>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
mam pytanie zlecał ktoś może wypłate z MB w piątek na Mbank (bądz inny bank) dostaliscie juz kase ? zawsze było tego samego dnia po 18.00 w piatek nie doszly mowie bedzie dzis. a tu nadal przelew nie dotarł . jestem ciekaw czy to tylko u mnie taka lipa czy wiecej osob ma ten problem?


lol hehe wlasnie doszło jak tego posta napisałem.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Przyznam, że u mnie nigdy wypłata z MB na konto bankowe nie dotarła tego samego dnia, więc dziwi mnie twoje zdziwienie :p Najczęściej jest na drugi na dzień lub ostatecznie przychodzi po dwóch dniach. Pozdro :]
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Witam mam pytanko zlecilem wyplate z moneybookers do mbanku 16.06.2010 w srode popoludniu i do teraz nie mam jeszcze pieniedzy na koncie wie ktos moze co moze byc tego powodem i czy ktos mial podobna sytuacje juz dodam ze na mb one tez nie wrocily dlatego nie wiem co jest
 
rafalo 13

rafalo

Użytkownik
Witam mam pytanko zlecilem wyplate z moneybookers do mbanku 16.06.2010 w srode popoludniu i do teraz nie mam jeszcze pieniedzy na koncie wie ktos moze co moze byc tego powodem i czy ktos mial podobna sytuacje juz dodam ze na mb one tez nie wrocily dlatego nie wiem co jest
Nie jesteś sam bo ja też z MB wypłaciłem dokładnie w środę i czekam na kasę, ale jeszcze się nie przejmuję bo oni mają od 2-5 dni roboczych na wypłatę, więc powinno dojść do środy
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Ja rowniez w srode i nie ma jeszcze. Podobno maja jakies problemy techniczne, nie wysylaja z BRE Banku tylko z PEKAO i transakcja wydluza sie do 4-5 dni, bo robia to recznie. Alternatywnie mozna anulowac wyplate. Wiecej na ten temat jest na najpopularniejszym (oboko FB oczywiscie ???? konkurencyjnym forum.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
aha no to chociaz mi polepsyles humor troszke a tak pozatym to wydaje mi sie to troszke nie w porzadku zeby tyle czasu szla kasa troche chore a na jaki bank wyplacales moge wiedziec?
 
rumak57 271

rumak57

Coach
kurcze ja tez mam z mbanku i nie moge sie doczekac a na hiszpanow chcialem zagrac mowisz ze moge anulowac wyplate powiesz mi jak to moge zrobic?
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Na [email protected] lub przez swoje konto, POMOC DROGA ELEKTRONICZNA po lewej stronie i tam znajdziesz odpowiednie miejsce. Mozliwe jednak, ze wyplata juz wyszla, choc watpliwe. Naprawde nie sadze, abysmy zobaczyl pieniazki w tym tygodniu na koncie mBanku, wiec i ja nosze sie z zamiarem anulowania wyplaty. Zadzwonie do niech jutro, bo dzis nie mam sily ???? Wyslalem maila z zapytaniem odnosnie tej sprawy, ale znajac ich opieszalosc w tych kwestiach nie predko otrzymam odpowiedz, wic jak mowie - pozostaje phone.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
no wlasnie nie bo lubie hiszpanow i chcialbym zeby awansowali wiec musza wygrac jak najwiecej ale denerwuje mnie ich niezoorganizowanie do ktorej godziny wchodza pieniadze na mbanku wiesz moze?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
dokładnie maja jakies problemy też czekam na kase. rano powiedziałem zeby mi anulowali. i do teraz bez odpowiedzi. anuluja pewnie po kilku dniach. a kasa zamrozona. dlamnie MB zeszło na psy. trzeba poszukac nowegego portfela ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
No jakie małpy, zawsze było 1 dzień jak wypłacałem od nich, teraz sam będę czekać niewiadomo ile...
 
J 8

jedman

Użytkownik
no co wy mowicie ..... to od kiedy oni maja te tzw &quot;problemy techniczne&quot;?
widze ze niektorzy czekaja na kase od zeszlego tygodnia. a ja wczoraj z samego rana zlecilem wyplate i normalnie dzisiaj po poludniu powinny byc na koncie ... a tu nic. jak bym wczesniej wiedzial to bym zrobil przelew bezposrednio na karte, z pominieciem MB no ale cozz. oby jutro doszly ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Nie ma co sie łudzic, w tym tygodniu kasy nie uwidzimy raczej. Jak kasa wam potrzebna to piszcie, zeby ją anulowali. Chcialem dzis pogadac przez telefon, ale caly czas zajety ????
 
Do góry Bottom