>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Ram-Haider Mauer 2. 2.15 STS mogłem Was posłuchać :p????????????????????Zawodnicy o podobnym poziomie, Amerykanin lubitwarde nawierzchnie, a Austriak najczęściej gra na clayu. W pierwszej rundzie reprezentant gospodarzy pokonał Schwartzmana 6-4 6-4, mecz patrząc na statystyki był bardzo wyrównany, a Ram zdobył tylko 4 ptk więcej od młodego Argentyńczyka. Ram miał bardzo dobry początek sezonu, ale ostatnio nie jest w najlepszej dyspozycji. Austriaka oglądałem parę razy w tamtym sezonie, solidny tenisista, myślałem że od początku sezonu będzie grał w ważniejszych imprezach ale myliłem się, początek sezonu całkiem nieudany. Wczoraj pokonał Berrera 4-6,6-4,6-1. Zanotował 8 asów i popełnił aż 7 podwójnych błędów. Austriak dał się przełamać tylko raz na pięć okazji, sam przełamał Niemca 5 razy na osiem okazji. Uważam że obaj są w nie najlepszej dyspozycji, ale nawierzchnia która jest wolna skłania mnie do postawienia na Austriaka, ponieważ to jest plus dla niego. Ram nie będzie mógł wykorzystać w pełni swoich możliwości w Miami. Do tego uważam że w końcu pora aby Austriak zagrał w większej imprezie i uważam że stać go na pokonanie Amerykanina. Kurs jak najbardziej do pobrania!
powinien sobie skreczować oszczędzić sobie wstydu :p chyba że ktoś z jego grona obstawił wynik u buka bo naprawdę żenujące to jest... mieć 0-40 na wyrównanie przy serwisie Rama i nic z tym nie zrobić :p
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Goffin D. - Haase R.
Haase R. ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 5/10
Kto to jest w tym sezonie Goffin? Wyniki w tym sezonie beznadziejne i przegrywa wszystko jak leci. Co lepsze i najciekawsze, Belg zapisany jest do turnieju we Francji który odbędzie się w następnym tygodniu w Le Gosier. Tam rok temu wygrał ten turniej, więc myślę, że i w tym roku będzie chciał obronić tytuł, albo chociaż powalczyć.
Patrząc na wyniki Holendra można zauważyć same porażki, ale jak już się przyjrzymy bliżej tym porażkom to wcale one nas nie dziwią. Porażka z Andym Murrayem, Jamsem Blakiem, Gillesem Simonem, Ernestsem Gulbisem, Jurgenem Melzerem, Sijslingiem czy Bedene (doszedł do finału w Indiach) chluby Robinowi nie ujmują. Teraz moim zdaniem najlepszy moment na przełamanie tej złej passy, bo już w Zagrebiu pokazał, że z gorszymi rywalami typu Petzschner czy Martin Klizan potrafi wygrać.
Wynik: 7:6(4) 3:6 6:1 ⛔
???? Zemlja G. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 5/10
Grega Zemlja w moim mniemaniu przypiął sobie łatkę dobrego gracza po turnieju w Wiedniu gdzie doszedł do finału w którym przegrał z Juanem Martinem Del Potro. W tym sezonie zaliczył już 7 porażek i tylko 2 zwycięstwa. Jedno przeciwko graczowi z miejsca ponad 300 w 3 setach i drugie to z Fabio Fogninim. Nawet na David Cupie przegrał gładko dwa mecze z Janowiczem i Łukaszem Kubotem. Widać, że nie jest w swojej życiowej formie.
Hiszpan Bautista-Agut może i nie jest graczem ze ścisłej czołówki ATP to jednak widać tendencję do coraz lepszych wyników i w roku 2013 bardziej mnie przekonuje niż jego rywal. W Indiach doszedł do finału, na Australian Open powalczył z Jurgenem Melzerem, w Dubaju w drugim secie doprowadził do tie-breku z Djokovicem gdzie momentami grał naprawdę dobrze. Ostatnio odpadł z Odeśnikiem na Indian Wells, ale Amerykanin był w takiej formie że urwał set Wawrince. Rok temu Hiszpan przeszedł kwalifikacje i przegrał dopiero w drugiej rundzie z Gillesem Simonem.
Wynik: 3:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Matteo Viola vs Guillaume Rufin
VIOLA 1.72
Unibet

Rufin w tym sezonie słabe wyniki, miał problemy ze zdrowiem, oddał w ostatnim miesiącu dwa spotkania walkowerem. Na hardzie w tym roku pokonał tylko dwóch zawodników, w Dallas Novikova w 3 setach i tutaj w Miami Igantika. Białorusin oddał to spotkanie ze stanu 3/1 i serwisu w 3 secie, widocznie za późno tutaj przyleciał po turniejach w Europie, do tego ta wolna nawierzchnia. Jeśli chodzi o hard w Miami to nie będzie faworyzował w tym starciu żadnego zawodnika. Stawiam na Violę, bo grał ostatnimi czasy o wiele solidniej od przeciwnika (oprócz porażki w zeszłym tygodniu z Begemannem), kilku ciekawych zawodników pokonanych, a tutaj w pierwszej rundzie rozniósł Alvesa 6/3 6/3 więc widać, że dobrze mu się tutaj gra. Kurs dla mnie wysoki i chętnie zagram Violę. Polecam zagrać to spotkanie u bukmachera gdzie krecz=przegrana, bo widać, ze ostatnio Francuz oddał kilka spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 14

macilius

Użytkownik
Słowo komentarza zanim przejdę do typowania: To że ktoś wygrał czy gral turniej wczesniej mega super, nie znaczy że w 1 meczu wygra z zawodnikiem dużo niższej rangi (Petzschner, Zverew- nota bene dla mnie zawodnicy zbyt chimeryczni by na nich stawiać). Poza tym obydwaj mieli z pewnością w nogach i rekach ostatnie rozegrane mecze...czy była w kolejnych ich meczach ta świeżość w grze ,motywacja? Dlatego przestrzegam przed takim postrzeganiem, wręcz unikałbym grania na zawodników którzy grają kolejny mecz, turniej z kolei.

Daniel G. - Traver - Istomin 1 3.50

Stawka mówi ze kurs niełatwy,ale w moim przekonaniu to myląće (bo bukowi o to chodzi?), a szanse obydwu panów oceniłbym na 50/50, albo nawet 60/40. Dlaczego?

Fakty - obaj w rankingu zajmuja właściwie to samo miejsce, dlaczego więć 1,28 na Uzbeka? Argumentem wcale nie musi być to,że spotkali się już kiedyś 2 razy -hard i ziemna i oba pojedynki na swoją korzyć wygrał Hiszpan, mój cichy faworyt(ale kiedy to było? Istomin gra teraz lepiej).

Pewnym porównaniem moze być to ze w tym samym tygodniu obaj grali z tym samym zawodnikiem - Lacko , wyniki:

Traver - Lacko 6-1 6- 4

Istomin - Lacko 7 -5 6-3

Moj cichy faworyt wypada tu korzystniej. Oczywiscie Istomin notował w tym roku swietne wyniki, wygrana z Klizanem ,czy Isnerem, włsciwie to chyba lepsze niż mój cichy faworyt. Ale liczy się forma na teraz, liczy się kort, który nie jest wcale tak szybki jak piszecie, wiec to mysle daje przewage Hiszpanowi na wymianach. Kolejny ważny aspekt , toże Istomin w ostatnim tygodniu rozegrał sporo meczy- zmeczenie, w tym 3 setowy finał z Melzerema. Jak dla mnie value to prezent 3.50, gdzie Hiszapan ma naprawde spore szanse to wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 14

macilius

Użytkownik
Ram-Haider Mauer 2. 2.15 STS

Zawodnicy o podobnym poziomie, Amerykanin lubitwarde nawierzchnie, a Austriak najczęściej gra na clayu. W pierwszej rundzie reprezentant gospodarzy pokonał Schwartzmana 6-4 6-4, mecz patrząc na statystyki był bardzo wyrównany, a Ram zdobył tylko 4 ptk więcej od młodego Argentyńczyka. Ram miał bardzo dobry początek sezonu, ale ostatnio nie jest w najlepszej dyspozycji. Austriaka oglądałem parę razy w tamtym sezonie, solidny tenisista, myślałem że od początku sezonu będzie grał w ważniejszych imprezach ale myliłem się, początek sezonu całkiem nieudany. Wczoraj pokonał Berrera 4-6,6-4,6-1. Zanotował 8 asów i popełnił aż 7 podwójnych błędów. Austriak dał się przełamać tylko raz na pięć okazji, sam przełamał Niemca 5 razy na osiem okazji. Uważam że obaj są w nie najlepszej dyspozycji, ale nawierzchnia która jest wolna skłania mnie do postawienia na Austriaka, ponieważ to jest plus dla niego. Ram nie będzie mógł wykorzystać w pełni swoich możliwości w Miami. Do tego uważam że w końcu pora aby Austriak zagrał w większej imprezie i uważam że stać go na pokonanie Amerykanina. Kurs jak najbardziej do pobrania!
Solidny to on rzeczywiscie był! i zapowiadal sie...ale patrzmy na to co jest teraz . Obecnie ma problemy z pokonywaniem zawodnikow spoza pierwszej setki!! Dla mnie pokonanie Berrera nie jest argumentem na rzecz Mauera. Niemiec tez gra w kratke ,musiałbym widziec mecz. Przegrana Berrera wskazuje ze to raczej on nie był w formie aniżeli odwrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Marius Copil - Jan-Lennard Struff @ 2,56 Pinnacle ⛔ [7/5 6/4]
Krótko, bo mecz już niedługo: na otwarciu Struff był minimalnym faworytem, rynek zareagował jak zareagował tzn. masowymi spadkami na Copila i jestem z tego powodu bardzo kontent. Obaj w R1 zaskakująco łatwo wygrali z pozycji doga. Bardzo podobni zawodnicy: nieprzeciętny serwis, agresywnie z głębi kortu, a wszystko po to by opuścić challengery i na stałe zadomowić się w turniejach ATP. Póki co lepiej idzie to Struffowi i nie powinien być tu stawiany w roli doga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Solidny to on rzeczywiscie był! i zapowiadal sie...ale patrzmy na to co jest teraz . Obecnie ma problemy z pokonywaniem zawodnikow spoza pierwszej setki!! Dla mnie pokonanie Berrera nie jest argumentem na rzecz Mauera. Niemiec tez gra w kratke ,musiałbym widziec mecz. Przegrana Berrera wskazuje ze to raczej on nie był w formie aniżeli odwrotnie.
ok zgadza się ja nie pisałem że tam faworytem jest Austriak, ale Ram tez męczył się z Argeńtyczykiem w 1-szej rundzie, po drugie bardziej argumentem dla mnie są wolne nawierzchnie a dla Rama to jest duży minus. Zobaczymy jak będzie ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Capdeville Paul vs. Rochus Olivier 1.40 pinnacle ✅

