>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Begu-Jeanjean 2 @3.3

Ciekawy mecz rozpocznie się na 20 minut. Doświadczona Rumunka zagra z nowa twarzą na swiatowych kortach Francuską Jeanjean.
Myslę że kurs na Francuskę warty spróbowania. Oglądałem jej mecz z Pliskova i zagrała tam mega inteligentnie. Czeszka nie miała nic do powiedzenia. Dziś znów zagra z wysoką zawodniczką i liczę że z podobnym rezultatem jak ostatnio. Kibice też na pewno będa pomagać Francuzce.
Begu wygrała tu 2 mecze 2:1 w setach z niezłymi rywalkami. Sporo w tych meczach jednak psuła. Dzis rywalka która będzie mieszać grę i zmuszać tym samym do błędów Begu.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Paryz
godzina 13.00 moze ulec
C.Giorgi - A.Sabalenka
Typ C.Giorgi 2:0 w setach kurs 5.4
bukmacher forBet
Analiza:
Tutaj zaczne od tego ze to bardzo ryzykowny typ.Przede wszystkim obie panie sa niestabilne i nieobliczalne.W ogole nie pamietam zebym kiedykolwiek stawial na Giorgi 2:0 raczej stawiam na nia za drobne po wysokich kursach na livie gdy przegrywa i licze na powrot do meczu.Nie widzialem przyznaje sie bez bicia rzadnego meczu Camili na tego rocznym FO ale ten scenariusz z powrotem sprawdzil sie w pierwszej rundzie z Zhang gdzie przegrala pierwszego seta i wygrala dwa nastepne , kolejny mecz wygrala 2:0 z niezle ostatnio dysponowana Putincewa , co pozwala przypuszczac ze wloszka w zwyzkowej formie.
Natomiast udalo mi sie zobaczyc pierwszy mecz Sabalenki z Francuzka Paquet i Aryna moze mowic o duzym szczesciu , ze przeszla do kolejnej rundy .Kolejnego meczu z Madison Brengele nie widzialem ale wynik 2:0 6:1 , 6:3 z jednej strony mowi ze w deugiej rundzie bylo juz sporo lepiej , ale powiedzmy sobie szczerze bardzo dobrze dysponowana Sabalenka mogla by z Brengele wykrecic i 6:0 6:0.

H2H
po 1 na cleyu w 2019 roku sabalenka 2:0 6:3 i 6:0
na trawie w ubieglym roku 2:1 Giorgi 7:6 , 0:6 , 6:4
Rzuca sie w oczy ze w obu meczach Camila przegrala seta do 0 , dlatego mysle ze trzeci raz nie powinno cos takiego sie przydarzyc.
Jesli znowu Aryna zle wejdzie w mecz jak z Paquet , to dobrze dysponowana Giordzi moze zamknac w dwoch setach.
Ogolnie wiadomo obie panie zdolne do wszystkiego , obie maja power w reku , kluczowa w mojej ocenie bedzie ze tak sie wyraze kalibracja celownika .Obie panie nie maja problemu z wypracowaniem winnera , wiekszy problem jest z tym by uderzenie konczace trafialo w kort.
Lubie bardzo Giorgi bo nie raz dawala zarobic i ten typ troche rzyczeniowy , ale jesli znowu zobaczymy taka Azarenke jak w pierwszej rundzie z Paquet to szybkie 2 zero dla Giorgi moim zdaniem realne i po tym kurskie zaryzykuje .
Stawki spokojniutkie.
Kazda wariatka ma w glowie kwiatka roze , tulipan albo blawatka a tu mamy dwie wariatki i napewno zobaczymy ladne kwiatki.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Fernandez-Anisimowa2 @1.52Sts

Strasznie ciężko przewidzieć cokolwiek w tym kobiecym tenisie.Myśle że zostały 2 kobiety które mogą teoretycznie zagrozić Idze . Są to Kasatkina i właśnie Anisimowa. Jeśli amerykanka zagra dzisiaj swoje, to myśle że skończy to w 2 setach. Oglądałem mecz z Karoliną Muchową gdzie Anisimowa popełniła naprawde wiele prostych błędów , do tego miała problem z 1 podaniem przy serwisie,Ale intensywność tego spotkania była tak wysoka że Karolina poprostu tego nie wytrzymała. I myśle że te przygotowanie fizyczne to dodatkowy atut Anisimowej, wydaje się że nie da się jej ,,zajeździć".Podsumowując jeśli będzie siedział jej serwis to skończy to szybko, jeśli będzie miała z tym problem i spotkanie się wydłuży to też wygra lepszym przygotowaniem kondycyjnym
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Fernandez-Anisimowa2 @1.52Sts

Strasznie ciężko przewidzieć cokolwiek w tym kobiecym tenisie.Myśle że zostały 2 kobiety które mogą teoretycznie zagrozić Idze . Są to Kasatkina i właśnie Anisimowa. Jeśli amerykanka zagra dzisiaj swoje, to myśle że skończy to w 2 setach. Oglądałem mecz z Karoliną Muchową gdzie Anisimowa popełniła naprawde wiele prostych błędów , do tego miała problem z 1 podaniem przy serwisie,Ale intensywność tego spotkania była tak wysoka że Karolina poprostu tego nie wytrzymała. I myśle że te przygotowanie fizyczne to dodatkowy atut Anisimowej, wydaje się że nie da się jej ,,zajeździć".Podsumowując jeśli będzie siedział jej serwis to skończy to szybko, jeśli będzie miała z tym problem i spotkanie się wydłuży to też wygra lepszym przygotowaniem kondycyjnym
Małe sprostowanie, Karolina grała tam zdecydowanie lepiej i wytrzymywała tempo gry bez problemu. W jednej z akcji odgrywając skręciła kostkę i od tego momentu nie mogła biegać. Mimo to, kulejąc walczyła o wygranie 2 seta a później to już kompletnie nie było szans się ruszać.

Gdyby nie skręcenie to śmiem twierdzić, że Anisimowej by tu nie było go popełniała ogrom błędów, zero myślenia na korcie. Jak będzie dziś - niewiem. Może odwrót o 180 stopni i mało błędów. Typu nie neguję tylko chciałem opisać jak było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +650
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Oprócz tego że oglądałem mecz to też śledziłem czat bukmacherski właśnie z tego spotkania bo nie ukrywam że denerwowałem się tymi błędami Anisimowej. Ale pod koniec 1 seta wszyscy byli zgodni ,, Karolina oddycha rękawami"
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA FO
Godzina 12.00 może ulec
L.FERNANDEZ - A.ANISIMOWA
TYP FERNANDEZ 2:1
KURS 5.8 FORBET
ANALIZA:
OBIE GRAŁY W POPRZEDNIEJ RUNDZIE 3 SETY , CO PRAWDA MUCHOWA W TRZECIM SKRECZOWAŁA Z ANISIMOWA ALE ZAWSZE.OBIE WYDAJA SIE W DOBREJ FORMIE I Z ASPIRACJAMI NA DRUGI TYDZIEN WIELKIEGO SZLEMA.TU MI PACHNIE TR,EMA SETAMI , W H2H TEZ JEDEN MECZ Z TEGO ROKU W INDIAN WELS , ROWNIEŻ 3 SETOWY , KTOREGO WYGRAŁA LEILACH , CHOC TEORETYCZNIE 3 SETOWY BO ANISIMOWA SKRECZOWAŁA przy stanie 1: 1 w setach , drugiego seta wygrała Fernandez po tiebreacku wygranym do zera.
ANISIMOWA LUBI I POTRAFI ATAKOWAC , Z OBRONĄ JUZ GORZEJ , FERNANDEZ DOBRZE REAGUJE NA PRESJE I NOŻ NA GARDLE ,
ZNOWU POJDĘ W TE JEJ MOCNE NERWY.MECZ POWINIEN BYC WYROWNANY I na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1108
Semtex 246,5K

Semtex

Użytkownik
Myśle że zostały 2 kobiety które mogą teoretycznie zagrozić Idze . Są to Kasatkina i właśnie Anisimowa.
Już prędzej Pegula, Teichmann albo Fernandez jak się odpali, Kasatkina to chyba była ostro młócona przez Igę w tym roku. 3x ze sobą grały? Tam nie było co zbierać.

1.30, że Iga wygra RG, takich kursów w WTA na wygranie turnieju to chyba dawno nie było :love:
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak, masz racje , ale ona tutaj wygląda naprawde dobrze. Co nie zmienia faktu że Iga jest 3 poziomy ponad wszystkimi. Obejrzałem dzisiaj Trevisan i Fernandez i nie widze żadnych szans na wygranie ze Świątek. Anisimowa mnie zawiodła, ma spory potencjał ale chyba powinna popracować więcej z psychologiem.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Fernandez i Teichmann to już powinny mieć resztki w baku. Kasatkiny bać się nie ma co - akurat tam bliżej do zera w którymś z setów niż do zaciętej walki. Pegula w połówce może być najgrozniejsza. No a na finał to też myślę że Gauff jeżeli dojedzie głową to może się postawić.

Chociaż może najpierw odprawimy jutro tą chińska zagadkę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam zasadę nigdy nie graj przeciw skośnookim, to są skurczybyki, a że kurs na Ige w granicach 1,05 to tym bardziej, nawet jak na 2:0 płacą 1,20 to nie ma się co pchać,
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Nie no panowie bez żartów, ona może tylko przebijać na drugą stronę i się bronić, ale Iga to nie Agnieszka jak uderzy to nie ma co zbierać.
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Nie no panowie bez żartów, ona może tylko przebijać na drugą stronę i się bronić, ale Iga to nie Agnieszka jak uderzy to nie ma co zbierać.
Niebardzo rozumiem, o co chodzi w tym komentarzu. Qinwen Zheng to jezeli chodzi o sile uderzenia to jest pewnie jedna z mocniej uderzajacych zawodniczek w tourze. Potwierdzaja to nawet tegoroczne statystyki z FO. W 1 rundzie z Zanevska 21/22 wygrane punkty po 1 podaniu, z Cornet 11/11, z Halep 32/37. Nikt z nas sobie nie wyobraza przegranej Swiatek, ale tenis mlodej Chinki na pewno nie opiera sie na przebijanu czy bronieniu sie. Nie siejmy dezinformacji.

Pegula-Begu 1 @1.45

Musze postawic na Amerykanke. Jestem fanem jej umiejetnosci. Pegula w grze kombinacyjnej jest znakomita, jest teraz w swoim prime time mozna rzec. Swietny tamten seozn, a ten moze byc jeszcze lepszy. Begu gra znowu na dobym poziomie, bo to zaowdniczka, ktora grala w cwiercfinale w Madrycie czy polfinale w Rzymie, ale Pegula po prostu gra dobrze w tenisa i ciezko je dotrzymac kroku w wymianach. Biore w akumulacyjny Amerykanke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Z PEGULA TO CIUT NIEBEZPIECZNE , GRA OSTATNIO SPORO I MOZE DOPASC JA TO SAMO CO YABOUR , SABALENKE I DZISIAJ TAICHMAN , ODPUSCIL BYM TO , BEGU NIE WYGLADALA ZLE W OSTATNIM MECZU Z jEANjEAN.
Post automatycznie złączony:

DO TEGO 2:0 DLA BEGU W H2H
 
Ostatnia edycja:
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Panowie jest według was szansa ze jutro iga straci seta lub over gemowy w meczu albo handi dodatnie na zheng ?
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
CIEZKIE PYTANIE , CIEZKA ODPOWIEDZ , KURS NA SETA ZHENG ATRAKCYJNY , ALE DLA MNIE NO BET , LEPIEJ ODPUSCIC
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA FO
Godzina 11.00
D.KASATKINA - C.GIORGI
TYP GIORGI WYGRA 2:1 w setach
Kurs 5.8 forbet
Analiza:
Tu mam mieszane uczucia z tym typem , kurs na czysty win Giorgi też niczego.
Ostatnio typowałem 2;0 DLA Giorgi w meczu z Sabalenką i wiele się nie pomyliłem bo Białorusinka wymęczyła pierwszy set , Kolejne dwa przegrała już sromotnie 6:1 , 6:0.
KASATKINA raczej w dobrej formie , i ona jest bardziej stabilna , z kolei fajerwerków rządnych po niej nie należy się spodziewać , myślę że co najmniej seta możemy od niej oczekiwać.
Z kolei Giorgi jest bardziej nie obliczalna , ale w tegorocznym French Open wygląda z meczu na mecz coraz lepiej.
Jeśli złapie swój rytm i tą lekkość powinno być dobrze.
W h2h jeden mecz wygrany 2:1 na hardzie przez Kasatkinę.Dzisiaj próbuję w stronę Włoszki ale liczę na zacięty, wyrównany mecz.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Kasatkina-Giorgi 1@1,47
Krótko i na temat.Kasatkina świetnie przygotowana do turnieju,. Trzy szybkie mecze , troszkę ponad 3 godziny na korcie, widze ją w półfinale ze Świątek.Giorgi też wygląda naprawde dobrze i ma na rozkładzie Sabalenke, ale Rosjanka w obecnej formie to dla niej ostatni przystanek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1195
M 10,9K

madek92

Użytkownik
Trevisan - Fernandez 1/+21,5 @4,94 superbet

Obstawiam na Wloszke ostatnio regularnie i na razie nie sie zawiodlem. Obejrzalem kilka meczow od jej ostatniego finału i dość mi zaimponowała, choć przeciwniczki ze średniej albo co najwyżej z mocno średniej polki. Swoimi zagraniami kończącymi najbardziej przypomina Świątek, choc zaznaczam ze wiele Pań nie oglądam, dosc sporadycznie. Kilka meczów Fernandez w tym dwa ostatnie widziałem i ogolnie jestem jej fanem. Równie dobrze moze i ona dzis wygrać 2:0. Moze sie wydawac, ze Trevisan dzisiaj czeka trudny test, jesli wygra to po długim boju. Zagrane za drobne, żeby sie lepiej ogladalo, zobaczymy jak będzie. Na innym kuponie zamyka mi over 19gemow. Z fartem
 
Otrzymane punkty reputacji: +950
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Pozostaje niesmak. Iga była zdecydowanie lepsza, ale odjechała rywalce po błędzie sędziego. I tak to jest przedstawiane na gorąco w polskich mediach

Natomiast nie oszukujmy się. Iga musiała zdawać sobie sprawę że nie zdążyła. Powinna się przyznać i tak na 99 procent by sobie poradziła. A w ten sposób sama postawiła rysę na swojej postaci. Rysę zupełnie niepotrzebna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom