>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Moja sprawa została rozwiązana. Pieniądze wróciły na konto po reklamacji.
Mała sugestia. Może warto rozważyć wprowadzenie dwuetapowej weryfikacji.
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Sts mnie zszokował, życzą sobie przelania 1 grosza na jakiś numer konta, sytuacja jak z braniem pożyczki chwilówki czy inne tego typu manewry. W dzisiejszej dobie internetu taki przelew to jest jak podpis na dokumencie. Dalej się nad tym zastanawiam bo chcę odzyskać pieniądze ale to już jest nie fair. Pierwszy raz spotykam się z takim szajsem, nie wiem kto to wymyślił ale jak tylko odzyskam pieniądze to zamykam tam konto i nie polecam to ma być niby lider polskiego rynku chyba tylko oni tak twierdzą.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Podpis na dokumencie pożyczki jednego grosza? O czym ty piszesz ? Toż to nie są żadne machlojki aweryfikacja czy konto bankowe rzeczywiście nalezy do ciebie. AleAoczywiście jak chcesz, możesz nie przesylac i unieść się honorem ;)
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
marekmarc zwyczajna w tych czasach procedura potwierdzajaca, ze rachunek bankowy rzeczywiscie nalezy do Ciebie. Jak bys mial przelac wieksze sumy - jak to nie raz zycza sobie rozne firmy pozyczkowe - to wtedy mozna byloby pisac o naduzyciach. W tym przypadku, wszystko zgodnie z prawem, a i nie oszukujmy sie, jak ktos nie kombinuje to bardzo wygodna forma weryfikacji i szybka.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Kumaci wiedza o co mi chodzi a Janusze bukmacherki powiedzą normalna procedura i będą zadowoleni.
Kumaci wiedzą, a jeszcze bardziej kumaci pykają w sts. ????
Sorry, nie mogłem się powstrzymać ????
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Zawsze wiedzialem ze sts tj szajs a teraz jak slysze o wyciekach danych powaznie mysle czy jest sens grac w tak zlodziejskiej firmie!!Totolotek czy lvbet to zupelnie inny poziom kolego mozesz powiedziec cos wiecej o przelaniu tego 1 grosza?
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Zawsze wiedzialem ze sts tj szajs a teraz jak slysze o wyciekach danych powaznie mysle czy jest sens grac w tak zlodziejskiej firmie!!Totolotek czy lvbet to zupelnie inny poziom kolego mozesz powiedziec cos wiecej o przelaniu tego 1 grosza?
Szkoda gadać, trzeba przelać grosza że to niby twoje konto i jeszcze z tytułem weryfikacja. To ma być ochrona klienta. Trzeba być debilem żeby zlecać wypłaty na swoje banki włamując się na konta.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szkoda gadać, trzeba przelać grosza że to niby twoje konto i jeszcze z tytułem weryfikacja. To ma być ochrona klienta. Trzeba być debilem żeby zlecać wypłaty na swoje banki włamując się na konta.
Ale kto tu mówi o podejrzeniu włamania i wypłacania na swoje konto? Może ma STS podejrzenia, że nie grasz ze swojego konta, tylko np. Dziewczyny, żony, kochanki, kolegi, wyłudzając w ten sposób bonus i wypłaty robisz na swoje konto. Doświadczenie na forum nauczyło mnie, że najczęściej ludzie narzekają na bukmachera, że oszuści itp. A potem prawda okazuje się zupełnie inna. Gdybyś był bez winy, to byś wysłał tego grosza i nawet posta tu nie pisał. A takie praktyki stosuje się przy braniu pożyczek, ale to jest po wypełnieniu całego wniosku, łącznie z Twoimi dochodami itp. Takich danych bukmacher nie ma, więc niemożliwe jest, żeby wziął na Ciebie pożyczkę. Inna sprawa, że kasy akurat mają tyle, że pożyczka im niepotrzebna :confused:
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Sts mnie zszokował, życzą sobie przelania 1 grosza na jakiś numer konta
To jest akurat prosta, szybka i w mojej opinii najlepsza forma weryfikacji konta.
Wcześniej byłeś przecież w banku, złożyłeś (tam) stosowne dokumenty, zawarłeś umowę o prowadzenie rachunku, Twoja tożsamość została potwierdzona, bo musiałeś pokazać dowód (na skan nie musiałeś się zgadzać).
Teraz wypełniasz formularz przez Internet, podajesz dane wymagane w nim, robisz przelew i konto masz potwierdzone, rachunek bankowy też.
P.S.
Mnie zawsze wkurzają firmy, gdzie w formularzu podaję imię, nazwisko, adres, datę urodzenia i e-mail, a później muszę robić im dwa skany i dodatkowo wysłać rachunek za energię i media.
Ale najciekawsze jest to, że chcą pełnego skanu dowodu, gdzie jest Twoje zdjęcie, wzór podpisu, imioma rodziców, nazwisko panieńskie, rysopis, data wydania i data ważności.
To wszystko rzekomo jest potrzebne do &quot;weryfikacji&quot;. Zauważ jednak, że tych danych nie podajesz w formularzu rejestracyjnym, bo ich tam po prostu nie ma. Żadna firma nie jest w stanie porównać tych danych, które ma na skanie dokumentu, z danymi z formularza (kolor czerwony i niebieski).
Ja tak miałem ostatnio w na giełdzie bitcoinów Bitbay.
Napisałem, że zrobię przelew, ale skanu nie wyślę, bo oni i tak nie mają danych (zaznaczonych tu na czerwono), więc o żadnej weryfikacji mowy być nie może.
Ale to było kopanie się z koniem. Wniosek jest prosty - zbierają dane na sprzedaż.
Więc lepiej zrobić ten przelew za kilka groszy, niż dawać komuś zdjęcie, WZÓR PODPISU i inne wrażliwe dane.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Witam
Mam pewien problem i chciałbyś prosic Panstwa o jakas porade , byc moze znajdzie sie jakies rozwiazanie dzieki ktoremu srodki pieniedzne mi nie przepadna (chodzi o kwote 1900zł) . Otoz jakis czas temu kolega uzyczyl mi swoje konto u bukmachera STS , na tym koncie zmienilem jedynie numer konta bankowego na swoj , w tym czasie dokonywalem depozytow jak i wyplat wszystko dzialalo bez zarzutu. Dwa dni temu jednak zlecilem wyplate i otrzymalem wiadomosc ze zostala ona wstrzymana , jakas dodatkowa weryfikacja jest wymagana i zarzadali przelewu na kwote 1 grosz z konta bankowego na ktore dane jest rowniez konto w sts. Problem tkwi w tym ze nie mam kontaktu juz z tym kolega zatem nie jestem w stanie wykonac takiego przelewu. Co w takiej sytuacji moge uczynic , czy jest szansaby uratowac pieniadze ktore udalo mi sie zgromadzic na koncie w sts ? Bardzo prosze o jakas porade
 
Z 0

zdzichukrecina

Użytkownik
Sts mnie zszokował, życzą sobie przelania 1 grosza na jakiś numer konta, sytuacja jak z braniem pożyczki chwilówki czy inne tego typu manewry. W dzisiejszej dobie internetu taki przelew to jest jak podpis na dokumencie. Dalej się nad tym zastanawiam bo chcę odzyskać pieniądze ale to już jest nie fair. Pierwszy raz spotykam się z takim szajsem, nie wiem kto to wymyślił ale jak tylko odzyskam pieniądze to zamykam tam konto i nie polecam to ma być niby lider polskiego rynku chyba tylko oni tak twierdzą.
Jak się zakończyła twoja historia ?
 
Do góry Bottom