>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Trevisan 3,40
Włoszka gra bardzo przebojowo. Szybko kończy wymiany. Szybko biega do piłek. Zdarzają jej się przestoje, ale kto ich nie ma zwłaszcza w WTA. Gauff dłużej buduje akcje. Gdy ataki Trevisan będą wchodzić, Gauff zostanie tylko serwis. Nie grałbym przeciwko Włoszce w okresie grania przez nią życiowki. Jeszcze jaki soczysty kurs. Finał Trevisan - Świątek to jedyny słuszny finał u kobiet w tegorocznym RG.

Brakowało jeszcze wywracania się na kort 😉
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Trevisan 3,40
Włoszka gra bardzo przebojowo. Szybko kończy wymiany. Szybko biega do piłek. Zdarzają jej się przestoje, ale kto ich nie ma zwłaszcza w WTA. Gauff dłużej buduje akcje. Gdy ataki Trevisan będą wchodzić, Gauff zostanie tylko serwis. Nie grałbym przeciwko Włoszce w okresie grania przez nią życiowki. Jeszcze jaki soczysty kurs. Finał Trevisan - Świątek to jedyny słuszny finał u kobiet w tegorocznym RG.
Przeciez Gauff ograla tutaj lepsze zawodniczki, dodatkowo bez straty seta.Nie widze Wloszki w tym spotkaniu.Spotkaly sie kiedys na RG i wygrala Trevisian 2 0 ale Gauff wyglada bardzo solidnie tutaj.SF to i tak swietny wynik dla Trevisian
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Przeciez Gauff ograla tutaj lepsze zawodniczki, dodatkowo bez straty seta.Nie widze Wloszki w tym spotkaniu.Spotkaly sie kiedys na RG i wygrala Trevisian 2 0 ale Gauff wyglada bardzo solidnie tutaj.SF to i tak swietny wynik dla Trevisian
Było 2:1, ale to detal.
Generalnie przeszkodą dla Gauff może być granie...debla tutaj w Paryżu. Iga grała rok temu z ciocią i tak jakby zabrakło zdrowia (i pewnie paliwa) przez codzienne granie przez ponad tydzień. Przyznam, że w czasie turnieju nawet broniłem tezy, że granie debla nie przeszkadza, tak nastolatce, jaką jest Cori to może w końcu przeszkodzić.
Włoszki nie widziałem w tym turnieju. Gauff gra generalnie przyzwoity tenis, ja mam uraz do tak nudnego stylu jaki prezentuje Martina.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Czyli nie oglądałeś jej w tym turnieju, ale wiesz że prezentuje nudny styl gry?

Może tak było przed tym turniejem i poprzedzającym go. Mnie się najbardziej podobają jej uderzenia konczace po linii uderzane w biegu z defensywy. To nie ma nic wspólnego z nudą.
 
Ostatnia edycja:
A 2K

AdrianaHK

Użytkownik
Natomiast nie oszukujmy się. Iga musiała zdawać sobie sprawę że nie zdążyła. Powinna się przyznać i tak na 99 procent by sobie poradziła. A w ten sposób sama postawiła rysę na swojej postaci. Rysę zupełnie niepotrzebna
Czy ja wiem czy musiała zdawać sobie sprawę. Na pewno towarzyszyły jej duże emocje i adrenalina. To nie ona jest od sędziowania i nie od niej powinno się wymagać wyłapywania błędów.
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Ja natomiast konsekwentnie w tym turnieju typuje od początku zwycięstwa Trevisan, ale teraz nadszedł moment żeby zagrać przeciwko niej. Martina zrobiła już tutaj życiówkę i oczywiście nie ma nic do stracenia, więc na pewno postawi się Gauff, ale nie widzę jej w tym starciu. Młoda Amerykanka jest bardzo silna, dobrze serwuje i co najważniejsze gra ofensywnie i bardzo dużo trafia. W ćwierćfinale ze Stephens grała naprawdę dobrze, a starsza z Amerykanek momentami broniła się kapitalnie, jednak Gauff przytrzymała chwilowy trudniejszy moment i wygrała to spotkanie w dwóch setach. Trevisan też stara się szybko kończyć akcje, ale lubi też wdać się w dłuższą wymianę, jednak nie miała do tej pory tak ofensywnie nastawionej przeciwniczki. Sasnowicz była blisko, ale bała się podjąć ryzyko w kluczowych momentach. Fernandez grała ofensywnie i wydaje mi się, że gdyby nie kontuzja, to mogła by to spotkanie wygrać. Według mnie fizycznie lepiej wygląda Gauff i na pewno na tym etapie zachowała więcej siły, bo to ona rozrzucała swoje przeciwniczki po korcie częściej, niż Martina. Kolejny argument po stronie Amerykanki to serwis, który ma dobry, a Włoszka dosyć przeciętny i do tej pory wszystkie jej przeciwniczki mocno returnnowaly drugie podanie, a Gauff ze swoją siłą powinna to robić jeszcze lepiej Ewentualny finał Igi z Gauff byłby również ciekawszy , niż z Trevisan, bo Iga woli przeciwniczke, która wejdzie z nią w wymianę i za chwilę da się skarcić, niż taka, która będzie chciała wyrzucać ją od prawej do lewej strony kortu mocno uderzając. Jak dla mnie jeśli Gauff w głowie sobie to wszystko dobrze poukłada, to może zamknąć ten mecz w dwóch setach.
Gauff 2:0 1,90 Superbet

Do tego Iga, która lubi grać z Kasatkina w tym roku i nie miała z nią żadnych problemów, a spotkały się 3 razy od stycznia. Oglądałem mecze Darii i ogólnie wygląda to na lekką przepaść. Iga nie powinna jej pozwolić na wiele, a zwłaszcza na wygranie seta. Dlatego tutaj również typuje DW.
Iga DW 2:0 1,40 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +902
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Pisałem przed turniejem że Gauff może zgarnąć szlema, ale ostatecznie nie pogralem tego, rzadko gram długoterminowki a szkoda bo kurs był ponad 20 na końcowy triumf Coco Gauff, patrząc na grę amerykanki widać dojrzałość i spory repertuar zagrań mimo młodego wieku gra bardzo pewnie czy na Ige to wystarczy ciężko powiedzieć ale amerykanka jakby spotkała się z Iga w finale nie jest bez szans
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Martina Trevisan - Cori Gauff
Martina Trevisan 3.30
Ja trochę inaczej widzę ten półfinał niż przedmówcy.
Oglądałem prawie wszystko co tutaj Włoszka grała i z meczu na mecz jest coraz lepsza. W ostatnim pojedynku z Fernandez
(miała piłki na 6:4 w drugim i powinna to domknąć w dwóch setach) jej forehand wyglądał po prostu zajebiście !
Nie widziałem tutaj żadnego meczu Gauff i możliwe że bije mocno i świetnie serwuje, jednak jest z nią inny problem.
Czasami coś nagle przestawia się w jej głowie i zupełnie przestaje trafiać. Stuttgard i mecz z Kasatkiną, czy 2 set
z Halep w Madrycie. Włoszka jest wg mnie mocniejsza mentalnie, a fizycznie gorzej wyglądać nie będzie od Amerykanki,
która wczoraj w deblu aż 3 sety spędziła na korcie. Oczywiście to WTA i wszystko się może zdarzyć, nagle Włoszka
przestanie trafiać forehandem, a u Gauff wszystkie klocki w głowie będą na swoim miejscu, jednak uważam, że kursy
powinny być bardziej wyrównane, dlatego pobieram ponad 3 na będącą w życiowej formie Włoszkę.
❌ No i sprawdziło się to co pisałem o nietrafianym forehandzie, zdecydowanie za dużo błędów Włoszki.. Amerykanka cierpliwa i taktycznie lepsza
 
Ostatnia edycja:
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Czy ja wiem czy musiała zdawać sobie sprawę. Na pewno towarzyszyły jej duże emocje i adrenalina. To nie ona jest od sędziowania i nie od niej powinno się wymagać wyłapywania błędów.
Wracając jeszcze do tej sytuacji - uważam, że Iga dobrze wiedziała, że piłka odbiła się dwukrotnie od kortu. Świadczyć może o tym chociażby brak radości po wygranym punkcie, a był to przecież newralgiczny moment seta. W normalnych okolicznościach po takiej akcji zawrzałoby głośne "JAZDA!".

Nie bardzo rozumiem zachowanie Świątek. Oczywiście - to gra o półfinał szlema, to nie zawodniczka jest od sędziowania itp. ale w takich sytuacjach zawsze na pierwszym miejscu powinna być uczciwa rywalizacja, tym bardziej, że teraz kamery wszystko wychwycą. Dużo więcej zyskałaby Iga przyznając się, aniżeli odwrotnie. Kibice są pamiętliwi i na zagranicznych forach sportowych/tenisowych pojawia się wiele negatywnych opinii na temat światowej numer jeden.

Tak szczerze mówiąc, wyobrażając sobie analogiczną sytuację u Rafy jestem niemal pewien, że Hiszpan przyznałby się.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ja natomiast konsekwentnie w tym turnieju typuje od początku zwycięstwa Trevisan,ale .....
Jedyne co tu jest konsekwentne to Twoje sztuczne dowartosciwowywanie sie i to kolejny przyklad.
Przeciez Ty zadnego typu na Trevisan nie podales od poczatku turnieju !!! Trzeba bylo sie nie oszczedzac i napisac, ze konsekwentnie trafiasz "szostke" w Lotto.

Zapytamy Cie raz jeszcze jaki to miales nick wczesniej na tym forum, moze Ty masz problemy z prostymi odpowiedziami na to pytanie i trzeba pisac krotko. Chociaz i tak wiadomo, ze jakbys go podal to okazaloby sie, ze wiekszosc uzytkownikow go skojarzy. Ale rzekomo to bylo tak dawno ....

Zycze jak zwykle wiekszego poczucia wartosci siebie i opanowania umiejetnosci selektywnego cytowania, ktora po tylu latach powinienes juz posiadac.


A by merytorycznie bylo, to final Swiatek-Gauff jest najbardziej prawdodpobny. Rok temu spotkaly sie w polfinaole w Rzymie i gora po zankomitym meczu byla Swiatek, rok pozniej prawdopdobnie obydwie zagraja w finale Roland Garros. Niemniej jednak stawiac cos trzeba modyfikowac te zaklady, bo czyste zwyciestwa niewiela dadza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Pisałem przed turniejem że Gauff może zgarnąć szlema, ale ostatecznie nie pogralem tego, rzadko gram długoterminowki a szkoda bo kurs był ponad 20 na końcowy triumf Coco Gauff, patrząc na grę amerykanki widać dojrzałość i spory repertuar zagrań mimo młodego wieku gra bardzo pewnie czy na Ige to wystarczy ciężko powiedzieć ale amerykanka jakby spotkała się z Iga w finale nie jest bez szans
Gdzie Gauff do Igi? Grały nie tak dawno i na gorszej nawierzchni Iga ja zbiła 2:0. Na ziemi rok temu też Gauff 2:0 przegrała. Szanse oczywiscie ma ale jakies szanse to ma każda z tej trójki na pokonanie Igi ale nie sądze żeby to był najtrudniejszy mecz nawet Igi w turnieju.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Iga Świątek - Daria Kasatkina
Czas trwania meczu - Powyżej 78.5 minut @ 1,82 Forbet 64 min (6-2 6-1)
Czas spotkania: Powyżej 88.5 minut @ 1.85 BETFAN

Od trzech meczy Iga już nie deklasuje rywalek, teraz to po prostu zwykłe mecze, w których wygrana liderki rankingu nie jest zagrożona, ale błyskawicznych demolek w mniej niż godzinę już nie uświadczy. Za to zdarzają się przedłużone sety, a nawet przegrane partie. Pewnie ma tu do czynienia zwykłe zmęczenie Polki, ale też zwiększającym się poziomem gry rywalek, jak to zwykle jest kiedy przechodzi się kolejne rundy turnieju. Faktem jest że zarówno z Kovinic, jak i Chinką Zheng, ale też wczoraj z Pegulą wszystkie te mecze trwały powyżej 90 minut: kolejno 91 min (6-3 7-5 z Kovinic), 160 min (6-7 6-0 6-2 z Zheng) i znowu 91 min (6-3 6-2 z Pegulą). Widać, że nawet wyglądający na papierze na łatwy mecz 6-3 6-2 trwał 1,5 godziny i przekroczył założoną linię overa minut. Wpływa na to ma to że coraz częście Idze zdarzają się długie gemy na przewagi, również ze stratą serwisu, ale też umówmy się, Polka lubi do oporu przedłużać przerwy między punktami (pewnie wzorując się na swoim idolu Rafie Nadalu, który jest w tym już przysłowiowy) a to też wpływa na czas trwania meczu. Po prostu w ostatnich meczach Świątek, może nie widać jakiejś zadyszki, ale też na pewno nie ma zdmuchiwania rywalek z kortu. Teraz to po prostu zwykłe mecze zawodniczek z czołówki, a takie zwykle trwają. Stad mój typ na over minutowy ile potrwa ten mecz. Z Kasatkiną Iga ma na razie bezbłędny bilans i były to zwykle szybkie mecze. Ale teraz nie musi tak być, a na pewno łatwiej nie będzie niż w poprzednich meczach. Rosjanka gra bardzo dobry turniej, nie straciła jeszcze seta, dobrze serwuje, bez asów, ale trafia pierwszym powyżej 72% z czego zgarnia tyle samo punktów, a z drugiego więcej niż przyzwoite 50%. To wszystko mówi że nie będzie jej tak łatwo przełamać, oczywiście liderka rankingu to nieco inne zwierzę niż pozostałe zawodniczki, ale mimo wszystko jeśli złożymy do kupy dobra grę Kasatkiny w tym turnieju i nieco obniżony poziom Świątek to możemy spodziewać się kolejnego nieco dłuższego spotkania, przynajmniej jeśli chodzi o rozegrane minuty.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Iga Świątek - Daria Kasatkina
Czas spotkania: Powyżej 88.5 minut @ 1.85
BETFAN

Od trzech meczy Iga już nie deklasuje rywalek, teraz to po prostu zwykłe mecze, w których wygrana liderki rankingu nie jest zagrożona, ale błyskawicznych demolek w mniej niż godzinę już nie uświadczy. Za to zdarzają się przedłużone sety, a nawet przegrane partie. Pewnie ma tu do czynienia zwykłe zmęczenie Polki, ale też zwiększającym się poziomem gry rywalek, jak to zwykle jest kiedy przechodzi się kolejne rundy turnieju. Faktem jest że zarówno z Kovinic, jak i Chinką Zheng, ale też wczoraj z Pegulą wszystkie te mecze trwały powyżej 90 minut: kolejno 91 min (6-3 7-5 z Kovinic), 160 min (6-7 6-0 6-2 z Zheng) i znowu 91 min (6-3 6-2 z Pegulą). Widać, że nawet wyglądający na papierze na łatwy mecz 6-3 6-2 trwał 1,5 godziny i przekroczył założoną linię overa minut. Wpływa na to ma to że coraz częście Idze zdarzają się długie gemy na przewagi, również ze stratą serwisu, ale też umówmy się, Polka lubi do oporu przedłużać przerwy między punktami (pewnie wzorując się na swoim idolu Rafie Nadalu, który jest w tym już przysłowiowy) a to też wpływa na czas trwania meczu. Po prostu w ostatnich meczach Świątek, może nie widać jakiejś zadyszki, ale też na pewno nie ma zdmuchiwania rywalek z kortu. Teraz to po prostu zwykłe mecze zawodniczek z czołówki, a takie zwykle trwają. Stad mój typ na over minutowy ile potrwa ten mecz. Z Kasatkiną Iga ma na razie bezbłędny bilans i były to zwykle szybkie mecze. Ale teraz nie musi tak być, a na pewno łatwiej nie będzie niż w poprzednich meczach. Rosjanka gra bardzo dobry turniej, nie straciła jeszcze seta, dobrze serwuje, bez asów, ale trafia pierwszym powyżej 72% z czego zgarnia tyle samo punktów, a z drugiego więcej niż przyzwoite 50%. To wszystko mówi że nie będzie jej tak łatwo przełamać, oczywiście liderka rankingu to nieco inne zwierzę niż pozostałe zawodniczki, ale mimo wszystko jeśli złożymy do kupy dobra grę Kasatkiny w tym turnieju i nieco obniżony poziom Świątek to możemy spodziewać się kolejnego nieco dłuższego spotkania, przynajmniej jeśli chodzi o rozegrane minuty.

(Jak ktoś gdzieś znajdzie jakąś lepszą linię to dajcie znać, znalazłem w zagranicznym 85,5, ale to wszystko)
78,5 Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +506
G 70,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Iga Świątek - Daria Kasatkina
Czas spotkania: Powyżej 88.5 minut @ 1.85
BETFAN

Od trzech meczy Iga już nie deklasuje rywalek, teraz to po prostu zwykłe mecze, w których wygrana liderki rankingu nie jest zagrożona, ale błyskawicznych demolek w mniej niż godzinę już nie uświadczy. Za to zdarzają się przedłużone sety, a nawet przegrane partie. Pewnie ma tu do czynienia zwykłe zmęczenie Polki, ale też zwiększającym się poziomem gry rywalek, jak to zwykle jest kiedy przechodzi się kolejne rundy turnieju. Faktem jest że zarówno z Kovinic, jak i Chinką Zheng, ale też wczoraj z Pegulą wszystkie te mecze trwały powyżej 90 minut: kolejno 91 min (6-3 7-5 z Kovinic), 160 min (6-7 6-0 6-2 z Zheng) i znowu 91 min (6-3 6-2 z Pegulą). Widać, że nawet wyglądający na papierze na łatwy mecz 6-3 6-2 trwał 1,5 godziny i przekroczył założoną linię overa minut. Wpływa na to ma to że coraz częście Idze zdarzają się długie gemy na przewagi, również ze stratą serwisu, ale też umówmy się, Polka lubi do oporu przedłużać przerwy między punktami (pewnie wzorując się na swoim idolu Rafie Nadalu, który jest w tym już przysłowiowy) a to też wpływa na czas trwania meczu. Po prostu w ostatnich meczach Świątek, może nie widać jakiejś zadyszki, ale też na pewno nie ma zdmuchiwania rywalek z kortu. Teraz to po prostu zwykłe mecze zawodniczek z czołówki, a takie zwykle trwają. Stad mój typ na over minutowy ile potrwa ten mecz. Z Kasatkiną Iga ma na razie bezbłędny bilans i były to zwykle szybkie mecze. Ale teraz nie musi tak być, a na pewno łatwiej nie będzie niż w poprzednich meczach. Rosjanka gra bardzo dobry turniej, nie straciła jeszcze seta, dobrze serwuje, bez asów, ale trafia pierwszym powyżej 72% z czego zgarnia tyle samo punktów, a z drugiego więcej niż przyzwoite 50%. To wszystko mówi że nie będzie jej tak łatwo przełamać, oczywiście liderka rankingu to nieco inne zwierzę niż pozostałe zawodniczki, ale mimo wszystko jeśli złożymy do kupy dobra grę Kasatkiny w tym turnieju i nieco obniżony poziom Świątek to możemy spodziewać się kolejnego nieco dłuższego spotkania, przynajmniej jeśli chodzi o rozegrane minuty.

(Jak ktoś gdzieś znajdzie jakąś lepszą linię to dajcie znać, znalazłem w zagranicznym 85,5, ale to wszystko)
E21FC424-8668-418D-8BD8-4E702E0351B4.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +506
C 228,8K

czary-mary

Użytkownik
To na pewno nie będzie łatwy mecz dla naszej Igi. Kasatkina w ostatnim czasie jest również w mega gazie. Półfinał w ostatnim turnieju, teraz idziesz jak burza na francuskich kortach. Bez straty seta odprawiła z miażdżącą przewaga Sramkova, Gomez, Rogers, Giorgi i po zaciętym spotkaniu, ale również do 0 pokonała Kudiermetovą. Iga notuje 33 zwycięstwa pod rząd. Przed Nią tylko siostry Williams. To kolejny aspekt i dodatkowa presją wyniku. Kurs 7.50 na Kasatkinę jest z kosmosu i na pewno warty do lekkiej gry
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Uważam zupełnie inaczej. Kasatkina w gazie? Jest to zawodniczka bardzo krucha psychicznie. Samo to że jest w półfinale może ją przerosnąć. Po drugiej stronie Iga. Czyli koszmarek Rosjanki.

Już wcześniej pisałem i dalej to podtrzymam. Bardziej się bałem Chinki i Peguli niż Kasatkiny. Szybkie 2:0, Ruska więcej niż 5 gemów nie zgarnie
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ciężkie mecze do typowania te półfinały,
opinie społeczne podzielone
TREVIZAN PONAD 3 BŁEDY SERWISOVE I GAUFF PONAD 4 ASY KURS 8,5
Świątek - KASATKINA OBIE PANIE POWYSEJ 1 ASA KURS 7
TEN DRUGI TYP WYDAJE MI SIE BARDZIEJ PRAWDOPODOBNY NIŻ SUGERUJE KURS
OBA W WILLIAMHILL
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Uważam zupełnie inaczej. Kasatkina w gazie? Jest to zawodniczka bardzo krucha psychicznie. Samo to że jest w półfinale może ją przerosnąć. Po drugiej stronie Iga. Czyli koszmarek Rosjanki.

Już wcześniej pisałem i dalej to podtrzymam. Bardziej się bałem Chinki i Peguli niż Kasatkiny. Szybkie 2:0, Ruska więcej niż 5 gemów nie zgarnie
Pamiętam ich mecz z Australii. Tam w pierwszym secie Iga ją wręcz zdmuchnęła z kortu. W drugim było już całkiem wyrównanie, zadecydował skill, ale było trochę walki.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A jeżeli już cokolwiek w stronę Kasatkiny za 2 złote
To kasatkina 2:1 kurs 13
Pierwszy set Świątek, mecz Kasatkina
Kurs 19
Pierwszy za 2.5 euro drugi za 1.5
W Angli rok temu na trawie pierwszy set świątek 6:4 , drugi 0:6 , trzeci 1:6
Historia lubi się powtarzać, lubi też pisać na nowo ,
Nic dwa razy się nie zdarza i dlatego z tej przyczyny .......
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Fernandez i Teichmann to już powinny mieć resztki w baku. Kasatkiny bać się nie ma co - akurat tam bliżej do zera w którymś z setów niż do zaciętej walki. Pegula w połówce może być najgrozniejsza. No a na finał to też myślę że Gauff jeżeli dojedzie głową to może się postawić.

Chociaż może najpierw odprawimy jutro tą chińska zagadkę ;) - słusznie nie było co jej lekceważyć
Tu nie ma co szukać kwadratowych jaj a potem marudzic że WTA jest nieprzewidywalne. Bo jest zdecydowanie bardziej przewidywalne niż ATP, przynajmniej jak dla mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom