>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dodatkowa weryfikacja po wygranej

C 0

crims

Użytkownik
Witam

wczoraj wpłaciłem depozyt do sts, obróciłem bonus w trakcie gry zweryfikowałem konto - zostało to zaakceptowane przez sts - nawet dostałem emaila o pozytywnej weryfikacji. Po zrobieniu z 800 depo 2800, postanowiłem wypłacić kasę.Zlecenie wypłaty poszły bez uwag. Dzisiaj rano środki znowu są na koncie i muszę dosłać zdjęcie twarzy z dowodem i wpłacić jeden grosz. Zawiesili mi konto w sumie bez żadnego powodu.
To u nich normalna procedura? Jak długo będę musiał się z nimi przepychać żeby dostać środki na konto ? Miał ktoś z Was podobna sytuacje ?
Generalnie gram od 15 lat na bukach pl i zagranicznych i pierwszy raz się spotykam z czymś takim …..
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Normalna. Miałem coś takiego. Przygotuj się na wizytę w punkcie, z dowodem, celem weryfikacji, bez znaczenia, że konto zostało raz zweryfikowane, drugi raz też. Tak sobie wymyślili i albo zweryfikujesz albo nie wypłacą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dokladnie. Przechodziłem taką sama weryfikacje w tym roku, mimo iż konto mam tam ok 10lat. Musiałem dymać 40km do najbliższego lokalu sts z dowodem osobistym, żeby udowodnić, że ja to ja. Jak widać przelewy na 1gr i zdjęcia domowe osobistego to za mało.
 
C 0

crims

Użytkownik
dzięki.
mogli zablokować wypłaty ale możliwość gry pozostawić, a oni banuja i to i to. Mam nadzieje ze nie będzie jakichś dodatkowych akcji jak rozliczanie kuponu z kursem 1 czy anulowanie zakładów…
 
A 6K

alonzo2016

Użytkownik
Witam

wczoraj wpłaciłem depozyt do sts, obróciłem bonus w trakcie gry zweryfikowałem konto - zostało to zaakceptowane przez sts - nawet dostałem emaila o pozytywnej weryfikacji. Po zrobieniu z 800 depo 2800, postanowiłem wypłacić kasę.Zlecenie wypłaty poszły bez uwag. Dzisiaj rano środki znowu są na koncie i muszę dosłać zdjęcie twarzy z dowodem i wpłacić jeden grosz. Zawiesili mi konto w sumie bez żadnego powodu.
To u nich normalna procedura? Jak długo będę musiał się z nimi przepychać żeby dostać środki na konto ? Miał ktoś z Was podobna sytuacje ?
Generalnie gram od 15 lat na bukach pl i zagranicznych i pierwszy raz się spotykam z czymś takim …..
DARUJCIE SE PANOWIE TEN STS. polecam TOTALBET. nawet wypłata 64 000zł w jeden dzień i bez żadnej dodatkowej weryfikacji! POLECAM!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
ja nie wiem za co wy te limity dostajecie u buków? musicie jakieś przekręty robić. może zakładacie konta na psy, babcie i koty wasze? ja tylko w tym roku wydoiłem totalbet na jakieś 80 000zł i dalej żadnych limitów nie mam...
Tak Ci się tylko wydaje że tyle wyciągnąłeś na czysto. Ja mam limity po marnych kilku tysiącach na plus
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
ja nie wiem za co wy te limity dostajecie u buków? musicie jakieś przekręty robić. może zakładacie konta na psy, babcie i koty wasze? ja tylko w tym roku wydoiłem totalbet na jakieś 80 000zł i dalej żadnych limitów nie mam...
Prawdopodobnie jest to spowodowane tym co obstawiasz. U mnie w tych nowych firmach limity wjeżdżają po kilku zakładach gdzie jestem na plusie poniżej 5k
 
A 6K

alonzo2016

Użytkownik
Prawdopodobnie jest to spowodowane tym co obstawiasz. U mnie w tych nowych firmach limity wjeżdżają po kilku zakładach gdzie jestem na plusie poniżej 5k
szok. masakra. a jakie to są limity? 2zł czy może po kilkaset chociaż możesz dać? i czy to zależy od tego czy das singla czy ako? a może bez różnicy?
Post automatycznie złączony:

ja gram same popularne ligi i zdarzenia, więc pewnie masz racje. tam są kursy obliczone perfekycjnie niemalże. a jakie to są limity u innych? 2zł czy może po kilkaset chociaż da się zagrać? i czy to zależy od tego czy da się singla czy ako? a może bez różnicy?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
szok. masakra. a jakie to są limity? 2zł czy może po kilkaset chociaż możesz dać? i czy to zależy od tego czy das singla czy ako? a może bez różnicy?
W każdej firmie inaczej to wygląda ale przykładowo w naszej największej firmie sts za 2 zł meczu z premier league nie przyjmą. Już nawet nie chcę wspominać o tym że mam konto vip które według nich ma indywidualne limity
 
A 6K

alonzo2016

Użytkownik
W każdej firmie inaczej to wygląda ale przykładowo w naszej największej firmie sts za 2 zł meczu z premier league nie przyjmą. Już nawet nie chcę wspominać o tym że mam konto vip które według nich ma indywidualne limity
kumam. to niezłe skurczybyki. ale STS to już chyba największe możliwe dziadostwo. mi się ten buk kojarzy jedynie z dziadkami grającymi w lokalu. wolę te nowe buki. wiesz na przykład, że Go+Bet ma aż 50 000zł dzienny limit kwotę natychmiastowej wypłaty? coś niesamowitego.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
kumam. to niezłe skurczybyki. ale STS to już chyba największe możliwe dziadostwo. mi się ten buk kojarzy jedynie z dziadkami grającymi w lokalu. wolę te nowe buki. wiesz na przykład, że Go+Bet ma aż 50 000zł dzienny limit kwotę natychmiastowej wypłaty? coś niesamowitego.
Ja mam limity we wszystkich polskich firmach. W dziale Go-bet nawet pisałem że zlimitowali mnie po dwóch tygodniach przy ugraniu 2750 zł na czysto
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Po dodatkowej weryfikacji w punkcie, mimo że konto mam z 10lat brak możliwości zagrania jakiegokolwiek zakładu. Twierdza na czacie, żebym spróbował później. Miał ktoś podobną sytuację ? Czy zamykać konto, bo szkoda czasu?
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Miałem podobnie jak wy - zweryfikowałem konto w punkcie - po tygodniu dopisali mi bonus startowy 250 PLN za gola w meczu Man U vs Chelsea i nie mogę wysłać nawet kuponu za 2 PLN na ligę mistrzów - czy ktoś z was miał podobnie? tzn czy jest jakakolwiek szansa obrócić tym bonusem?
 
Do góry Bottom