Koledzy wyżej już podali ten typ, ja się pod tym podnisuje obiema rekami ???? Paul to typowy challangerowiec, a nawet na tym poziomiema mase głupich porażek z dużo słabszymi rywalami od siebie, wczoraj pokonał po trzech setach Alunda. Była to stacie dwóch ziemniaków i szanse były równie... Teraz Belg jest zdecydowanym faworytem, kurs powinien byc max 1.30. Ostatnio naprawde dobra forma. Wczoraj po ograniu Petzschner nie wyorażam sobie porazki z Chilińczykiem. Mozna spóbować jakies handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ram R. - Haider-Maurer A (1.60) ✅
Po raz kolejny idę w stronę Amerykanina, który po wczorajszym meczu wygrał mecz z mało doświadczonym graczem na hardzie, Argentyńczykiem. Dziś role nie co inne, ale kurs, jak zwykle trzeba łapać, bo na własnych śmieciach Ram, spisuje się całkiem nieźle. Wczoraj przełamał w całym meczu dwa razy i wybronił dwie piłki, na które również mógł zostać przełamany. Zainkasował 6 asów.. jak na takiego zawodnika, to też nieźle. Dziś rywal nieco słabszy, od Amerykanina.. I wydaję mi się, że ten mecz będzie szybki i po myśli Ram&#39;a. Kurs zadowalający wiec biorę go śmiało. / Unibet !
(6:1; 6:3) 4 asy, w swoim gemie.. good score ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Capdeville-O.Rochus 2 @1.4
Rochus wygra bo jestesmy w Miami. Wczorajszy mecz byl trudniejszy dla Belga. Nie wypada Belgowi zmarnowac wysilku wlozonego w pokonanie Petzschnera i zaliczyc kolejny wysteo w turnieju glownym na Florydzie. Nie zgodze sie absolutnie, ze Capdeville nie wie jak grac na twardej nawierzcnhni, ale ten mecz wygra zapewne Rochus.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Llodra M. - Paire B. @2.00 - BAH ✅
Michael stawiany tutaj w roli doga, prawdopodobnie z racji tego, że wycofał się z IW w II rundzie. Nie ma żadnej informacji co do jakiejś kontuzji czy urazu, powód bliżej nieznany, ale raczej to nie jest nic groźnego. Llodra już na Paire przygotowany, będzie chciał wziąć rewanż za niedawną porażkę w Montpellier, gdzie starszy z Francuzów zagrał naprawdę słabo i przegrał 2:1. Teraz Benoit chwilowo jest w słabszej dyspozycji, a nawet można powiedzieć niedyspozycji. Po finale w Montpellier wyraźnie przystopował, zaliczył porażki m.in. z Lorenzim czy Devvarmanem. Występ w IW mimo dotarcia do III rundy też bez szału, z Kubotem łamali się jak zapałki, gorzej niż w WTA. Później trafił na Kohliego, który chyba jeszcze jednak nie był do końca sprawny, bo by go zmiótł z kortu. III runda to mecz z Simonem, gdzie po raz kolejny mieliśmy koncert nieporadności przy swoim podaniu. 13 przełamań w dwóch setach robi wrażenie. Paire już nie miał tyle szczęścia co z Kubotem i odpadł. Michael ma po swojej stronie więcej argumentów, bardzo dobry serwis, gra przy siatce, nieźle też prowadzi wymiany z głębi kortu, potrafi przyłożyć tą swoją lewą ręką. Nawierzchnia raczej sprzyja obu, Llodra woli trochę szybsze korty, hale, ale myślę, że tutaj też powinien dać radę. Jeśli jest w pełni sił ma dużą szansę na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
harvey 967

harvey

Użytkownik
Donskoy E. - Dev Varman S.
typ: Donskoy E. ⛔ 5:2 w TB w drugim secie i oddać wrrr.
kurs: 1.58 # Betsson
Już nie raz pisałem, że bardzo lubię grę Donskoya, a kto nie widział niech sobie popatrzy na yt. Tutaj w Miami dla zawodnika z Rosji drabinka wygląda trochę lepiej, niż w Indian Wells, gdzie już w drugiej rundzie spotkał się z Murrayem i dzielnie walczył, jednak przegrał 1:2. Jeżeli dziś wygra z Dev Varmanem to trafia na Felicinao Lopeza i śmiem twierdzić, że Donskoy nie jest bez szans. Evegeny wskoczył pod koniec ubiegłego sezonu do pierwszej setki i dzielnie się w niej trzyma. Będzie to jego premierowy w całej karierze występ na kortach w Miami i z pewnością będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. Punktów do zarobienia jest na prawdę sporo dlatego nie ma co kalkulować i trzeba dziś wypunktować hindusa z USA. Somdeva widziałem ostatnio w meczu z Kunitsynem na zawodach w Dubaju. Fakt wygrał on ten mecz jednak to co grał Rusek to wołało o pomstę do nieba. Wg mnie dziś Donskoy jak zagra swój tenis na poziomie, to Hindus nie wytrzyma poziomu wymian i przegra ten mecz. Jak dla mnie Evgeny posiada umiejętności na wyższym poziomie, ostatnio dobrze zaprezentował się w Indian Wells i liczę, że tutaj w Miami wygra pierwsze spotkanie bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 19

hasol

Użytkownik
Donskoy E. - Dev Varman S.
typ: Donskoy E.
kurs: 1.58 # Betsson
Ja bym się tu powstrzymał. Obydwaj prezentują podobny poziom w tym sezonie i Dev varman ma nieznacznie lepszy bilans. Ale ogólnie obydwaj wygrywają ze słabszymi a z wyżej notowanymi przegrywają. Dev varman pokazał się od bardzo dobrej strony strony w pojedynku z Del potro w Dubaju, niestety meczy z Violą nie miałem możliwości oglądać (słaby punkt tej analizy). Ale chcę zwrócić uwagę na to, że obydwaj w tym pojedynku będą czuć się faworytami i będą gryźć kort aby wygrać i awansować dalej a tutaj może zaważyć świetna gra obronna Dev varmana i jego większe doświadczenie. Donskoy jest młody i może mu brakować cierpliwości i popełniać dużo błędów. Umiejętności i zbytnia pewność siebie za tym idąca zwłaszcza po urwaniu Murreyowi seta (który zresztą nic nie gral w tym secie) mogą pomóc albo wręcz przeciwnie. Myślę, że mecz będzie zacięty i po kursie 1.58 raczej nie warto stawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
no cóż jak na razie same wtopy ale nie poddajemy się i dalej tracimy to co udało nam się wygrać w tym miesiącu :p

Na pierwszą rundę moją uwagę przykuły następujące spotkania:


Melzer-Berankis 1.7 STS✅✅✅ ( ledwo ale się udało)

Melzer po niespodziewanym odpadnięciu z Zverevem w IW wygrał chalanger w Dallas, gdzie również sporo się namęczył. Ograł Ginepriego 6-4,6-0, a tak męczył się zawsze w trzysetówkach, ale chociażby pokonał Istomina. Całkiem dobrze funkcjonuje u niego zagrywka, ale to już nie ten Jurgen co dwa lata temu, co raz częściej zdarzają mu się wpadki i dużo zależy od jego dyspozycji danego dnia, bo potencjał dalej jest. Berankis to nie wygodny rywal, ale teraz po dobrym początku sezonu gra już słabiej. W kwalach do IW pokonał Williamsa i przegrał z Pospisilem 6-1, 6-2. Melzer nie jest tu zdecydowanym faworytem, ale jest bardziej doświadczony i dobrze radzi sobie z presją, o czym mogą świadczyć wyniki z chalangera, gdzie pomimo iż był bliski porażki nawet już z Hajkiem to wyciągnął mecz na swoją korzyść. Stawiam na doświadczonego Austriaka, uważam że zwycięstwo w Dallas doda mu pewności siebie i rozprawi się z Berankisem, który ostatnio formą nie błyszczy.

Pella- Berlocq 1.4 STS:zoltakartka::zoltakartka: zwrot krecz Carlosa na początku meczu
Pella to młody i obiecujący Argentyńczyk, przebrnął przez kwale w IW i dostał łomot od Dodiga. Jeszcze musi się sporo nauczyć i uważam iż na dzień dzisiejszy jest słabszy od swojego rodaka, który zagrał dobre zawody na IW. Berlocq pokonał Giraldo, nastepnie rozprawił się z Dolgopolowem i zmiażdżył Nishikoriego. Oglądałem jego mecz z Murrayem i naprawdę Carlom wyglądał dobrze, niezła zagrywka, dobry return, no ale na Murraya to nie starczyło, ale uważam że na młodszego rodaka to wystarczy, który po klęsce z Dogiem przegrał z Rochusem w Dallas. Stawiam na wygraną starszego Argentyńczyka.

Belluci - Christian Harrisom 1.32 STS

Belluci gra bardzo słabo, ciężko znaleźć jakieś pozytywy w jego grze, ale umówmy się ze jego rywal tez szału nie robi i to nawet w futuresach. Brazylijczyk powinien mimo wszystko wygrać te spotkanie. Harrisom dla przykładu przegrywał ostatnio z Nishioko, który uległ w kwalach De Bekkerowi 6-0,6-0. Mimo słabej formy Belluciego to jednak różnica klas jest nadal i uważam że wygra, chociaż wiadomo to jest sport wszystko może się zdarzyć.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Miami
Spotkanie: A.Kuznetsov vs V.Hanescu
Typ: Hanescu ✅✅✅e: 6:4,3:6, 1:4 krecz
Kurs: 2,21
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 5/10
Analiza:

Andrei Kuznetsov obecnie 75. miejsce w ATP, Hanescu- 57. Rosjanin ostatnio dużo przegrywa ( w tym roku 3 wygrane na 9 spotkań) i jest bez formy. W IW przegrał pierwszy mecz z Ebdenem, a wcześniej grał na ziemi (Acapulco, Buenos, Sao Paolo, Vina Del Mar) i też nic ciekawego nie pokazał szybko odpadając w tych turniejach. Rumun gra natomiast przyzwoicie, ma jednak trochę pecha, bo trafia na naprawdę mocnych rywali (ostatnie porażki:Anderson,Davydenko,Benneatau ,Nishikori). W IW odpadł z Andersonem z RPA, ale pokazał się z dobrej strony i postawił świetnie dysponowanemu zawodnikowi trudne warunki (przegrał 6:7,3:6). Wcale nie tak łatwo go przełamać, o czym przekonał się w tym roku Janowicz, który przegrał z Rumunem w dwóch setach. H2H 2:1 dla Hanescu, ale jeśli zignorujemy ostatni krecz w Bazylei to Hanescu 2 razy pokonał już Rosjanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Muller G. v Rosol L.
2.20 Pinnacle Sports

Dla mnie faworyt w tym meczu może być tylko jeden. Obaj panowie nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych, jednak to Muller pokazał się w kilku meczach z dobrej strony. Turniej w Marsylii pokazał, że Gilles&#39;a stać w tym wieku na niezłą grę. Pokonanie Gasqueta i Granollersa-Pujol to dobre wyniki. Dalej było jednak gorzej. Porażka z Tursunovem, zakończenie udziału w Challengerze w Cherbourg na pierwszej rundzie (porażka z Michonem 2:0). Następnie dwie porażki w Stanach Zjednoczonych - najpierw w IW z Lorenzim 2:0 a potem takim samym stosunkiem z Fallą w Dallas. Dziś liczę na przełamanie, nie wygrał jeszcze w tym roku meczu na hardzie i dziś jest fantastyczna okazja. Rywal, Lukas Rosol również nie może być zadowolony ze swoich wyników. Najlepszy wynik to R16 w Dubaju. Rosol również brał udział w turnieju w Dallas, odpadł w 1R po porażce z finalistą Denis&#39;em Kudlą - 2:1. Dla mnie kpiną jest to, że faworytem tutaj jest Czech, więc gramy na Mullera, który jednak prezentuje się trochę lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 19

