>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Gauff 1,50
Typ prawie tak pewny jak dziś na Sonego. Gauff to wielki talent, a Kanepi jest dobrym rzemieślnikiem dorabiającym do emerytury. Kolejna runda, coraz mniej siły, a młodej chce się grać. Rok temu w Parmie było na styk, ale jednak na korzyść Amerykanki. Gauff cały czas się rozwija. Powinna być jeszcze mocniejsza. Zabiega dzielną Estonkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Alize Cornet - Jelena Ostapenko
Jelena Ostapenko 1.49
Nie oglądałem Jeleny tutaj, ale patrzę w statystyki jej meczu z Bronzetti, która ostatnio trzymała solidny
poziom i widzę 38 winners/23 errors, i tylko w 4 gemach z pośród 17 była równowaga. Wszystko było
zatem na łasce Łotyszki. Czy Cornet odbiłaby znacząco więcej piłek lecących na winnera niż Bronzetti?
Śmiem wątpić. Owszem powalczy, ale zdziwię się jeśli ugra tutaj seta. Wiadomo, gra "u siebie", publika,
no ale trochę za dużo tych "faworytek" odpada, więc jakoś tak nie widzę w tym gronie Łotyszki.
❌ Ostapenko - no nie dało się na to patrzeć! Piłka leci w korytarz deblowy, a ona łapie drivem i wali grubo w out. No wyraźnie
ma dziewczyna coś z głową, taktycznie to totalne zero! Oglądam tenisa grubo ponad 20 lat i od zawsze pamiętam Cornet walczącą
do końca. I jeszcze ta pachwina pod koniec, no brawa, brawa dla Alize ! Szacun


Amanda Anisimova - Karolina Muchova
Amanda Anisimova 1.46
Amerykanka bije mocno, przegrała na ziemi tylko z Sabalenką, Jabeur i Aleksandrovą, którą notabene oglądałem
dzisiaj i której tenis wyglądał bardzo przyzwoicie (Begu przyfarciła). Muchova to przebijaczka, nie ma kończącego
uderzenia. Siła ognia po stronie Amandy i myślę ze potwierdzi swoją wysoką ostatnio formę.
🎾 Baardzo wyrównany mecz i krecz Muchovej, a była bliżej gdy skręciła kostkę. Amerykanka potwierdziła swoją solidność.
Użytkownik adik1992 wytknął mi poniżej że Muchova to nie przebijaczka i słusznie. Bardzo dawno nie oglądałęm jej meczu i tak
jakoś mi się kojarzyła bardziej z mozolnym przebijaniem.


Martina Trevisan - Saville, Daria
Martina Trevisan 1.62
Czapki z głów przed Włoszką. W ostatnich 7 spotkaniach straciła tylko 1 seta (Muguruza), a pokonała także
Linette, Liu, Bronzetti, które wyglądały solidnie. Czym może się pochwalić Daria? Pokonaniem na ziemi Kvitovej
bez formy? No sorry. Włoszka jest na fali, jest pewność uderzeń, wychodzi na kort bardzo nakręcona, świetnie
motorycznie, no nie wierzę że zakończy swoją przygodę na Saville.
🎾 I Włoszka znowu bezstresowo i bez straty ! Brawo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muchova to przebijaczka, nie ma kończącego
uderzenia. Siła ognia po stronie Amandy i myślę ze potwierdzi swoją wysoką ostatnio formę.
Z tym zdaniem się nie mogę zgodzić. Muchova z Sakkari 32 winnery, z Monnet 29. Gra agresywny tenis podobny właśnie do Sakkari i w życiu bym jej nie zakwalifikował do grona przebijaczek. Dysponuje mocnym forehandem i gra kombinacyjny tenis. Typu nie neguję bo Anisimova wygląda solidnie tylko chodziło mi o wyrażenie że czeszka nie ma uderzenia kończącego.
 
P 213

pln123

Użytkownik
oglądam sobie w tle i przyznam ze tpowanie damskiego tenisa to jakiś rollercoaster nie wiem jak grała wcześniej Trevisan, ale przy niej Linette wygląda jak juniorka. Sinusoida w damskim tenisie to norma ale zeby az tak , niby ma coś na udzie ( nie wiem na ile ma to wpływ) ale przyznam szczerze ze typowanie damskiego tenisa na ten moment widzę jako granie na live, bo kurs na seta Linette( sam bym to grał) po kursie 1,37 a tu wychodzi ze zaraz będzie w czapkę i to w mniej niż półtorej godziny... ale to niech wypowiedzą się mądrzejsi :)
Normą w damskim tenisi
Alize Cornet - Jelena Ostapenko
Jelena Ostapenko 1.49
Nie oglądałem Jeleny tutaj, ale patrzę w statystyki jej meczu z Bronzetti, która ostatnio trzymała solidny
poziom i widzę 38 winners/23 errors, i tylko w 4 gemach z pośród 17 była równowaga. Wszystko było
zatem na łasce Łotyszki. Czy Cornet odbiłaby znacząco więcej piłek lecących na winnera niż Bronzetti?
Śmiem wątpić. Owszem powalczy, ale zdziwię się jeśli ugra tutaj seta. Wiadomo, gra "u siebie", publika,
no ale trochę za dużo tych "faworytek" odpada, więc jakoś tak nie widzę w tym gronie Łotyszki.

Amanda Anisimova - Karolina Muchova
Amanda Anisimova 1.46
Amerykanka bije mocno, przegrała na ziemi tylko z Sabalenką, Jabeur i Aleksandrovą, którą notabene oglądałem
dzisiaj i której tenis wyglądał bardzo przyzwoicie (Begu przyfarciła). Muchova to przebijaczka, nie ma kończącego
uderzenia. Siła ognia po stronie Amandy i myślę ze potwierdzi swoją wysoką ostatnio formę.

Martina Trevisan - Saville, Daria
Martina Trevisan 1.62
Czapki z głów przed Włoszką. W ostatnich 7 spotkaniach straciła tylko 1 seta (Muguruza), a pokonała także
Linette, Liu, Bronzetti, które wyglądały solidnie. Czym może się pochwalić Daria? Pokonaniem na ziemi Kvitovej
bez formy? No sorry. Włoszka jest na fali, jest pewność uderzeń, wychodzi na kort bardzo nakręcona, świetnie
motorycznie, no nie wierzę że zakończy swoją przygodę na Saville.
To WTA, jednego dnia kobieta gra tak, a nastepnego robi 45 UE. Mecz meczowi nierówny i te kursy co zaproponowales to z czapy.
Tyle dogów na tym turnieju wygrywa, ze to strach cokolwiek ponizej 2 grac
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Kurs na Igę spadł do 1.4 a to nawet nie drugi tydzień szlema. Istne szaleństwo. Mam nadzieję że glowa wytrzyma i Iga zrobi to co oczekują bukmacherzy i kibice w Polsce bo jeśli ma z kims przegrać to chyba tylko ze sobą
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bardziej bym się obawiał testów na Covid, bo na nie nie ma mocnych.
Nie wydaję mi się, że zawodniczki są testowane codziennie, tylko przed początkiem rywalizacji singlowej czy deblowej. Możliwe, że sama Krejcikova poprosiła o test, bo poczuła się źle i nie chciała ryzykować. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

" Bardzo chciałam wystąpić w deblu, ale niestety moja przygoda we French Open kończy się w tym roku bardzo wcześnie. W nocy zaczęłam źle się czuć i rano obudziłam się z gorączką. Postanowiłam zrobić test na COVID-19 i dał on wynik pozytywny" – napisała. "
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie wydaję mi się, że zawodniczki są testowane codziennie, tylko przed początkiem rywalizacji singlowej czy deblowej. Możliwe, że sama Krejcikova poprosiła o test, bo poczuła się źle i nie chciała ryzykować. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

" Bardzo chciałam wystąpić w deblu, ale niestety moja przygoda we French Open kończy się w tym roku bardzo wcześnie. W nocy zaczęłam źle się czuć i rano obudziłam się z gorączką. Postanowiłam zrobić test na COVID-19 i dał on wynik pozytywny" – napisała. "
To jak w takim razie ocenić pozytywny test Bouzkovej, która wygrała 1r, a drugą oddała walkowerem z racji pozytywnego wyniku na covid? Nie do końca wierzę w dobrowolne poddanie się testowi w przypadku gorszego samopoczucia - zawodniczka i jej sztab mają zwyczajnie pieniądze, a co za tym idzie mogą sobie pozwolić na wykonanie testu prywatnie żeby mieć pewność. No i nie widzę w tym przypadku, że pozytywny test miała Krejcikova, a po chwili Bouzkova, zdziwiony byłem, że do tego grona nie dołączyła Siniakova, bo raczej przebywała w otoczeniu Krejcikovej.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Nie wydaję mi się, że zawodniczki są testowane codziennie, tylko przed początkiem rywalizacji singlowej czy deblowej. Możliwe, że sama Krejcikova poprosiła o test, bo poczuła się źle i nie chciała ryzykować. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

" Bardzo chciałam wystąpić w deblu, ale niestety moja przygoda we French Open kończy się w tym roku bardzo wcześnie. W nocy zaczęłam źle się czuć i rano obudziłam się z gorączką. Postanowiłam zrobić test na COVID-19 i dał on wynik pozytywny" – napisała. "
Sciema, nie udźwignęła porażki z Parry i wymyśliła sobie Covid
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Jezeli ktos ma 7 tytulow wielkoszlemowych grze deblowej i mikscie to jest w tym wybitnym graczem. Nie wydaje mi sie, ze mozna rezygnowac z tak duzych pieniedzy z powodu porazki w 1 rundzie gry singlowej, gdy zawodnicka w przeszlosci wielokrotnie przegrywala singlowo nawet na etapie kwalifkacji (a Krejcikovej zdarzalo sie tu w sumie 15 razy w swoje karierze), wiec prawdopdobienstwo ze poczula sie tym tak bardzo emocjonalnie dotknieta jest znikome.
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Gauff 1,50
Typ prawie tak pewny jak dziś na Sonego. Gauff to wielki talent, a Kanepi jest dobrym rzemieślnikiem dorabiającym do emerytury. Kolejna runda, coraz mniej siły, a młodej chce się grać. Rok temu w Parmie było na styk, ale jednak na korzyść Amerykanki. Gauff cały czas się rozwija. Powinna być jeszcze mocniejsza. Zabiega dzielną Estonkę.
Gauff robi 10 dfów i 30 ue w jednym secie jak jej się łeb zgrzeje. Pisanie, że to pewniak to spora przesada, ona taki sam pewniak jak Sabalenka czy Ostapenko, do jednego worka takie parodystki, jeszcze 1.50 kurs.

Ja chyba Muchę zagram, @3.10 teraz wisi.
Nie wiem skąd takie skoki i pewność do ładowania w ruską (tak wiem, że gra pod flagą USA :LOL:), jak dla mnie to Muchova ma tutaj spore szansę, z Sakkari zagrała fenomenalnie, wróciła po kontuzji i wydaje się, że odbudowała formę.
 
Ostatnia edycja:
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
pogralem Trevisan + Kerber + Azarenka kazda +1,5 seta za drobne
Gauff polasilbym sie na granie 2:0 w setach. ale sie cykam xD
Ostatnio tez na nia stawilem 2:0, na ostatnim spotkaniu z Belgijka w drugim secie nagotowala mi troche krwii

tez za drobne Gauff i Pegula kazda 2:0 w setach
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
B.Bencic - L.Fernandez
Typ Fernandez wygra 2:1
Kurs 6:0 forbet
Analiza:
Nie tak dawno grały w tym roku na Bilie Jean CUP i wygrała 2:0 Fernandez, choć po wyrównanym meczu bo drugi set zakończył się tiebrackiem.
To powinien być dobry , zacięty mecz , z jakąś dramaturgią.Obie potrafią zaskoczyć , Belinda mistrzostwo olimpijskie w ubiegłym sezonie , a Leilah finał US Open.
Obie też w niżej dyspozycji na tegorocznym RG , ostatnie mecze Bencic 2:0 z Andrescu a Fernandez również 2:0 Sinialovą .
Wydaje się spora szansa że obie w tym meczu ugrają seta , a jeśli 3 sety kurs 2,55 to próbuję wytypować zwyciężczynię.
Wydaje mi się że Bencic ma minimalnie lepsze umiejętności, za to Fernandez ma sporo mocniejsze Nerwy .
No to stawiam na te nerwy kurs w Forbet 6.0 atrakcyjny
 
Otrzymane punkty reputacji: +1063
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Panowie jak widzicie drabinke i mecze Igi , według was postawi sie jej ktoś w najblizszych meczach :) bo już 30 meczy bez porażki, tak wiem gra świetnie i seria trwa ale musi sie kiedys skonczyc :D
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Panowie jak widzicie drabinke i mecze Igi , według was postawi sie jej ktoś w najblizszych meczach :) bo już 30 meczy bez porażki, tak wiem gra świetnie i seria trwa ale musi sie kiedys skonczyc :D
Fernandez wygląda dobrze, ale Świątkowa wyleczy ją z pewności siebie.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Trevisan-Sasnovich 1 @1.95

Tu juz wiem, ze trzeba probowac grac na niewysoka Wloszke. Trevisan juz miala dwa lata temu swietny run na French Open, gdzie dotarla do cwiercinalu po drodze ogrywajac Gauff, Sakkari czy Bertens po wielkich dlugich bojach. Zatrzymala sie dopiero na Swiatek, ktora byla bezkonkurencyjna wtedy podczas Roland Garros. Sadze, ze forma jest podobna i widoki na powtorzenie tego etapu cwiercfinalu. Swietny jest ten forehand zwlaszcza malej Wloszki. Ma chyba znowu swoje 5 minut Trevisan, mimo ze przed szlemem nie zaistniala w Madrycie czy Rzymie, lecz w malo znaczacym Rabacie. Niemniej jednak jest chemia pomiedzy Wloszka i kortami we Francji.

Sasnovich dobry wynik, silowo jest lepsza, to jej pierwszy raz w 4 rundzie FO, dobrze atakuje siatke, wiec plusow kilka jest, ale i tak jestem zdania, ze Trevisan ja przeciagnie regularna gra, a te roznice kursowe sa tutaj moim zdaniem tylko, ze Trevisan tak rzadko gra dobrze. A zatem celuje w powtorzenie cwiercinalu Wloszki, ktora jak wspominalem chyba znalazla troche tej zadziwiajacej formy, ktora przyniosla juz jej raz duzy sukces.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Giorgi o5,5 df @1,68 9 df
1xbet

Camila będzie musiała ryzykować serwisem bo po drugiej stronie stoi Sabalenka która każdą słabszą piłkę będzie zabijać.
W 1 rundzie w 3 setach Włoszka zrobiła 9 df, a w drugiej w 2 setach 5 df, gdzie przeciwniczki były relatywnie słabsze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom