>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Blake J. - Benneteau J.
typ: 1
kurs: 2,50
5/10
bukmacher bet-at-home
Zawody ATP World Tour Masters 1000 w Miami dla Amerykanina zaczęły się wyśmienicie pewnie pokonał Ryana Harrisona 2:0 (6:2 6:2). Blake to mocny fizycznie zawodnik, posiada mocny serwis i dobry forehand którym rozrzuca zawodników po korcie. James swoje najlepsze turnieje gra właśnie przed własną publicznością. Fani działają na Blake&#39;a jak przysłowiowy 12 zawodnik w piłce nożnej. Ostatni turniej w Indian Wells wyszedł mu naprawdę dobrze wygrał w pierwszej rundzie z Robinem Haase, lecz w kolejnej trafił na Tsonge. Ten mecz zagrał bardzo dobrze zabrakło tylko zimnej krwi. Mógł nawet pokusić się o niespodzianke gdzie to w pierwszym secie w TB prowadził 6:3 niestety nie wytrzymał napięcia i musiał uznać wyższość Tsongi. Nie zmienia to faktu że zagrał spotkanie z Francuzem jak równy z równym na wysokim poziomie. Julien to solidny francuski zawodnik jednak ostatnie turnieje pokazują, że jego forma spadła i spada po równi pochyłej. Indian Wells nie może zaliczyć do dobrego turnieju porażka w drugiej rundzie z Dodigiem i to wcale nie po zaciętym meczu pokazuje w jakim punkcie stoi forma Francuza. Kurs na Blake traktuje jako niezłe value. Amerykanin w takich meczach przed własną publicznościa daje z siebie 200% aby zadowolić przybyłych na jego spotkanie kibiców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
tak po za typami widzieliście panowie drabinke?? ???? Łukasz z Querreyem, Jurek z kimś z pary Bellucci - Harrison ( raczej brazylijczyk) a potem zapewne Seppi. Szansa jest na spokojn awans do 1/8 przez Jurka ???? ale formą nie powala nasz Jerzyk, zresztą to samo tyczy się Seppiego. W 1/16 mogą zagrać Cillic - Isner i Querrey - Raonic może być ciekawie ???? Ciekawy jestem jak pokaże się Del Potro, myślę że stać go na powtórzenie wyniku z IW i dojście do finału, jednak popieram Typ Shakala i uważam ze Djoko tutaj wygra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Simon G. - Hewitt L.
Simon G. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 5/10
Spotkanie dwóch przebijaczy, lecz ja tutaj stawiam na Francuza. Hewitt ma już swoje lata, startuje na tych turniejach w USA, ale moim zdaniem pewnego poziomu już nie przekroczy. H2H 2:0 (wynik z 2009 roku i 2007).
Simon to w końcu rakieta numer 13 i tutaj liczę na jego zwycięstwo choć na Indian Wells Gilles miał bardzo dziwne mecze (w 100% uczciwość tych meczy nie do końca wierzę). Otóż Simon w pierwszym meczu na kortach w Kalifornii w trzecim secie przeciwko Lorenziemu wyciągną mecz ze stanu 5:1 30:0, później spotkał się ze swoim kolegą z Francji w którym przełamali się aż 13 razy (lecz tylko raz w 3 secie). Później Gilles urwał set kapitalnie grającemu Andersonowi. Wcześniejsze wyniki Simona są dość przyzwoite. Gdyby nie te dość dziwne mecze zapewne mielibyśmy tutaj kursy w granicach 1,30.
Wynik: 6:3 6:3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majestro 3K

majestro

Użytkownik
???? Simon G. - Hewitt L.
Simon G. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 5/10
Spotkanie dwóch przebijaczy, lecz ja tutaj stawiam na Francuza. Hewitt ma już swoje lata, startuje na tych turniejach w USA, ale moim zdaniem pewnego poziomu już nie przekroczy. H2H 2:0 (wynik z 2009 roku i 2007).
Simon to w końcu rakieta numer 13 i tutaj liczę na jego zwycięstwo choć na Indian Wells Gilles miał bardzo dziwne mecze (w 100% uczciwość tych meczy nie do końca wierzę). Otóż Simon w pierwszym meczu na kortach w Kalifornii w trzecim secie przeciwko Lorenziemu wyciągną mecz ze stanu 5:1 30:0, później spotkał się ze swoim kolegą z Francji w którym przełamali się aż 13 razy (lecz tylko raz w 3 secie). Później Gilles urwał set kapitalnie grającemu Andersonowi. Wcześniejsze wyniki Simona są dość przyzwoite. Gdyby nie te dość dziwne mecze zapewne mielibyśmy tutaj kursy w granicach 1,30.
Wynik:
Przeglądając ofertę to był pierwszy mecz, który wpadł mi w oko. Tylko, że ja tutaj zdecydowanie na korzyść Hewitta przewiduję. Lleyton mimo swojego wieku prezentuje się cały czas bardzo dobrze. Nie widać po nim żadnego wypalenia, zmęczenia czy czegokolwiek. Cały czas ambitna walka i co podkreślam na wysokim poziomie. Wyników w tym sezonie jakiś oszałamiających nie ma, ale oprócz porażki w Memphis w Istominem, przegrane z Wawrinka, Querreyem czy Tipsarevicem na AO można uznać za wkalkulowane. Simon na pewno jest łatwiejszym rywalem od wyżej wspomnianych. Francuz grający najnudniejszy tenis świata, często lubiący odstawić jakąś błazenadę, jak np. w wyżej wspomnianych meczach. Francuz miejsce w czołówce wywalczył sobie solidnością i regularnością, ale ostatnio tej solidności to w jego grze nie ma. Strasznie nierówny. Ja tutaj widzę w wymianach przewagę Hewitta, który ciągle potrafi ostro przegonić rywala po korcie. Kursy na Hewitta jak dla mnie sporo zawyżone, więc nie wypadałoby nie skorzystać.

Hewitt
@ 2.56
//Kolejna błazenada
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Kohlschreiber P. - Goffin D.
Kohlschreiber P. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 5/10
Z tego co donosi Niemiec, potwierdza, że czuje się coraz lepiej i jest gotowy na turniej w Miami który osobiście zapowiada dość mocno. Przeciwko Paire na Indian Wells nie był jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji to teraz liczę na niego bo przeciwnik najniższych lotów.
Goffin przeszedł dalej po meczu z Robinem Haase, ale to Holender na własne życzenie i przez &quot;kontuzje&quot; przegrał mecz. W pierwszym secie Haase wypuścił prowadzenie 5:2, drugiego seta wygrał, a w trzecim pojawiła się informacja o kontuzji. Tak jak już wcześniej pisałem, Goffin to jest aktualnie zawodnik o jakieś dwie półki niżej od Kohlschreibera. Gdyby nie kontuzja Niemca zapewne mielibyśmy kursy w granicach 1,20. Dziś liczę na dobry występ Philippa, a Goffin to może już jest spakowany na turniej we Francji w Le Gosier który wygrał rok temu.
Wynik: (5)6:7 6:4 2:6 ⛔
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
II Runda.

Granolles – Melzer 2 1.5 STS 5/10✅✅
Cóż o Melzerze już pisałem, nie te lata, nie ta gra, ale teraz wygląda całkiem nieźle. W pierwszej rundzie odprawił Berankisa, który aż taki słaby nie jest. Mecz był zacięty, Austriak dał się przełamać 2 razy, broniąc tylko raz BP.Sam łamał rywala również dwa razy, mając aż 15 okazji do tego! Śmieszne jest to że przy stanie 6:5 i swoim podaniu Melzer dał się przełamać i przez to mieliśmy TB. Ale tam Austriak nie dał szans Młodemu Berankisowi. Hiszpan odpadł w 1 rundzie w IW z Nalbadianem, przegrywając bez większej walki. Hiszpan zdecydowanie nie jest w formie i uważam że ma on mniej atutów niż Melzer, jest groźny, ale Austriak jest w gazie, jego zwycięstwa na pewno dodadzą mu pewności siebie i powinien pokonać Hiszpana.

Zemlja- Mayer Florian 2 1.45 STS 7/10???????? Jaki żal.... no nic Zemjla odpada w następnej rundzie :p

Zemjla ma wielkie szczęście bo jest w 2 rundzie, dzięki kontuzji Hiszpana. Greg jest bez formy i to każdy o tym wie. Niemiec zawsze kojarzył mi się z solidnością, nie schodził poniżej pewnego poziomu, ale w tym sezonie jest gorzej. Jednak porażki z Blakem, Davydenko czy ostatnio z Berdychem wcale mu wstydu nie przynoszą. Mayer jest na pewno w lepszej formie niż Zemjla , w pierwszej rundzie IW pokonał będącego również bez formy Goffina 6-4,6-2 i tutaj spodziewam się podobnego wyniku na korzyść Mayera.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Granollers-Pujol M. v Melzer J.
2.25 Unibet

Druga runda ATP Masters 1000 w Miami. Dla Hiszpana będzie to pierwsze spotkanie w tym turnieju, natomiast Melzer musiał przejść przez pierwszą rundę gdzie pokonał Litwina Ricardasa Berankisa - 2:1. Dziś będzie miał do pokonania trudniejszego rywala, którym będzie Granollers-Pujol numer 35. Hiszpan w tym sezonie nie gra zbyt dobrze jednak trzeba zauważyć, że w porównaniu do Austriaka gra tylko w ważniejszych turniejach. W Dubaju porażka z Federerem i następnie również porażka tym razem na IW z Nalbandianem. Melzer ma bardzo dobry bilans jednak gdy się zagłębimy w jego statystyki to zauważymy z kim i gdzie grał. Challenger Dallas 2 - zwycięstwo w tym turnieju to jego najlepszy wynik w tym sezonie, nie ma się co jednak dziwić bo jego rywalami byli zawodnicy spoza pierwszej setki (wyjątki: Istomin i Hajek). Wcześniej na IW przegrał z Zverevem. Nie licząc turnieju w Miami i Challengera w Dallas Melzer ostatnie spotkanie wygrał 9 lutego więc sporo czasu temu. Wtedy grał z zawodnikami na podobnym poziomie. Berankis od AO nie prezentuje się zbyt dobrze a i tak wczoraj był niebezpieczny dla Jurgena. Granollers-Pujol nie zapomniał jak się gra. W Marsylii w bardzo dobrym stylu pokonał Monfilsa a w 1R w Dubaju rodaka, Alberta Montanesa (w obu przypadkach 2:0). Liczę, że dziś powróci do świata &quot;żywych&quot;. Dość już porażek, czas na zwycięstwa!
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
???? Granollers-Pujol M. v Melzer J.
2.25 Unibet

Druga runda ATP Masters 1000 w Miami. Dla Hiszpana będzie to pierwsze spotkanie w tym turnieju, natomiast Melzer musiał przejść przez pierwszą rundę gdzie pokonał Litwina Ricardasa Berankisa - 2:1. Dziś będzie miał do pokonania trudniejszego rywala, którym będzie Granollers-Pujol numer 35. Hiszpan w tym sezonie nie gra zbyt dobrze jednak trzeba zauważyć, że w porównaniu do Austriaka gra tylko w ważniejszych turniejach. W Dubaju porażka z Federerem i następnie również porażka tym razem na IW z Nalbandianem. Melzer ma bardzo dobry bilans jednak gdy się zagłębimy w jego statystyki to zauważymy z kim i gdzie grał. Challenger Dallas 2 - zwycięstwo w tym turnieju to jego najlepszy wynik w tym sezonie, nie ma się co jednak dziwić bo jego rywalami byli zawodnicy spoza pierwszej setki (wyjątki: Istomin i Hajek). Wcześniej na IW przegrał z Zverevem. Nie licząc turnieju w Miami i Challengera w Dallas Melzer ostatnie spotkanie wygrał 9 lutego więc sporo czasu temu. Wtedy grał z zawodnikami na podobnym poziomie. Berankis od AO nie prezentuje się zbyt dobrze a i tak wczoraj był niebezpieczny dla Jurgena. Granollers-Pujol nie zapomniał jak się gra. W Marsylii w bardzo dobrym stylu pokonał Monfilsa a w 1R w Dubaju rodaka, Alberta Montanesa (w obu przypadkach 2:0). Liczę, że dziś powróci do świata &quot;żywych&quot;. Dość już porażek, czas na zwycięstwa!
Zawodnika o takich personaliach nie ma w tourze. Juz drugi &quot;super znawca&quot;, tworzy neologizmy. Marcel, nazywa się Granollers. (bez zadnego Pujola). Granollers-Pujol to jest Gerard.

A odnośnie typu, sam bym pewnie upatrywał zwycięstwa hiszpana. Ale Melzer to tska chimera, ze juz od dawien dawna meczy z jego udziałem nie obstawiam...
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/Marcel-Granollers.aspx

http://www.tennisexplorer.com/player/granollers-pujol/

Kłamią?

Full name is Marcel Granollers Pujol...Began playing at age five...Father, Javier, is a commercial director and mother Montse, is a teacher... Also has a younger brother, Gerard (20), who reached a career-high ATP Ranking of No. 684 in August 2008...Speaks Spanish and English...Enjoys football and supports R.C.D. Espanyol...Played his only junior Grand Slam tournament at Roland Garros in 2004 and captured doubles title (w/Andujar)...Considers clay his favourite surface...Physical trainer is Sergi Valldaura.

E: @Hughes: Przecież ja się o nic nie kłócę..
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się więc może &quot;super znawcy&quot; mieli racje? ????
co do typu zgadza się Melzer ma najlepsze lata za sobą, jest chimeryczny, ale dalej jest groźny i ma większy potencjał od Hiszpana, który w tym sezonie przegrywa z dużo słabszymi zawodnikami. Podejrzewam ze i z Berankisem by przegrał, który na hardzie jest zawsze groźny Jeżeli Melzer się nie spali to powinien wygrać.Typu na Hiszpana nie neguje ale więcej argumentów na pewno znajdzie się po stronie Austriaka
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Benneteu vs Blake typ 2:0
kurs:2.63(pinnacle)
stawka:3/10
kasztanowy -&gt;
Benneteau J. - Blake J. @1.60
... H2H to 1:1. W 2009 tu w Miami wygrał Blake w dwóch setach, w 2010 na trawie wygrał Benek, również w dwóch setach. Z tym, że te 4 lata temu James był jeszcze całkiem liczącym się zawodnikiem, oscylował wokół 20 miejsca w rankingu ATP. Dziś jesteśmy w całkiem innej sytuacji i to Benek jest wyraźnym faworytem.
H2H = 2:1
Pato210-&gt;
Blake J. - Benneteau J.
typ: 1
kurs: 2,50
5/10
bukmacher bet-at-home

Zawody ATP World Tour Masters 1000 w Miami dla Amerykanina zaczęły się wyśmienicie pewnie pokonał Ryana Harrisona 2:0 (6:2 6:2). Blake to mocny fizycznie zawodnik, posiada mocny serwis i dobry forehand którym rozrzuca zawodników po korcie. James swoje najlepsze turnieje gra właśnie przed własną publicznością. Fani działają na Blake&#39;a jak przysłowiowy 12 zawodnik w piłce nożnej. Ostatni turniej w Indian Wells wyszedł mu naprawdę dobrze wygrał w pierwszej rundzie z Robinem Haase, lecz w kolejnej trafił na Tsonge.
Kolego pokonanie Harrisona to żaden atut, Benek też go pokonał w tym roku:
2/2013 ATP Sydney (AUS) Hard Julien Benneteau Ryan Harrison 6-4 6-2 . I tutaj też do Tsongi się czepie, mam wrażenie, że wyniki Jo ostatnimi czasy są dość wymęczone. Jak by opadło z niego troche powietrze. Co do serwisu Blake... nie wydaje mi się aby lepiej się prezentował od Juliena, on również potrafi przyłożyć kilka asów na mecz. W IW Benek serwisem się napewno się nie popisał, ale można na to spojrzeć z lekkim przymrużeniem oka, może po prostu klimatu jeszcze nie poczuł. W końcu w przegranych pojedynkach z Del Potro i Janowiczem odpowiednio 14 i 9 asów przy 4 i 2 DF.
Jak dla mnie Blake występuje tutaj gł dla publiczności, która lubi go szczególnie w stanach oglądać, do tego trzeba przyznać, że lubi się popisywać zagraniami pod publiczke. Jego forma fizyczna znacznie spadła, doszukałem się nawet ostatniego turnieju w którym wygrał :
40/2012 CH Sacramento (USA)
Jak widzicie CH, na randze ATP o sukces już ciężko. Mimo, że Juliena również do staruszków zaliczam to jednak, potrafi on jeszcze powalczyć z czołówką ...
7/2013 ATP Rotterdam (NED)
I_Hard Lose J.M. Del Potro 7-6(2) 6-3
I_Hard WIN G. Simon 6-4 7-6(2)
I_Hard WIN R. Federer 6-3 7-5
Na koniec dlaczego 2:0?. Jak dla mnie Benek powinien to wygrać. Obydwaj wg mnie nie uznają kompromisu. Na ostatnie 10 meczy francuza tylko jeden był do 3 setów, co przy 3 Jamesa również popiera typ. Odradzam grać under, mimo iż buki wystawiły linię dość wysoką, to u benka zauważam sporą ilość 7, ale większość to gracze znanego formatu, wię każdy niech zrobi jak uważa. Dla mnie powyższy kurs wydaje się dobry do pogrania.
Ferrer vs Tursunov under 20
kurs:1.676
stawka: 5/10
Analiza
Tursunov to po prostu klasa niżej, wg mnie nie ugra dzisiaj za wiele. Kurs nota bene odzwierciedleniem niespodzianki Ferrera w IW, dziś już jednak powinien lepiej się przygotować do nawierzchni na której dawno nie grał.
 
grigor 21

grigor

Użytkownik
S. Devverman - F.Lopez
Typ: 1
kurs:2.37 Bet365
Serv&amp;volley Lopeza kontra defensywno-kontrująca (że sie tak wyrażę) gra Devvermana.
Lopez to co miał osiągnąc w tenisie już zrobił. Wyżej nie podskoczy i powoli gaśnie. Z racji swojej pozycji w rankingu startuje w turniejach i sciąga kasę za sam występ. Moim zdaniem bardziej zainteresowany jest samym udziałem niż osiąganiem sukcesów. Serwis mu bardzo zmizerniał, voley jakiś taki niedokładny, wypady do siatki bardziej z rutyny niż z przemyślenia a po drugiej stronie zawodnik który jest szybki i potrafi mijać. Z głębi pola Lopez nie jest specjalistą od rozrzucania przeciwnika po korcie co jest bardzo ważne w grze z tak zwinnymi i szybkimi graczami jak Devverman.
Wg mnie bardziej Hindusowi, który po dłuższej kontuzji wraca na korty, zależy na dobrych wynikach i pkt do rankingu. Moim zdaniem gładko wygra Devverman.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Miami
Spotkanie: J.Monaco vs A.Ramos
Typ: Ramos -2,5 g✅✅✅e: 2:6,6:4,3:6
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ramos mimo,że jest ponad 40 miejsc dalej w rankingu ATP (Monaco jest 14.) jest faworytem i ja się z tym zgadzam. Monaco ma tragiczną passę i spadnie niedługo na łeb/na szyję. Odpadał w pierwszych rundach w 3 kolejnych turniejach z graczami tj: Matosevic, S.Bolelli,G.Rufin, a co więcej nie był w stanie nawet urwać w tych meczach seta. Wygrał w lutym 2 mecze na PD (Kamke,Mayer),ale to inna bajka. Na AO przegrał w R128 z Andreiem Kuznetsovem 0:3- dramat... Ramos jest bardzo solidny, to nie jest typowy mączkowy Hiszpan, hard mu pasuje, ma niezły serwis i świetny leworęczny forehand. W Miami pogonił już Hajka 6:3, 6:1 i dziś oczekuję podobnego wyniku. Dla asekurantów - czysty win Hiszpana✅.

