>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Gra w Holandii

milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Cześć jestem obecnie w Holandii nie posiadam adresu zameldowania tutaj tylko w Polsce.Chce tutaj korzystać z ecopayz i tutaj takie pytanie czy jest to legalne i nie będzie problemu z wypłatami.Chce mieć konto w euro.Podczas rejestracji w unibecie podawać adres zameldowania polski? I to samo tyczy się ecopayz. Dziękuję za pomoc.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak nie masz kwitow na zameldowanie w Holandii to i nie bedziesz mogl przedstawic takowych kwitow do weryfikacji. Korzystaj z IP PL i graj normalnie przez PL konto.
 
M 928

majer04

Użytkownik
Cześć jestem obecnie w Holandii nie posiadam adresu zameldowania tutaj tylko w Polsce.Chce tutaj korzystać z ecopayz i tutaj takie pytanie czy jest to legalne i nie będzie problemu z wypłatami.Chce mieć konto w euro.Podczas rejestracji w unibecie podawać adres zameldowania polski? I to samo tyczy się ecopayz. Dziękuję za pomoc.
ja bez meldunku gram na unibecie i toto.nl na unibecie konieczna weryfikacja ale wystarczy jakikolwiek dokument z adresem i nazwiskiem na toto weryfikuja przez przelew bankowy
 
F 108

faklop

Użytkownik
Jak grasz małe kwoty (100, 200 300 Jurków) to polecam naziemne toto, bodajże są w Albert Heijn czy jakoś tak (trochę temu byłem w Holandii). Ewentualnie bwin pamiętam rejestrowałem się na dane Holenderskie (miałem internet więc kwity na mieszkanie były) i na tym grałem.
 
Do góry Bottom