>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dla mnie Gauff. Ma zdecydowanie więcej atutów od Włoszki która też tak naprawdę gra od trzech tygodni bez przerwy.

Chociaż to już ten etap gdzie uruchomi się też głowa dlatego też pisałem już wczesniej że psychika zadecyduje. Po takim kursie Gauff już nie warto.

Ogólnie chciałbym żeby Amerykanka tytuł zdobyła bo mi zamyka fajny kupon. W deblu rzecz jasna ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Eksperty, pojawiaja sie powoli kursy na final RG WTA
Jakies propozycje kursowe na Ige min 2,1 kurs ?
Takie trochę na siłę szukanie pozycji do kursu który sobie z góry założyłeś. Ale jeżeli już miałbym szukać to:

Gauff nie wygra swojego pierwszego gema serwisu @2.32

To jest finał. Iga wie z czym to się je. Coco na początku może się stresować. A jak pierwszy serwis nie będzie siedział to Iga returnem będzie gwoździe wbijac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Świątek / under 20,5 gema 1,70
Wyżej jak 64 64 raczej nie będzie. We wszystkich finałach tegorocznych Iga wygrywa pewnie i wysoko. Co się nagle ma zmienić? Już wcześniej traciła trochę koncentracje i pozwalala się gonić przeciwniczkom. Były turnieje, w których częściej traciła sety, ale finał to było jej swieto, gdzie udowadniała, kto tu kurra rządzi. Według mnie sytuacja się powtórzy i Polka rozprawi się z Amerykanką szybko i bezboleśnie. W co dłuższych wymianach w razie czego pokaże swoją przewagę i Gauff straci ewentualny impet.
 
Ostatnia edycja:
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Gauff +5.5 gema 2.05 Fortuna
Nie chcę być złym prorokiem ani uprawiać czarnowidztwa ale w moim odczuciu amerykanka może tutaj stawić większy opór niż nam wszystkim się wydaje, swoje spotkania wygrywała dość pewnie i przekonująco.

 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek - Gauff najdłuższa wymiana o17,5 uderzeń @1,85
1xbet

Typ na finał dla lepszego oglądania nie grany za dużą stawkę. Obie Panie pokrywały te linie we wcześniejszych meczach. Świątek z Kasatkiną wykręciła wymianę 26 uderzeniową, Gauff z Trevisan w meczu o tragicznie niskim poziomie tenisowym dały rade odbić 20 razy piłkę w jednej akcji. Iga stara się trochę poodbijać, nie zabija szybko akcji. Spodziewam sie ciekawego meczu i oby Iga wygrała.

Dobrym typem jest pogranie Gauff po 6,5, bo w razie wygranej Igi to radość ze zwycięstwa Polki, a gdyby Gauff wygrała to parę groszy wpadnie na konto.

Także siadamy o 15 i kibicujemy Świątek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +146
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Świątek - Gauff
Ja też kibicuję Igła Kwiatek i mam nadzieję że arbiter prowadzący będzie prawidłowo wymieniał jej nazwisko.
To już nie ta sama Iga co na początku roku , ale i nie ta sama Cori u obu widać spory progres .
Oczywiście trzeba uważać bo w obozie przeciwniczki wszystkie ręce amerykańskiego i afroamerykańskiego tenisa na pokładzie.
A u Igi dobry trener z całym bagażem doświadczenia w pracy z Radwańską.
Ten odwrotny forchend Igi bomba w pół kortu w samo karo , takiego uderzenia to jej zazdroszczą zawodnicy ATP.
Ostatnia piłka w meczu z samsonową to był as serwisowy Igi więc ja to odbieram za dobry omen.
Typy -
ŚWIATEK OVER 2 ASY & GAUF over 3 asy kurs 10 wiliamhill
Dla lepszego oglądania stawka max ekwiwalent butelki wódki
Gauf wygra 2;0 - dokładny wynik 6:4 7;6
Kurs 256 stawka ekfiwalęt butelki piwa

Ten drugi Typ w Adelaidzie przed Australian open Gauff była dość blisko takiego wyniku z Barty wygrała pierwszy set 6:4 , drugi przegrała 5:7 ale było blisko Tiebreacka
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Finał Roland Garros kobiet

Nasza w gazie, gra świetny tenis. I cholera oby wygrała! z ostrożności procesowej za 200zł zagrana murzynka po kursie 6.8 w fortunie (wczoraj).
Ale polecam też wszystkim grającym najszybszy serwis Igi poniżej 179,5 km/h. po kursie 1.85 (ewinner)
Polka w tym turnieju najszybciej serwowała po około 178 (raz zdarzyło się 179) i mniej, nie sądzę żeby złamała dziś granicę 180km/h.
polecam typ

brawo IGA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
K 683

kaczkadziwaczka

Użytkownik
Świątek - Gauff
Czas trwania meczu (minuty)(90.5) + @ 1.85 STS


Od siebie polecam taki kierunek. Granie na wynik raczej mija się z celem, można za drobne na Gauff, ale czy wygra ? wątpie. Można na Świątek, ale czy warto ruszać tak marny kurs ? wątpie. Cały turniej grałem handi ujemne w strone Igi i zawszę łatwo pokryła, tutaj przypuszczam, że może być najcięższy mecz turnieju (pomijając 1 set z Chinką) i dużo długich wymian, wyrównane gemy, więc ciężko powiedzieć czy Iga wygra dwoma, czteroma czy może siedmioma gemami, a może jednak Coco będzie górą ? Iga w tym turnieju grała powyżej 1.5h z 3 zawodniczkami (Pegula, Zheng, Kovinic). Rok temu z Gauff w Rzymie mecz trrwał 1h48minut a dwa miesiące temu mimo wyniku 6:3 6:1 mecz trwał 1h17 minut. Tak jak napisałem, spodziewam się w miarę wyrównanego meczu i okolic 2h grania.
Abstrahując od tego typu w czym jeszcze widzę potencjał na ten mecz:
1 set liczba gemów over 9.5 @ 2.5 STS
1 set Gauff + 2.5 gema @ 1.93 FORTUNA
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA gra podwojna pań
Godzina 11.30
Gauff/Pegula - Mladenowic/Garcia
Typ: 2:1 Mladenovic/Garcia
Kurs 4,8
Wczorajszy finał starych wyjadaczy u panów , na pewno widowiskowo i dramaturgicznie mógł się bardzo podobać był też świetny kurs do ustrzelenia na livie bo zwycięzcy bronili piłek meczowych.
Ten finał pań w zasadzie no bet jeśli już coś to jakiś większy kurs za drobne.Pegula i Gauff wysoko w singlowych zmaganiach , obie nie sprostały wyzwaniu pod tytułem Iga Świątek , ale w zmaganiach deblowych wyglądają groźnie , w drodze do finału straciły jednego seta i niedawno wygrały
Turniej w Doha , słusznie są tu faworytkami.
Mladenovic/Garcia dawno bez większych sukcesów ale to one wygrały tu w 2016 pokonując Vesninę i Makarową.Tu powinny być 3 sety .
Nie oglądałem nic z gier podwójnych i typ trochę w ciemno , ale na pewno francuska para nie bez szans.
W zeszłym roku Krejcikow podwójny puchar , w tym roku Gauff podwójna taca ???????Pewnie znowu będzie płakać , z trzeciej strony ostatnia szansa na cokolwiek dla gospodarzy i publika za parą francuską cały czas beż względu na wynik.
Ciekawe ile tej publiki będzie?????
 
Otrzymane punkty reputacji: +397
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom