>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
L 58

lgaw

Użytkownik
Sela 3,30 - Tipsarevic
MarathonBet
Tipsarevic jest w katastrofalnej formie, mam nadzieje że nic od Indian Wells w tej kwestii się nie zmieniło. Jego ostatnie klęski to zasługa głównie masy UE, Tipsa jest teraz bardzo nie pewny co przekłada się chaotyczne prowadzenie akcji. Jeżeli Serb nie poukładał swojej gry powinien przegrać z solidnym Żydem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Mnie zastanawia dlaczego zawodnicy z bardzo dobrym serwisem podczas tego turnieju są tak często przełamywani. Nie raz widzę na forum że ktoś piszę np. ,,nawierzchnia na tym turnieju jest wolna&quot; lub na odwrót. Interesuje mnie skąd można pobrać informacje o szybkości nawierzchni, bo może to jest przyczyną problemu o którym pisałem na wstępie.
Już na początku turnieju podczas kwalifikacji byłem bardzo zdziwiony ile razy w swoich spotkaniach taki Karlovic czy Brands nie są w stanie utrzymać swojego podania, z teoretycznie słabszymi przeciwnikami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
DelPo (-5.5) - Kamke @ 1 (1.74) Pinnacle ⛔

Przyjemna linia. Juan jest w fantastycznej formie, nie ma najmniejszego problemu z odprawianiem tego typu rywali. Niemiec prezentuje się ostatnio fatalnie, turnieje w IW i Dallas kończył na swoim pierwszym meczu dostając srogie baty od Dancevica czy Troickiego. Marnie funkcjonuje serwis Kamke, Argentyńczyk nie powinien mieć najmniejszego problemu z jego przełamywaniem.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Isner- Dodig 1.6 STS
cóż Isner ostatnio przegrał z Hewittem, który nie jest w takiej złej formie. Big John po kontuzji gra średnio, dotarł do półfinału w San Jose i Delray Beach i pokonał po drodze między innymi Andersona. W Iw przegrał z Hewittem ale wierze że ta porażka była spowodowana po prostu słabszym dniem. Serwis na pewno nie odegra tutaj aż tak wielkiej roli, ale powinien troszkę pomóc Amerykaninowi. Dodig prezentuje się ostatnio bardzo dobrze. W IW przegrał dopiero z samym Federerem. W meczu z Lacko Dodig przełamał rywala 7 razy a sam dał się przełamać 4 razy. Panowie łamali się niczym panie spoza setki rankingu ;). Wiadomo że Isner jest lepszy zawodnikiem ale jest zdecydowanie w nie najlepszej dyspozycji, Dodig wręcz przeciwnie, ale uważam że Isnerowi nie wypada drugi raz z rzędu odpaść w 2 rundzie przed swoją publicznością. Do tego ostatni mecz Chorwata też bardzo wiele mówi o jego formie. Uważam że Isner wygra ten mecz i awansuje do 3-ciej rundy.
Kohlschreiber – Goffin 1 1.7 STS
Już Aka Szakal opisał ten mecz i ja się zdecydowanie z nim zgadzam. Goffin kiepska forma, do tego obrona tytułu go czeka w chalangerze  W meczu z Hassem Goffin miał wiele szczęścia, tak samo jak w meczu Dodiga z Lacko, tak i w tym meczu panowie łamali się że nie miara. Goffin dał złamać się 5 razy, a Hass o jeden raz więcej. Goffin cały sezon jest bez formy i wygrywa z znacznie niżej notowanymi rywalami, a Niemiec takim rywalem nie jest.
Jeżeli Niemiec jest w pełni zdrowy powinien sobie poradzić z Goffinem. Wierzę że przez ten tydzień doszedł do siebie.
Bellucci – Janowicz 1.42STS
No kursy po zwycięstwie Brazylijczyka z Brandsem wzrosły na naszego orła. Jerzyk gra solidnie w tym sezonie oprócz porażki z Hannescu wygrywa to co ma wygrywać. Ćwierćfinał w Marsylii , 3 rundy w AO i Indian Weels, i do tego ostatni sukces w deblu. Teraz jednak przegrał już w deblu i może śmiało skupić się na singlu. Drabinka bardzo dobra. W razie awansu zagra z Seppim, który jest do ogrania. Brazylijczyk w końcu wygrał, Bardzo słaby jest w tym sezonie, przegrywał z sporo niżej notowanymi rywalami. Z Brandsem wprawdzie wygrał ale patrząc na statystyki nie ma czym się zachwycać. Bellucci miał szczęście że Niemiec złamał go tylko dwa razy na 11okazji. Jurek na pewno wydaję być się w lepszej formie, jeżeli chce istnieć w ATP musi wygrywać takie mecze, z przeciwnikami słabszymi i bez formy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak dla mnie nie mają sensu takie zakłady, a poza tym kurs nie jest mocno satysfakcjonujący
Teraz można powiedzieć jasno, to był valuebet. Del Potro finalista Indian Wells odpada z Tobiasem Kamke już w 1 rundzie ???? . Teraz Novak do samego finału praktycznie nie ma żadnego gracza z czołówki, a jedyny rywal to David Ferrer, ale jak bardzo łatwo mu się z nim gra to każdy wie. Więc dopiero prawdopodobnie w finale (w zależności z kim będzie grał) możemy mieć na Novaka kursy w granicach 1,20-1,50.
- - - - -
???? Kubot L. - Querrey S.
Querrey S. ::: 1,31 ::: Pinnacle ::: 7/10
Z reguły unikam takich kursów, to jednak wobec tego nie mogę przejść obojętnie. Querrey gra u siebie, może i w tym sezonie nie ma swojej życiowej formy to jednak takich rywali jak Łukasz Kubot spokojnie ogrywa. Amerykanin przegrał ostatnio z Djokovicem co mu chluby nie ujmuje, na turnieju w Derlay Beach odpadł z Gulbisem który wygrał ten turniej, jeszcze wcześniej zaliczył porażkę z nieprzewidywalnym Matosevicem i Raonicem w San Jose, gdzie Kanadyjczyk wygrał ten turniej. Ogólnie Querrey nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Co możemy powiedzieć o Polaku? Szczerze to same złe rzeczy, nie jest w swojej najlepszej formie, nie potrafi utrzymać własnego podania, łamią go bardzo przeciętni graczy. Skoro Dancevic (189 miejsce) w pierwszej rundzie przełamał Kubota aż 5 razy to Querrey nie powinien mieć z tym większych problemów i cały mecz powinien toczyć się pod jego dyktando.
Wynik: 6:4 3:6 3:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Simon G. / Troicki V. - Granollers-Pujol M. / Lopez M. 2 1,4 9/10

Zarówno Troicki jak i Simon nie grają ostatnio swojego najlepszego tenisa. W tym spotkaniu łączą siły i w sumie są niewiadomą. Po drugiej stronie siatki jednak znakomity debel, który po odpadnięciu Bryanów na pewno ma apetyt na końcowy triumf. Francuz i Serb w singlu grają dalej i myślę, że to tam będą szukać swojej formy. Osobiście nie widzę innej opcji niż zwycięstwo turniejowej dwójki. Jeśli o debel chodzi to są lepsi o klasę, a może nawet i o dwie.
 
A 0

adriano169

Użytkownik
co sądzicie o meczu Lu Y-H. (Tpe) - Youzhny M. (Rus) ? 1,78 unibet
kursy na Lu lecą a był 2 teraz można jeszcze łapać 1.8 ale myślę że jeszcze spadną, dla mnie tu zdecydowanym faworytem jest Lu. Ostatnie wyniki za nim przemawiają przegrywał z dość mocnymi zawodnikami ale po walce w 3 setach a Youzhny kompletnie bez formy. Dla mnie bet Dnia.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Dolgopolov-Haas 1 @2.2
Moim zdaniem Ukraniec ten mecz wygra. Tak to juz jest. Wielu zawodniczek i zawodniczek, jezeli sa 2 duze turnieje pod rzad tak jak tutaj (IW-Miami) czy (Montreal-Cinci) jeden turniej gra zdecydowanie lepiej, a drugi slabiej. Twierdze, ze Dolgopolov zaatakuje tutaj, do czego obliguje go tez wynik z ubieglego roku. Nie lekcewaze wynikow w IW, ale to nie dzial tak jak wielu mysli, ze ktos musi zagrac 2 dobre turnieje pod rzad. Wprost przeciwnie. Nikt nie chce zagrac dwoch zlych turniejow i w jednym przewaznie wypada duzo lepiej. Haas jest dobry, ale czuje wygrana Ukrainca. Ostatni mecz pomiedzy tymi zawodnikami rowniez wygral &quot;Dog&quot;. Haas zawsze dodatkowo duzo zyskiwal podaniem, ale Dolgopolov to jest strasznie niewygodny rywal, ktory sporo punktow moze wygrac serwisem, nawet jezeli jego czestotliwosc (nie mylic ze skutecznoscia) niejednokrotnie nie przekracza 50 procent. Dolgopolov ogral wczoraj starego mistrza z Miami - Davydenke, a ja widzialem mecz Davydenki z del Potro w IW i Rosjanin nie gral zle i przez wieksza czesc spotkania byl rownorzednym rywalem dla Argentynczyka. Cos mi sie wydaje, ze ujrzymy Ukrainca jeszcze w kolejnej rundzie. Na pewno ewentualna wygrana Dolgopolova nie bedzie dla mnie zaskoczeniem.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ramos - Blake 1 2,6 ✅
Pinnacle


Moim zdaniem value, ponieważ ja tu widzę idealne fifty-fifty. Blake to zawodnik zupełnie nieprzewidywalny, może zagrać dobre(nie napiszę fantastyczne, bo te czasy ma już dawno za sobą) spotkanie, a może zagrać totalny piach i ugrać do kupy parę gemów. Ramos póki co zgodnie z planem odprawił szybko Hajka i ograł finalnie Monaco, choć ten dał już oznaki powrotu do swojej normalnej gry. Blake wygrał ze słabym ostatnio Harrisonem i można powiedzieć, że sprawił niespodziankę ogrywając w dwóch setach Bennetau, jednak ten trochę pomógł mu fatalną dyspozycją w polu serwisowym wygrać to spotkanie. Jak dla mnie fifty-fifty i nie przejdę obojętnie obok kursu 2,6 na hiszpana.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dawno nic nie podawałem więc...
J.Nieminen - M.Klizan @1.54 Pinnacle
Kursy na to spotkanie to totalne nieporozumienie i mam to zagrane za max stawkę. Jarko czuje się o wiele lepiej na hardzie niż jego dzisiejszy rywal. Klizan w ostatnich dwóch turniejach odpadał w 1 rundach a rywali nie miał nie do przejścia bo byli to Tomic który jest w średniej formie jak i Lu który do elity także nie należy. Fin w IW zagrał całkiem fajny turniej gdzie odpadł z znakomitym Andersonem a w Miami zdążył już odprawić Nalbandiana gdzie od połowy drugiego seta przestał istnieć.
&quot;Kursy na to spotkanie to totalne nieporozumienie&quot; ??? a jakie powinny być wg Ciebie ?? 1,1 - 1,2 na Jarkko były by poprawnie wystawione ??? Bzdura totalna... Jak dla mnie kursy są faktycznie może i trochę nie do końca dobrze wystawione ale w drugą stronę, bo wg mnie 2.660 na Klizana w PinnacleSports to całkiem niezłe VALUE...
Co z tego że KLIZAN przegrywał z Tomicem i Lu ? OBydwa mecze bardzo na styku i w zasadzie pojedyncze piłki decydowały o końcowym wyniku. Tomic moim zdaniem jest w nieco lepszej formie niż tylko &quot;średniej&quot; jak napisałeś a LU jest bardzo solidnym zawodnikiem i grac potrafi, a jak się go delikatnie zlekceważy to można za to srodze zapłacić, co miało miejsce w meczu z Klizanem.
Jarrko jakoś nie gra teraz mega rewelacyjnie, widziałem jego mecz z Andersonem w IW i to właśnie FIN zagrał fatalnie a nie Anderson super, Return Points Won na poziomie 21% Fina, czy 47% 1st Serve o czymś świadczy...
Ja akurat małą przerwę sobie robie w typowaniu, ale jakbym miał stawiać to na pewno szedłbym w kierunku KLIZANA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Dawno nic nie podawałem więc...

J.Nieminen - M.Klizan @1.54 Pinnacle

Kursy na to spotkanie to totalne nieporozumienie i mam to zagrane za max stawkę. Jarko czuje się o wiele lepiej na hardzie niż jego dzisiejszy rywal. Klizan w ostatnich dwóch turniejach odpadał w 1 rundach a rywali nie miał nie do przejścia bo byli to Tomic który jest w średniej formie jak i Lu który do elity także nie należy. Fin w IW zagrał całkiem fajny turniej gdzie odpadł z znakomitym Andersonem a w Miami zdążył już odprawić Nalbandiana gdzie od połowy drugiego seta przestał istnieć.
Ja osobiście gram over 2.5 seta, Nieminen przeplata dobre mecze gorszymi. Długi mecze rozegrał przeciwko Nalbandianowi i za pewnę dziś będzie to widać. Jak dla mnie ten over to najlepsze rozwiązanie.

???? Nieminen J. v Klizan M.
@ Over 2.5 2.37 Bet365
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
&quot;Kursy na to spotkanie to totalne nieporozumienie&quot; ??? a jakie powinny być wg Ciebie ?? 1,1 - 1,2 na Jarkko były by poprawnie wystawione ??? Bzdura totalna... Jak dla mnie kursy są faktycznie może i trochę nie do końca dobrze wystawione ale w drugą stronę, bo wg mnie 2.660 na Klizana w PinnacleSports to całkiem niezłe VALUE...
Co z tego że KLIZAN przegrywał z Tomicem i Lu ? OBydwa mecze bardzo na styku i w zasadzie pojedyncze piłki decydowały o końcowym wyniku. Tomic moim zdaniem jest w nieco lepszej formie niż tylko &quot;średniej&quot; jak napisałeś a LU jest bardzo solidnym zawodnikiem i grac potrafi, a jak się go delikatnie zlekceważy to można za to srodze zapłacić, co miało miejsce w meczu z Klizanem.
Jarrko jakoś nie gra teraz mega rewelacyjnie, widziałem jego mecz z Andersonem w IW i to właśnie FIN zagrał fatalnie a nie Anderson super, Return Points Won na poziomie 21% Fina, czy 47% 1st Serve o czymś świadczy...
Ja akurat małą przerwę sobie robie w typowaniu, ale jakbym miał stawiać to na pewno szedłbym w kierunku KLIZANA.
Nie odbierz tego jako atak ale przeglądając temat zauważyłem, że 3/4 Twoich postów to negowanie i kontrowanie typów innych użytkowników. Nie mówię, że to jest złe jednak nie ukrywam, że trochę irytujące. Fajnie, że jest prowadzona dyskusja jednak moim skromnym zdaniem to nie wygląda dobrze jeśli ciągle krytykujesz i negujesz typy, a sam nie podasz jakiegoś swojego.
I tak jak mówię - tylko bez napinki. Wyraziłem poprostu swoje zdanie z którym oczywiście inni nie muszą się zgadzać.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie odbierz tego jako atak ale przeglądając temat zauważyłem, że 3/4 Twoich postów to negowanie i kontrowanie typów innych użytkowników. Nie mówię, że to jest złe jednak nie ukrywam, że trochę irytujące. Fajnie, że jest prowadzona dyskusna jednak moim skromnym zdaniem to nie wygląda dobrze jeśli ciągle krytykujesz i negujesz typy, a sam nie podasz jakiegoś swojego.
I tak jak mówię - tylko bez napinki. Wyraziłem poprostu swoje zdanie z którym oczywiście inni nie muszą się zgadzać.
Neguje tylko analizy które są nie do końca prawdziwe... Ostatnią analizę którą znegowałem był typ na Hajka w meczu z Ramosem, jak widać słusznie. Nie podaje nic swojego bo sobie zrobiłem przerwę ale ciągle jestem w temacie i jak przeczytam coś nieobiektywnego to po prostu wyrażam swoją opinię, nie musisz przecież się moimi opiniami sugerować, ale jak coś słusznie neguję to chyba nie jest to przestępstwem a pomocne dla userów którzy korzystają z typów tutaj podawanych ...
A czy 3/4 moich postów to negowanie innych typów ??? chyba się zagolopowałeś nieco ...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jo-Wilfried Tsonga - Viktor Troicki +4,5 1.95 tobet✅

Buki zdecydowanie przesadziły z kursami, takie obszerne handi i taki wysoki kurs… Tsonga to nie jest Nadal czy Djoko, którzy demolują swoich rywali oddając 3 gemy. Nie mówiąc już, iż Victor nawiązuje walkę z tymi nazwiskami, nie jest chłopcem do bicia. Tsonga w IW słaba forma, miał tam jakieś drobne problemy, nie jest w optymalnej dyspozycji. Fish grający na 70% swoich możliwości łamał go jak zapałkę. Tutaj nagle nie spodziewam się dominacji Francuza. Wygrać pewni i wygra, ale max jedno przełamanie, może jakiś TB a, może jakaś niespodzianka…

Z mniejszych kursów Cilic 1.22 wygląda naprawdę pewnie...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Gaquet (-5.5) - Rochus @ 1 (1.88) Pinnacle ✅

Jak dla mnie prawdziwa perła. H2H nieprzyzwoicie korzystne dla Francuza, z reguły Rochus w meczach z Gasquetem tylko przygląda się grze Rycha. Ostatnie pięć spotkań między tymi Panami to wygrane Gasqueta w stosunku:

6:2 6:1 Metz 2011
6:4 6:2 Nice 2010
6:1 6:2 Bordeaux 2010
6:0 6:1 Belgrad 2010
6:1 6:1 Casablanca 2010

Nieprawdopodobny wręcz bilans. Rochus jak widać nie ma pojęcia jak w ogóle podejść do spotkania z Gasquetem. Do pokrycia takiego handi wystarczy nam wynik 6:4 6:2 i chyba nie ma prawa to nie wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Gaquet (-5.5) - Rochus @ 1 (1.88) Pinnacle

6:2 6:1 Metz 2011
6:4 6:2 Nice 2010
6:1 6:2 Bordeaux 2010
6:0 6:1 Belgrad 2010
6:1 6:1 Casablanca 2010
Nieprawdopodobny wręcz bilans. Rochus jak widać nie ma pojęcia jak w ogóle podejść do spotkania z Gasquetem. Do pokrycia takiego handi wystarczy nam wynik 6:4 6:2 i chyba nie ma prawa to nie wejść.
Typy nie neguję, ale 4 z 5 meczów, które podałeś było na clayu, a nie na hardzie. Nie podałeś jeszcze jednego meczu, właśnie tutaj w Miami w 2010 r. Rochus wygrał z Gasquetem 2-1(7-6, 1-6, 6-4). Ale chodzi mi głównie o to, że te mecze były 2 lata temu ;)
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Gaquet (-5.5) - Rochus @ 1 (1.88) Pinnacle

Jak dla mnie prawdziwa perła. H2H nieprzyzwoicie korzystne dla Francuza, z reguły Rochus w meczach z Gasquetem tylko przygląda się grze Rycha. Ostatnie pięć spotkań między tymi Panami to wygrane Gasqueta w stosunku:

6:2 6:1 Metz 2011
6:4 6:2 Nice 2010
6:1 6:2 Bordeaux 2010
6:0 6:1 Belgrad 2010
6:1 6:1 Casablanca 2010

Nieprawdopodobny wręcz bilans. Rochus jak widać nie ma pojęcia jak w ogóle podejść do spotkania z Gasquetem. Do pokrycia takiego handi wystarczy nam wynik 6:4 6:2 i chyba nie ma prawa to nie wejść.




Gaquet - Rochus(+5,5) 2 2,01 ⛔
Pinnacle


Zupełnie nie zgadzam się z powyższym, a przede wszystkim ze stwierdzeniem, że jest to pewniak. Podstawowy argument, czyli h2h, które zostało przedstawione powyżej to mecze w krótkim odstępie czasu, rozegrane 2 lata temu albo i dawniej i do tego wszystkie rozegrane w roku 2010 odbyły się na nawierzchni ziemnej, czyli ich wpływ na dzisiejszą potyczkę jest co najwyżej znikomy. Co ciekawe w tym samym roku Rochus wygrał z Ryśkiem... właśnie w Miami ;) Moim zdaniem liczy się tu i teraz, a do obecnej sytuacji kursy ustawione są mniej więcej odpowiednio, wręcz jestem w stanie stwierdzić, że na Francuza trochę zaniżone, bo under 1,1 to żenada. Rochus zaprezentował się ostatnio z dobrej strony w Dallas, a wcześniej przecież miał na rozkładzie bardzo dobrych zawodników - Querrey, Ferrer, Djokovic, Gulbis. Trudno przy takiej drabince osiągać wyniki będąc zawodnikiem o takich umiejętnościach jak Rochus. Ograł kilku ciekawych zawodników, miało to miejsce na chellengerach ale absolutnie nie stawiałbym go na półce z ogórkami. Rysiek po zwycięstwie w Montpellier nie prezentuje się już tak okazale. Dodatkowo spojrzeć trzeba na historię występów obydwu zawodników w Miami - Gasquet bardzo często odpadał z zawodnikami niżej notowanymi co chyba nasuwa odpowiednie wnioski. Rochus natomiast osiągał tu nieraz całkiem fajne rezultatu bardzo często osiągając wyniki 3-setowe. Nie mówię, że Rysiek tego nie wygra i że nie pokryje handi, ale pisanie, iż jest to pewniak jest wprowadzeniem w błąd użytkowników grających to zdarzenie w ciemno. Jestem nawet w stanie spróbować za lekkie stawki poszukać niespodzianki.

Rochus win 8,0
Rochus +1,5 seta 3,08
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kubot - Querrey under 22g @ 1,85

Moim zdaniem nie zobaczymy długiego meczu tych panów. Sam powinien spokojnie ogarnąć dośc 2-0, gdyż Łukasz jest totalnie bez formy. Pokonał w pierwszej rundzie dość nieoczekiwanie Dancevicia, ale dziś na Querreya moim zdaniem nie wystarczy. Querrey nie gra najlepiej, ale rywali pokroju Kubota ogrywał bez problemu i sądzę, że dziś także to uczyni. Moim zdaniem warto.

Kohlschreiber - Goffin 1 @ 1,56

Los nie oszczędził Niemca na początku sezonu, po urazie poniesionym podczas meczy z Berlocqiem w Davis Cup, Filip miał ponad miesiąc przerwy. Nie wiem co dokładnie się stało, ale wrócił i trafił dość pechowo, na nieźle dysponowanego Paire podczas IW, gdzie niestety przegrał dość szybko. Dziś rywal lepszy do odbudowania chociażby morali, bo o formie nie ma co mówić, Belg gra słabo ostatnimi czasy, momentami gra tragicznie i nie sądzę by coś tutaj miało się zmienić. Mecz nie będzie zapewne należał do najłatwiejszych, ale moim zdaniem można się spodziewać dość pewnego winu Kohliego.
 
K 0

kamilosx

Użytkownik
Kubot - Querrey
Querrey S. ::: 1,31 ::: Pinnacle ::: 7/10
Z reguły unikam takich kursów, to jednak wobec tego nie mogę przejść obojętnie. Querrey gra u siebie, może i w tym sezonie nie ma swojej życiowej formy to jednak takich rywali jak Łukasz Kubot spokojnie ogrywa. Amerykanin przegrał ostatnio z Djokovicem co mu chluby nie ujmuje, na turnieju w Derlay Beach odpadł z Gulbisem który wygrał ten turniej, jeszcze wcześniej zaliczył porażkę z nieprzewidywalnym Matosevicem i Raonicem w San Jose, gdzie Kanadyjczyk wygrał ten turniej. Ogólnie Querrey nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Co możemy powiedzieć o Polaku? Szczerze to same złe rzeczy, nie jest w swojej najlepszej formie, nie potrafi utrzymać własnego podania, łamią go bardzo przeciętni graczy. Skoro Dancevic (189 miejsce) w pierwszej rundzie przełamał Kubota aż 5 razy to Querrey nie powinien mieć z tym większych problemów i cały mecz powinien toczyć się pod jego dyktando.
Wynik:
Typ pewnie wejdzie, ale kurs nie jest warty świeczki. Kubot wiadomo jakie ma wady - mental midget, nieregularny serwis, często UE machine. Ale niewątpliwie jeden element gry ma na poziomie top10-top15 całego touru i jest to return. Regularnie pokonywany Karlovic, wygrane z Roddickiem, czy serwowanie na mecz z Isnerem (tu oczywiście się połamał - główka) wskazują, że nie warto po takim kursie grać na Querreya. Oczywiście Sam to nie tylko serwis, ale jeżeli ktoś mu go łatwo odbiera to jankes zaczyna się gubić i popełniać proste błędy. Absolutnie nie twierdzę, że Sam przegra, ale jeżeli kiedykolwiek mam grać na Kubota to właśnie przeciwko serwisowcom.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Isner Dodig 2:0 2.60 Expekt

Druga runda turnieju z serii Masters 1000. Big John zagra z Dodigiem. Dodig w 1 rundzie wygrał w 3 setach z przeciętnym Lacko. Dodig dał się przełamać rywalowi aż 4 razy. W meczu z Isnerem nie będzie mógł sobie pozwolić nawet na jedno przełamanie swojego serwisu przez amerykanina. Jak wszyscy wiedzą Isner jest jednym, jak nie najlepszym serwującym zawodnikiem w Tourze. Często doprowadzając do tiebreaka, je wygrywa. Isner to oczywiście nie tylko dobry, potężny serwis, również silny płaski forehand jest jego dużym atutem. W ostatnim turnieju w Indian Wells przegrał w swoim pierwszym meczu w turnieju z Hewittem w 3 setach, wcześniej zaś dotarł aż do półfinału turnieju w Delray Beach pokonując po drodze np Andersona. Dodig w turnieju Indian Wells wygrał dwa mecze, z Pellą i dość nieoczekiwanie pewnie w 2 setach z Benneteau. Uległ Federerowi, gładko w 2 setach. Uważam że Isner spokojnie będzie wygrywał swoje gemy serwisowe, jak nie uda mu się przełamać Dodiga w jednym z 2 setów, to ewentualnego tiebreaka powinien z racji siły serwisu wygrać. Isner gra w swoim kraju, przed własną publicznością napewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, wkońcu to prestiżowy turniej Masters. Polecam 2:0 za średnią stawkę, a wygrana Isnera po kursie w okolicach 1.50-1.60 idealna do dubla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom