>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sposoby wpłat oraz wypłat
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość praktycznie natychmiastowego doładowania konta za pomocą kart płatniczych oraz 38 banków. W celu doładowania konta, po zalogowaniu się na naszej stronie, kliknij o przycisk doładuj.
Po wybraniu opcji &quot;Doładowanie konta&quot; zostaniesz przekierowany na stronę, na której uzyskasz szczegółowe informacje na temat wykonania zdefiniowanego przelewu bankowego. Pamiętaj aby postępować zgodnie z przedstawionymi instrukcjami. W danych do przelewu nie wprowadzaj żadnych zmian. W przeciwnym razie zaksięgowanie wpłaty może się przedłużyć do 3 dni roboczych.
Jeżeli nie posiadasz konta w żadnym z poniższych banków, po wybraniu opcji &quot;Doładowanie konta&quot;, wygenerowany zostanie druk przelewu bankowego, z którym musisz udać się do placówki swojego banku. Pamiętaj, że przelew musi zostać zlecony z konta podanego przy rejestracji. W tym przypadku jednak Twoja wpłata musi zostać zaksięgowana ręcznie, a czas oczekiwania na doładowanie konta może się wydłużyć do 3 dni roboczych.


Lista obsługiwanych banków
 
dexmark 5

dexmark

Użytkownik
Wczoraj o 14.00 zleciłem wypłatę, dzisiaj już pieniądze są na koncie. Bardzo szybko to poszło na Alior Sync.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
+1
chyba jest roznica miedzy tym co jest napisane a praktyka..
no chyba ze &#39;do 14 dni&#39; to te 1-2 dni
Kolego znów wychodzi błąd w rozumowaniu. Do 14 dni oznacza w praktyce że może przyjść i po 1 dniu śledziłbyś forum tematy to wiedziałbyś że jednym na ten sam bank przyszło w 5 dni innym 14dni jeszcze innym 2 dni także DO oznacza że może nawet po jednym dniu.
Pozdrawiam jeśli masz jeszcze jakiś z tym problem to zapraszam na PW
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 3

pl17

Użytkownik
Witam, mam pewien problem. Otóż mam pewną sumę gotową do wypłaty w STS. Chciałbym ją wypłacić, wpisuję podaną sumę a potem potwierdzam ją swoim hasłem, jednak pojawia się komunikat : Transakcja nie powiodła się. I nie mogę zlecić wypłaty. O co chodzi?
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Witam, mam pewien problem. Otóż mam pewną sumę gotową do wypłaty w STS. Chciałbym ją wypłacić, wpisuję podaną sumę a potem potwierdzam ją swoim hasłem, jednak pojawia się komunikat : Transakcja nie powiodła się. I nie mogę zlecić wypłaty. O co chodzi?
Też tak miałem. Sprawdź czy wpisujesz kwotę całkowitą a jesli nie to jest różnica czy wpisujesz kropkę czy przecinek przy kwocie jaką chcesz wypłacić. Z tego co pamiętam to właśnie o to chodziło przynajmniej gdy taki komunikat pojawiał się u mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 3

pl17

Użytkownik
Dzięki o to własnie chodziło, wpisywałem kwotę z przecinkiem. Po wpisaniu kwoty bez przecinka transakcja została zlecona. Pozdrawiam!
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Jeżeli chodzi o wypłatę, depo 200zł z promocji zlecone wieczorem przed północą, dziś na koncie (mBank). Czyli jak chcą to mogą.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jeżeli chodzi o wypłatę, depo 200zł z promocji zlecone wieczorem przed północą, dziś na koncie (mBank). Czyli jak chcą to mogą.
U mnie tak samo. Wczoraj przed północą zlecona wypłata, dzisiaj po 18 (ostatnia sesja elikxir) kasa na koncie.

Wygląda na to, że początkowa opieszałość przy wypłatach to już przeszłość.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Gorszego buka nie widziałem. Wpłaciłem przez bzwbk 100zł o 15 i jeszcze kasy nie ma. Chce się zalogować to wyskakuje złe hasło. Normalnie już mnie kur.wica bierze
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najlepiej pisz na Support tam uzyskasz najszybciej odpowiedź. ;) trzeba mieć cierpliwośc kolego to raczkujący buk w internecie.
 
Do góry Bottom