>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

J 8

jedman

Użytkownik
nie chcialbym powtarzac wklejania maili od MB, chciaz moj jest troche bardziej rozwiniety :p dostalem go jakies 30min temu a wyslalem im wiadomosc wczoraj (zlecenie z poniedzialku)

Szanowny Panie .....,

dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta Moneybookers.

Otrzymalismy informacje, iz dokonal Pan wyplaty srodkow z Pana konta Moneybookers, jednak nie wplynely one jeszcze na Pana konto bankowe. Uprzejmie prosimy o cierpliwosc. Z niezaleznych od Moneybookers przyczyn technicznych standardowy czas realizacji tego typu operacji to do 2-5 dni roboczych.

Chcielibyśmy jednoczesnie poinformować, że obecnie mamy pewne problemy techniczne z wypłatami pieniędzy do naszego lokalnego konta bankowego w Polsce a okres ten został nieznacznie przedłużony. Staramy się rozwiązać tę sprawę najszybciej jak to tylko mozliwe. Jeżeli Pan sobie życzy, prawdopodobnie moglibyśmy jeszcze anulować wypłątę, aby mógł wykorzstać Pan srodki do dokonania innych płatnosci.

W takim przypadku, abysmy mogli sprawdzic czy anulowanie wyplaty bedzie jeszcze mozliwe, prosimy wysłać do nas potwierdzenie checi cofniecia operacji, korzystając z sekcji &quot;Pomoc drogą elektroniczną&quot;&gt;&quot;Konto/Bezpieczeństwo&quot;&gt;&quot;Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentówâ€� Numer identyfikacyjny Pana biletu to ....

Inna możliwosc to wypłata na kartę Visa. W przypadku trudnosci z dodaniem karty do swojego profilu i dokonaniem wypłaty na kartę prosimy o ponowny kontakt.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Serdecznie pozdrawiam
Iga
Centrum Obsługi Klienta Moneybookers
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Dostał ktos dziś hajs z MB?


Z INNEGO FORUM....

Dzwoniłem do nich i sytuacja przedstawia się następująco: zmieniają operatora bankowego w Polsce i automat samoczynnie realizujący wypłaty po prostu nie działa. Wszelkie wypłaty są więc realizowane ręcznie, a że się trochę ich nazbierało, to tyle to trwa. Mi dzisiaj gostek powiedział, że poniedziałek/wtorek powinienem mieć hajs na koncie bankowym, a też już czekam ponad tydzień. Więc denerwować się, to może nie, ale uzbroić się w cierpliwość powinniśmy
 
D 0

dany981

Użytkownik
Witam, ja zlecilem wyplate z samego rana 22 czerwca i do teraz jej nie ma. Czy to normalne? Wyplaty z MB dochodza w weekend? Jak nie bedzie jej jutro(piatek) to mam sie nastawiac dopiero na czwartek?
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
wcześniej było poruszane wysyłanie z konta lokalnego w Polsce...zmienili z Bre Banku na PeKaO? Stamtąd wysyłają hajs do kont bankowych?
 
G 6

gabiia

Użytkownik
Chciałam zapytać czy w ostatnich dniach ma ktoś problemy z wypłatą tzn czy ktoś długo czeka na przelew od MB. Ja czekam od piątku na pieniądze , dalej mają problemy z Bankiem czy co się dzieje?pisałam do nich , ale wiadomo trzeba czekać z 2 dni na odp.
 
R 0

rafalskyyy

Użytkownik
Ja również nie otrzymałem jeszcze przelewu , a wypłatę zleciłem w tamten piątek.

edit :
Pieniążki właśnie pojawiły się na koncie bankowym.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
ja też zlecilem wyplate w poniedilek o 7 rano i do dziś nie ma.. tez macie jeszcze ten problm?? jak dzis nie bedzie to dopiero w poniedzialek??
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moneybookers - Ile potrwa przelew ?
Wysłałem, z MB pieniądze w środę na konto ipko, jeszcze nie doszło do dzisiaj.
Zacząć się martwić czy poczekać cierpliwie do poniedziałku ?
Sumka to 3k więc może bank sprawdza źródło pochodzenia pieniędzy czy coś takiego, nie wiem.
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
jestem w takiej samej sytuacji jak kolega wyzej, wiec problemy w mb sie jeszcze nie skonczyly ;) na szczescie z kasa mi sie za bardzo nie spieszy, ale mam nadzieje ze dojdzie max do pon-wt bo ponad tydzien to przesada nawet jak recznie to maja robic
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
No a mi sie z kasa wlasnie spieszy. zjebali mi troche wekend przez te wyplaty. zeby nie to ze z wielu kasyn itp mozna tylko na mb wyplacac zamknął bym konto u nich. ale ogolnie firma pikuje w dół
 
Do góry Bottom