tenis1976

Użytkownik
Witam typerow.Chcialbym sie odniesc do dwoch dzisiejszych meczow singlowych w Miami.Dla mnie to koniec turnieju dla Czecha Hajka.Gra on dzis z mocnym Ramosem.Widzialem tego hiszpana wielokrotnie i musze powiedziec ze zrobil wrazenie spore.Duzo konczy mocne petardy na koniec kortu mimo nie najlepszych war.fiz.Hajek juz chyba jest wystarczajaco wypompowany kwalifikacjami tak mi sie wydaje.(1,5)......
A drugi mecz to Donskoy-Dev Varman...A tu co do faworyta bukmacherow to mam inne zdanie.Obserwuje gre hindusa i juz w Australii sprawil horror Janowiczowi,ale nie tylko.bardzo regularnie przebija nie psuje wiele niezly serwis...Donskoy tylko ugral seta z Murrayem ktory wszystko psul idlatego moim zdaniem kurs na Donskoya jest 1,55.Wiec moj typ to zdecydowanie hindus DEV VARMAN pokursie 2,40.
Ogolnie zapraszam do dyskusji zarowno ATP jak i WTA Miami bo tam tez sie odnioslem dzisiejszych spotkan.proszr o opinie,krytyke i argumenty na temat innych spotkan rowniez,bo chcialbym grubiej przylozyc dzis tenis u bukmachera.Pozdrawiam graczy i szacunek za zainteresowanie moja pasja-tenisem....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Ja widzę zwycięstwo Donskoy&#39;a w tym meczu. Rosjanin pokazał że dobrze się czuje na kortach w Indian Wells a korty w Miami są bardzo zbliżone charakterystyką.
Z kolei Dev Varman zaliczył wtopę z Violą, nie wiem na ile to było spowodowane charakterystyką kortu, podejściem do meczu czy może aklimatyzacją lecz taka gładka porażka skłania mnie do widzenia faworyta w osobie Donskoy&#39;a zwłaszcza że jest graczem lepszym niż Viola
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Thiemo De Bakker - Horacio Zeballos
✅✅ 3 sety 2,25 Bet365 ✅✅
Preferowana nawierzchnia obu Panów to caly, mimo że na twardych kortach radzą sobie i tak bardzo dobrze. Tegoroczny bilans Holendra to 8:4, natomiast Argentyńczyk w tym zestawieniu wypada lepiej - 12:5. De Bakker pokonał wczoraj w dobrym stylu finaliste z Delrey Beach Rogera-Vasselina 2:0, co na pewno doda mu pewności siebie. Zeballos za to w zeszłym miesiącu może się poszczycić pokonaniem zwycięzcy ostatniego Indian Wells Rafaela Nadala, którego była to jedyna porażka po wielkim powrocie. Zarówno Holender jak i Argentyńczyk ostatni trzysetowy mecz rozgrywali miesiąc temu, więc stawiam, że dziś się trochę ze sobą pomęczą. Myślę, że forma obu Panów w obecnym czasie jest do siebie zbliżona i daje na 3 setowy pojedynek.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Kamke - Kavcic 2 Unibet 1.85
Zacznę od tego, że Niemiec ostatnio w tragicznej formie. W Indian Wells porażka z Danceviciem 4:6 0:6, a w Dallas 3:6 3:6 ze słabiutkim od dłuższego czasu Troickim. Kavcicia ostatnio widziałem w meczu z Ciliciem gdzie zrobił na mnie spore wrażenie i był blisko odwrócenia losów meczu. Potem 3 razy odpadał w pierwszej rundzie, kolejno z Hewittem(1:2), Youzhnym (1:2) i z Veselim w chellengerze, ale tej porażki nietraktowałbym poważnie. Dziś w końcu dobre losowanie i myślę, że nie zaprzepaści tej szansy i przerwie serie 4 porażek z rzędu. Dodam jeszcze, że H2H na korzyść Blaza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom