>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
logo-Roland-Garros.jpg


Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 22.05.2022 - 05.06.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23778-wta-entry-list-23-maggio-5-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/903/roland-garros/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/903/roland-garros/2022/order-of-play
Zwycięzca singla:
B. Krejcikova
Zwycięzca debla: B. Krejcikova / K. Siniakova



Zestawienie kursów (Fortuna):

kob.jpg



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rozlosowano drobinki więc można coś postawić.

Kanepi @2,17 2:6 6:3 6:4
1xbet

Estonka potrafi w szlemie zaskoczyć co pokazała choćby w tym roku w AO. Bardzo nieprzyjemny styl dla rywalek. Mocno bijąca zawodniczka. Muguruza obecnie daleko od optymalnej formy. Poza turniejem w Doha nie wygrała więcej niż jeden mecz na turnieju. W tym tygodniu porażka z Trevisan w Rabacie.

Anisimova @1,677:5 6:4
1xbet

Osaka i korty ziemne to nie jest dobre połączenie co pokazują ostatnie lata i wystepy japonki na tej nawierzchni. Obie mocno uderzają. Jednak lepiej poruszającą się po korcie zawodniczką według mnie jest Anisimova a to ma kluczowe znaczenie. Amerykanka ustabilizowała formę w ostatnim czasie. Półfinał w Charleston, ćwierćfinały w Madrycie i Rzymie. Według mnie może jedynie przegrać sama z sobą jeżeli będzie robić zbyt dużo błędów niewymuszonych co jest w kalkulowane w jej styl gry.

U ruska kurs na wygranie turnieju przez Igę to 1,51 a na to że dojdzie do finału 1,54 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +580
deepred 667,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
To 1,51 na win Świątek to jakiś śmiech. Ja rozumiem, że ona jest nr 1 i że wygrała miliard razy z rzędu i całkowicie słusznie jest faworytką do wygrania turnieju, ale to 0 opłacalności. Wystarczy taka Sakkari jak rok temu, której będzie siedziało i może być smród. Lepiej coś live popykać (zdaniem Janusza).
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Najtrudniejsza przeszkodą to Ostapenko potencjalnie bodajże w 4 rundzie która Idze wogole nie leży, ale słusznie jest faworytką wygrała 4 tysieczniki z rzędu więc musi być bitą faworytką, ale tak jak piszesz te kursy wogole nie są oplacalne, warto pograć za drobniaki np Gauff, która w tym roku wygląda bardzo dobrze a kurs koło chyba 20 -30 a w ostatnich latach na szlemach rządzi młodzież więc czemu nie...
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Według mnie granie typów długoterminowych z kursami poniżej 2,5-3,0 mija się z celem nawet gdy typ wydaje się mega pewny bo sport nie raz pokazał że jest nieprzewidywalny. Iga jest murowaną faworytką ale to są dwa tygodnie i dużo rzeczy może sie zdarzyć. Tak jak z Nadalem kilka lat temu gdzie też chyba było 1,6 na wygranie RG a przyszła kontuzja i musiał oddać mecz walkowerem. W fortunie jest 2,0 na wygranie turnieju.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Najtrudniejsza przeszkodą to Ostapenko potencjalnie bodajże w 4 rundzie która Idze wogole nie leży, ale słusznie jest faworytką wygrała 4 tysieczniki z rzędu więc musi być bitą faworytką, ale tak jak piszesz te kursy wogole nie są oplacalne, warto pograć za drobniaki np Gauff, która w tym roku wygląda bardzo dobrze a kurs koło chyba 20 -30 a w ostatnich latach na szlemach rządzi młodzież więc czemu nie...
Ostapenko co nie wygrała chyba od 3 miesięcy meczu? XDD
No nir leżała starej Idze. Nowej Idze każdy leży tym bardzirj taka ostapenko jeśli jakimś cudem nie odpadnie wczesniej
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A wg mnie Samsonova postawi jej opor, jesli sie spotkaja.W stuttgarcie juz widac bylo jej pazur, zobaczymy Co tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A wg mnie Samsonova postawi jej opor, jesli sie spotkaja.W stuttgarcie juz widac bylo jej pazur, zobaczymy Co tutaj
według mnie korty w Stuttgarcie są zupełnie inne niż w Paryżu. W RG są to korty ziemne naturalne jeżeli tak można napisać, podobnie jak w Rzymie. W Stuttgarcie raz że hala a dwa to mączka wysypana na betonie, dlatego było szybko co pasowało Samsonowej. Ale to tylko moja opinia.
 
LukMit 0

LukMit

Użytkownik
według mnie korty w Stuttgarcie są zupełnie inne niż w Paryżu. W RG są to korty ziemne naturalne jeżeli tak można napisać, podobnie jak w Rzymie. W Stuttgarcie raz że hala a dwa to mączka wysypana na betonie, dlatego było szybko co pasowało Samsonowej. Ale to tylko moja opinia.
Ale generalnie zasada zostaje niezmienna, tu ziemia i tam ziemia tak ze odzwierciedlenie jakieś na pewno jest 🙃
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Stuttgart, a potem Madryt to najbardziej oddalone od RG warunkami gry turnieje i branie pod uwagę tamtych wyników jest najmniej adekwatne. Nie bez przyczyny Nadal w Monte Carlo, Rzymie, czy Barcelonie ma dwa razy więcej wygranych turniejów niż w Madrycie
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Stuttgart, a potem Madryt to najbardziej oddalone od RG warunkami gry turnieje i branie pod uwagę tamtych wyników jest najmniej adekwatne. Nie bez przyczyny Nadal w Monte Carlo, Rzymie, czy Barcelonie ma dwa razy więcej wygranych turniejów niż w Madrycie
Ogolnie to kazdego dnia warunki sa inne.Glowa,pogoda,Stan kondycyjny itp.Najbardziej oddalone od Rolanda to jest Wimbledon, a nie Madryt czy Stuttgart.Owszem maczczka szybsza, ale tez nie jest to tak, ze jakbys gral na Trawie czy hardzie.W Rzymie wg mnie, w tym roku az tak wolno nie bylo.RG to RG Wiadomo, ale kazda seria sie tez kiedys konczy.Jesli bede miec do wyboru Iga 1,2 lub mniej I Samsonova z 4,5, to wybiore to drugie.Swiatek juz raz przegrala, bedac w spotkaniu mocnym faworytem na Rolandzie, czemu nie drugi raz?
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ale generalnie zasada zostaje niezmienna, tu ziemia i tam ziemia tak ze odzwierciedlenie jakieś na pewno jest 🙃
Równie dobrze można powiedzieć że tam grają rakietami i w Paryżu też grają rakietami. Moim zdaniem nawierzchnia odgrywa dużą rolę a to że tu i tam sa korty ziemne tego nie wyrównuję. Tak jak jest turniej w Charleston na kortach ziemnych a nawierzchnia bardziej przypomina korty twarde i nie ma nic wspólnego z tą w Paryżu ale zasadniczo oba turnieje są rozgrywane na cegle. Znam wiele osób które uważały że ogólnie rodzaj nawierzchni nie ma znaczenia i czy to trawa czy ziemia zawodnik powinien pokonac swojego rywala bo jest wyżej w rankingu. Ale tak jak pisałem to tylko moja opinia i nie trzeba jej brać pod uwagę przy stawianiu typów :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2098165
tu wyczytamy że Ons Jabeur wygrała wszystkie 4 mecze, tylko że w jednym z nich skreczowała stąd bilans 1-3 dla Tunezyjki. (przy stanie 4-1 dla Tunezyjki w 2 secie, po wygranym 1 secie)

Ja uważam że Magdę Linette stać na zwycięstwo i tak zapewne się stanie. Wyjdzie jej mecz życia ! Mam nadzieję że wstrzeliłem sie z niespodzianką w mecz, bo że będą niespodzianki to PEWNE! W drugiej rundzie to już czeka na Magdę Trevisan Martina (lepsza z pary z Harriet Dart) po kursie 1,25 lub Dart Harriet kurs 4.0

kurs 6,00 @ sts
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2098165
tu wyczytamy że Ons Jabeur wygrała wszystkie 4 mecze, tylko że w jednym z nich skreczowała stąd bilans 1-3 dla Tunezyjki. (przy stanie 4-1 dla Tunezyjki w 2 secie, po wygranym 1 secie)

Ja uważam że Magdę Linette stać na zwycięstwo i tak zapewne się stanie. Wyjdzie jej mecz życia ! Mam nadzieję że wstrzeliłem sie z niespodzianką w mecz, bo że będą niespodzianki to PEWNE! W drugiej rundzie to już czeka na Magdę Trevisan Martina (lepsza z pary z Harriet Dart) po kursie 1,25 lub Dart Harriet kurs 4.0

kurs 6,00 @ sts
Czyli jest praktycznie 4:0 w h2h.Jabuer 17/3 na clayu, a Linette 9/6 w tym roku.
Jabuer przegrala ze Swiatek,Badosa oraz Bencic,a Linette m I n z Bogdan czy Frech i idziesz w strone Magdy?Dziwny kierunek wg mnie.Na hardzie bym jeszcze mogl probowac, choc I tak ryzykowne, ale na clayu? Marne szanse.

Wiadomo, ze nie takie niespodzianki bywaly, ale widzialem Linette z Kerber I szalu nie bylo, na tyle, by ograc Ons.Szemy inna troche bajka, ale malutkie szanse na ustrzelenie tego kursu.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zgadza się. Mimo porażki w finale ze Świątek Jabeur grała momentami rewelacyjnie a i nie spadala z dobrego pułapu. Tylko geniusz Igi pozwolił przejść świetne zagrania ze strony Ons. Kiedy Linette ostatnio była w jakimś finale? We francuskim bodajże challengerze jak wspomniał dzidzok dala się pokonać Fręchowej. To nie najlepszy prognostyk na siłowanie się z Tunezyjki. Do niedawna kurs z 1,20 spadł do 1,13. Dorzucić Tsitsipasa za 1,10 i Krejcikovą za 1,19 w stylu Grubaśnej Lokomotywy kolegi, którego gdzieś wcięło i parę groszy się wyciśnie. Oczywiście są fajne mecze po normalnych kursach, ale czasem fajnie wziąć sobie "pewniaczki" po niskich kursach za parę złotych więcej. Szkoda mi Linette, że takie losowanie. Niech da zarobić...

PS. Nadal utrzymuje się wysoki kurs na Fortunie na zwycięstwo Igi w turnieju. Oj chyba warto, zwłaszcza że grane bez podatku jak się coś dorzucić ponad 1,3. Kurs wynosi cały czas 2,00(!).
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
2,00 na koncowy tryumf, przy 7 rozegranych spotkaniach to mocno ryzykowana inwestycja.Wiadomo,Swiatek powinna to wziac,ale nigdy nie Wiadomo, przy tylu meczach jakas kontuzja, nadzwyczajna forma dnia, ktorej z zawodniczek czy tez po prostu slabszy dzien Igi.Niemniej jednak powodzenia.Pare lat temu pamietam na takiego Nadala bylo 2,3 na zwyciestwo, gdzie mial juz chyba 10 zwyciestw w Paryzu
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Ogolnie to kazdego dnia warunki sa inne.Glowa,pogoda,Stan kondycyjny itp.Najbardziej oddalone od Rolanda to jest Wimbledon, a nie Madryt czy Stuttgart.Owszem maczczka szybsza, ale tez nie jest to tak, ze jakbys gral na Trawie czy hardzie.W Rzymie wg mnie, w tym roku az tak wolno nie bylo.RG to RG Wiadomo, ale kazda seria sie tez kiedys konczy.Jesli bede miec do wyboru Iga 1,2 lub mniej I Samsonova z 4,5, to wybiore to drugie.Swiatek juz raz przegrala, bedac w spotkaniu mocnym faworytem na Rolandzie, czemu nie drugi raz?
To powodzenia bo będziesz miał kurs minimum 7 na Samsonowa
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Siniakova-Martic 2 @1.45

Licze tu na dobry wystep Martic w tym turnieju. W koncu od dluzszego czasu cos tu sie urodzilo i dobrze to wyglada, a mozliwosci ma duze. Dobra dyspozycja potwierdzona w Rzymie. Chorwatka przekroczyla juz 30-tke, a w damksim tenisie to zdecywoanie czesciej granica kiedy wyniki zaczynaja slabnac. Mysle, ze to jedna z otatnich szansa Martic na French Open, gdzie moze wygrac kilka meczow, a nie tylko jeden.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Noskova-Raducanu 1 @3,5

Według mnie za wysoko na młodą Czeszkę. Noskova to wielki talent. Wygrała w tamtym roku juniorski szlem w Paryżu a jak ktoś wygrywa juniorskiego szlema to znaczy że na danej nawierzchni grać potrafi. Noskova przeszła dosyć pewnie eliminacje i jest już ograna z kortami w Paryżu. W tym roku Czeszka wygrała 1 turniej W60 a rok temu wygrała W60 w Pradze na ziemi i zaliczyła kilka innych wartościowych wyników na tej nawoerzchni więc z pewnością potrafi na ziemi grać.
Raducanu grała swoje pierwsze mecze w karoerze na ziemi w tym roku. Zagrała niezły mecz z Igą w Stuttgarcie poza tym wygrała z Kostyuk i to by było na tyle z wartosciowych wygranych.
W mojej ocenie jeśli Czeszka sie nie spali swoim pierwszym meczem na szlemie to ma jak najbardziej papiery na wygranie tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
S 1,2K

saek

Użytkownik
Zgadza się. Mimo porażki w finale ze Świątek Jabeur grała momentami rewelacyjnie a i nie spadala z dobrego pułapu. Tylko geniusz Igi pozwolił przejść świetne zagrania ze strony Ons. Kiedy Linette ostatnio była w jakimś finale? We francuskim bodajże challengerze jak wspomniał dzidzok dala się pokonać Fręchowej. To nie najlepszy prognostyk na siłowanie się z Tunezyjki. Do niedawna kurs z 1,20 spadł do 1,13. Dorzucić Tsitsipasa za 1,10 i Krejcikovą za 1,19 w stylu Grubaśnej Lokomotywy kolegi, którego gdzieś wcięło i parę groszy się wyciśnie. Oczywiście są fajne mecze po normalnych kursach, ale czasem fajnie wziąć sobie "pewniaczki" po niskich kursach za parę złotych więcej. Szkoda mi Linette, że takie losowanie. Niech da zarobić...

PS. Nadal utrzymuje się wysoki kurs na Fortunie na zwycięstwo Igi w turnieju. Oj chyba warto, zwłaszcza że grane bez podatku jak się coś dorzucić ponad 1,3. Kurs wynosi cały czas 2,00(!).
Nie Fręchowej tylko Fręchównej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom