>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - adresy punktów i godziny otwarcia

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Doberman , ten wspomniany przez Ciebie autor kolejnego lamerskiego pytania , czyli mój zdecydowany kandydat na najbardziej leniwego usera FB: niejaki @jose_bastiano ma najprawdopodobniej jakieś blokady i to nie tylko na korzystanie z Internetu - ale przede wszystkim na korzystanie z własnego mózgu!
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
@Doberman , ten wspomniany przez Ciebie autor kolejnego lamerskiego pytania , czyli mój zdecydowany kandydat na najbardziej leniwego usera FB: niejaki @jose_bastiano ma najprawdopodobniej jakieś blokady i to nie tylko na korzystanie z Internetu - ale przede wszystkim na korzystanie z własnego mózgu!
no i co edi masz satysfakcje ze tak napisales :]
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
jose_bastiano, no ale po co zadajesz takie pytania? nawet jesli choc troche ogarniasz PC i internet to nie powinienes miec wogole problemow ze znalezieniem takich info SAM, a nie pisanie po forach, pytanie - albo to nie wiem z jakiej przyczyny nabijanie postow, albo po prostu, bez razy glupota ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
jose_bastiano, no ale po co zadajesz takie pytania? nawet jesli choc troche ogarniasz PC i internet to nie powinienes miec wogole problemow ze znalezieniem takich info SAM, a nie pisanie po forach, pytanie - albo to nie wiem z jakiej przyczyny nabijanie postow, albo po prostu, bez razy glupota ????
Zalogowalem sie na strone stsu, i szukalem a to bylo na glownej. Przeciez gdybym od razu znalazl to bym takich dziecinnych pytan nie zadawal :p
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zalogowalem sie na strone stsu, i szukalem a to bylo na glownej. Przeciez gdybym od razu znalazl to bym takich dziecinnych pytan nie zadawal :p
Lecz jednak zadajesz i stawiasz siebie w świetle.... wspomnianego &#39;&#39;Lamera&#39;&#39;. Po Prostu warto na wstępie szukać na stronie jeśli nie znajdziesz to zapraszam do mnie na PW na pewno bym Ci odpowiedział i pół forum by teraz tego nie widziało.,
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
STS - Wrocław, punkt na Piłsudskiego, naprzeciwko dworca PKP. Ważne info - częste braki połączenia z internetem. Tym samym dłuższe oczekiwanie na wysłanie kuponu, mecze przepadają. Niestety warto chwilowo omijać ten punkt.
PS Pozdrowienia dla sympatycznej Pani z punktu ????
 
kamilex 21

kamilex

Użytkownik
Ma ktoś może informacje nt. punktu nr 2033 przy ul. Szczytnickiej 54 we Wrocławiu, czy on faktycznie funkcjonuje ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom