złotówkach i przelewając na uni (konto też w zł) przelicza mi z euro. Wpłaciłem 190 zł i zostało pobrane 197...
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Ja wpłaciłem na skrill 400 zł i tyle samo mam w unibet tj 400 zl, które wpłaciłem że skrill
Widzę że pod kwotą depozytu na uni jest taka informacja:

"Uprzejmie informujemy, że za przelewy międzynarodowe mogą obowiązywać dodatkowe opłaty ze strony banku, ponieważ transakcja jest realizowana w euro.
Pamiętaj, aby wyłączyć VPN podczas korzystania z tej opcji."


Właśnie widzę że u mnie kwota jest pobierana w euro ;/. Ma ktoś pomysł jak to obejść...
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
A konto główne na Skrill oraz w Unibet masz w PLN?
No tak oba konta w PLN, co więcej wczoraj wypałaciłem z uni i kwota przyszła w całości bez żadnych prowizji czy przewalutowań. Zatem tylko jak wysyłam kasę do nich to następuje przewalutowanie. Zamieszczam fotę jak wygląda potwierdzenie transakcji. Przelana kwota miała wynosić 190 zł - doliczone 7,65 zł

1679043652158.png
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
No tak oba konta w PLN, co więcej wczoraj wypałaciłem z uni i kwota przyszła w całości bez żadnych prowizji czy przewalutowań. Zatem tylko jak wysyłam kasę do nich to następuje przewalutowanie. Zamieszczam fotę jak wygląda potwierdzenie transakcji. Przelana kwota miała wynosić 190 zł - doliczone 7,65 zł

Pokaż załącznik 28106
Kolega wyżej dobre pytanie zadał. Bo wychodzi na to, że karta płaciłeś, a nie portfelem. U mnie to tak wygląda
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +684
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Konto i karta,którą chce doładować pochodzi z PKO BP,więc nie powinno chyba być problemu. Mam tam konto złotówkowe,Euro i USD
aaaa to o skrilla chodzi tak? sorki, temat o unibecie, więc dotknęła mnie ślepota pozauwagowa 🙃 Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje, napisz do administracji forum, żeby Ci pomogli. Powinni mieć lepszy kontakt z supportem skrilla niż przeciętny użytkownik z racji umowy.
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +664
Do góry Bottom