Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

STS

Sekcje
ostatni wpis
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Odbiór wygranej w punkcie po ponad 30 dniach

mistrztyperski : Witam, znalazłem ostatnio kupon, który został rozliczony na początku lutego, bywa :P . Skoro na odbiór jest maksymalnie 30 dni to czy jest sens reklamować go aby spróbować odebrać wygraną …

ostatni wpis 15 marca 2020 20:35 przez kubabrenner
Ujemne Saldo

denver94 : Dzień dobry, wczoraj zagrałem kupon który był wygrany (rozliczony przez STS). Cała kwotę wczoraj przegrałem i dzisiaj rano ujrzałem minus na moim koncie. Kwota spora bo aż 1980 zł. Proszę …

ostatni wpis 13 lutego 2020 17:31 przez successful
Uwaga na szybkie wypłaty z STS- oszuści

ignus : Witam. Wczoraj (tj w sobotę) o godz 15 dokonałem pierwszej wypłaty na konto Milennium- zgodnie z ich hasłami reklamowymi pieniądze powinienem mieć w poł godziny na koncie. Oczywiście tak się …

ostatni wpis 26 stycznia 2020 18:08 przez ignus
Reklamacje - prośba

majkel0710 : Cześć, mam ogromną prośbę do Użytkowników forum.. jeśli ktoś składał reklamację w STS-ie, i byłby w stanie przesłać odpowiedzi reklamacyjne, które otrzymał - reklamacje uznane, odrzucone, to byłbym mega zobowiązany.. …

O co chodzi?

bigtyson : Witam. Wszedł mi kupon w którym STS nie do patrzył się tego że był błąd. Na moim koncie były wygrane pieniądze i kupon jako rozliczony pozytywnie. Zleciłem więc wypłatę. Pieniądze …

ostatni wpis 17 grudnia 2019 15:05 przez bigtyson
Reklamacja

majkel0710 : Cześć wszystkim, słowem wstępu - przeczytałem kilka działów i zdecydowałem się założyć konto, aby podzielić się z Wami wydarzeniami ostatnich dni, a może i zarazem opinią. Do tej pory z …

ostatni wpis 14 grudnia 2019 21:12 przez majkel0710
Uwaga na sts to oszuści

nn1234 : Uwaga na tego pseudobukmachera sts ,ostrzegam wszystkich co chcą tam zagrać ,oni mogą zrobić wszystko żeby nie wypłacić ci wygranej ,która uczciwie wygrałeś ,mają swój regulamin złodziejski który mogą użyć …

Wypłata

cezary-roszkowski : Siemanko, wrzuciłem wczoraj 200 złote przez blik , zagrałem ako A kurs 1.72 i mam 302 zł. Chcę to wypłacić, a mogę maksymalnie 102 zł. Dlaczego?

481 6 497

Star-Typ Sport Spółka z o.o.

Moderatorzy
madangelo
madangelo
Sie 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.