>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Ons Jabeur - Magda Linette
Jabeur (1.12)
Za mocna jest Tunezyjka na Magdę. No musiałby jej wyjść mecz życia żeby dała radę
❌No mega niespodzianka. Ale to co zrobiła Jabeur przy dwóch piłkach na po 6 w trzecim to nie przystoi ! Brawo Magda.

Beatriz Haddad Maia - Cristina Bucsa
Beatriz Haddad Maia (1.34)
Beatriz odpoczywała w tygodniu, wcześniej bardzo dobre wyniki, więc nie widzę tu zagrożenia
🎾 W drugim secie Bucsa grała super i wszystko jej siedziało, ale pierwszy i trzeci set bez dyskusji dla Brazylijki.

Clara Burel - Maria Sakkari
Maria Sakkari (1.08)
Inny level, to będzie mecz bez historii do jednej bramki
🎾 po wyniku widać że była kontrola nad tym meczem

Do tego Khachanov, Auger Alliassime i dwa sety dla Deliena i wychodzi fajne AKO 3,6
chłopaki ogarnęli
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Linette jednak to wziela, bardzo dobry mecz Polki.Jabuer w koncowce proste bledy,m.i.n smecz przy siatce skonczony, pod swoimi nogami ale Magda naprawde solidnie zagrala.Gratulacje dla tych, co szli w jej strone I ustrzelili ladny kurs
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Krejcikova 2-0 1,57
Czeszka zajmuje 2.miejsce w rankingu oraz broni tytułu. Jakoś mało prawdopodobne wydaje się, by męczyła się z zawodniczką rodem z challengerow i ITFow. Miała co prawda przerwę w grze, ale jak przystało na mistrzynię powinna prędko podłapać grę i zrobić swoje, czyli zwyciężyć tutaj 2-0.
 
Ostatnia edycja:
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Diane Parry - Barbora Krejcikova
Barbora Krejcikova (1.21)
Perry ostatnio nie wygrała z nikim istotnym, nawet nasza Magda Frech ją dwa razy odprawiła i jutro miałaby
sprawić sensację ? Nie widzę tego zupełnie, ale gram bezpieczniej niż kolega wyżej.
❌ c..j dupa i kamieni kupa. No wszystko się rozegrało w głowie Krejcikovej. Nie była jednak mentalnie gotowa na ten turniej!
edit - A jednak na konferencji okazało się że fizycznie był kłopot.


Angelique Kerber - Magdalena Frech
Angelique Kerber (1.43)
Coś drgnęło w grze Kerber, wróciła regularność, wygranie turnieju wzmocniło ją mentalnie. Dużo trzeba poprzebijać
żeby zdobyć na niej punkt, a umiejętności Polki raczej niższe
🎾 Spotkały się dwie przebijaczki i prawie każdy gem trwał wieki. Może jakby Magda przy swoich dwóch meczbolach zaryzykowała
np skrót (sporo takich jej wychodziło) to grałaby dalej, a tak musiały te szanse zostać w głowie i w ostatnich dwóch gemach popełnila
chyba więcej błędów niż przez cały 3 set. Ależ musi być rozgoryczona teraz zostawiając tyle zdrowia, współczuję!


Martina Trevisan - Harriet Dart
Martina Trevisan (1.22)
W ładnym stylu przed chwilą wygrała turniej Włoszka, dobrze biegała, mocny topspin, jest na fali, a Dart przegrywała
ostatnio z dużo gorszymi zawodniczkami. Powinno pójść gładko..
🎾 i poszło, nie było co zbierać z Dart

+ Wawrinka, Molcan, Kecmanovic, Fritz - AKO: 6.6
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Oj ludzie ludzie kiedy wy zmadrzejecie , juz dzis pograliscie Yabour po kursie 1.12
Krejcikowa broni tytulu z przed roku ale nie zagrala ni pol meczu od 22 lutegi ,a wy gracie kurs 1.21 lepeiej ominac ten mecz z daleka , albo zaczaic sie na live
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Oj ludzie ludzie kiedy wy zmadrzejecie , juz dzis pograliscie Yabour po kursie 1.12
Krejcikowa broni tytulu z przed roku ale nie zagrala ni pol meczu od 22 lutegi ,a wy gracie kurs 1.21 lepeiej ominac ten mecz z daleka , albo zaczaic sie na live
Dokładnie to samo chciałem napisać.
Ludzie grają bo Krejcikova wysoko w rankingu a Parry to pewnie nigdy w akcji nie widzieli a na szlemach nie takie sensacje bywały w 1 rundach. Nie wiadomo czy Czeszka w pełni zdrowa i przygotowana do turnieju. To wie tylko ona i sztab. Parry gra u siebie, mocno bije i ograna na mączce w tym roku. Kursy rosną na Krejcikovą, z 1,13 już po 1,22. Najlepiej zobaczyć kilka gemów jak będzie się prezentować i wtedy coś pograć. Dla mnie osobiście stawianie Czeszki pre to czysty hazard, bo równie dobrze może jej coś dolegać i skreczować po kilku gemach. Ale każdy gra za swoje pieniądze i niech sam decyduje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kerber granie tez ryzykowne wg mnie.6 porazek pod rzad, wygrany turniej I teraz wszystko bedzie wygrywac? Osobiscie, w to watpie.Licze,ze wszystkie 3 polki, zamelduja sie w R2.

Kvitova z 2-5, robi 7 6 6 1 zaraz, 11:1 w gemach lol
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie doszukuj się teorii na takim poziomie. Na formę wpływa wiele czynników. Dla przykładu Puig walczyła w pierwszym secie po półtorej roku przerwy od grania, a drugiego przegrała do 0, bo zabrakło sił, rytmu itd.
Podałeś słaby typ i po raz kolejny udowodniłeś, że o tenisie nie masz zbyt dużego pojęcia. Miałem o tym wczoraj już pisać, ale robiłem to tyle razy w Twoim przypadku, że kolejny raz sobie odpuściłem. Mam nadzieję, że nikt z tego nie skorzystał i nie umoczył pieniędzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie doszukuj się teorii na takim poziomie. Na formę wpływa wiele czynników. Dla przykładu Puig walczyła w pierwszym secie po półtorej roku przerwy od grania, a drugiego przegrała do 0, bo zabrakło sił, rytmu itd.
Podałeś słaby typ i po raz kolejny udowodniłeś, że o tenisie nie masz zbyt dużego pojęcia. Miałem o tym wczoraj już pisać, ale robiłem to tyle razy w Twoim przypadku, że kolejny raz sobie odpuściłem. Mam nadzieję, że nikt z tego nie skorzystał i nie umoczył pieniędzy.
Ty jak się odzywasz w tym dziale to zawsze szukasz czegoś na mnie. Odczep się człowieku. Mam prawo do swoich spostrzeżeń, a Ty podaj analizę, pomóż ludziom mądralo a nie atakujesz.

A mogłeś kogoś ostrzec przed laickim typem. Aha. Czekałeś aż się potwierdzi.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ty jak się odzywasz w tym dziale to zawsze szukasz czegoś na mnie. Odczep się człowieku. Mam prawo do swoich spostrzeżeń, a Ty podaj analizę, pomóż ludziom mądralo a nie atakujesz.

A mogłeś kogoś ostrzec przed laickim typem. Aha. Czekałeś aż się potwierdzi.
Przeanalizuj sobie albo po prostu przypomnij sobie moje wcześniejsze zastrzeżenia do Twoich typów z poprzednich szlemów, bo tylko w tym czasie tu zaglądam, a później pisz takie dyrdymały.
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
No i Krejcikova po pierwszym odpada z singla i z obrony tytułu nici.
Pozwolę sobie napisać kilka słów na temat tego meczu i ogólnie stawiania tenisa.
Po pierwsze nie mam zamiaru nikogo wyśmiewać ani robić z siebie jakiegoś eksperta.

Stawiam tenis ziemny ok. 12 lat a oglądam go od 20 a może i więcej więc wydaje mi się że coś tam wiem a może mi się tylko wydaje. Wiele osób, piszących swoje typy i analizy bardzo często nie ma pojęcia o zawodnikach, stylach gry, preferowanej nawierzchni czy obecnej formie. Swoją wiedzę opierają na flashscorze i rankingu a jak wiadomo one nie grają.
Tak też robiłem przez pierwsze miesiące a może i rok stawiania tenisa. I niewyobrażalne było dla mnie dlaczego dlaczego zawodnik z 15 miejsca przegrywa z zawodnikiem z 105. Dopiero gdy zacząłem więcej oglądać i bardziej się zagłębiać wszystko stało się łatwiejsze. Bo taki Schwarztman dla niektórych nie ważne czy gra na korcie ziemnym, trawiastym czy w hali powinien swój mecz wygrać bo jest wysoko w rankingu. A osoby siedzące w tenisie wiedzą że jest to kolosalna różnica.
Tak samo dzisiejszy przykład Krejcikovej. To że jest obrończynią tytułu ma dać jej jakieś +20 do umiejętności. W zeszłym roku zagrała turniej życia i szczerze bardziej mnie zdziwi fakt że wygra jeszcze szlema niż że go nie wygra. Podobna sytuacja z Racucanu. Wygrała US Open i ludzie oczekują że będzie wszystko wygrywać. Niestety w sporcie tak to nie działa.
Nawet wczorajszy mecz Linette. Tunezyjka w mega gazie ale Polka zagrała również bardzo dobrze i o zwycięstwie decydowały pojedyńcze piłki.
Na przebieg meczu składa się wiele czynników a w sporcie indywidualnym o wyniku może zadecydować jedna akcja czy jeden gem i takie jest życie.
Dlatego nie mogę pojąc osób które stawiają swoje pieniądze, czasami nie małe, mając niewielkie pojęcie o tenisie. Ale tak jak pisałem wczoraj odnośnie meczu Parry- Krejcikova każdy gra za swoje pieniądze i sam podejmuje decyzję.

Jeżeli admin uzna wpis za niepotrzebny to proszę skasować , a może ktoś sobie coś przemyśli na przyszłość.
Nie chcę wywoływać burzy tym wpisem tylko chcę uświadomić że nie wszystko jest sprawą zero-jedynkową.
Wygranych życzę bo turniej dopiero się rozpoczął.

ed. słuszna uwaga :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +510
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mała uwaga do twojego postu Krejcikova jeszcze nie jedzie do domu , ma do obrony drugi tytuł z ubiegłego roku na French Open w grze podwójnej pań ! nawet może się na tym skupić, dzisiaj miała zły pierwszy dzień w pracy , ale powinno być już tylko lepiej
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Trochę dziwne, że wspomniałeś akurat Schwartzmana, który też umie grać na hardzie. No chyba że coś nie wiem.
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Trochę dziwne, że wspomniałeś akurat Schwartzmana, który też umie grać na hardzie. No chyba że coś nie wiem.
Gdzie ja napisałem że nie potrafi? Jest czołowym tenisistą czyli potrafi zagrac na każdej nawierzchni.

Chodzi mi o fakt że jeżeli np. Federer miałby zagrać z Diego to większe szasne na wygraną ma Argentyńczyk na korcie ziemnym, niż trawie czy w hali. Diego był tylko przykładem jak zmiana nawierzchni wpływa na grę zawodnika.
I chodzi mi o Federera w formie sprzed kilku lat a nie obecnie bo zaraz ktoś napisze że obecny Federer to z Radwańską by przegrał.
Taki Isner jest dużo groźniejszy w hali czy na trawie a na korcie ziemnym jego atuty sa niwelowane.
Sądziłem że to oczywiste ale jak widać niektórym trzeba wszystko dokładnie tłumaczyć.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gdzie ja napisałem że nie potrafi? Jest czołowym tenisistą czyli potrafi zagrac na każdej nawierzchni.

Chodzi mi o fakt że jeżeli np. Federer miałby zagrać z Diego to większe szasne na wygraną ma Argentyńczyk na korcie ziemnym, niż trawie czy w hali. Diego był tylko przykładem jak zmiana nawierzchni wpływa na grę zawodnika.
I chodzi mi o Federera w formie sprzed kilku lat a nie obecnie bo zaraz ktoś napisze że obecny Federer to z Radwańską by przegrał.
Taki Isner jest dużo groźniejszy w hali czy na trawie a na korcie ziemnym jego atuty sa niwelowane.
Sądziłem że to oczywiste ale jak widać niektórym trzeba wszystko dokładnie tłumaczyć.
Przeciez obecny Federer, by wygral z obecna Radwanska..
😁

A tak serio, to zgadzam sie malo ktory tenisista jest tak wszechstronny, ze prezentuje zbilzony poziom na wszystkich nawierzchniach.Dodatkowo wielu wlasnie nie uwzglednia nawierzchnii, formy czy tez ogrania w ostatnim czasie danego zawodnika.Skutkiem tego jest zmiejszenie szans trafnego typu, no nazwisko nie gra I tyle.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Kursy teraz eyglądają tak że na Ige jest 1.6 a na Halep 20 XD. Czy kiedykolwiek była taka dominacja kursu na szlemie?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom