>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Witam . dziś zaczynamy kwale do turnieju Miami. Na pierwszy rzut oka spodobało mi się spotkanie

Hajek-Zverev 2 1.5 sts⛔????

Czech to zawodnik lubiący grać na clayu, ale ostatnio coraz częściej występuję na twardych nawierzchniach. Bilans w tym sezonie na hardzie to 0-6 i jedynie czego się obawiam to tak zwanego prawa serii, że w końcu wygra. Ale nie powinno to się zdarzyć dziś, gdyż jego przeciwnikiem jest będący w niezłej dyspozycji Zverev, który w kwalach do Indiana Wells pokonał chociażby Stakhovskyego i Rogera-Vesselina. Potem pokonał w pierwszej rundzie Melzera i przegrał z Berdychem. Niemiec dochodził już w tym sezonie na hardzie do finału chalangeraa w Honolulu. Hajek nie ma argumentów przeciwko Zverevovi, który jest zawodnikiem bardziej wszechstronnym. H2H 2;0 dla Zvereva, ostatni raz spotkali się w Kwalach Frencz Open i nawet na ziemnej nawierzchni wygrał Niemiec dość pewnie 6-2, 6-4.
Reasumując, umiejętności po stronie Niemca, nawierzchnia też, forma również. Jeżeli Zverev będzie dzisiaj w swojej chociażby 80% dyspozycji to powinien ten mecz wygrać.

Do tego pogram też

Karlovic-Struff 1 1.4 sts⛔chorwat jest żałosny, jeżeli tylko on dziś mnie zawiedzie to się strzele w łeb, bo dodałem go w ostatniej chwili, tak jak kielce wczoraj w ręczną i też przegrali.
Smyczek-Elias 1.4 sts✅✅ 6-0, 6-4
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Alves - Viola 2 Unibet 1.68 ✅
Świetny kurs wystawił Unibet na to spotkanie. Nie widzę tutaj innej opcji jak wygrana Włocha, który na hardzie radzi sobie zdecydowanie lepiej. W dodatku jest w dużo lepszej formie. W Indian Wells zabrakło troche szczęscia w meczu z Odesnikiem, ale tu nie powinno byc niespodzianki. W końcu ostatnio potrafił pokonywac solidnych zawodników tj Bachinger czy Devvarman. Viola ograł Alvesa pół roku temu w Gstaad na ziemi 7:5 6:0, więc na hardzie powinno pójść przynajmniej równie łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
szpil 313

szpil

Użytkownik
Wayne Odesnik v Matthias Bachinger
Odesnik pokazał się z dobrej strony na ostatnim turnieju. Może nie wygrywał z jakąś olbrzymią łatwością, ale sam też potrafił napsuć krwi solidnym grajkom. Sądzę, że podtrzyma dobrą dyspozycję i dzisiaj też nie odpuści przeciwnikowi. W dodatku grają w stanach, a więc to Odeśnik będzie miał wsparcie ścian. Bachinger jest graczem zagadką, ogólnie jest dobry, ale ostatnio przechodzi regres formy, jak już wygrywa to z graczami z niższej półki. Ja ten mecz widziałbym od takiej strony, jeden zacięty set, którego możliwe że wygra Bachinger, a pozostałe już w łatwy sposób oddane Odesnikowi.
Wayne Odesnik @ 1.53 Bet365
Ivo Karlovic v Jan-Lennard Struff
Ivo powinien wygrać ten mecz... Ostatnio bez formy, ale widać, że wraca na właściwe tory, dowodem na to są wygrane z Sockiem i Levinem. Nawet przegrana z Querreyem pokazuje, że wraca do formy, w każdym z setów przegrał po 1 swoim podaniu, jednakże w pozostałych podaniach nie doprowadzał nawet do BP. Może to nic nie znaczy, ale patrząc na Ivo pod kątem Querreya który potrafił przełamać Djokovica i doprowadził w jednym z setów do TB, to już robi jakieś tam wrażenie. Struff wg. Mnie słaby jest w wymianach, dobrze się czuje na szybkich kortach, gdzie duże znaczenie ma serwis. Nie liczę na jakiś pogrom, ale Ivo powinien od samego początku kontrolować ten mecz.
Ivo Karlovic @ 1.36 Bet365
Powyższe 2 typy gram w dublu.
Jan Hajek v Mischa Zverev
Kolega wcześniej opisał ten mecz i postawił Zvereva w postaci solidnego faworyta. Może i tak jest, ale patrząc na ostatnie wyniki Hajka, nie byłbym wcale taki spokojny o wynik tego spotkania. Może od razu powiem, że gram tutaj Powyżej 22.5g, żeby wszyscy wiedzieli pod jakim kontem analizuję ten mecz. Ostatni mecz Hajka z Melzerem, linia pokryta już po 2 setach (a były 3 sety) - Melzer to zwycięzca tego turnieju. W meczu z Berrerem zabrakło trochę szczęścia przy swoim podaniu w 2 secie, ale i tak doprowadził do TB. Z Tursunovem 25g. Z Llodrą doprowadził do TB, a wszyscy wiemy jak Llodra potrafi wymiatać na tej nawierzchni. Na Australian Open potrafił ugrać seta oraz doprowadzić do TB z Raoniciem. We wszystkich wymienionych meczach, tylko z Berrerem kurs był wyższy niż 1,4 na zwycięstwo jego przeciwnika. Tego, że Zverev jest faworytem i że prawdopodobnie wygra ten mecz, nie neguję, ale sądzę, że Hajek postawi twarde warunki i że doprowadzi do wysokiego gemowo wyniku.
Powyżej 22.5g @ 1.90 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ram R. - Schwartzman D.S. (1.50) ✅
Patrzę i patrzę i nie mogę uwierzyć, że na Ram&#39;a jest taki kurs, dlaczego by nie skorzystać.. Od razu, go stawiam, bez zastanawiania.. a dlaczego, wystarczy, spojrzeć, na obu zawodników, kto ma większe doświadczenie gry na twardej nawierzchni, Ram gra na własnych śmieciach, jego serwis, na własnym boisku potrafi zniewolić rywala.. A przeciwnik, wg mnie lekki, do pokonania na korzyść Amerykanina. Nie widzę za bardzo specjalnych atutów Argentyńczyka, zwłaszcza, że nie ma jeszcze tak wielkiego doświadczenia.. A Ram, swoim mocnym serwisem, wydaję mi się, że mecz ten spokojnie wygra.. Aczkolwiek, zdarzają mu się błędy, w których jest przełamany, ale walczy do samego końca.. / Unibet !
I dał radę.. (6:4; 6:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tylko nawierzchnia w Miami jest bardzo wolna, z niskim kozłem i takich piłek nie będzie zbijać Ram, Schwartzmana nie za bardzo cenie , jeszcze młody i główka nie ta ale mecz omijam
Od siebie polecam Darcisa i Sergeyeva, obaj siedzą w USA już chwilę, rywale po turniejach w Europie przylatują, oprócz serwisu bardzo nieregularni co w kontekście tego co napisałem na początku posta powinno wystarczyć
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Dancevic-De Schepper 1 @1.55
Nie wiem czy typy sie nie zapisaly, czy jakis nadgorliwy moderator usunal, wiec zaproponuje raz jeszcze. Dancevic ma duzo wieksze doswiadczenei w turniejaxch IW-Miami. Rok temu przebranl kawlifikacje i dotarl do 2 rundy, a De Scheeper nie gra dobrze i widze tu wyganaa Kandyjczyka. Uwazam, ze naprawde niezly kurs.

Phau-Veic 1 @1.4

Argumentacja podobna jak wyzej. Niemiec tez udanie przebranal rok temu kwalifikacje, a grac umie i raczej ie spodziewam sie niespodzianki. Zreszta Phau juz pokazal w IW, ze w tej czesci sezonu czuje sie bardzo dobrze. Mysle, ze ogarnie Niemiec.

Russell-J.Souza 1 @1.35

Doswiadczenie Amerykanina powinno wziac gore nad sila Brazylikczyka. Na pewno Russell lepiej radzi sobie w korcie niz Souza i odpadniecie w 1 rundzie kwalifikacji byloby zaskoczeniem in minus. Russell nadaje sie do takich turniejow w USA.

Th.Alves-Viola 2

Jeszcze byl typ na WLocha, ale skoro nadgorliwy ktos wykasowal to przed meczem juz nikt nie zagra, a co najwyzej moze sprobowac w trakcie live. Pomimo swojego dziwacznego stylu, Viola prezentuje ostatnimi okresami dobry tenis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Proponuję dwa typy na zawodników, którzy niekoniecznie byli w swoich ostatnich meczach (challenger Dallas) gorsi, a ponieśli sromotne porażki, co wyraźnie wpłynęło na kursy. Jak donosi Craig Karseno, który challengery organizowane w tym mieście zna jak nikt inny Frank Dancevic poirytowany że nie otrzymał dzikiej karty do turnieju głównego jako obrońca tytułu totalnie zatankował mecz QR1 (vs Molchanov). Dzisiaj Frank zagra z De Schepperem który będzie się męczył na kortach w Miami, szczególnie że nic się nie przygotowywał do gry tutaj. Tak więc Kanadyjczyk @ 1,57 ✅ [6/4 7/6] do wyłapania u wielu buków.
Drugi typ to Dudi Sela, kursy w granicach 2,20 ✅ [6/4 6/4] nie są rzadkością w momencie gdy to piszę. Izraelczyk po byciu skrzywdzonym w decydującej fazie pierwszego seta meczu ze Stadlerem siadł psychicznie i to był koniec rywalizacji w tym spotkaniu. Dziś gra ze Sweetingiem, Jankes solidnie sobie radzi pod względem rezultatów, ale jego gra szarpie, jeszcze nie do końca jest w tym miejscu w którym był przed kontuzją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
midq 677

midq

Użytkownik
Jan Hajek vs. Mischa Zverev
Szybka analiza bo zaraz mecz. Hajek w tym sezonie nie zachwyca, na ostatnie 10 meczów wygral 3. Zverev od koncówki stycznia gra turnieje na hardzie w Stanach i czuje się tu całkiem dobrze, 8 zwycięstw, 4 porażki. W indian wells ograł będącego w dobrej formie Rogera-Vasselina, Stakhovskiego i Melzera, który odprawił z kwitkiem w pierwszej rundzie Hajka. Spodziewam się tutaj szybkiego meczu na korzyść niemca.
Zverev@1,476 pinnacle
⛔????
bez analizy jeszcze z meczu Sela - Sweeting
Sela@2,21 pinnacle

