>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Uwaga na oszustwa STS z promocją

Z 0

zyzyx

Użytkownik
Oszuści z STS. Miałem w zeszłym tygodniu promocje przyznaną, zwrot 50% stawek postawionych na zakłady. Do 200zl.
Bonus nie został przyznany, a na pytanie dlaczego, to dostałem odpowiedź, że nie kliknąłem przycisku "Dołącz". Kpina z ludzi. W ten sposób, mogą się wykpić z każdej promocji.
Aplikacja jest tak stworzona, że po kliknięciu przycisku, nie dostajemy żadnego info i dołączeniu do promocji. Żadnego potwierdzenia, a sam przycisk wciąż widnieje zamiast zniknąć, lub zmienić nazwę na: "Już dołączyłeś".
Sama obsługa klienta ma za zadanie tylko cię spławić. Ogólnie odradzam każdemu tego buka. Żałuję, że się w ogóle skusiłem. Kwota co prawda mała, ale fakt takiego podejścia to jest żenada.
Czy ktoś miał podobnie? Nie wierzę, że jestem jedyny któremu się to zdarzyło.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Szczerze powiedziawszy nie wiem o co masz pretensje. Jak już to możesz mieć je jedynie do siebie. Skoro nie dołączyłeś do promocji to jak chcesz otrzymać bonus? Podobnie ma chyba betclic, gdzie też trzeba dołączać do każdej promocji, a nawet jak klikniesz to i tak widnieje przycisk "dołącz". Z mojego przypadku miałem coś podobnego w fortunie, kiedy grałem zakład bez ryzyka za 200 zł, czekałem na zwrot po przegranym zakładzie, ale okazało się, że nie wpisałem kodu promocyjnego przy wpłacie. Analogiczna sytuacja, tyle że ja nie miałem pretensji do bukmachera tylko do siebie, bo to ja coś tam przegapiłem.
Wiele można zarzucać bukom, ale akurat w Twoim przypadku myślę, że oskarżenia są bezpodstawne.
 
Do góry Bottom