>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dotarła o 8 rano. To jest skandal. Nie polecam wpłacać do tego buka nawet złotówki.
A obiecywali takie szybkie przelewy, niestety nie wszystko da się przewidzieć. Nie broniąc ich tutaj. Lecz ostatnio wyraźnie zawodzą na wielu liniach za co ogromny ⛔ dla nich.
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Nie przejdzie, chyba w żadnym bukmacherze. To podchodzi pod pranie pieniędzy. Musisz choć raz obrócić.
Jakie pranie hehe?? Nie chce poprostu ze Skrilla bezposrednio na konto wyplacac, od jakiegos legalnego lepiej to wyglada ???? Kiedys bez problemu sie dalo w kilku ale ostatnio malo gralem i nie jestem w temacie
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jakie pranie hehe?? Nie chce poprostu ze Skrilla bezposrednio na konto wyplacac, od jakiegos legalnego lepiej to wyglada ???? Kiedys bez problemu sie dalo w kilku ale ostatnio malo gralem i nie jestem w temacie
No to właśnie dokładnie o to chodzi, co sam napisałeś ???? Czyli taki manewr byłby praniem brudnych pieniędzy, bo wypłacasz z nielegalnego buka na skrilla, wpłacasz na stsa i od razu wypłacasz i dostajesz w pełni legalny przelew o tytule &quot;wypłata wygranej STS&quot; - to jest właśnie nic innego, jak pranie brudnych pieniędzy, czyli ich legalizowanie w sposób nielegalny ???? W chwili obecnej nie zrobisz takiego manewru w żadnym bukmacherze. Wpłata - syzbki obrót nawet po kursie 1,14 i wypłata owszem, ale bez obrotu nie da rady.
 
T 0

tomhanks

Użytkownik
Witam,
mam pytanie... Przy wpłacie pieniędzy czy nawet bez dostałem 10 zł bonusu, obecnie mam 45 groszy depozytu i 28 zł Bonusu. No i nasuwa mi się pytanie czy ten bonus da się jakoś w ogóle wypłacić? Jakie są warunki?
 
M 0

mifa100

Użytkownik
No to właśnie dokładnie o to chodzi, co sam napisałeś ???? Czyli taki manewr byłby praniem brudnych pieniędzy, bo wypłacasz z nielegalnego buka na skrilla, wpłacasz na stsa i od razu wypłacasz i dostajesz w pełni legalny przelew o tytule &quot;wypłata wygranej STS&quot; - to jest właśnie nic innego, jak pranie brudnych pieniędzy, czyli ich legalizowanie w sposób nielegalny ???? W chwili obecnej nie zrobisz takiego manewru w żadnym bukmacherze. Wpłata - syzbki obrót nawet po kursie 1,14 i wypłata owszem, ale bez obrotu nie da rady.
Witam niestety padłem ofiara swojej głupoty przesłałem ze skrilla 2000 zł na sts i zaraz wyplacilem 1980 zł czego mogę się spodziewać jest szansa na odzyskanie tej kasy jakąś odpowiedzialność karną albo coś dajcie poradę co najlepiej zrobić w tej sytuacji
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak nie przyszła, to pisz na chat do nich, pewnie Ci rypną tę formułkę o podejrzeniu prania brudnych pieniędzy, ale wtedy możesz stwierdzić, że chciałeś wpłacić 20zł i przez przypadek na telefonie wcisnęły Ci się dwa zera więcej, dlatego to 1980zł chciałeś teraz wypłacić ???? To oczywiście nie przejdzie na pewno, ale powinni Ci te pieniądze wrócić na konto w stsie i wtedy nie masz wyboru - chcesz wypłacić, to musisz całość obrócić po tym kursie 1,14, czyli minimalnym możliwym u polskich bukmacherów, żeby była jakakolwiek wygrana przy podatku.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
To był Twój pierwszy kupon w życiu czy co?
Wystarczyło zagrać 2 kupony po 50 zł i miałbyś wypłacone 2975 pln...
PS. &quot;rzenada&quot; o_O pisze się przez &quot;ż&quot; ;)
 
Do góry Bottom