>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ujemne Saldo

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Mi wisi też ujemne saldo na superbet, ostatnio przysłali mi mailem wezwanie do zapłaty bo inaczej sąd i inne kroki prawne.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ciekawa sprawa - mam minus 600 pare złotych, ale nie na koncie depozyt tylko na bonusie (rozliczyli zakład bonusowy i kwota przeszła na depozyt i wypłaciłem), a w międzyczasie gol był anulowany i kupon został rozliczony na minus i minus 600 parę złotych się pojawiło na koncie bonusowym. Zobaczymy czy się upomną i jak to będzie wyglądać
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Ciekawa sprawa - mam minus 600 pare złotych, ale nie na koncie depozyt tylko na bonusie (rozliczyli zakład bonusowy i kwota przeszła na depozyt i wypłaciłem), a w międzyczasie gol był anulowany i kupon został rozliczony na minus i minus 600 parę złotych się pojawiło na koncie bonusowym. Zobaczymy czy się upomną i jak to będzie wyglądać
zalezy jaki bukmacher w superbecie miałem -900 zł po jakimś poł roku wyzerowali ale np na forbecie nie wyzerowali
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Temat zdaje się, że był założony pod STSem więc dotyczy (w moim przypadku) tego właśnie buka :)
STS to najwieksze dziady i zaraz po tym jak sie kapnal a to stanie sie za chwile to poleca ci maile z grozbami, ze jak nie oddasz to puszcza sprawe do sadu. Byly juz tu takie tematy i wszystkie dotyczyly STS i za kazdym razem bylo straszenie sadem z ich strony.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
znam chlopaka co w sts dostal taki pozew, takze jesli chodzi o sts to bym oddal, o inne naziemne olal szerokim lukiem
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Ja lata temu oddawałem coś pomiędzy 2, a 3 koła. Dokładnie nie pamiętam ile. Z tym że u mnie była zawiła sytuacja i z perspektywy czasu wydaje się że mogłem czekać na sprawę.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Nie mam problemu z oddaniem, zwłaszcza, że to wynikło z bonusu 100% od wpłaty do 200, którego się i tak nie spodziewałem. Buka palić nie chcę, bo wpłata skrillem i wypłata na RB mi odpowiada, ale zaczekam aż się upomną (mailowo czy w jakikolwiek inny sposób), bo jak teraz wpłacę to i tak mi to nie zniknie (będzie sobie wisieć +600 na depozycie i -600 na bonusie, bo na bonus wpłacić się chyba nie da)

*Update dla zainteresowanych*
Od piątku już moment minął, chociaż nie było żadnego dnia roboczego. Póki co minus na bonusie nadal wisi więc wpłaciłem skrillem całą kwotę na depozyt. Zostawiłem na parę godzin, ale nic się nie zadziałało / nie wyzerowali bonusu kosztem depozytu (a sam do nich nie pisałem), więc obstawiłem dzisiaj meczyk, wygrałem i wypłaciłem na RB bez problemu i czekam dalej aż się odezwą
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Minęło 10 miesięcy i akurat jestem na forum z innym tematem to może tutaj też zaktualizuje.

Saldo na bonusie nadal mam ujemne (obecnie -31,03). Sporadycznie gram i nigdy się nie wrócili o te 600 parę złotych minusu w bonusie. Co jakiś czas coś zagram u ziemniaka i jak wpada jakiś bonus to systematycznie mi to zmniejszało saldo bonusowe, które było ujemne i w ten sposób doszedłem do ujemnego bonusowego na poziomie 31,03. Nigdy żadnej korespondencji ani wiadomości w tej sprawie nie otrzymałem, więc pewnie różnie podchodzą do minusu na bonusie i na depozycie/głównym saldzie
 
Do góry Bottom