>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja jeszcze rano wrzucilem Swiatek w jeden kupon e/w trixie po kursie 1.8 teraz jest juz tylko 1.67

Ale nie wydaje mi sie by nawet na Rafe bylo tak malo
a u pan to juz na pewno , nawet na Navratilova , ani na Seles , ani na Hingis ani na Serene nie wydaje mi sie by na tym etapie turnieju bylo tak malo .Odpadniecie Krejcikowej tez zrobilo swoje.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
REWELACYJNY mecz Frech z Kerber.Bylo wszystko proste bledy, mnostwo dlugich, dobrych wymian, skroty, swietne udrrzenia konczace, no I piekne zwroty akcji.Szacunek dla obu pan sie nalezy, najlepszy mecz tenisowy kobiet, jaki ogladalem w tym roku.Kerber pokazala, dlaczego jest mistrzynia w defensywie, a Frech, ze potrafi naprawde dobrze grac w tenisa.Jestem pod wrazeniem, serio
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Mayar Sherif - Marta Kostyuk
Mayar Sherif 2.05
Bardzo dobrze prezentowała się ostatnio Egipcjanka.Widziałem jej mecz z Paquet i trochę z Liu, gdzie miała meczbola.
Mocne solidne uderzenia. Kostyuk nie widziałem, ale z nikim specjalnym nie wygrała. Korty są wolne, piłki ciężkie i żeby
zdobywac punkty trzeba porządnie przyłożyć, no chyba że jest się Kerber albo Frech i do bólu tylko przebijać, ale Kostyuk
taka nie jest. Siła po stronie Sherif i dlatego uderzam w tę stronę.
🎾 w pierwszym Egipcjanka obroniła breaka przy stanie 1:2, a potem przy 2:3 wyciągnęła z 0:30 i Kostyuk się zagotowała, więc było
bez walki. Ale w drugim miała Mayar voleya z nad siatki na 4:1, którego zepsuła i długo nie mogła złapać rytmu, zrobiło się po 4 a na dodatek
jakaś kontuzja stawu skokowego i już myślałem że się nie odbuduje, ale udalo się domknąć mecz. Szkoda że ta kontuzja się pojawiła bo
teraz nie wiadomo, czy to coś poważnego..


Madison Brengle - Mihaela Buzarnescu
Madison Brengle 1.44
Amerykanka jest po prostu lepszą tenisistką i dostaje w pierwszej rundzie emerytkę, która w 3 rundzie kwal nie dała rady
Bjorklund (148 rank) a w pierwszej grała 3 sety z Han (815) ! Nie widzę tu szans dla Rumunki
🎾 na luzie.... Jeśli ktoś oddaje seta zawodniczce z dołów rankingu to przecież nie wzięło się to znikąd...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +445
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mayar Sherif - Marta Kostyuk
Mayar Sherif 2.05
Bardzo dobrze prezentowała się ostatnio Egipcjanka.Widziałem jej mecz z Paquet i trochę z Liu, gdzie miała meczbola.
Mocne solidne uderzenia. Kostyuk nie widziałem, ale z nikim specjalnym nie wygrała. Korty są wolne, piłki ciężkie i żeby
zdobywac punkty trzeba porządnie przyłożyć, no chyba że jest się Kerber albo Frech i do bólu tylko przebijać, ale Kostyuk
taka nie jest. Siła po stronie Sherif i dlatego uderzam w tę stronę.

Madison Brengle - Mihaela Buzarnescu
Madison Brengle 1.44
Amerykanka jest po prostu lepszą tenisistką i dostaje w pierwszej rundzie emerytkę, która w 3 rundzie kwal nie dała rady
Bjorklund (148 rank) a w pierwszej grała 3 sety z Han (815) ! Nie widzę tu szans dla Rumunki
Przecież Brengle jest tylko 2 lata młodsza
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mayar Sherif - Marta Kostyuk
Mayar Sherif 2.05
Bardzo dobrze prezentowała się ostatnio Egipcjanka.Widziałem jej mecz z Paquet i trochę z Liu, gdzie miała meczbola.
Mocne solidne uderzenia. Kostyuk nie widziałem, ale z nikim specjalnym nie wygrała. Korty są wolne, piłki ciężkie i żeby
zdobywac punkty trzeba porządnie przyłożyć, no chyba że jest się Kerber albo Frech i do bólu tylko przebijać, ale Kostyuk
taka nie jest. Siła po stronie Sherif i dlatego uderzam w tę stronę.

Madison Brengle - Mihaela Buzarnescu
Madison Brengle 1.44
Amerykanka jest po prostu lepszą tenisistką i dostaje w pierwszej rundzie emerytkę, która w 3 rundzie kwal nie dała rady
Bjorklund (148 rank) a w pierwszej grała 3 sety z Han (815) ! Nie widzę tu szans dla Rumunki
Rankingi nie graja a LL czasem wygrywaja, wiec bym uwazal. Poza tym dziwny kurs wg mnie na Brengle, powinien byc nizej
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Chciałbym skomentować Typ Dextona
Brengele - Buzarnescu
BARDZO MOŻLIWE ŻE TEN TYP CI WEJDZIE , BARDZO MOŻLIWE ŻE NIE
50/50 , KURS 1,44 SŁABY Interes
Madison 32 lata
Michaela 34 lata więc dwie emerytki
Czy Brengele jest lepszą tenisistka można by polemizować ale na dzień dzisiejszy niech będzie.
Porównując kariery nie koniecznie.
BUZARNESCU kiedyś 20 rakieta świata dzisiaj 120
Brengele kiedyś 35 rakieta dziś nie wiele gorzej 57
KOLEJNY ASPEKT PARYSKA MĄCZKA I AMERYKAŃSKA SZKOŁA TENISA KONTRA RUMIŃSKA , SKLANIAŁ BYM SIE KU EUROPIE..
Bilans W/L Brengele 535/402 +132 większość hard
Buzarnescu 448/270 +178 większość cley
To raczej Rumunka jest lepszą tenisistka a już na pewno była!
Po Brengele wiadomo czego się spodziewać, stabilności poprawności przeciętności.
Problem w tym że po Buzarnescu można się spodziewać wszystkiego , zawsze była nieobliczalna , możliwe że w tym meczu UGRA 3 gemy , możliwe że 15 w tym 5 z rzędu I nikogo to nie zdziwi.
Jeśli miałbym coś typować w tym meczu to raczej wysoki over gemów ze wskazaniem na Buzarnescu.
BRENGELE OSTATNIO WYPOSCIŁA W RZYMIE WYGRANY MECZ Z Avanasyan.
Buzarnescu ostatnio w Karshrue wróciła do meczu z Tatiana Maria od stanu 4:2 w drugim secie i wygrała mecz 2:1.

I JESZCZE COS A PROPOS EMERYTEK W ZAWODOWYM SPORCIE
W 2014 roku 34 letnia Khimiko Deite Krum przebiegła maraton w czasie 3godziny 27 minut , pobiła ja kilka lat później Karolina Wozniacki uzyskując 3:26 , myślę że emerytka Buzarnescu miała by większe szanse na nieco gorszy wynik niż emerytka Brengele.

Brengele 1,44 do dubelka - na hardzie przeciwko jakiejś młodej można by się skusić tutaj niekoniecznie.
Buzarnesku ugrała kiedyś seta na garosie z Sereną , dla Brengele to raczej nieosiągalne.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ostapenko 1,49
Myślę że warto iść w stronę Ostapenko, która się przebudziła na Rolanda Garrosa. Przeszła jak odkurzacz po ziemniaczanej Włoszce Bronzetti, przerywając tym samym serię przegranych spotkań od 25. lutego. To dopiero pierwszy wygrany mecz od dłuższego czasu i to na nowej nawierzchni, ale wygrany dość łatwo i też nie z byle kim za przeproszeniem. Zaryzykuję więc stwierdzenie, że się przygotowała na poważnie na turniej w Paryżu. Rok temu odpadła od razu z dobrze dysponowaną wtedy Kenin. Może i są lepsze typy do wybrania od tego, np. Kecmanovic prawdopodobnie. Wyczuwam w nim pewne ryzyko. Ostapenko grała od początku sezonu z przytupem do przegranej w Doha z Kontaveit. Właśnie. Dobrze jej leżała nawierzchnia twarda z racji jej agresywnego stylu gry i tych nieco losowych bomb. Ziemia jej trochę pokrzyżuje szyki, jeśli chodzi o jej grę. Ponadto Cornet zagra u siebie. Będzie miała doping. Tylko że reasumując, mam Łotyszkę na ten moment za lepszą zawodniczkę i to ona w 4.rundzie ma sprawić kłopoty Idze Świątek według fachowców. Nie było nic mowy o Cornet. Tak więc wygraną Cornet będę traktował jako niespodziankę. Nie jedyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
ZIDANSEK - LIU
ZIDANDEK I OVER 19.5 GEMA
Kurs 3.00
Zidansek tutaj lekkim dogiem , ale to dlatego że Azjatka zaliczyła finał kilka dni temu w Rabacie w Maroku .Świetny mecz w 1/8 z Szerif gdzie broniła piłek meczowych i wygrała decidera.Z kolei w finale Trevizan nie dala LIU cienia szansy.
ZIDANSEK W TYM ROKU SŁABO ale i przeciwniczki z jakimi przegrywała mocne , Martic , Azarenka , Kasatkina , Siegemund w Sztutgarcie.
Słowaczka broni ubiegłorocznego ćwierćfinału na Garossie i myślę że jeśli zagra na swoim normalnym poziomie to nie zobaczymy kolejnej Krejcikovej , o over gemów się ciut obawiam ale LIU w gazie powinna się postawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +318
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Linette jest na tyle dojrzałą i doświadczoną zawodniczką, że nie powinien jej dopaść syndrom pokonanego nazwiska. Myślę że wyjdzie na kort skupiona i z dobrze ostatnio dysponowaną Trevisan tego seta minimum wyciągnie. Niech tylko zagra swoje to będzie dobrze. Kurs 1,37 na Fortunie

Przesadziłem z tą dojrzałością.

Zaraz gra. Lepiej to wygląda ze strony Osorio niż Parry. Parry może się zachlysnac swoja wygrana z Krecikiem a Osorio trzyma poziom.

No to na odbitkę Sonego na jutro gorąco polecam (opis w Typach Dnia).
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
oglądam sobie w tle i przyznam ze tpowanie damskiego tenisa to jakiś rollercoaster nie wiem jak grała wcześniej Trevisan, ale przy niej Linette wygląda jak juniorka. Sinusoida w damskim tenisie to norma ale zeby az tak , niby ma coś na udzie ( nie wiem na ile ma to wpływ) ale przyznam szczerze ze typowanie damskiego tenisa na ten moment widzę jako granie na live, bo kurs na seta Linette( sam bym to grał) po kursie 1,37 a tu wychodzi ze zaraz będzie w czapkę i to w mniej niż półtorej godziny... ale to niech wypowiedzą się mądrzejsi :)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Po prostu, bardzo czesto, ktos po big win, leci w nastepnej rundzie.Tak samo dzisiaj, Parry odpadnie a takze, jutro Simon

Parry jednak ogarneela
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
oglądam sobie w tle i przyznam ze tpowanie damskiego tenisa to jakiś rollercoaster nie wiem jak grała wcześniej Trevisan, ale przy niej Linette wygląda jak juniorka. Sinusoida w damskim tenisie to norma ale zeby az tak , niby ma coś na udzie ( nie wiem na ile ma to wpływ) ale przyznam szczerze ze typowanie damskiego tenisa na ten moment widzę jako granie na live, bo kurs na seta Linette( sam bym to grał) po kursie 1,37 a tu wychodzi ze zaraz będzie w czapkę i to w mniej niż półtorej godziny... ale to niech wypowiedzą się mądrzejsi :)
Bo Linette nie jest regularna, jest chimeryczna i miesza dobre występy z tymi słabszymi i ciężko coś u niej przewidzieć. Włoszka za to w ostatnich dniach jest tą bardzo regularną na fali wznoszącej i bardzo trafiła z formą, w sumie w 2020 była w półfinale z Igą? Dla mnie była wyraźną faworytką ale sam myślałem że Magda trochę da więcej ognia.
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja bym dziś radził uważać na Ostapenko, kurs kusi do zagrania a dla mnie nie ma tam opłacalności. Jelena potrafi ograć każdego ale z każdym też potrafi przegrać. Nigdy nie wiadomo jaki dzień się jej trafi. W meczu z Cornet wszystko będzie zależeć od Łotyszki. To ona będzie dyktować warunki, tylko nie wiadomo po której stronie linii będzie trafiać piłki. Cornet będzie biegać do każdej piłki co będzie zmuszało Ostapenko do jeszcze dokładniejszej gry. Dotego publiczność będzie żywiołowo dopingować Alize. Gdybym miał porównać ten mecz to może być przebiegiem podobny do wczorajszego Kvitova - Saville. Czeszka dominująca, Australijka broniąca się i Petra nie wytrzymała.
Oczywiście może Ostapenko mieć swój dzień i rozstrzelać Cornet bo to tylko sport i każda ma 50% szans na wygraną.
Ja osobiście ten mecz odpuszczam ale jeżeli miałbym coś grać to Cornet +1,5 seta @1,72 1 set 6:0 Cornet.
Ostapenko klasycznie 16 niewymuszonych błędów w 6 gemach.


Z innych spotkań z WTA
Sabalenka - Brengle u19,5 @1,85
u18,5 @2,12
6:1 6:3
1xbet

Typ ryzykowny ze względu na postawę Sabalenki, podobnie jak Ostapneko, nie wiadomo w jakim humorze na kort wyjdzie Aryna. Ale wiadomo co zaprezentuje Brengle. Dla mnie Amerykanka to jest fenomen jeżeli chodzi o WTA, że jest tak wysoko w rankingu o czym już pisałem przy okazji innego turnieju. Madison nie posiada specjalnych atutów wyróżniających ją pośród innych zawodniczek. Serwis na poziomie 140k/h, drugi czasami poniżej 100. Okopuje się za linią końcową i tylko przebija. Czeka na błędy rywalki. Nawet jak zdobędzie przewagę na korcie rzadko rusza w głąb by skończyć akcje volleyem. W pierwszej rundzie zaliczyła 3 uderzenia kończące, Buzarnescu natomiast miała 39 niewymuszonych błędów w 15 gemach. Czyli śmiało można powiedzieć że rumunka ten mecz przegrała niż Brengle wygrała. Sabalenka będzie atakować każdą piłkę która pojawi się po jej stronie. I tu zagradka jaką białoruśinkę zobaczymy na korcie, czy będzie to pierwszy set z meczu z Paquet gdzie psuła na potęgę, czy z późniejszego fragmentu meczu gdzie uderzenia częściej lądowały w korcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1428
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Paryż
Godzina 11.00 może ulec
P.BADOSSA - K.JUVAN
TYP JUVAN
KURS 4,8 (MOZNA ZNALEŹĆ CIUT LEPIEJ)
FORTUNA
ANALIZA:
Hiszpanka jest tutaj zasłużoną faworytką , ale odnoszę wrażenie że gra poniżej swoich optymalnych możliwości.
Słowenka wprost przeciwnie , dobry występ w Lionie pokonanie Pliskovej i przegrany w trzech setach finał z Kerber , ale przegrany minimalnie i w bardzo dobrym stylu
3 tiebrecki zagrały.
Na pewno szanse Juvan z Hiszpanką dzisiaj sporo większe niż sugerują nam kursy.Evidętnie dzisiaj Kaja varta grzechu!
W ubiegłym roku Badossa na garrosie odpadła z Zidansek a Juvan to podobna skala trudności.
Jeśli Słowenka ma dobry dzień potrafi być groźna.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Mayar Sherif wycofala sie z French Open. Podobno jakies zlamanie w stopie.

A mial isc typ jutro na Tamare Zidansek, a tu kursy pozdejmowane...
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Mayar Sherif wycofala sie z French Open. Podobno jakies zlamanie w stopie.

A mial isc typ jutro na Tamare Zidansek, a tu kursy pozdejmowane...
Też miałem zagraną Tamarę a tu zwrot, przy okazji co sądzicie o meczu Włoszki z Saville? Jestem ostatnio fanem Trevisan ale nie miałem okazji oglądać australijki. adik1992 adik1992
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mayar Sherif wycofala sie z French Open. Podobno jakies zlamanie w stopie.

A mial isc typ jutro na Tamare Zidansek, a tu kursy pozdejmowane...
Brała medicala bodajże przy 4:3 w drugim secie meczu z Kostiuk. Opatrywali stopę. Aż dziwne że dała rade zakończyć tamten mecz skoro okazało się że złamanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom