>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
C 0

crazy_j0e

Użytkownik
Ja grałem od września br. w warszawa 21, ale teraz przeniosłem się do dziesiątki, bo w 21 mi nie idzie ;P ale za to w 10 jest fatalna i powolna obsługa, obsługujące kobiety się non-stop mylą i nie potrafią poprawić czegoś, co zrobią źle. nie wiem, czy nie wrócę spowrotem do 21, bo tam jest naprawdę szybciutko z każdym kuponem, nawet jeśli to jakaś nowa strategia. co dziś obstawialiście?
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
kto kumaty się orientuje, jak się odprowadza podatek od nagrody wygranej w klubie STS ?? ???? i jak Oni obliczają wartość tej nagrody ?? ????
pozdrawiam
 
R 0

rolnik99

Użytkownik
Jak to jest jak jeden mecz został przełożony a reszta kuponu weszła? muszę czekać aż ten przełożony mecz się odbędzie czy wygrana pieniężna po prostu się zmniejsza o ten jeden kurs?
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
Prawdopodobnie we wszystkich placówkach sts jest tak samo, u mnie 11 listopada też jest otwarty w tych samych godzinach co u Dobermana
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Wie ktoś może kiedy będę mógł wypłacić kasę z kuponu na którym mam APOEL(przerwany w 80&#39;)? Bo chyba raczej po 1.00 zostanie policzony?
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Mam pytanie, czy grając systemem np. &quot;2 z 6&quot; muszą wejść TYLKO 2 zdarzenia czy może byc ich wiecej? Np. wziałem kupon na system 2 z 6, dobrze wytypowałem 3 zdarzenia - kupon wygrany?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grajac 2 z 6 musza wejść PRZYNAJMNIEJ 2 zdarzenia. Wtedy wygrywasz, ale bardzo mało, przy każdym nastepnym trafionym typie wygrywasz więcej.

Glupotą byłoby gdyby przy 2 z 6 miały wejść TYLKO 2 zdarzenia. Wtedy wygrywałoby się przecież za specjalne pudłowanie typów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom