>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

zonu 635

zonu

Użytkownik
Powinni Ci przyjąć. Przed chwilą stworzyłem e-kupon o podanych przez Ciebie parametrach i było ok.
Też właśnie stworzyłem e-kupon bez problemu. Z drugiej strony chciałbym się upewnić na 100%, bo jechać 10km w jedną stronę do punktu (na tą chwilę to jedyna opcja dla mnie do obstawienia) i dostać wała to niezbyt mi się widzi ????
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
1) Czy wypłat można dokonywać w punktach?
2) Czy gdzieś można sprawdzić stan obrotu depozytem? (nie bonusem)
3) Czy do obrotu depozytem zaliczane są także przegrane kupony?
4) Czy na czat zawsze tak długo się czeka (&gt;15min)? W międzyczasie zrywa połączenie.
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
1) Czy wypłat można dokonywać w punktach?
2) Czy gdzieś można sprawdzić stan obrotu depozytem? (nie bonusem)
3) Czy do obrotu depozytem zaliczane są także przegrane kupony?
4) Czy na czat zawsze tak długo się czeka (&gt;15min)? W międzyczasie zrywa połączenie.
1). Tak,ale tylko zagrane w punktach. Online tylko przelew na konto.
2). Jedynie po historii pojedyncze kupony. Całości +/- na 99% nie sprawdzisz.
3). Depozytem czy bonusem??? Bo jaki jest cel obracania depozytem? Ale jeśli chodzi o bonus, to się nie wliczają.
4). Nie. Te kłopoty zaczęły się jakoś niedawno, a dużej mierze zależą od pory dnia.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Dzwoni telefon. Mateusz Juroszek przerywa rozmowę. Spogląda na wyświetlacz. – Znowu ze Szczecina – mówi do siebie i odbiera. Chwilę słucha. – Tak, przyjmijcie. Będę pod telefonem – kończy. – To już trzeci raz dzisiaj. Jest w Szczecinie człowiek, który obstawia duże stawki: kilkadziesiąt tysięcy na jeden zakład. W takich sytuacjach dzwonią do mnie, aby upewnić się, czy przyjąć – tłumaczy. Chłopaki widze mają poczucie humoru;d
 
denyboy 0

denyboy

Użytkownik
Witam I proszę o pomoc ???? zagrałem w sts over 158.5 pkt w koszykówce , pokryło mi punkty ale po dogrywce czy policzą mi ten zakład jako wygrany czy jako przegrany ? Dziękuje za odpowiedz :rolleyes:
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
czy istnieje mozliwosc sprawdzenia maksymalnej stawki za dany kupon?
grajac dla zabawy i tworzenie kuponu z AKO 1200 za ile bedzie mozna zagrac takie cos?
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Czy opcja cash-outu jest w ogóle kiedykolwiek dostępna? Przypadkowo zagrałem na kuponie mecz z trzeciego stycznia i chciałbym go już rozliczyć (2 na 4 weszło), ale wygląda na to że to nie jest takie proste
 
T 0

tymbark91

Użytkownik
czy Wam również system dubluje kupony ? po kliknięciu na obstaw kupon akceptuje się około 30 sekund po czym znika mi z konta 2x stawka i mam dwa takie same kupony w grze, informacje na czacie dostałełem taką &quot; Reklamacje mogą być składane wyłącznie na piśmie w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia oficjalnych wyników na adres:
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 8
40-246 Katowice &quot;
czy miał ktoś podobne zdarzenie ? lub pisał taki list ?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
czy Wam również system dubluje kupony ? po kliknięciu na obstaw kupon akceptuje się około 30 sekund po czym znika mi z konta 2x stawka i mam dwa takie same kupony w grze, informacje na czacie dostałełem taką &quot; Reklamacje mogą być składane wyłącznie na piśmie w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia oficjalnych wyników na adres:
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 8
40-246 Katowice &quot;
czy miał ktoś podobne zdarzenie ? lub pisał taki list ?
Nie jesteś pierwszy i zapewne nie ostatni. Na reklamacje szkoda czasu i drzew.
 
T 0

tymbark91

Użytkownik
Nie jesteś pierwszy i zapewne nie ostatni. Na reklamacje szkoda czasu i drzew.
No tak właśnie myśle że nie ma sensu nawet cokolwiek w tej sprawie robić bo i tak pewnie wyszło by że i tak nie odzyskam kasy , dzięki za odpowiedź kojocik ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam pytanko do promocyjnego poniedziałku. Liczy się 5 pierwszych meczów wirtualnych czy 5 przegranych ?
Od 26.03. Wirtualne poniedziałki to zwrot do 30zł, nie 50zł, zmniejszyli ilość zwrotu ;) Ale dotyczy to 3 pierwszych kuponów, jeśli zagrasz 3 I wszystkie wygrasz, to już się nie łapiesz do zwrotu, tak to byłoby bez sensu dla bukmachera, jeśli liczyłyby się 3 pierwsze przegrane, bo byś grał, dopóki byś nie przegrał tych 3 kuponów ;)
 
biauk 0

biauk

Użytkownik
Od 26.03. Wirtualne poniedziałki to zwrot do 30zł, nie 50zł, zmniejszyli ilość zwrotu ;) Ale dotyczy to 3 pierwszych kuponów, jeśli zagrasz 3 I wszystkie wygrasz, to już się nie łapiesz do zwrotu, tak to byłoby bez sensu dla bukmachera, jeśli liczyłyby się 3 pierwsze przegrane, bo byś grał, dopóki byś nie przegrał tych 3 kuponów ;)
Czyli tak jak podejrzewałem, a o tej zmianie z 50 na 30 to nawet nie wiedziałem :p Dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom