>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Działa Wam sts bez zarzutu? U mnie apka od kilku dni nie wyswietla historii zakładów a wypłata wczoraj zlecona jeszcze nie przyszła. Dziwne jak na nich
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Niezle jaja. Przyjmują wpłaty ale wypłaty do banku Millenium są wstrzymane. Zero wzmianki na stronie, bo gość na czacie informuje i to wystarczy
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja tez tak zawsze miałem ale tłumacza się tym ze wstrzymaniu wypłat jest winien bank gdyż nie przyjmuje przelewów. Co ciekawe pięć minut po rozmowie pieniądze już były na koncie
 
B 0

Boston2022

Użytkownik
Witam mam konto na sts na moje dane osobowe. A konto bankowe podane siostry. Na początku nie było z tym problemu jak przegrywałem, ale zaczolem wygrywać koło 8 razy pieniądze normalnie trafiały mi na konto. A teraz wszedł mi kupon i sts nie chce mi wypłacić kasy. Co z tym mogę zrobić zeby odzyskać pieniądze?
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Witam,
Miał ktos sytuacje z odrzucona wyplata przez paypal? 2 razy dzis probowalem i nie dochodzi. Podobno wina po stronie paypal. Dlaczego?
 
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Jak wygląda sytuacja z "większą" wygraną ? Większa = pojęcie względne . Wygrana 30k i kupon zagrany w stacjonarnym punkcie STS to wypłata normalnie w punkcie czy kasę mogą na konto przelać ? Jak to wygląda ? dzięki
Czy jest w ogóle taka opcja przelewu?
 
jozzy22 560K

jozzy22

Użytkownik
Z taką sumą nie miałem okazji ale u mnie do 5 tys wypłacają aczkolwiek nie w tym samym dniu bo to mały punkt był i musieli się dopiero zaopatrzyć w odpowiednią ilość gotówki
 
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Z taką sumą nie miałem okazji ale u mnie do 5 tys wypłacają aczkolwiek nie w tym samym dniu bo to mały punkt był i musieli się dopiero zaopatrzyć w odpowiednią ilość gotówki
Ile dni czekałeś ? od razu dostałeś info kiedy masz przyjść po pieniądze ?
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Po kilku latach korzystania i kilkudziesięciu udanych wypłatach, nagle wyskoczyli z prosba o weryfikacje rachunku bankowego przez wysłanie 1 grosza na ich konto.

Pomijając absurdalność tego wymogu w tym momencie, gdy nagle zleciłem wieksza wypłatę, to moje pytanie brzmi, ile czekaliście od posłania tego 1 grosza do ich łaskawej pozytywnej weryfikacji?
Balas na czacie pisze, ze może być to nawet do 7 dni roboczych, co byłoby jakimś skandalem, żeby czekać tyle na siano.
 
Do góry Bottom