>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
powiem tak: dopóki mieścili się w limicie 2-5 dni roboczych liczyłem na te pieniądze, teraz ich pierd........, kasa może być jutro albo za tydzień czy dwa, smutne ale prawdziwe, ale najbardziej mnie wkur... że nie czekam na 100 czy 200 zł tylko ładną sumkę, jeb.. ich pies
PS::zy3ou: mam ID niemal od początku i że zrealizowana.
 
T 2

typer2012

Użytkownik
Co jak co ale ja mam tak samo... zleciłem 2 wyplaty - 5 lipca i 7 lipca i żadnej narazie nie otrzymałem i przy żadnej nie ma tego całego id. Jak tak samo jak kolega mam że zrealizowano...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Panowie,z tego co tu czytam wychodzi,że MB po raz kolejny w ostatnim czasie robi nas w (wiecie w co).
I tu pojawia się moje pytanie:czy karta MB nie rozwiązałaby problemów z tym nie wiadomo jak długim czekaniem?Pieniądze można by wypłacić zaraz po zaksięgowaniu w MB,prowizja za wypłatę w bankomacie jakoś jest zbliżona do prowizji wypłaty zleconej w necie...więc tak się teraz zastanawiam,czy warto czekać na ich łaskawość i moment w którym przestaną czerpać zyski z inwestowaniem tych pieniędzy i poprzesyłają je ludziom?
Ja mam w konto mbanku,więc nie byłoby problemu z szybkim znalezieniem się pieniędzy na koncie bankowym(wpłatomaty a obok bankomaty),więc ta karta mogłaby pomóc w pozbyciu w/w problemów.
Co o tym sądzicie?
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
ja mam ID przy wyplacie i tez czekam 9 dni juz i jak im pisalem w piatek to pisali ze kasa bedzie w poniedzialek, najpozniej we wtorek. a jak napisalem do nich wczoraj to powiedzieli ze maja jakies problemy z bankiem i czas wyplat sie wydluża
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
ja mam ID przy wyplacie i tez czekam 9 dni juz i jak im pisalem w piatek to pisali ze kasa bedzie w poniedzialek, najpozniej we wtorek. a jak napisalem do nich wczoraj to powiedzieli ze maja jakies problemy z bankiem i czas wyplat sie wydluża
U mnie też cisza,nie mam nawet ID,ale zwróciłem uwagę,że wcześniej też nie miałem,a wypłaty dochodziły,czyli ID nic nie oznacza.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
do weekendu mam nadzieje ze wyplaca bo mi kasa potrzebna..... potrzebowalem juz na tamten weekend , to moze teraz dojdzie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś wysłałem do nich zapytanie o mój przelew. Więc pozostaje mi czekać na odpowiedź, bo coś to już za długo trwa i to nie tylko u mnie.
 
A 0

adi1

Użytkownik
panowie proponuje założyć sobie karte w MB. Możecie sobie wypłacic kiedy chcecie a opłata ta sama co za przelew:cool:
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
z tego co tu piszą to nikt, ja jutro mam jechać z dziewczyną do zakopanego a przelew mi tydzień ponad idzie;/ ciekawe co ja zrobie&lt;mysli&gt;
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
na moneybokers bierzesz pomoc droga elektroniczna i mozesz wziac reklamacje, ja bralem wyplate podawalem id wyplaty tam sie wybiera i oni odpisuja... ladnie w h..a walą.... dzis pisalem 3 razy i mi nie odpisai na nic
 
Do góry Bottom