>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Trzymałem sobie specjalnie sianko na MB by na wakacje wypłacić, doszła mi do tego jeszcze wczoraj spora sumka z wygranej w pokera i myślę wypłacę ją sobie przez MB i stąd na konto, bo to max 2 dni mi zajmie, a czytając na tym i innych forach, to rzeczywiście kasy się do piątku nie doczekam.... Niepoważni są Ci ludzie...
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Wiadomosc od uzytkownika z innego forum:
&quot;Pragniemy Pana poinformować, że ze względu na małe problemy techniczne
wypłaty na konta bankowe w Polsce zostały nieco opóźnione.
Pragniemy Pana poinformować, że problem został już rozwiązany i
pieniądze powinny znaleźć się niedługo na Pana koncie.
Alternatywnie, możemy Panu zaoferować anulowanie wypłaty i ponowne jej
zaksięgowanie na koncie Moneybookers. ...&quot;
Teraz patrze, ze i ja taka odpowiedz dostalem. Natomiast jak ktos sobie zyczy anulowac wyplate to: &#39;Pomoc droga elektroniczna&#39; &gt; &#39;Konto/bezpieczeństwo&#39; &gt; &#39;Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentów&#39;
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Co nie zmienia faktu że są niepoważni. Jeżeli firma obraca pieniędzmi i to nie małymi to powinna być na każdy przypadek losowy przygotowana.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Szanowny Panie XXXXXXX,
dziękujemy bardzo za skontaktowanie się z biurem obsługi klienta Moneybookers.
Pragniemy Pana poinformować, że ze względu na małe problemy techniczne wypłaty na konta bankowe w Polsce zostały nieco opóźnione.
Pragniemy Pana poinformować, że problem został już rozwiązany i pieniądze powinny znaleźć się niedługo na Pana koncie.
Alternatywnie, możemy Panu zaoferować anulowanie wypłaty i ponowne jej zaksięgowanie na koncie Moneybookers.
W razie gdyby tego właśnie Pan sobie życzył prosimy o poinformowanie nas o tym przez &#39;Pomoc droga elektroniczna&#39; &gt; &#39;Konto/bezpieczeństwo&#39; &gt; &#39;Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentów&#39;. Tu należny wpisać informację. Prosimy również uwzględnić Pański numer biletu.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i pozdrawiamy serdecznie,
Jarek
Biuro Obsługi Klienta Moneybookers

ja rowniez dostalem podobny komunikat i poprosilem o anulowanie wyplaty pod warunkiem ze cofna mi oplate za wyplate gotowki na konto bankowe
 
K 65

konji

Użytkownik
Co sądzicie w takim razie o wpłatach do MB? Jest szansa, że jutro kaska zjawi się na moim koncie w MB? Bo czekam już od zeszłego wtorku, dziś spróbowałem skontaktować się z BOK, ale bezskutecznie.
Pozdro.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
JA ci poweim tak lepiej anulowac wyplate wplacic do betclica i bezposrednio wyplacic na konto nie robia problemow z obrotem i jest ok a tak na marginesie juz nigdy nie skorzystam z mozliwosci wyplaty z mb
 
K 65

konji

Użytkownik
Tylko, że ja jestem w trakcie wpłacania pieniędzy, a nie wypłacania. ???? Wlaliście nadzieję w moje serce tym, że rzekomo poradzili sobie z problemem z wypłatą, więc liczę, że może problem z wpłatą też już załatwili.
Pozdro.
ED: Jak by to przeczytali. ???? Właśnie kaska zjawiła się na koncie. ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
u mnie nadal kasy nie ma. ani zwrotu też. nawet odpowiedzi na meile ktore wyslalem w poniedzialek i wtorek. MB schodzi na psy w zastraszajacym tempie
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
u mnie nadal kasy nie ma. ani zwrotu też. nawet odpowiedzi na meile ktore wyslalem w poniedzialek i wtorek. MB schodzi na psy w zastraszajacym tempie
Weź nic nie mów, mnie już nerw na nich bierze ... napisali standardowego maila że mogę cofnąć wypłatę ... zrobiłem to i zero odzewu.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
dziękujemy za skontaktowanie się z biurem obsługi klienta.
Pragniemy Pana poinformować, że Pańskie wypłaty zostały już wysłane i powinny się wkrótce znaleźć na Pana koncie bankowym.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy serdecznie,
Jarek
Biuro Obsługi Klienta Moneybookers
A ja takiego maila po godzinie dostałem, jak napisałem im, że chcę cofnąć wypłatę.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
No jeśli wysłali to jutro będziesz miał. Pytanie tylko czy wysłali bo już przestaje im wierzyc w jakiekolwiek ich wyjaśnienia.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Właśnie też mi się wydaje,że jest to tylko ściema na ugranie trochę czasu i odpoczęcie od maili,ale mam nadzieję,że się mylę:]
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ja w piatek nad ranem zlecałem. i kasy niema. ani odpowiedzi. trzeba sie na netlerra przeniesc. bo tak mi cisnienie podnosza ze bym zaje.... temu typowi co jest za to &quot;odpowiedzialny&quot;
 
Do góry Bottom