e:do maximus88 - nie patrzymy na spadki kursów na Monaco tylko gramy konsekwetnie swoje. Kurs na Ramosa praktycznie na tym samym poziomie, więc easy.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Peya/Soares - Marrero/Verdasco 1 Bet365 1.66 ⛔
Zdecydowanie stawiam tutaj Peye i Soaresa. Ostatnio są w bardzo dobrej dyspozycji. Wygrali już w tym roku turniej w Sao Paulo i byli w półfinale Indian Wells. Naprzeciw nich hiszpańska para, która ostatnio nie zachwyca. Zaliczyli niezły występ w AO, ale w Stanach zarówno w San Jose jak i Indian Wells odpadali w pierwszej rundzie. O ile Marrero skupia się tylko na deblu to Verdasco większą wage przywiązuje do singla, a jego ostatnie wyniki są fatalne, bo jak inaczej nazwac porażki 3:6 3:6 ze Smyczkiem czy 1:6 0:6 z Nieminenem. Myśle, że postawa w grze singlowej przekłada się w jakimś stopniu na grę deblową i dziś. Kolejnym argumentem przemawiającym za Peya i Soaresem jest ich ostatni pojedynek w którym ograli Hiszpanów 6:3 6:2 i to w Valencii.

Dolgopolov - Davydenko 2 Betclic 1.65 ⛔
Dwóch zawodników, których mecze staram się omijać, ale tak sobie analizuję i wychodzi i pewne zwycięstwo Rosjanina, który w tym roku gra bardzo solidnie i gdy jest faworytem nie zawodzi. W piereszej rundzie stoczył dziwny pojedynek z Lorenzim 6:0 2:6 6:0. Z kolei Dolgopolov jak na razie prezentuję się słabo. W Stanach ma bilans 2:3, ale porażki z przeciętnymi graczami tj Matosevic, Dodig czy Berlocq. H2H też na korzyśc Davydenko. Ostatanio grali ze sobą w Cincinati gdzie wygrał Nikolay 6:1 6:1
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Turniej: ATP Miami
Spotkanie: J.Monaco vs A.Ramos
Typ: Ramos -2,5 g
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ramos mimo,że jest ponad 40 miejsc dalej w rankingu ATP (Monaco jest 14.) jest faworytem i ja się z tym zgadzam. Monaco ma tragiczną passę i spadnie niedługo na łeb/na szyję. Odpadał w pierwszych rundach w 3 kolejnych tuniejach z graczami tj: Matosevic, S.Bolelli,G.Rufin, a co więcej nie był w stanie nawet urwać w tych meczach seta. Wygrał w lutym 2 mecze na PD (Kamke,Mayer),ale to inna bajka. Na AO przegrał w R128 z Andreiem Kuznetsovem 0:3- dramat... Ramos jest bardzo solidny, to nie jest typowy mączkowy Hiszpan, hard mu pasuje, ma niezły serwis i świetny leworęczny forehand. W Miami pogonił już Hajka 6:3, 6:1 i dziś oczekuję podobnego wyniku. Dla asekurantów - czysty win Hiszpana.
Wszystko ładnie, pięknie - tylko od rana kursy na Monaco zleciały z 2,5 do poziomu 2 więc chyba jest coś na rzeczy i trzeba uważać z tym betem. Sam mocno pograłem Ramosa na otwarciu po 1,7 bo przewidziałem spadki i się nie pomyliłem. Nie mam żadnej dokładnej informacji co się dzieje ale takie wahania z powietrza się nie biorą :razz:
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Monaco rok temu grał w półfinale z Djokovicem ???? .
Co z tego skoro w tym roku każdy go robi na szybko ;)
Myślę, że przyczyna spadków leży gdzie indziej, przecież to, że grał w tamtym roku w pf było wiadome na otwarciu, a i tak stawki poszły na Ramosa.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Zaproponuje coś z debla na dzisiaj.
Cilic M./Dlouhy L. - Bracciali D./Knowle J. 2 @1,80 (Fortuna)
22.03 16:05.
Co prawda nie przygladałem sie bardzo blisko temu meczowi ,ale widze ze Bracciali/Dlouhy juz troche razem grali i to z dobrymi wynikami ,potem mieli przerwe i teraz wracaja. Jezeli chodzi o druga pare to Cilic zadnym super deblista nie jest wiec dzisiaj stawiam na bardziej doświadczona pare i wróze im dzis sukces. Polecam ????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
M. Llodra - F. Fognini @1.65 BAH ⛔
Po raz kolejny spróbuję pograć w stronę Llodry. Francuz w I rundzie odprawił swojego rodaka Paire i dziś zagra z przeciwnikiem teoretycznie słabszym. Fabio ostatnie wyniki niczego sobie, urwał seta Ferrerowi i Djokovicowi. Z tym, że David ostatnio formą nie zachwyca, a Novakovi ewidentnie brakło koncentracji, miał nawet piłkę meczową w tym drugim secie, jednak przez zbytnie rozluźnienie wypuścił prowadzenie i przegrał. Nie umniejsza to jednak zasług Fogniniego, któremu obecnie daleko od formy z końcówki sezonu 2012. Ten sezon zaczął dość dobrze, jednak na bardzo doświadczonego Llodrę to może być za mało. Włoch zdecydowanie woli nawierzchnię ziemną, choć ten kort jest dość wolny to jednak mimo wszystko lekki HC w stronę Michaela. H2H to 2:1 na korzyść Włocha, dwa mecze odbyły się na cegle i jeden na trawie. Dziś na korcie twardym to Michael powinien wyrównać stan rywalizacji pomiędzy tymi zawodnikami.
E: Stawianie bez streamów to jednak nierozsądne jest.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ferrer (-5.5) - Tursunov @ 1 (1.85) Pinnacle

Jak dla mnie promocja. Tursunov ma już tutaj za sobą 3 mecze, dwie trzysetówki i wczoraj męki ze Smyczkiem. Rosjanin nie jest w dobrej dyspozycji, jego formę dwa razy w ostatnim czasie sprawdził Berdych (czyli bądź co bądź zbliżony poziom do Ferrera), Czech nie dał mu szans i oddał jedynie 8 gemów w dwóch spotkaniach.
Ferrer błyskawicznie odpadł z IW i dziś w pełni sił przystąpi do pierwszego spotkania w Miami. David z reguły nie daje szans tego typu rywalom, a to handi jest niziutkie po prostu, wystarczy wynik 6:4 6:2 dla Hiszpana. Osobiście jednak spodziewam się dużo pewniejszego zwycięstwa Ferrera. Tursunov ma marny serwis, nie jest wstanie tutaj wyserwować tego handi, a o to że David będzie seryjnie wygrywał wymiany jestem spokojny.

Edit By Widzu: Rosjanin wycofał sie z turnieju. Ferer bez gry w 3 r.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom