>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Na konto w PEKAO BP doszło dziś po południu ,wypłata była zlecona w zeszły poniedziałek,czekam jeszcze na 8 stówek na konto w Iteligo,zlecone również w tym samym czasie co do PEKAO BP.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Na konto w PEKAO BP doszło dziś po południu ,wypłata była zlecona w zeszły poniedziałek,czekam jeszcze na 8 stówek na konto w Iteligo,zlecone również w tym samym czasie co do PEKAO BP.
Panowie miałem chyba pomroczność jasną,źle spojrzałem na stan konta,w PEKAO jednak nie dostałem kasy,sorrki za wprowadzenie w błąd.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
u mnie też pucha fox a tez zlecalem w tamten poniedzialek...... jak przeczytalem pierwszego posta ze na pko ci kaska doszla to od razu wbilem na ipko a tam 0.00:p
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
Tym razem poszła skarga po angielsku ;)
5 June 2010 - I made a withdrawal request to my bank account
14 June 2010 - still no money in my bank account
Your polish support is very weak and unprofessional. They have no idea when will be any solution od this problem. Please help me and more I ask some kind of recompensation about this sick delay.
Panowie atakujemy tych mentów bez wytchnienia.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
oni nic sobie z tego nie robią. niech wyplacą kase i przenosze sie do nettlera chyba..... 10 dni zeby czekac na kase to ostra przesada... mogliby z odsetkami oddac teraz hehe
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
panowie wytłumaczcie mi jeszcze raz jak zlecilem 5 lipca wyplate i do dzis jej nie ma to moge ta wyplate wycofac???? i ile to trwa?? bo jakkilka h to bym wycofał i wplacil do jkiegos buka i od buka na konto bankowe.. teraz drugie pytanie kto zna jakiegos buka ktory po depozycie z mb wyplaci mi kase na konto bankowe.. piszcie!!!!!!!!
 
C 0

cristofo

Użytkownik
pojawil sie kolejny problem
wczoraj mi ladnie poszlo na koszu i dzisiaj rano zrobilem wyplate z bet365 na mb i co ciekawe do tej pory na mb kasy nie ma a support z bet365 napisal ze pieniadze juz poszly i powinny byc na koncie mb i teraz nie wiem czy sie gdzies nie &quot;zagubily&quot;
odnosnie innyhc wyplat to ja do mbanku czekam od czwartku i nic
chyba dodam nowa funkcje wyplaty z bet365 i dam sobie spokoj z mb
 
M 0

marmw

Użytkownik
ja wczoraj zleciłem cofnięcie środków. Dziś rano otrzymałem informację, że dyspozycja nadana,a o 13:00 środki były na Moneybookers. Wpłaciłem do Expekta, zagrałem kupon live i wypłata na konto bankowe. Najszybsza droga, bo moneybookers nie chwapi się do wypłat
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Panowie, jak macie problemy w MB z wypłatą to możecie wykorzystać do tego bukmacherów. Ktoś wcześniej pisał w tym temacie czy tak się da.
Większość buków nie zezwala na tego typu operacje (wpłata MB &gt; wypłata na konto w banku) ze względu na pranie pieniędzy. Jeśli jednak jesteśmy na sporym plusie u danej firmy to bez problemu powinni zlecić taką wypłatę.
Np: ogólnie u buka (od otworzenia konta) zdeponowaliśmy 100 pln, poprzez MB, wypłacilismy natomiast 500 pln. Zysk netto możemy wypłacić w dowolny sposób. Więc teraz deponujemy max 400 pln przez MB i tyle też możemy zlecić przelewem na nasze konto w banku.
-------------------------
a jak cofnac wyplate?? wytłumacz krok po kroku ziomek
Przecież wcześniej AKA SHAKAL już napisał jak to zrobić
Jeżeli Pan sobie
życzy, prawdopodobnie moglibyśmy jeszcze anulować wypłątę, aby mógł
wykorzstać Pan srodki do dokonania innych płatnosci.

W takim przypadku, abysmy mogli sprawdzic czy anulowanie wyplaty bedzie
jeszcze mozliwe, prosimy wysłać do nas potwierdzenie checi cofniecia
operacji, korzystając z sekcji &quot;Pomoc drogą
elektroniczną&quot;&gt;&quot;Konto/Bezpieczeństwo&quot;&gt;&quot;Zostałem poproszony o przesłanie
informacji i/lub dokumentów”. Numer identyfikacyjny Pana biletu to
*********.
 
M 0

marmw

Użytkownik
Jest opisane kilka postów prędzej, po angielsku treść wiadomości jak cofnąć. Zrobiłem dokładnie tak samo.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
ok nawet jak juz cofną wyplate to tak jak kolega na poprzedniej stronie mam pytanie jak z mb wplace do buka a z buka chce wyplacic prosto na konto bankowe, jaki buk na to pozwoli.. Bo czytalem ze expekt nie da rady.. Może unibet???? dajcie swoja opinie.. tak żebym nie musial robic depozytu dodatkowego z konta bankowego
 
M 0

marmw

Użytkownik
Nie mogę na priv Ci odpisać, bo mam jakąś blokadę (za mało postów). Korzystałem z formularza na moneybookers Usługi-&gt;Pomoc Drogą Elektroniczną-&gt;Wypłaty z konta-&gt;Pytania dotyczące pobierania środków z konta. Poszło w miarę sprawnie, od 18 wczoraj wieczorem do 13:00 dziś.
pozdro.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
jak z expekta nieda raDY JAK NORMALNIE SIE PRZELEWACHYBA ZE TY 20 KLOCA CHCESZ WYPLACIC TO NIEWIEM
a probowales tak ze robiles depo do ich z mb a potem wyplata od razu na bankowe konto?? i nigdy nie wplacales do nich z banku.. ktos wczesniej tu pisal że nie da rady tak
 
W 0

wujotek

Użytkownik
z expekta nie ma mozliwosci wyslania na przelew pieniedzy jesli wczesniej wplacales w wiekszosci z mb wiem bo probowalem i pisalem do nich podobie jest zreszta na unibet i bet365 reszty nmie sprawdzalem jeszcze bo nie mam weryfikacji tam jeszcze a wole poczekac na weryfikacje w netellerze ktora mam nadzieje dostac na dzis dzien. zostaja 3 wyjscia panowie znalezc buka co wyplaca kazda droga 2 zalozyc na netellerze konto 3 znalezc inna alternatywe aaa ps napisalem do MB ang oczywiscie czy wciaz maja problemy odpisali
Szanowny Panie .....,
Dziękujemy za napisanie do nas.
Chcielibyśmy potwierdzić, że niestety ciągle mamy problemy techniczne z wypłatami przez bank polski.
Potwierdzamy również, że Pana wypłata N ......... oraz opłata za wypłatę zostały anulowane.
Przepraszamy za opóźnienie oraz za wszelkie niedogodności z tym związane.
Serdecznie pozdrawiam,
Petya
Centrum obslugi klienta Moneybookers
 
C 0

cristofo

Użytkownik
no wlasnie nie ma takiej opcji pisalem do supportu bet365 i mi odp ze jesli wplaty byly przez mb to wyplaty moga byc TYLKO przez MB ale juz mnie .... strzela bo ile mozna czekac na kase? jakis miesiac temu tez byly takie problemy sprzwdzalem na innych forach i sporo jest takich ludzi co czekaja ale znalazlem tez wpisy ze skladali wyplaty np 7 lipca i juz maja kase wiec troche cierpliwosci moze jakos nie dlugo sie uda
 
Do góry Bottom