>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Reklamacja STS

M 127

miluus

Użytkownik
Witam, zlozylem reklamacje w stsie na zakład dotyczacy ilosc popelnionych fauli na R. Lewandowskim +1.5 w meczu Polska -Arabia Saudyjska.
Uwazam, ze byly popelnione 2 faule, a dokladnie w minutach:
48:30 (doliczony czas 1 połowy, zawodnik Arabii dostaje karte) oraz 70:50.

Dodam, ze forbet rozliczyl taki sam zaklad na wygrany, a totalbet chyba po jednym dniu i odwolaniu rowniez rozliczyl go jako wygrany.

Odpowiedz na moja reklamacje wyglada tak, ze sytuacja z doliczonego czasu gry 1 polowy, nie zostaje uznana jako faul, bo po tej sytuacji gre wznowila Arabia i byla ona w posiadaniu pilki.

Czyli wedlug nich zolta karta za atak na zawodnika nie zostaje uznana jako faul?

Pomozcie co moge w takiej sytuacji zrobic.

edit: tutaj jeszcze wrzucam link gdzie mozna obejrzec powtorke meczu https://footyfull.com/world-cup/poland-vs-saudi-arabia-26-11-2022/

edit2: wydaje mi sie , ze tam wczesniej byla reka, a po gwizdku byl atak na lewandowskiego, no i gre rozpoczynala arabia po rece
 
Ostatnia edycja:
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
jak słysze historie z STS to dziwie sie ze ktos tam jeszcze gra, a podsyłałes im to zdarzenia, jak raporty pomeczowe? bo raczej bym sie tym podpierał a nie samym meczem bo liczy sie to co w raporcie, a jak nie napisali skad to jest pole do popisu :)
 
M 127

miluus

Użytkownik
jak słysze historie z STS to dziwie sie ze ktos tam jeszcze gra, a podsyłałes im to zdarzenia, jak raporty pomeczowe? bo raczej bym sie tym podpierał a nie samym meczem bo liczy sie to co w raporcie, a jak nie napisali skad to jest pole do popisu :)
a gdzie znajde takie raporty?
wszedlem w transfermarkt i tam jest wlasnie ta zolta karta jako faul
 

Załączniki

M 127

miluus

Użytkownik
no to widzialem, ale teraz jak wytlumaczysz, ze 2 buki rozliczyly to na wygrana, nawet po odwolaniu
edit: jezeli wszedzie jest karta dla zawodnika arabii dokladnie w tamtej minucie, za faul, to za co innego niz konkretnie ta sytuacja?
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
no to się powołuj i walcz z nimi jak walczysz o grubą kasę, ale raczej z nimi nie wygrasz i dziwie sie po raz kolejny ze w ogole tam grasz :) w sts to grałem 16 lat temu jak nie miał konkurencji ( tzn miał można było stawiać w internecie i też się stawiało :) nic nie wskórasz i raczej na forum CI nikt nie pomoze a watpie zeby ktos tu byl z sts ;) oni maja w powazaniu bo maja x ludzi januszy i na takich im zalezy
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ty sie ciesz, ze ci to na forbecie i totalbecie rozliczyli na plus bo nie powinni. Wg opta byl jeden faul na Lewym i tego kazdy bedzie sie trzymal bo na tej podstawie rozliczaja zaklady. Ja rozumiem, ze tam byla kartka ale choc tego dokladnie nie widac na transmisji wczesniej chyba byl gwizdek i ta cala akcja nastapila juz po gwizdku czyli de facto kartka byla za nadepniecie ale skoro pilka nie zostala przyznana Polsce to do stat nie mogli zaliczyc tego jako faul. Tak samo jest jak leci kontra ktos wchodzi ostro ale akcja leci dalej i dopiero po wyjsciu pilki za boisko sedzia wraca do faulujacego i daje mu kartke. Niby on dostaje ta kartke za faul ale w statach meczowych ten faul nie jest liczony bo gra nie zostala przerwana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
M 127

miluus

Użytkownik
to nie mi rozliczyli tylko znajomym, to teraz powiedz mi jakim cudem tak sie stalo skoro buki na takie wydarzenia biora pewnie te same statystyki, forbet rozliczyl odrazu na plus, a totalbet po odwolaniu, to gdzie tu jakikolwiek sens takiego rozliczania? skoro mieliby jakos sie na to powolac to nawet po odwolaniu totalbet nie rozliczylby tego na plus
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
to nie mi rozliczyli tylko znajomym, to teraz powiedz mi jakim cudem tak sie stalo skoro buki na takie wydarzenia biora pewnie te same statystyki, forbet rozliczyl odrazu na plus, a totalbet po odwolaniu, to gdzie tu jakikolwiek sens takiego rozliczania? skoro mieliby jakos sie na to powolac to nawet po odwolaniu totalbet nie rozliczylby tego na plus
Może korzystają z różnych stron statystycznych, może na którejś z nich zaliczyli tę sytuację jako drugi faul i tyle.
 
M 127

miluus

Użytkownik
mam screen z rozmowy z czatu na totalbecie, gdzie najpierw przy rozliczeniu na minus wyslali screena z sofascore mowiac, ze tam widoczny jest 1 faul, po odwolaniu rozliczyli na plus
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
mam screen z rozmowy z czatu na totalbecie, gdzie najpierw przy rozliczeniu na minus wyslali screena z sofascore mowiac, ze tam widoczny jest 1 faul, po odwolaniu rozliczyli na plus
Ale w takiej sytuacji równie dobrze mógł bukmacher pójść na korzyść dla gracza i uznać taką reklamację, żeby nie wchodzić właśnie w takie konflikty i tracić czas, czy klienta, który by się od nich odwrócił. W tej sytuacji jak ranczo0123 ranczo0123 pisze - gdzie rozliczyli na plus, to nic, tylko się cieszyć, ale notabene nie powinni uznać takiego zakładu, bo faul był 1. A STS już napewno nie należy do bukmacherów, którzy w jakikolwiek sposób pójdą na ugodę w takich kwestiach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Moze oficjalna strona fifa podala 2 faule i dlatego tak rozliczyli ale ja na tej glupiej stronie nie moge niczego znalezc. A moze po prostu to byl zaklad jednodrogowy i nie dalo sie obstawic zakladu na under 1.5 fauli i buki widzac ta sytuacje juz machneli reka i poszli wam na reke.

edit: tak jak pisze piotrex007 piotrex007 STS to wyjatkowe gnidy. Oni ci nawet 1 grosika w sklepie jakby cos sprzedawali by ci nie podarowali. Ten bukmacher jest chyba najmniej przyjaznym bukiem dla graczy.
 
M 127

miluus

Użytkownik
no wlasnie dalo sie obstawic under i over, no dziwne, ale skoro forbet rozliczyl odrazu na plus to musieli to na jakiejs podstawie rozliczyc, bo raczej meczow nie ogladaja
 
Do góry Bottom