a wrzucę jeszcze swojego tripla
Phau✅+Zverev⛔+Dancevic✅ @ 3+
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Ginepri R. - Ungur A. 1 @1,67 (Fortuna) 7:6 6:2 elegancko ✅
17:55 18.03.13
Stawka : 6/10
Ginepri to juz nie to samo co kiedyś ,ale..gra u siebie i wyniki w tym sezonie nad wyraz dobre. Ograł miedzy innymi Blake&#39;a i Beckera (z tych bardziej znanych) ma swoje lata ,ale widac ze w tym sezonie bardzo dobrze idzie mu gra, szczegolnie na hardzie. Ungur..jak wiemy pochodzi z Rumunii ,lubi poprowadzic maly handelek w meczu ale raczej nie dzis , bo dzis dostanie latwe baty w meczu z Amerykanem,pozatym ofrma cieniutka u Ungura. Kurs spada ,ja złapałem prawie 1,70 . Polecam ;)
aa no i na dzis jeszcze Rochus ale juz mi sie nie chce pisac analizy. :-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Hajek Jan - Johnson Steve @ 1.72
Łapcie szybko Johnsona. Hajek słabiutka forma, na hardzie to on kompletnie nie istnieje. Johnson za to w tym sezonie radzi sobie całkiem nieźle. Pewnie część go kojarzy w meczu z Almegro w Australian Open. Gra u siebie, na hardzie czuje się najlepiej. Świetny serwis, ofensywna dobra gra z linii końcowej. Dzisiaj pewne zwycięstwo z Ebdenem. Z Hajkiem nie powinien mieć najmniejszych problemów. A kurs będzie leciał. Kurs Bwin
//Brakuje słów. Kursy przed meczem na Johnsona 1.40. Wygrywa 1 seta 6:1, a potem oddaje mecz. Brakuje słów. Brakuje słów.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Hajek Jan - Johnson Steve @ 1.72
Łapcie szybko Johnsona. Hajek słabiutka forma, na hardzie to on kompletnie nie istnieje. Johnson za to w tym sezonie radzi sobie całkiem nieźle. Pewnie część go kojarzy w meczu z Almegro w Australian Open. Gra u siebie, na hardzie czuje się najlepiej. Świetny serwis, ofensywna dobra gra z linii końcowej. Dzisiaj pewne zwycięstwo z Ebdenem. Z Hajkiem nie powinien mieć najmniejszych problemów. A kurs będzie leciał. Kurs Bwin
Nie możesz mówić ,ze Hajek bez formy..w ostatnim meczu z Melzerem wygladal niezle ,ale dzis juz zagral super mecz ze Zverevem..ciężki mecz do typowania dlatego nie dziwie sie ze takie kursy na to poszły. Ja osobiscie nie ruszam ????
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Skoro już dziś weszły dwa mecze (Peer , Ginepri) to gramy dalej.
Petzschner P. - Rochus O. 2 @1,85 3:6 4:6 szybko miło i przyjemnie ✅✅
Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Belga ,fakt dostał baty od Niemca pare dni temu ale to nie ma zadnego znaczenia w dniu dzisiejszym . Tu nawierzchnia jest wolniejsza niz w Dallas , pozatym ogladalem ten mecz i chyba byl to najslabszy mecz Rochusa w tym sezonie na hardzie . Petzschner dluzej gral w singlu a wczoraj na dodatek gral jeszcze finał w deblu wieczorem ,wiec moze byc tak iz bedzie mial troche zadyszke w dzisiejszym meczu a Rochus nalezy do graczy sprytnych i na pewno to wykorzysta. H2h dla Belga , lecz ten ostatni mecz wgl nie dziala na mnie ???? Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nie możesz mówić ,ze Hajek bez formy..w ostatnim meczu z Melzerem wygladal niezle ,ale dzis juz zagral super mecz ze Zverevem..ciężki mecz do typowania dlatego nie dziwie sie ze takie kursy na to poszły. Ja osobiscie nie ruszam ????
Mogę mówić, że jest bez formy, bo jest. W tym roku bilans 4/8. Na hardzie 1/6. Tragedia. Za to ty nie możesz mówić, że zagrał super mecz ze Zverevem, bo nie ma nigdzie transmisji z kwalifikacji, no chyba, że jesteś w Miami i widziałeś mecz na żywo, ale jakoś w to wątpię. Mecz do typowanie jeden z najłatwiejszych możliwych. Johnson jest mega faworytem, a kurs na niego jest na razie kosmiczny. Ja nie dziwisz się takim kursom to nie wiesz za dużo o tenisie. Zaczęło się od 1.85 - 1.85. W 5 minut spadło do 1.72. A przed meczem nie ma opcji, aby na Johnsona było więcej niż 1.50. Także bierzcie póki promocja trwa.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Miami - Kwalifikacje
Spotkanie: Copil M. - Struff J.L
Typ: Copil ✅✅✅ e: 7-5, 6-4
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet

Rumun Copil ma serię 6 wygranych meczów z rzędu. W lutym wygrał challenger we Francji w Quimper, a w pierwszym meczu w kwalach w Miami ograł w dwóch setach Belga Darcisa. Niemiec Struff ograł z kolei weterana Karlovica, ale wcześniej miał serię 3 porażek z rzędu na turniejach w Cherbourgu, Quimper czy Bergamo, gdzie przegrał z Przysiężnym. Copil gra naprawdę solidnie, a w 4 ostatnich spotkaniach nie stracił nawet seta. Warto pobierać, bo kursy pewnie spadną jutro , a dla porównania bwin za zwycięstwo Rumuna płaci już tylko 1,68.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nalog 40

nalog

Użytkownik
Turniej: ATP Miami - Kwalifikacje
Spotkanie: Hajek J. (Cze) - Johnson S. (Usa)
Typ: Hajek J. (Cze)
Kurs: 2,60
Bukmacher: bet365

Kompletnie nie rozumiem dlaczego Johnson jest tu faworytem. Czech rozbił wczoraj Zvereva który ostatnio spisywał się dobrze. Może ktoś coś wie to proszę o info. Johnson jest faworytem bo co? bo gra na swoich kortach? ???? jak dla mnie kurs jak najbardziej do pogrania.


Turniej: ATP Miami - Kwalifikacje
Spotkanie: Smyczek T. (Usa) - Bachinger M. (Ger)
Typ: Bachinger M. (Ger)
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365

Panowie wygrali wczorajsze swoje mecze gładko po 2-0, cóż ja mogę powiedzieć coś o formie jak wiadomo kwale nie są transmitowane ???? Powiem tak... według mnie Niemiec miał nieco bardziej wymagającego przeciwnika niż Smyczek. Miałem okazje kiedyś oglądać grę Niemca która wyglądała nieźle, niestety Smyczka w akcji nie widziałem. Nie jest to analiza roku, ciężko nazwać to analizą raczej są to moje przemyślenia. Więc kierując się intuicją dziś stawiam na Bachingera.

poza tym polecam:
Rufin G. (Fra) - Viola M. (Ita) 2 / 1,70 bet365
Copil M. (Rou) - Struff J-L. (Ger) 1 / 1,70 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Capdeville - Rochus 2 Bwin 1.42 ✅
Tutaj krótko, bo chyba nie ma wątpliwości kto ten mecz wygra. Chilijczyk po prostu nie gra i nie umie grac na hardzie. Nawierzchnia daję ogromną przewage Rochusowi. Poza tym Belg w Stanach radzi sobie naprawde dobrze. Przegrał tylko z Gulbisem (1:2) i z Petzchnerem, ale wczoraj mu sie zrewanżowował. Capdeville 3-setowka z Alundem, czyli kolejnym ziemniakiem. Naprawde nie widze innej możliwości jak zwyciestwo Rochusa, ale to tylko sport ????

Ruffin – Viola 2 Bwin 1.83 ⛔
Znów gram na Viole, bo naprawdę jestem pod wrażeniem progresu jaki wykonał. W pierwszej rundzie stracił zaledwie 3 gemy z Alvesem. Dziś zadanie na pewno trudniejsze. Ruffin już nie raz udowadniał, że potrafi grac, ale moim zdaniem nie na tą chwile. Ostatnio ma duże problemy ze zdrowiem. Wczoraj w końcu udało mu się dokończyc mecz i nawet wygrac choć w decydującym secie przegrywał jednym breakiem, ale grał z będącym pod formą Ignatikiem. Dziś Viola powinien pokazac kto jest aktualnie w lepszej dyspozycji
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Kolejny dzień kwalifikacji . Jako że wczoraj wszystko ładnie weszło (Peer,Rochus,Ginepri) to postaram sie oby dzis rowniez tak bylo ????
Tursunov D. - Phau B. 2 @2,30 (Fortuna)
19:00 19.03.2013.
Stawka 5/10.
W Bet365 mozna zlapac jeszcze 2,75 ,ale mniejsza o to . Dziwi mnie taki kurs na Niemca ,ostatnio w dobrej dyspozycji w Indian Wells ,wygrana z Chardym czy z Fallą robia na mnie wrazenie. Wczoraj gładko ograł Veica co było pedzej zakładane. A Tursunov ? to juz nie ta sama forma co pod koniec lutego gdzie ogrywał Tipsarevica , Llodre..ale te czasy juz przeminęły i wrócił stary Tursunov ,czyli zwykły średniak. Wczoraj męczył sie z Serrą co bardzo umocniło mnie w typowaniu na Niemca. Phau to lepszy zawodnik od Serry wiec mysle ze dzis bez problemu sobie poradzi z Tursunovem. Polecam póki kurs nie spada ! ????
gram jeszcze Viole i Malek.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
E. Roger - Vasselin - T. De Bakker @1.6 BAH ⛔
Całkiem niezły kurs na to spotkanie na Francuza. Po średnim początku sezonu złapał swój rytm i ostatnio całkiem nieźle spisał się w Delray Beach, gdzie dopiero w finale przegrał z Gulbisem, sprawiając mu sporo kłopotów, w I secie serwował po seta. Tim zaś szału nie robi, choć dobrze grał w Challengerze w Chile na mączce. Z tym, że rywali miał nieporównywalnych do ERV, który wygrywał z Isnerem, Karlovicem, Berankisem. W I rundzie kwalifikacji Francuz trochę się męczył z Bhamprim, ale ostatecznie wygrał w dwóch setach. Holender zrobił rowerek z kompletnie anonimowym Nishioką, który rzadko się rusza na turnieje wyższej rangi niż ITF. ERV z De Bakkerem grali ze sobą raz. Francuz wygrał wtedy na mączce 6:4, 6:0. Dziś nawierzchnia twarda, HC w stronę Eda. Myślę, że nie powinien mieć problemów z Holendrem.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Martwić może jedynie ostatnie wycofanie się z debla z powodu bodajże łokcia ????
oraz ilość bronionych brejków w wczorajszym meczu. Radziłbym zachować ostrożność ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom