>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ujemne Saldo

R 0

Ramz3241

Użytkownik
Witajcie, czy miał ktoś podobne doświadczenia z fortuną? Jakiś miesiąc temu miałem u nich jeszcze ponad tysiąc (wcześniej wypłacone 1800) ale nie zaglądałem bo mam teraz ważniejsze sprawy niż bukmacherka. Dziś widzę maila i to w SPAMie ! że mam 5 dni na spłatę:

Występując w imieniu FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. (Spółka) wzywam Pana do bezzwłocznej zapłaty (w terminie do 5 dni od otrzymania niniejszego wezwania) poprzez doładowanie Pana iKonta o kwotę:

1800 zł wynikającej ze zmiany wyniku spotkania, które zawarł Pan na kuponach o numerach: i tu numery
Niniejsze wezwanie proszę traktować jako ostateczne przed wszczęciem procesu sądowego.

Wystąpienie na drogę postępowania sądowego pociągnie za sobą konieczność zapłaty przez Pana poza ww. roszczeniem, również kosztów procesu oraz kosztów zastępstwa procesowego oraz ewentualnie kosztów postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez Komornika Sądowego.

Istnieje również możliwość dokonania wpisu przedmiotowego zadłużenia do Krajowego Rejestru Długów.

Spółka nie może bowiem dopuszczać do salda ujemnego na iKoncie, również ze względu na kontrolę Urzędów Celnych oraz Ministerstwa Finansów.

Mając powyższe na względzie – wyrażając nadzieję na polubowne zakończenie sprawy – jeszcze raz wzywam Pana do dobrowolnego spełnienia świadczenia, gdyż w przeciwnym razie będzie się Pan musiał liczyć z wyżej wspomnianymi negatywnymi konsekwencjami.

Wszedłem i faktycznie minus na koncie, pytałem użytkowników to może to wynikać z jakiegoś tam ich błędu ponad miesiąc temu na wirtualne, ale nawet kuponów nie widzę bo wszystko wyczyszczone.

Odzywają się po ponad miesiącu czy dłużej jak już te pieniądze poszły mi akurat na sprawy zdrowotne.
Nie wiem czy wchodzić z nimi w dyskusje, pisać o jakieś umorzenie itd czy olać to ich straszenie?

Widzę w temacie, że szybko wam inni zerowali konta ale tu chyba nie chcą odpuścić i pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenia czy tylko zwykłe straszenie?
 
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
R Ramz3241 grales "zaklady wirtualne" (zmyslone mecze w sensie) i oni ci wysylaja ze tam byl bledny wynik meczu? xDDDDD to jest jakis hit, a jak niby udowodnic wynik w meczu wirtualnym :DDDDD
 
R 0

Ramz3241

Użytkownik
Tak, dokładnie wyścigi konne i że niby był błąd systemu, przez który zakłady były błędne itd. Nie wiem czy błędne czy nie ale przecież miałem też i przegrane kupony + stawiałem za wpłacony hajs więc w pełni legalnie z mojej strony. Ich wina i jak to w zapisach regulaminów wszystkich buków, na to sie powołują.
To jest zaledwie 1800 zł więc mogliby odpuścić jak z ich winy ale pytanie czy faktycznie podejmowane są kroki prawne, sądy it czy to tylko straszenie. Gdyby od razu dali znać, że coś jest nie tak to by się oddało ale nie po miesiącu jak człowiek skorzystał z kasy :/
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Tak, dokładnie wyścigi konne i że niby był błąd systemu, przez który zakłady były błędne itd. Nie wiem czy błędne czy nie ale przecież miałem też i przegrane kupony + stawiałem za wpłacony hajs więc w pełni legalnie z mojej strony. Ich wina i jak to w zapisach regulaminów wszystkich buków, na to sie powołują.
To jest zaledwie 1800 zł więc mogliby odpuścić jak z ich winy ale pytanie czy faktycznie podejmowane są kroki prawne, sądy it czy to tylko straszenie. Gdyby od razu dali znać, że coś jest nie tak to by się oddało ale nie po miesiącu jak człowiek skorzystał z kasy :/
takie pytanie to tylko 1800 zł ty byś nawet 100 zł nie olał jak by ci bukmacher zabrał i hałasu by było co nie miara kasa jest kasa i tyle
Post automatycznie złączony:

takie pytanie to tylko 1800 zł ty byś nawet 100 zł nie olał jak by ci bukmacher zabrał i hałasu by było co nie miara kasa jest kasa i tyle
i ni chodzi o to zebym cie uraził czy cos tylko 99 % ludzi by tak zrobiło ze zaraz pisanie na czat czy mail ze 100 zł znikneło
 
B 1,4K

bebeto7

Użytkownik
Straszą tylko, po 1800 nie opłaca im się po sądach latać a wogóle sprawę mogą przegrać i co wtedy? Opublikujesz sygnaturkę oraz kupony i stracą w przyszłości jeszcze więcej. Ten regulamin mogą sobie w dupę wsadzić, bo sami potrafią go łamać. Ludzie zobaczą, że w takich sytuacjach bukmacher nie ma racji i będą postępować tak samo. A teraz dopóki ludzie się boją bukmacher odzyska część pieniędzy. Z moich doświadczeń kończyło się na straszeniu a sporo takich przypadków było i to na kwoty nawet pięciocyfrowe.
 
Do góry Bottom